Дамско рали Благовещение 2008

Дискусия за Българския Гимкхана Шампионат

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот Cveti-71 » Съб Апр 19, 2008 20:41

Flo написа:Чудесни клишета, Cveti-71, само че никак няма да ни трогнат.
Всички знаят за какво става въпрос, а ти очевидно нищо не разбираш от този спорт, щом рискуваш да станеш за смях.
Ние говорим с факти, имаме записи и куп други доказателства.
А ти поне се представи кой си/коя си!

Аз също имам доказателства и записи,които удостоверяват 5 наказателни минути неправилно. Така,че всеки има своите доказателства. А вие след като пускахте контестации до федерацията какво стана...... Вложете силите си в тренировки да я победите с каране , а не само да плюете тук. За толкова години много като вас са се опитвали да я победят,но все безуспешно.
Така,че дерзайте......
Cveti-71
 
Мнения: 8
Регистриран на: Съб Апр 19, 2008 18:33

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот tsveti » Съб Апр 19, 2008 21:15

О, да! Дерзаем...

Понеже спомена за пуснатите контестации, всъщност контестация, ще ти кажа, че все още отговор нямаме(срокът не е минал), но веднага след като го получим ще го съобщим.

Кети е човек отдал живота си на този спорт и сигурно повечето от вас не могат да стъпнат и на малкото и пръстче.
-За нас все още е рано да се каже, че сме отдали живота си на този спорт, но...ще поживеем, ще видим. Знаеш ли защо няма да се съглася с втората част от изречението ти? Не, защото претендирам за по-добри умения зад волана примерно, а защото уважавани хора, хора отдали много повече и постигнали много повече в този спорт (не дамския рали шампионат с приложен характер) са изказвали доста негативни мнения. Може ли да те помоля да ми напишеш набързо, аджеба какво толкова е постигнала в този спорт, след като даже е отдала жовота си на него?

Поговорката си я бива, да. Само дето уважение не се гради с лицемерие, измами, надменност и ''връткания''.

ПП. Предполагам имаш предвид 5 секунди, не минути.
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот Cveti-71 » Съб Апр 19, 2008 22:00

Излизам от безсмислените спорове.
Пожелавам ви да постигнете поне успехите на Кети. Направете го по най-почтения начин и тогава бъдете горди със себе си,а не с плюене.
Успех!!!
Cveti-71
 
Мнения: 8
Регистриран на: Съб Апр 19, 2008 18:33

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот tsveti » Съб Апр 19, 2008 22:57

Cveti-71 написа:Излизам от безсмислените спорове.
Пожелавам ви да постигнете поне успехите на Кети. Направете го по най-почтения начин и тогава бъдете горди със себе си,а не с плюене.
Успех!!!


Знаеш ли, скъпа адашке, омръзнало ми е някой да започва или включва в дадена тема и след това да се изнизва като мокра връв!!! Е, да, това е най-лесния и удобен начин.

Къде видя/прочете някъде в темата аз да "плюя" Констанца Томова???

Интересно е това с гордостта. И аз ще я попитам Кети, когато я видя, горда ли се чувства след класирането си на ''Благовещение''...
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот Cveti-71 » Съб Апр 19, 2008 23:00

Скъпа Цвети,
Честитя ти в аванс Имения Ден и ти пожелавам много успехи!
Не вярвам,че като излъчваш негативна енергия се чувстваш добре.....Така,че пожелавам ти много здраве и успехи в начинанията ти!
А аз не съм адвокатка на Кети ,за да ти казвам как се чувства. Пожелавам ти ти да се почувстваш горда с резултатите си постигнати по честен начин!
Cveti-71
 
Мнения: 8
Регистриран на: Съб Апр 19, 2008 18:33

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот tsveti » Съб Апр 19, 2008 23:03

:D Благодаря!!! Подобно!

:D Разликата е там, че не аз излъчвам негативната енергия, а едни други личности дето все още продължават да се наричат организатори :wink:
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот Flo » Нед Апр 20, 2008 11:36

Cveti-71 написа:
Flo написа:Чудесни клишета, Cveti-71, само че никак няма да ни трогнат.
Всички знаят за какво става въпрос, а ти очевидно нищо не разбираш от този спорт, щом рискуваш да станеш за смях.
Ние говорим с факти, имаме записи и куп други доказателства.
А ти поне се представи кой си/коя си!

Аз също имам доказателства и записи,които удостоверяват 5 наказателни минути неправилно. Така,че всеки има своите доказателства. А вие след като пускахте контестации до федерацията какво стана...... Вложете силите си в тренировки да я победите с каране , а не само да плюете тук. За толкова години много като вас са се опитвали да я победят,но все безуспешно.
Така,че дерзайте......


Аз отдавна съм победила кака Кети и то толкова бекомпромисно, че тя не ми говореше 6 месеца и дори не ме поздравяваше. За справка: 2004 година, рали Благовещение (първото ми състезание само да отбележа), изпитание за купа Благовещение с един автомобил карат победителите от четирите класа. Моето време 55 секунди, време на Констанца - 1:17. Големата шампионка!!!!!! Елементарна сметка - дала е моето време плюс 40% отгоре.
Така, че аз още на първото си участие й показах кой може да кара! Айде сега коментирай ако можеш. Факти! Какво да се прави.
А пък след това е побеждавана многократно и то не само от мене, а от още доста момичета, така че защо говориш за нея като за непобедима?!?! Да не говорим за София Богоева, която просто я е смазвала с времена, ама не винаги е успявала да се пребори със задкулисните игри. Така, че скрий се да не ни разсмиваш повече, или пък ела да гледаш другото рали, та да видиш как й се подиграват хората и как се кара наистина - има няколко момичета, които в момента показват истинско каране и майсторство!!!
Catch me if you can!!!
Аватар
Flo
 
Мнения: 66
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:29
Местоположение: София
Име: Цветелина Моралийска

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот Cveti-71 » Нед Апр 20, 2008 16:29

Не искам да споря повече с всички вас. Който се интересува повече от уменията и нека попита Тихомир Златков!Попитайте го дали той е съгласен с вашето мнение и вашите контестации за нейните победи-дали са нечестни-той е бил плътно до нея през цялото време.АКО ПРОЧЕТА ТУК ,ОТ НЕГО НАПИСАНО ПОДОБНО НЕЩО-ПАК НЕ БИХ СЕ СЪГЛАСИЛА, но попитайте го вие. От 25 години следя Констанца Томова и Тихомир Златков в този спорт знам всичките им победи европейска титла на цяла Европа/единствтените българи с такава /,многократни републикански титли в рали,пистов,планински и женски шампионат.
А на всички вас ще кажа,че тя е била три последователни години шампионка, а вие се радвате на малките победи постигнати с всички средства.Не е въпроса да спечелите една скоростна отсечка и да се радвате, а да бъдете последователни в победите си
Доколкото знам тя е показвала лично на всяка от вас по времето,когато сте тренирали.Не е отказала съдействието си на никого , а вие се чудите по какъв начин да я нападате. Но тя не е човек,който би се отнесъл със злоба и неприязън към вас,въпреки писанията ви.Разбирам,че на много от вас са избили балансите,но намерете друг начин да се разтоварвате,най-малкото не е възпитано всичко това....А това е вашето мнение за Констанца.С тези си писания ме навеждате на мисълта,че искате да настроите хората,КОИТО НЕ СА Я ГЛЕДАЛИ И НЕ ЗНАЯТ ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС.Но всеки човек има право на собствено мнение и носи глава на раменете си.
Пожелавам ви весели празници и човек трябва да е настроен позитивно и в мир със себе си,за да може да бъде щастлив!
Последна промяна Cveti-71 на Нед Апр 20, 2008 16:49, променена общо 1 път
Cveti-71
 
Мнения: 8
Регистриран на: Съб Апр 19, 2008 18:33

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот Flo » Нед Апр 20, 2008 16:38

Хахахха, тя ни била показвала, хахахаха!!!!
На тия дето им показва обикновено изобщо не могат да се докоснат до първите места, а понеже много знаеш за уменията й - питай защо Тихомир е лежал в болница, заради чудесните й умения.
Явно са те помолили да коментираш и нищо ама нищо не знаеш за този спорт.
Такава наглост вече излиза извън границите на всичко! Ама какво ли се учудвам!
Също я попитай като ти говори такива врели-некипели, как се класира на трето място конкретно в последното състезание!!!
А и доста от предишните - така и баба ми, която няма книжка може да е шампион всяка година!!!
Catch me if you can!!!
Аватар
Flo
 
Мнения: 66
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:29
Местоположение: София
Име: Цветелина Моралийска

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот Cveti-71 » Нед Апр 20, 2008 17:02

Никой не ме помолил да коментирам. Аз имам глава на раменете си за разлика от някой хора тук. А за познанията ви по този спорт разбрах колко сте боси.
Cveti-71
 
Мнения: 8
Регистриран на: Съб Апр 19, 2008 18:33

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот Cveti-71 » Нед Апр 20, 2008 17:07

Flo - жалко ,че пример за подражание ти е София Богоева.Съжалявам те!!!! :D
Cveti-71
 
Мнения: 8
Регистриран на: Съб Апр 19, 2008 18:33

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот Flo » Нед Апр 20, 2008 18:11

Все ни обясняваш, че спираш да коментираш, пък продължаваш.
Що не ни освободиш от присъствието си, и без това си анонимна, нямаш смелостта да се представиш???
Пък скоро ще разбереш кой крив, кой прав.
Само едно ще те помоля - недей да ми говориш, че Кети ме е учила, или по-точно доколкото си знаела била ни учила всичките, щото просто това е обида за мен!!! Имам си треньор с многократни постижения, вкл. и извън граница и съответното образование, за да се занимава с това.
Catch me if you can!!!
Аватар
Flo
 
Мнения: 66
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:29
Местоположение: София
Име: Цветелина Моралийска

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот Victor » Нед Апр 20, 2008 22:17

Cveti-71 написа:Който се интересува повече от уменията и нека попита Тихомир Златков!...............


Ако въобще желае да я коментира! :wink:

Пожелавам ви весели празници ....


Весели празници! И честит имен ден!
Последна промяна Victor на Нед Апр 20, 2008 23:41, променена общо 1 път
Аватар
Victor
 
Мнения: 242
Регистриран на: Пет Фев 08, 2008 18:45
Местоположение: София
Име: Виктор Георгиев

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот Cveti-71 » Нед Апр 20, 2008 22:39

Благодаря! :)
Cveti-71
 
Мнения: 8
Регистриран на: Съб Апр 19, 2008 18:33

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот org » Нед Апр 20, 2008 23:08

Като чета някои от мненията във форума ми идват наум няколко поговорки :" Пази боже сляпо да прогледне: ; " С чужда пита помен прави " " Храни куче да те лае "
org
org
 
Мнения: 11
Регистриран на: Чет Мар 29, 2007 21:37
Местоположение: sofia

ПредишнаСледваща

Назад към Български Гимкхана Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта

cron