Дамско рали Благовещение 2008

Дискусия за Българския Гимкхана Шампионат

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот plm » Вто Апр 01, 2008 21:51

dobaracing написа:п.с. абе общо взето стана един малък празник на дамския автомобилен спорт, моо ме беше яд че не бях с моя автомобил за да опитам да подобря времето на ИК3 от 1:17:.. стотните не ги помня естествено, че нямаше да успея 8) 8) 8) 8) 8)

Хубаво е, че като цяло си останал доволен. Гледах червения Фиат на картинг пистата и усетих сериозния подход. Доколкото разбрах това е била най-младата състезателка.
Радвам се, че си усетил емоцията и надявам се да продължиш/продължите.
divoto написа:както бях обещал....снимах някой от мацките,
някой позираха от сърце ,други ме гледаха лошо....
всички от тях заслужават да са тук...но ,немога да смогна да съм....навсякъде....,някой от тях са и доста приказливи и се закачат с мен:))) :)
....хайде ,бе хора качвайте снимки който има ,!!!!!

gallery2.php?g2_itemId=131632

....тук в тази галерия на 3-та и 4-та страница има нови снимка:)))

Ха, ти пък от къде се пръкна.
Изглеждаш много запознат, но се лигавиш. Само с този ник ли пишеш тук?
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот dobaracing » Вто Апр 01, 2008 23:22

plm написа:
dobaracing написа:п.с. абе общо взето стана един малък празник на дамския автомобилен спорт, моо ме беше яд че не бях с моя автомобил за да опитам да подобря времето на ИК3 от 1:17:.. стотните не ги помня естествено, че нямаше да успея 8) 8) 8) 8) 8)

Хубаво е, че като цяло си останал доволен. Гледах червения Фиат на картинг пистата и усетих сериозния подход. Доколкото разбрах това е била най-младата състезателка.
Радвам се, че си усетил емоцията и надявам се да продължиш/продължите.
За сега съм доволен. Ти кой си, ако не е тайна разбира се. Надявам се да се видим и понатам в оставащите кръгове и да си поговорим надълго и нашироко. За сега започваме със сериозния подход а за понапред ще пробваме и с повече трикове. :roll: :roll: :roll:
ИзображениеИзображение
"...Конските сили продават коли, а въртящия момент печели състезания..."
Аватар
dobaracing
 
Мнения: 28
Регистриран на: Пет Мар 14, 2008 21:54
Местоположение: Разград

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот malkiq_sustezatel » Сря Апр 02, 2008 00:21

dobaracing написа:моо ме беше яд че не бях с моя автомобил за да опитам да подобря времето на ИК3 от 1:17:.. стотните не ги помня естествено, че нямаше да успея 8) 8) 8) 8) 8)

То и ние с брат ми се опитахме да я подобриме тая 1:17:... с нащо Роверче,ама ето на 2:14:... :D
Е нищо,следващия път... :wink:
Ама не беше зле,щото той взе книжка преди 1 седмица и малко...
VROMOS RACING TEAM
Аватар
malkiq_sustezatel
 
Мнения: 253
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 23:38
Местоположение: София
Име: L.Vlahov

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот divoto » Чет Апр 03, 2008 11:45

аз ли ,откъде се....пръкнах?!?!
ми, от Благоевград.....бях по работа в града...и случайно попаднах на ралито.....запознах се с някой от мацките....работата ми е...такава ,и снимам:)))).....от тогава съм голям фен...на дамските ралита.....от София съм и неможех да пропусна,....тук ,също:)))
следващото къде ще...е ,някой знае ли и кога???
не се лигавя изобще,такъв съм се родил.....МОДЕЛ:))) :D :D :D :D :D :D
Аватар
divoto
 
Мнения: 39
Регистриран на: Чет Мар 13, 2008 20:20

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот divoto » Чет Апр 03, 2008 11:47

опа ,забравих......
тук пиша само с този ник ,нямам и не искам и да имам друг!!! :D :D :D :D
просто съм по приказлив и контактен.....сладурче съм.....и много любопитен...-ПРОФЕСИЯ!!!!
Аватар
divoto
 
Мнения: 39
Регистриран на: Чет Мар 13, 2008 20:20

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот the best one » Чет Апр 03, 2008 16:43

[/quote]следващото къде ще...е ,някой знае ли и кога?[/quote]

Следващото е на 14 ти юни в Ямбол
the best one
 
Мнения: 208
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:25
Местоположение: СОФИЯ
Име: Мануела Костадинова

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот divoto » Вто Апр 08, 2008 00:04

нещо ,некви цифри..... :D :D :?: :?:
официално класиране няма ли някой да ни....покаже.... :?: :?: :?: :?:
Аватар
divoto
 
Мнения: 39
Регистриран на: Чет Мар 13, 2008 20:20

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот Co_pilot » Вто Апр 08, 2008 00:30

Ето и Генерално класиране на Х-то Юбилейно дамско рали "Благовещение". Останалите резултати може да видиш в сайта на федерацията http://www.bfas-bg.org, в секцията Резултати - Дамски шампионат
Прикачени файлове
Generalno Klasirane.pdf
(35.44 KiB) 362 пъти
Co_pilot
 
Мнения: 139
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 10:36
Местоположение: София
Име: Румяа Руменова

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот divoto » Сря Апр 09, 2008 18:16

:D :D :D :D :D

благодарско!!!....на КО-ПИЛОТА:))) :D :D :D :D
Аватар
divoto
 
Мнения: 39
Регистриран на: Чет Мар 13, 2008 20:20

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот dreams_for_rally » Сря Апр 09, 2008 18:52

За да покажем на какво са способни и дамите в любимят ни спорт имам нужа от вас, помогнете ми с вашите кадри (снимки) от тазгодишните дамски сътезания :) :D
п.с Благодаря на "малкия сътезател",co pilot и tsveti
Последна промяна dreams_for_rally на Пет Апр 11, 2008 11:18, променена общо 1 път
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
dreams_for_rally
 
Мнения: 280
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 11:41
Име: Поля Павлова

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот malkiq_sustezatel » Пет Апр 11, 2008 00:24

dreams_for_rally написа:За да покажем на какво са способни и дамите в любимят ни спорт имам нужа от вас, помогнете ми с вашите кадри (снимки) от тазгодишните дамски сътезания :) :D
п.с Благодаря на "малкия сътезател" и co pilot

Здравей!Точно преди няколко минути разбрах,че ти си се заела с клипа за дамския шампионат от "lancia_hf".И сега разбрах защо ми благодариш! :)
Няма проблеми!
П.П:Моля и пак заповядай! :)
VROMOS RACING TEAM
Аватар
malkiq_sustezatel
 
Мнения: 253
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 23:38
Местоположение: София
Име: L.Vlahov

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот dobaracing » Нед Апр 13, 2008 18:06

а някъде има ли снимки от Благовещене, че аз имам доста, но незнам къде да ги кача

п.с. моля помагайте
ИзображениеИзображение
"...Конските сили продават коли, а въртящия момент печели състезания..."
Аватар
dobaracing
 
Мнения: 28
Регистриран на: Пет Мар 14, 2008 21:54
Местоположение: Разград

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот dreams_for_rally » Нед Апр 13, 2008 19:08

dobaracing написа:а някъде има ли снимки от Благовещене, че аз имам доста, но незнам къде да ги кача

п.с. моля помагайте

Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
dreams_for_rally
 
Мнения: 280
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 11:41
Име: Поля Павлова

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот tsveti » Вто Апр 15, 2008 17:36

Доста мислих по въпроса и в крайна сметка реших, че най-редно би било всички тук /или тези, които четат за дамските/ да знаят какво всъщтност става на тези състезания.
Тук конкретно за „Благовещение” 2008
Екипажът ни пусна контестация. Писмено, в рамките на един час преди обявяването на официалните резултати, както си му е реда.
Контестацията бе за следните нередности:
1.Екипаж със състезателен номер 4 (Костанца Томова/Милена Бондаренко- дъщеря на директорката на състезанието) има предварение от една минута на ЧК-2. Свидетели: Екипаж-2 (Цветелина Моралийска/Цветелина Манолова).
2.Неизпълнено изпитание за класиране (ИК-3). Направена една обиколка по-малко от регламентирания брой.
Решение на спортните комисари: (цитирам): 1.Контестацията не се уважава поради това, че в карнета на състезателен номер 4 и протокола на съдийте на ЧК-2 записаното време- отговаря на времето в което състезателя е влязъл в контролата. 11,36ч.- няма предварение.
2. Състезателят номер 4 е направил една обиколка със замерено време, което е достатъчно за нейното класиране. :shock: :shock: :shock:

В продължение на два часа размахвам регламента на даденото състезание в очите на този председател на спорт.комисари цитирайки му написаното в него: ИК-2.Специално изпитание по определено трасе, изминато за най-кратко време/две обиколки на трасето-първата е опознавателна, втората е с летящ старт за измерване на време/.
Колкото до предварението на часовата контрола, отговаряше ми се, че свидетели не се приемат за доказателство и че е трябвало там на място да се разправяме. Излиза, че аз трябва да се разправям със съдии, които не си вършат работата и които очевидно подхождат пристрастно, вместо да се концентрирам върху изпълнението, което ми предстои!!! Тогава точките в „Националния кодекс по автомобилен спорт” относно претенции, реално няма как да бъдат спазени и този кодекс не е от никакво значение, щом ще се саморазправяме на всяка една часова контрола примерно!
Исках от въпросния председател да бъдем призовани всички засегнати, за изясняването на случая, но ми бе отказано! Понеже преди известно време съм чела кодекса, аз знаех, че имам право на това, но просто не знаех кой член е и нямаше как да му го цитирам тогава на място-
ДВАНАДЕСЕТА ГЛАВА- ПРОТЕСТИ. 140.(175).Изслушване. Изслушването на протестиращия се и на всички засегнати от протеста страни се извършва възможно най-скоро след депозирането на протеста. Засегнатите страни се призовават да присъстват на изслушването и могат да са придружени от свидетели. Директорът на проявата трябва да осигури призоваването на засегнатите страни.
Така. Като стана дума за директорът на състезанието, въпросната г-жа Бондаренко мина покрай мен един милион пъти чувайки, виждайки и знаейки, че има контестация и, че нещо не е наред, но дори, дори не ме погледна в очите!!! Какво остава да се поинтересува... А друг е въпросът, че тя самата явно грам не е запозната с Правилници и прочие, тъй като подавайки й контестацията тя ме изпрати да търся председателя на спорт.комисари, за да му подам протеста на него! Нещо, което е в абсолютен разрез с всички видове кодекси, правилници и т.н.
Подадох „възражение” на отхвърлената контестация до Трибунала на БФАС.
Силно се надявам, че хората ще обърнат сериозно внимание на всички тези нередности и ще бъдат по взискателни относно организатори, домакини на даденото състезание, съдии и прочие.
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот dobaracing » Сря Апр 16, 2008 00:28

Цвети то навсякъде е така ако имаш татко, мама или пък някой чичо то в България трябва да имаш сериозни връзки, че да можеп да направиш нещо като хората. Сори че пиша така, но това си е изтината и не само в спорта. И в големия клас имаше нещо което не беше забелязано, но се оказа следното "...слънцето ни пречеше и не видяхме хубаво часовника...". За нас как да е идваме от далеко могат да ни резнат, но ти поне си си от Софето не би трябвало така, но какво да се прави. По горе писах как стоят нещата. Дано да ти разгледат втори път констатацията и тоя път е твоя полза УСПЕХ.
ИзображениеИзображение
"...Конските сили продават коли, а въртящия момент печели състезания..."
Аватар
dobaracing
 
Мнения: 28
Регистриран на: Пет Мар 14, 2008 21:54
Местоположение: Разград

ПредишнаСледваща

Назад към Български Гимкхана Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron