Дамско рали Благовещение 2008

Дискусия за Българския Гимкхана Шампионат

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот ifcho » Нед Апр 20, 2008 23:23

Най-накрая и таз тема да се раздвижи :lol:
Peugeot's technical sophistication and competitive success confirm my belief that the automobile's progress began with and remains the fruit of sports competition' Enzo Ferrari
Аватар
ifcho
 
Мнения: 309
Регистриран на: Сря Авг 24, 2005 18:07
Име: Ivailo Ivanov

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот bongo bongo » Пон Апр 21, 2008 05:06

Flo написа:Хахахха, тя ни била показвала, хахахаха!!!!
Flo написа:Хахахха, тя ни била показвала, хахахаха!!!!
На тия дето им показва обикновено изобщо не могат да се докоснат до първите места, а понеже много знаеш за уменията й - питай защо Тихомир е лежал в болница, заради чудесните й умения.
Явно са те помолили да коментираш и нищо ама нищо не знаеш за този спорт.
Такава наглост вече излиза извън границите на всичко! Ама какво ли се учудвам!
Също я попитай като ти говори такива врели-некипели, как се класира на трето място конкретно в последното състезание!!!
А и доста от предишните - така и баба ми, която няма книжка може да е шампион всяка година!!!
На тия дето им показва обикновено изобщо не могат да се докоснат до първите места, а понеже много знаеш за уменията й - питай защо Тихомир е лежал в болница, заради чудесните й умения.
Явно са те помолили да коментираш и нищо ама нищо не знаеш за този спорт.
Такава наглост вече излиза извън границите на всичко! Ама какво ли се учудвам!
Също я попитай като ти говори такива врели-некипели, как се класира на трето място конкретно в последното състезание!!!
А и доста от предишните - така и баба ми, която няма книжка може да е шампион всяка година!!!



Здравей те .Аз съм нов в форума по принцип неси падам да пиша по такива форуми НО това което виждам и чета е абсурдно
Първо Тихомир никога нее лежал в болница заради Кети или нейните умения.Нямам идея този субект от къде има тази информация.
Повярвайте ми аз съм много по близък с тях от колкото по горе споменатия субект
Мога да кажа че ги познавам от самото им начало толкова колкото не можете да си представите.
Второ Шо се отнаси до уменията на Кети съм съгласен с тебе да застанем пред Тихомир двамате и да го попитаме.
Може да си сигурен че отговора които ще получиш ще бъде в твои минус
И не семо Златков а може да попитаме и много други състезатели но състезатели не такива които се мисля по някакъв начин за спортисти ЗА уменията на Кети
Със сигурност ще получиш отговор които няма да ти хареса
И да се върнем пак на темата за уменията
Искам да те попитам ? Как така става че човек без умения толкова години наред кара с мъжете и бие 80% от тях .Наистина било е малко по отдавна но е факт.
Ти дори може и да незнаш за това ,но знаеш по един или друг начин да кажеш че тя неможе да кара.
Дори да е така .Нека да направим едно малко сравнение.
Вие спортни момичета всички заедно извадете си всички купи медали итрофей от състезанията и ги сложете до нейните .Те ще бъдат една малка част от нейната колекция
Или искате да ми кажете че товае постигнато без умения.
Също така искам да варна към темата за Тихомир иболницата.
как може да снасяш неверна информация и така да лъжеш хората.Коити дава правото даси измисляш разни истории да настройваш хората един срещу друг без дори да имаш някакви доказателства.
Нека да сме наясно.Както всички знаета 1 екипаж се състои от пилот и цопилот.
когато отидат да тренират те правят записките заедно
първо се описва отсеката после се проверява после се уточнява и после се тренира и тренира и тренира
Базирайкисе на тези факти следователно и двамата знаят трасето.Нали така?
И в същото време ти искаш да кажеш че заради нейното неумение те са напълнили драките и Тихомир е бил в болница. Не се ли осещаш че ставаш за смях.
Златков за мен е най добрия но това не означава че човек не прави грешки.
Нека да да те питам още нещо ? Какви спортни успехи имаш ти? Спечелила си някое междуселско състезание? Или какво?колко пъти? Какви са ти наградите?
И ти същата се оптваш да докажеш на хората че човек който е обиколил целия свят и има много успехи на всякъде ТОЙ НЕМОЖЕ И НЕУМЕЕ.
Аз на това му викам наглост.
Нека да ви кажа още нещо .Кети е такъв човек че за никoй няма да каже лоша дума дори така както плуеете по ней.за никoй няма да каже че неможе да кара или е некадърен.
АЗ уважавам всяка жена седнала зад волана.Всички техни успехи и победи.И немога да разбера едно нещо?
Хпрата ви организират състезания зада се забавлявате да ви е по различен живота по интересен по разнообразен Авие какво правите с това.
Търсите арена където да се обиждате и плуеете.
Ако нещо не ви харесва имате усти отивате и казвате така ще си направите живота много по лесен и няма да има такива неразбирателства между вас и такава омраза.
градете това което имате него унищожавайте. Бъдете по сплотени и всичко ще е по лесно и по хубаво.
bongo bongo
 
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Апр 20, 2008 22:57

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот школата » Пон Апр 21, 2008 07:54

Здравеите,аз съм Павел Жеков и като чета това не мога да не взема отношение по темата след като в продължение на 20 години с Тихомир и Кети сме били преки конкуренти.Те са един от най добрите екипажи многократни победители и шампиони достойни за уважение.Кети е един голям професионалист който изцяло си посвети живота на автомобилния спорт .А това е най трудното нещо в живота и тя е достойна за уважение.Не са мо тя но има и други имена като Елена Апостолова .Валя от Шумен и др.които не мога да си спомня в този момен.Така че ние трябва да им отдадем заслуженото уважение.Вие не знаете през колко много трудности е преминала Кети за да постигне тези големи успехи в този нечовешки спорт.Така че КЕТИ Е ЕДИН ГОЛЯМ ПИЛОТ И НАВИГАТОР и може само да се преклоним пред нейните успехи.
Rally School Pavel Jekov
Аватар
школата
 
Мнения: 171
Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:55
Местоположение: СОФИЯ
Име: RALLY SCHOOL PAVEL JEKOV

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот Flo » Пон Апр 21, 2008 10:07

Само искам да кажа, че по отношение на Тихомир Златков нямам и не съм и написала един коментар. Нито пък отричам способностите му.
А на "Org" само едно ще кажа: отнасяхме се с пълно доверие към теб, безрезервно ти помогнахме за каквото ни помоли и с каквото можехме, но накрая разбрахме, че всъщност това нищо не означава. Важни са користните цели, пред които нищо не е в състояние да ви спре!!!
И да, всички вие, които така яростно се нахвърлихте, никой от вас не коментира последното състезание, нали ???!!!
Защо не кажете как така има класиране без да е завършен елемента, а други две състезателки нямат такова, откъде се появи време и т.н. и т.н. Върнете се по-назад в темата и вижте какъв е отговора на спортните комисари по въпроса!!!
Но в едно сте прави - не е виновен този, който яде баницата, а този, който му я дава.
Кети не би могла сама да прави тези машинации, без подкрепа от лица, отговорни за даденото събитие.
Жалко за вярата и усилията!
Catch me if you can!!!
Аватар
Flo
 
Мнения: 66
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:29
Местоположение: София
Име: Цветелина Моралийска

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот veronikakelepova » Пон Апр 21, 2008 14:05

Cveti-71 написа:
Flo написа:Чудесни клишета, Cveti-71, само че никак няма да ни трогнат.
Всички знаят за какво става въпрос, а ти очевидно нищо не разбираш от този спорт, щом рискуваш да станеш за смях.
Ние говорим с факти, имаме записи и куп други доказателства.
А ти поне се представи кой си/коя си!

Аз също имам доказателства и записи,които удостоверяват 5 наказателни минути неправилно. Така,че всеки има своите доказателства. А вие след като пускахте контестации до федерацията какво стана...... Вложете силите си в тренировки да я победите с каране , а не само да плюете тук. За толкова години много като вас са се опитвали да я победят,но все безуспешно.
Така,че дерзайте......



Вложете силите си в тренировки за да я победите с каране :shock: ,ми тя вече многократно е побеждавана!В последните години все по рядко се качва на стълбицата :mrgreen:
Едно време нещата стояха друго яче,та то нямаше кой знае каква конкуренция тогава,София и беше,и двете си се боричкаха за първото място!
Та уж следите отдавна Констанца,пък това Ви е убегнало???? :shock:
veronikakelepova
 
Мнения: 9
Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 13:54

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот veronikakelepova » Пон Апр 21, 2008 14:08

Flo написа:Чудесни клишета, Cveti-71, само че никак няма да ни трогнат.
Всички знаят за какво става въпрос, а ти очевидно нищо не разбираш от този спорт, щом рискуваш да станеш за смях.
Ние говорим с факти, имаме записи и куп други доказателства.
А ти поне се представи кой си/коя си!


Има и лъжи,но...жената и може да кара!Недейте така със завист Вие! :twisted:
veronikakelepova
 
Мнения: 9
Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 13:54

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот dankata » Пон Апр 21, 2008 14:29

Здравейте , не съм писала от известно време, но гледам темата доста е порастнала.....Искам само да Ви обърна внимание върху един факт на страницата на фед-а има изнесено временно генерално класиране .....нека колежките да му хвърлят по едно око и да коментираме изнесените данни точни ли са ...има ли допуснати неточности или само на мен така ми се струва....и ако има грешка то тя техническа ли е или нарочна

http://www.bfas-bg.org/documents/Dam-08.pdf
Аватар
dankata
 
Мнения: 70
Регистриран на: Пон Юли 30, 2007 10:44
Местоположение: sofia
Име: Даниела Нешева

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот veronikakelepova » Пон Апр 21, 2008 14:31

Младите пишешти тук,няма как да сравнят медалите и трофеите си с тези на Констанца,тъй като те са на 20-30 години,а Констанца....
veronikakelepova
 
Мнения: 9
Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 13:54

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот veronikakelepova » Пон Апр 21, 2008 14:43

школата написа:Здравеите,аз съм Павел Жеков и като чета това не мога да не взема отношение по темата след като в продължение на 20 години с Тихомир и Кети сме били преки конкуренти.Те са един от най добрите екипажи многократни победители и шампиони достойни за уважение.Кети е един голям професионалист който изцяло си посвети живота на автомобилния спорт .А това е най трудното нещо в живота и тя е достойна за уважение.Не са мо тя но има и други имена като Елена Апостолова .Валя от Шумен и др.които не мога да си спомня в този момен.Така че ние трябва да им отдадем заслуженото уважение.Вие не знаете през колко много трудности е преминала Кети за да постигне тези големи успехи в този нечовешки спорт.Така че КЕТИ Е ЕДИН ГОЛЯМ ПИЛОТ И НАВИГАТОР и може само да се преклоним пред нейните успехи.



Г-н Жеков,

След като очевидно сте близък с Констанца,защо не и звъннете да я попитате какъв е бил проблема на Благовещение,и защото така са СЕ запалили участничките и така е оплювана,дали е без причина?
За да знаете истинската история аз ще ви я разкажа:Констанца е направила само опознавателната обиколка на картинг пистата,а не ОБИКОЛКОТА за време.Т.Е СЛЕД НЕИЗПЪЛНЕН ЕЛЕМЕНТ ТЯ СИ ОТИВА У ДОМА,ДЕКЛАСИРАНА Е!!! В ПРАВИЛНИКА НА РАЛИТО Е НАПИСАНО ЧЕ ЕДНАТА ОБИКОЛКА Е ОПОЗНАВАТЕЛНА ,А ДРУГАТА ЗА ВРЕМЕ.
КЕТИ,НЕ Е НАПРАВИЛА ТАЗИ,ОБИКОЛКАЗА ВРЕМЕ,АМИ СВЕЖДАШ ГЛАВА И ГУБИШ ДОСТОЙНО,НЕЗАВИСИМО ЧЕ Е ДАЛА ДОСТА ДОБРИ ВРЕМЕНА НА ДРУГИТЕ МАЙСТОРСКИ....
СЛЕДОВАТЕЛНО Г-ЖА БОНДАРЕНКО,ПРОМЕНЯ ПРАВИЛНИКА,КАЗВА МИ ТЯ Е ЗАМЕРЕНА ПЪРВАТА ОБИКОЛКА,НИЩО ЧЕ Е ОПОЗНАВАТЕЛНАТА ЩЕ ВЗЕМЕМ ВРЕМЕТО ОТ НЕЯ, Е КАК ТАКА БЕ БОНДАРЕНКО,НАЛИ СИ ИМА ПРАВИЛНИК???????
:oops:
veronikakelepova
 
Мнения: 9
Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 13:54

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот dankata » Пон Апр 21, 2008 14:51

Това за времената на картинг пистата и аз го споменах някъде в по-предните страници и освен това имам свидетели, че доста от екипажите са направили подобно нещо, тоест само една обиколка (има записани коментарите на съдията ..) ама де да бяха само това нередностите обаче и тук в софия и на първото състезание организаторите бяха толкова "безпристрастни" че много въпроси и оплаквания останаха без отговор

....а как ви се струва гнералното класиране до този момент :roll:
Аватар
dankata
 
Мнения: 70
Регистриран на: Пон Юли 30, 2007 10:44
Местоположение: sofia
Име: Даниела Нешева

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот Flo » Пон Апр 21, 2008 14:57

В продължение на по-горния пост и още нещо може да попитате: как така измериха време като по време на тази опознавателна обиколка, човекът отговорен за фотоклетката е ставал да я пуска, така че при следващото преминаване да започне времеизмерването. Или пак ще се окаже, че се заяждаме :evil:

Не отричаме, че може да кара Кети, просто смятаме, че с каране трябва да си завоюва победите, а не със шмекеруване.
Последна промяна Flo на Пон Апр 21, 2008 14:59, променена общо 1 път
Catch me if you can!!!
Аватар
Flo
 
Мнения: 66
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:29
Местоположение: София
Име: Цветелина Моралийска

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот Flo » Пон Апр 21, 2008 14:58

Danka, кое те притеснява в класирането?
Catch me if you can!!!
Аватар
Flo
 
Мнения: 66
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:29
Местоположение: София
Име: Цветелина Моралийска

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот dankata » Пон Апр 21, 2008 15:05

Flo написа:Danka, кое те притеснява в класирането?


ми странно е класирането в 3-ти клас например
Аватар
dankata
 
Мнения: 70
Регистриран на: Пон Юли 30, 2007 10:44
Местоположение: sofia
Име: Даниела Нешева

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот veronikakelepova » Пон Апр 21, 2008 15:19

хайде чакам коментари за времеизмерването на Констанца на картинг пистата от нейните защитници!
veronikakelepova
 
Мнения: 9
Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 13:54

Re: Дамско рали Благовещение

Мнениеот dankata » Пон Апр 21, 2008 15:23

явно никой не се интересува от препратката към временното класиране ... ще ви обърна внимание на клас 3 първо място екипаж Роси Серафимова Веси Цекина с кола мерцедес 180 и отбор Черна котка :shock: :shock: :shock:
Аватар
dankata
 
Мнения: 70
Регистриран на: Пон Юли 30, 2007 10:44
Местоположение: sofia
Име: Даниела Нешева

ПредишнаСледваща

Назад към Български Гимкхана Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта