Дамския шампионат

Дискусия за Българския Гимкхана Шампионат

Мнениеот Flo » Пон Дек 03, 2007 15:01

И още нещо... за нас е интересно как виждат нещата хората отстрани, така че напиши тези 5 страници с размишления, ние ще ги прочетем със сигурност :wink:
Аватар
Flo
 
Мнения: 66
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:29
Местоположение: София
Име: Цветелина Моралийска

Мнениеот plm » Пон Дек 03, 2007 23:33

За мен дамския шампионат е...беше интересен.
Zащо не се проведоха планираните състезания тази, пък и миналата година?
И аз знам и писах, че работата става сериозна, защото се купуват и правят специални коли , "бегачки".
Да де, ама като няма състезания...
А защо няма състезания?
Или по точно , защо ги няма състезанията от календара?
Да се надяваме, че през 2008 фед ще си покрие календара.
И да гледаме повече състезания с много участничki. :D
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот tsveti » Вто Дек 04, 2007 10:10

В календара на фед дамските състезания са четири на брой. Радвахме се прекалено прибързано на 5-тото тази година.
Прекалено малък интерес от страна на организатори към този шампионат, за наше съжаление. И както те са четири на брой...един от организаторите да не успее да го проведе, всичко отива на вятъра. Три състезания са прекалено малко.
Много пъти съм се питала защо фед не стане пряк организатор на дамско състезание и не бъде включено още едно към календара. Средствата не са чак толкова големи. Мечти...

Кики, следващата година продължаваме в клас 1 :D . Както бях писала и преди, в Ямбол бях в клас 4 защото колата ми се счупи на път за състезанието.
Колкото до практиката победителките да не участват в следващата година...донякъде си прав да, но не съвсем. Не можах да открия кой екипаж е шампион за 2004г. /ако бъркам, поправете ме/, но по бегли спомени мисля, че беше Костанца, която пък е шамоион и за 2005г. Сигурна съм, че щеше да кара и 2006г., но тя просто не беше в България. За Богоеви, нямам си идея защо не участваха тази година...
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Мнениеот the best one » Вто Дек 04, 2007 11:41

Доколото знам от София Богоева е твърде заета с новата работа и затова е решила да пропусне тази година,за следващата незнам;-)
the best one
 
Мнения: 208
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:25
Местоположение: СОФИЯ
Име: Мануела Костадинова

Мнениеот tsveti » Вто Дек 04, 2007 15:54

Да, аз я гледах в едно предаване, автомобилно предаване :) . Гледах силно казано де, засякох я случайно, дори не разбрах как се казва предаването.
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Мнениеот the best one » Вто Дек 04, 2007 16:03

Motor Show e предаването по Нова телевизия
the best one
 
Мнения: 208
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:25
Местоположение: СОФИЯ
Име: Мануела Костадинова

Мнениеот Кики » Вто Дек 04, 2007 16:07

Следиме...не,по- скоро аз следя. Тя е доста заета,а и пак казвам не са й по вкуса много много тези състезания с автомобили.

Аз нещо съвсем се обърках. За 2005-та година вице-шампион не бяха ли София и Ваня Богоеви?!
За 2004-та да си призная не помня,но ще погледна в къщи какво имам като класирания и ще напиша.

Абсолютно съм съгласен с теб tsveti, състезанията са малко. А относно БФАС, без коментар!

Така като гледам,клас 1 ще е най-препълненият :D Доста водещи екипажи се оформят, всичките тези екипажи са много способни и с еднакви шансове за победа,доза късмет ще оглави най-добрият за 2008-ма.

Нямах предвид,че една точка е равна на три секунди,а просто 1 точка дели екипажът на Цвети Георгиева от 2-рото място, а именно само тези три секунди разлика между нея и Белниколова на състезанието в Ямбол- така Белниколова щеше да запази и утвърди третата си позиция.И това също доказва,че кръговете в този шампионат са твърде малко.Хайде за „Правец” е ясно,но „Добрина” защо не се проведе?!?

Иначе за петте страници, не мисля,че е нужно,ние така и така си разговаряме и обсъждаме заедно шампионата.Съкратих по горното мнение като написах по две думи за екипажите само до 5-та позиция.
Кики
 
Мнения: 6
Регистриран на: Пет Ное 30, 2007 17:25

Мнениеот tsveti » Вто Дек 04, 2007 16:15

"Добрина'' не се проведе поради лични така да се каже проблеми на организатора- Фондация Палавеев /г-н Палавеев/. Няма да се конкретизирам, защото това са лични работи и не мисля, че е уместно да ги пиша тук. То всъщтност беше само отложено, но едно състезание отложи ли се, почти 99%, че няма да се проведе изобщо.

ПП 3 секунди са си бая време... :lol:
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Мнениеот the best one » Вто Дек 04, 2007 16:27

По твойта логика Кики,
и нас (Мануела Костадинова/Цветелина Моралийска) ни делят,1 секунда в Ямбол от Кети и 3 или 4 секунди на Благовещение от Цветомира,ама.....
И тогава нямаше да ги има твойте разсъждения относно това че всеки път на стълбичката на първото място е бил различен човек,ама...това е....Резултатите са на лице....
the best one
 
Мнения: 208
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:25
Местоположение: СОФИЯ
Име: Мануела Костадинова

Мнениеот Кики » Пет Дек 14, 2007 09:25

Еее...не мисля, че е точно така. То по тази логика ако Костанца не бе бутнала конус,ако Цвети не бе изпуснала елемент,ако на Яна хронометъра не бе спрял.....хиляди,хиляди вероятности.
Аз говорех за едно единствено състезание,в което състезание Звезделина не показа нищо ново.А при Цвети си личи напредъка(и не само при нея) дори само от факта,че е толкова близко до Звезделина като време.Защото миналата година не беше така-Цвети имаше доста голяма разлика от Звезделина.Не случайно написах,че някои „стари пушки” не показват новости,или напредък- Антоанета Стайкова/Лили Миланова примерно.

Кой знае къде съм забутал всички резултати,които пазя от състезанията и не открих кой екипаж е победител за 2004-та.
Кики
 
Мнения: 6
Регистриран на: Пет Ное 30, 2007 17:25

Мнениеот Co_pilot » Пет Дек 14, 2007 11:10

Констанца Томова - Евелина Топалска (2004 г.)
Co_pilot
 
Мнения: 139
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 10:36
Местоположение: София
Име: Румяа Руменова

Мнениеот the best one » Пет Дек 14, 2007 11:40

Звезделина Белниколова:
2005-4та
2006-3та
2007-2ра
the best one
 
Мнения: 208
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:25
Местоположение: СОФИЯ
Име: Мануела Костадинова

Мнениеот the best one » Пет Дек 14, 2007 11:44

Кики,
не разбрахме името на гаджето ти?
the best one
 
Мнения: 208
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:25
Местоположение: СОФИЯ
Име: Мануела Костадинова

Мнениеот tsveti » Пет Дек 14, 2007 12:46

Co_pilot написа:Констанца Томова - Евелина Топалска (2004 г.)



Значи правилно си спомням за Кети...

Практиката все пак не е точно такава каквато казваш Кики :wink:
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Мнениеот Кики » Пет Дек 14, 2007 12:51

Мдаа, Костанца е била 2004-та.


Тъй като е публична личност,няма да напиша как се казва тя.Тук играят големи роли спонсорство,лице на отбор и куп други неща.Не искам заради мой предпочитания и виждания тя да обира пешкира.С публичността е така :(


ПП Бъдеща жена, не е вече просто гаджето ми... :) :)
Кики
 
Мнения: 6
Регистриран на: Пет Ное 30, 2007 17:25

ПредишнаСледваща

Назад към Български Гимкхана Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта

cron