Дамско рали Благовещение 2008

Дискусия за Българския Гимкхана Шампионат

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот tsveti » Сря Апр 16, 2008 09:40

Разликата в случая е, че по този начин те не "резват" само мен, а резват всички с по едно място назад. Как така едни екипажи ще са декласирани заради неизпълнен елемнт/по-скоро етап/, а един екипаж няма да бъде?!?
Мацките с жълтия мини купър са на трето място в генералното!!!
Ама нямат медали и купи, нали?! :evil:
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот dankata » Сря Апр 16, 2008 10:06

Здравейте , мисля обаче че нещата с нередностите не спират само до тук. Като участник и в двете ралите Благоевградското и Благовещение ще допълня следното: мои близки бяха на пистата от самото начало на изпитанието и са снимали всички участници почти - констатацията е че доста голям брой екипажи не са изпълнили точния брой обиколки, като има и коментар от съдията за един от екипажите " ...абе тия не минаха втори път и сега кво да им засечеме..." Освен това и клас 4 имаше голяма нередност по отношение на изискванията за притежание на шофьорска книжка ......няма да споменавам точно кой екипаж е но ще кажа само девойчето в момента няма книжка и ползва този на сестра си както и нейното име . Предполагам че и в останалите състезания ще е така . И последно два екипажа с абсолютно еднакво време до стотна от секундата на пистата после в класирането единият екипаж е примерно 5 а другият 6 .......което не можа никой да ми обясни защо се е получило . Има и още много неща но ще стане прекалено дълго .
Аватар
dankata
 
Мнения: 70
Регистриран на: Пон Юли 30, 2007 10:44
Местоположение: sofia
Име: Даниела Нешева

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот the best one » Сря Апр 16, 2008 10:11

dobaracing написа:...слънцето ни пречеше и не видяхме хубаво часовника...". За нас как да е идваме от далеко могат да ни резнат, но ти поне си си от Софето не би трябвало така, но какво да се прави. По горе писах как стоят нещата. Дано да ти разгледат втори път констатацията и тоя път е твоя полза УСПЕХ.


Какво искаш да кажеш с това "слънцето ни пречеше и не видяхме хубаво часовника"??

А това кой от къде е не мисля че има някакво значение!Поне за мен никога не е имало!!!!!
the best one
 
Мнения: 208
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:25
Местоположение: СОФИЯ
Име: Мануела Костадинова

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот the best one » Сря Апр 16, 2008 10:42

dankata написа:Здравейте , мисля обаче че нещата с нередностите не спират само до тук. Като участник и в двете ралите Благоевградското и Благовещение ще допълня следното: мои близки бяха на пистата от самото начало на изпитанието и са снимали всички участници почти - констатацията е че доста голям брой екипажи не са изпълнили точния брой обиколки, като има и коментар от съдията за един от екипажите " ...абе тия не минаха втори път и сега кво да им засечеме..." Освен това и клас 4 имаше голяма нередност по отношение на изискванията за притежание на шофьорска книжка ......няма да споменавам точно кой екипаж е но ще кажа само девойчето в момента няма книжка и ползва този на сестра си както и нейното име . Предполагам че и в останалите състезания ще е така . И последно два екипажа с абсолютно еднакво време до стотна от секундата на пистата после в класирането единият екипаж е примерно 5 а другият 6 .......което не можа никой да ми обясни защо се е получило . Има и още много неща но ще стане прекалено дълго .



Здравей Данка,

Е добре де ,не мога да разбера защо след като си знаела за момичето,което няма шофьорска книжка ,нищо не каза?Защо не подаде контестация,всички стоим и си мълчим ,"включително и аз"и накрая искаме да има някакво развитие в положителен аспект!!!Е трудно....да ожънеш нещо без да си посял,както се казва!!!!!!

Вие какво бихте казали иначе,за това че трета поредна година на мен ми се случва,да мина дадено майсторско изпитание,да се изморя,както трябва ,",единият от примерите е последното майсторко управление на "Благовещение",и да ме върнат втори път да карам!!

Е що не върнат Крум,МИтко,Ясен да видим.....
Последна промяна the best one на Сря Апр 16, 2008 11:09, променена общо 1 път
the best one
 
Мнения: 208
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:25
Местоположение: СОФИЯ
Име: Мануела Костадинова

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот the best one » Сря Апр 16, 2008 10:44

Причината че карам по два пъти е "незасечено време".
the best one
 
Мнения: 208
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:25
Местоположение: СОФИЯ
Име: Мануела Костадинова

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот tsveti » Сря Апр 16, 2008 11:21

има и коментар от съдията за един от екипажите " ...абе тия не минаха втори път и сега кво да им засечеме..."


Оказва се, че имаме доста свидетели на тези думи. Обаче свидетели не се приемат като доказателство. За това пък, имаме на лице един Регламент, в който ясно е написано как трябва да протече това ИК!

Освен това и клас 4 имаше голяма нередност по отношение на изискванията за притежание на шофьорска книжка ......няма да споменавам точно кой екипаж е но ще кажа само девойчето в момента няма книжка и ползва този на сестра си


Е, не! Това уби рибата! Ама ти сериозно ли говориш??? Девойката е карала без книжка, така ли?

Колкото до екипажите с еднакво време до стотна от секундата...наистина не зная какво да ти кажа. Ще се поинтересувам какво се прави в подобни случаи.

ПП. Това май ще се превърне в традиция при тебе, the best one! Занапред спокойно можеш първото "пускане" да го направиш бавно и чак на второто да го направиш както си знаеш... :lol:
Майтапа на страна, гадно е да те карат да караш два пъти. И както сама казваш...що не върнат Митко, Ясен...
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот divoto » Сря Апр 16, 2008 11:45

.Абе мацки.....кво става ,аз си гледкам от страни плакна очи...
а то кво било....по тези състезани....бегай бе бате....мислех си че ,на мен ми се привиждат някой неща....или пък съдийте са.....сляпи...обаче май не е...така!!!
вежното е,че сте започнали спора......а в него се ражда.ИСТИНАТА!!!
СТИСКАМ ВИ ПАЛЧЦИ...ДА СЕ ОПРАВИ ВСИЧКО....ЩОТО ,АМАН ВЕЧЕ ОТ ТОВА --ОНОВА...ВРЪЗКИ..ЛЕЛИ..ЧИЧОВЦИ....11!!!!! :evil: :twisted: :twisted: :twisted:
..АЗ не взимам отношение щото не съм много в час....а и немога да се изразявам така красиво -като вас!!!!
мога по цветущо и със сила.....ха ахааа .....ако требва нещо....сила(носим на всичко)....ДИВОТО ЗОВЕ:))))
както ни доказвате ,че сте по добри от мъжете.та и по добри от тях....така и това да се....нареди..!!!!
дивото е с вас......щото мразим-връзкарите....и парашутистите....спорта винаги губи от това..!!!!!
Аватар
divoto
 
Мнения: 39
Регистриран на: Чет Мар 13, 2008 20:20

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот Flo » Сря Апр 16, 2008 12:24

По повод връзкарските истории, не знам дали някога ще има по-голяма връзкарка от Констанца, не знам дали ще има шампион с толкова нечестни и нагласени победи от нея. Просто в момента не искам да се впускам в подробности.
Не знам откъде вади тази наглост да се качи на стълбичката и с усмивка да приема купи и награди, знаейки как е постигнала това класиране, а последния път изобщо някакакво класиране.
Но може би е наясно, че всички, които са в този спорт знаят как се случват нещата при нея, толкова патили има, борили се за справедливост , но нищо.
Дано, Цвети, този път с общи усилия (казвам с общи усилия, защото освен на Цвети жалбата и ние сме изпратили писмо по въпроса) успеем да се преборим справедливостта да възтържествува.
Също съжалявам, че с толкова оптимизъм подходих към това събитие, ако се върнете към началото на тази тема, ще разберете какво имам предвид.
Catch me if you can!!!
Аватар
Flo
 
Мнения: 66
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:29
Местоположение: София
Име: Цветелина Моралийска

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот lancia_hf » Сря Апр 16, 2008 12:37

Еми дайте да помагаме и ние, да спретнем едно репортажче за Шейкдауна :roll: с интервюта и кадри :) ... ако желаете де :wink:
lancia_hf
 
Мнения: 572
Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 16:27
Име: Валентин Георгиев

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот dreams_for_rally » Сря Апр 16, 2008 13:02

Освен това и клас 4 имаше голяма нередност по отношение на изискванията за притежание на шофьорска книжка ......няма да споменавам точно кой екипаж е но ще кажа само девойчето в момента няма книжка и ползва този на сестра си

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: нямам думи
http://www.bfas-bg.org/index.php
Движение по маршрут с часови и транзитни контроли при определено време за преминаване
през тях, при стриктно спазване на ЗДП на превозните средства и правилника за прилагането
му. Изпитанието се провежда по пътна карта, която е неразделна част /Приложение/ към правилника на състезанието.

Това изпитание за човек без книжка ли е??
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
dreams_for_rally
 
Мнения: 280
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 11:41
Име: Поля Павлова

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот littleredaudi » Сря Апр 16, 2008 13:12

lancia_hf прдложението ти е доста добро! Вместо участничките да пишат само тука нека видиме гледните точки на организатори , участници , съдий и .......... тоест всички участващи в този шапионат. Накрая да се види , че само с връзки не става! Става с каране и подготовка в тоя шампионат. Странно сума си интриги и тука!
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот dankata » Сря Апр 16, 2008 13:15

Сори ,че се включвам със закъснение от първия ми коментар . Относно честно - нечестно и най-вече за лелите и чичовците ще си позволя да кажа ...... инфото за нередовния екипаж със книжката е сто процента вярно някои от състезателките може и да са се усетили ---щото не може да си говориш някого който отговаря на име напр. Ани а в стартовата листа същия човек да се казва напр. Ива ......не съм подавала контестация щото екипажа е от "наште" демек е от тези които участват от името на отбори на "величията" в този спорт - председатели и други по-възрастни хора ако мога така да се изкажа. Аз започнах с мого хъс и предполагах че нещата са честни тоест резултатите зависят само от това колко можеш ....обаче на първото състезание ни пернаха с 40 наказателни ..щото както после ми разясниха по- просветени имало квотен принцип .....шефовете предварително си разпеделят кой какво ще вземе ..... Трудно ми е да го повярвам но допусакм все повече че е истина
Аватар
dankata
 
Мнения: 70
Регистриран на: Пон Юли 30, 2007 10:44
Местоположение: sofia
Име: Даниела Нешева

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот littleredaudi » Сря Апр 16, 2008 13:24

Стига бе!!!! Това последното дето си го написала ако е истина направо нема смисъл от шампионат! Относто отборите на "величията" . Ти напиши контестация ,че момето нема книжка и кара с тая на кака си пък аз лично познавам хора дето ще проверят и установят това дали е така! Най-лесно беше ако има такива съмнения на самото рали имаше полицай. Имат право да проверяват документи за самоличност и шофьорски кнежке нещата се разбрат на место и готово!
Идеята ми беше друга! С репортаж да се разбере веднъж за винаги гледните точки на засегнатите и подпрените екипажи. И на съдийте. Кой как и защо не си върши работата от тях. В Благоевград приблеми с измервателна техника. В София проблем с обиколки на писта и време измерване. Сега проблеми и с книжки! Не стават ли доста проблемите в тоя шампионат???
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот the best one » Сря Апр 16, 2008 13:28

dankata написа:....обаче на първото състезание ни пернаха с 40 наказателни ..


За какво те наказаха с 40 секунди и основателно ли беше?
the best one
 
Мнения: 208
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:25
Местоположение: СОФИЯ
Име: Мануела Костадинова

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот dankata » Сря Апр 16, 2008 13:38

the best one написа:
dankata написа:....обаче на първото състезание ни пернаха с 40 наказателни ..


За какво те наказаха с 40 секунди и основателно ли беше?


Според мен неоснователно предвид факта че ИК-то е снимано с камера и нямаме бутнати колци ...ако мога така да се изразя ....но понеже времето ни беше добро а не сме от "наште хора" ни резнаха щото нещата опираха до по -предно място в класирането ......ама както и да е не вярвам някой да се напъне да разрови в помията щото нещата във фед-а като цяло са като свински черва оплетени - председатели комисари дирактори на състезания и прочие ....
Аватар
dankata
 
Мнения: 70
Регистриран на: Пон Юли 30, 2007 10:44
Местоположение: sofia
Име: Даниела Нешева

ПредишнаСледваща

Назад към Български Гимкхана Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта

cron