Дамския шампионат

Дискусия за Българския Гимкхана Шампионат

Дамския шампионат

Мнениеот malkiq_sustezatel » Чет Фев 15, 2007 00:37

Абе хора,Кето томова дали ще кара тази година?
Аватар
malkiq_sustezatel
 
Мнения: 253
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 23:38
Местоположение: София
Име: L.Vlahov

Мнениеот plm » Чет Фев 15, 2007 00:42

Констанца Томова ще кара тази година.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот malkiq_sustezatel » Чет Фев 15, 2007 00:43

a pak li s autobiankito?
Аватар
malkiq_sustezatel
 
Мнения: 253
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 23:38
Местоположение: София
Име: L.Vlahov

Мнениеот malkiq_sustezatel » Чет Фев 15, 2007 00:48

Pitam,za6toto vidqh,4e Radko e pisal,4e nqma da kara,za6toto e v 4ujbina,a puk tova be6e minalata godina. :shock:
Аватар
malkiq_sustezatel
 
Мнения: 253
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 23:38
Местоположение: София
Име: L.Vlahov

Мнениеот plm » Чет Фев 15, 2007 00:57

malkiq_sustezatel написа:a pak li s autobiankito?

Да.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот malkiq_sustezatel » Чет Фев 15, 2007 09:59

Цвети Манолова,какво правиш?Как си?Пиши.
Аватар
malkiq_sustezatel
 
Мнения: 253
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 23:38
Местоположение: София
Име: L.Vlahov

Мнениеот malkiq_sustezatel » Чет Фев 15, 2007 10:16

Според вас дали София и тази година ще си задържи титлата,при положение,че Констанца томова отново ще триумфира на Дамския шапионат и поради наличието на нови екипажи(не и начинаещи),Други пък ще се тегнат малко(Astra racing team).хайде давайте някакви мнения!!!
Аватар
malkiq_sustezatel
 
Мнения: 253
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 23:38
Местоположение: София
Име: L.Vlahov

Рали Благовещение 2007г.

Мнениеот malkiq_sustezatel » Пон Апр 02, 2007 12:10

След като минаха вече два кръга от дамския шамионат,какво мислите?Справят ли се дамите като добри състезатели?Според мен определено да.Тази година конкуренцията и борабата са жестоки,жестоки!!!ае 4ао
Прикачени файлове
11160323143254799_1.pic.jpg
11160323143254799_1.pic.jpg (40.33 KiB) Прегледано 17274 пъти
Аватар
malkiq_sustezatel
 
Мнения: 253
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 23:38
Местоположение: София
Име: L.Vlahov

Мнениеот K_Power » Пон Апр 02, 2007 15:00

Абе батка, да не си ял от ония веселите гъбки!? :roll:
Успокой се малко, 50% от мненията ти в тази тема са безмислени!
Пиши на кирилица!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Ралито

Мнениеот malkiq_sustezatel » Пон Апр 02, 2007 15:09

ок
Аватар
malkiq_sustezatel
 
Мнения: 253
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 23:38
Местоположение: София
Име: L.Vlahov

Мнениеот Flo » Сря Апр 04, 2007 16:28

malkiq_sustezatel написа:Според вас дали София и тази година ще си задържи титлата,при положение,че Констанца томова отново ще триумфира на Дамския шапионат и поради наличието на нови екипажи(не и начинаещи),Други пък ще се тегнат малко(Astra racing team).хайде давайте някакви мнения!!!


Ето временното класиране в дамския шампионат,което мисля дава отговор на въпроса :lol: :
1. Мануела Костадинова/Цветелина Моралийска -18 т.
2. Звезделина Белниколова/Нели Белниколова - 11 т.
3. Цветомира Георгиева/Мария Минева - 10 т.
Аватар
Flo
 
Мнения: 66
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:29
Местоположение: София
Име: Цветелина Моралийска

Мнениеот Кики » Пет Ное 30, 2007 17:52

Здравейте дами,

Следя шампионата ви от доста време (разбира се не само вашият) и да си призная с всеки изминал кръг(и сезон) ми ставате все по-интересни.
Бих се радвал да споделя с вас моето мнение, моите мисли и прочие относно този така емоционален шампионат.

Тази година за съжаление се проведоха само три кръга и интересното за мен е, че и в трите кръга има различни победителки...
С непровеждането на последните два кръга не ни се даде възможност да видим аджеба кой от тези три екипажа ще се наложи отново, или може би просто щяхме да видим някой съвсем нов екипаж на стълбичката... Интересно класиране.

Практика ли е това в дамският шампионат, когато даден екипаж се класира на 1-во място за годината, следващата този екипаж да не участва??? Два примера: Кети Томова/........................шампиони за 2005г. и София/Ваня Богоеви- шампиони за 2006г. И двата екипажа в следващата година не взимат участие( няма защита на 1-вото място).

Да се върнем на тазгодишното представяне на дамите и да ги разгледаме поотделно. Или поне някои от тях.

Екипаж Звезделина Белниколова/Нели Белниколова-Нисан микра,клас 2. Ако не друго, поне защитиха 3-тата позиция няколко пъти, въпрос на 1 точка (или 3 секунди- състезанието в Ямбол), за да бяха останали и тази година на това място. Браво все пак, че успяха да се изкачат и да се класират 2-ри. С темпото на изкачване до година-две може би 1-ви?!

Екипаж Мануела Костадинова/Цветелина Моралийска-пежо 106-клас 2. Като начало, честито на победителките за 2007г. . Дали този екипаж ще наруши практиката като вземе участие и догодина, това ще покаже само времето. И при наличието на все нови и симпатични малки коли, дали биха ни изненадали и те с някоя такава...

Екипаж Цветомира Георгиева/Мария Минева- Тико- клас 1 и пежо 306- клас 4. Този екипаж всяка година напредва с две места в генералното. Мал шанс тази година за по-предно класиране, всъщтност това е екипажът, който от 2-рото място го дели 1 точка (или 3 секунди, състезанието в Ямбол). Какво да очакваме догодина? В клас 1 или в клас 4 ?!

Екипаж Кети Томова/Милена Бондаренко-Ауто Бианки-клас 1. И при този екипаж мал шанс тази година, с пропуснатият 1-ви кръг, поради повреда в колата по време на състезанието. Ще видим догодина малкото Бианки дали ще издържи.

Екипаж Катя Дунева/Бойка Вълканова-ФБ голф-клас 4. Все по-добро представяне, браво.

Екипаж Яна Маринова/Ана Тодорова-БМВ-клас 4 и Фиат Сейченто-клас 1. Този екипаж предизвика истински фурор(не само с красотата си;) ) а и като изненада всички ни с появата на новата ‘’състезателна’’ кола в клас 1. Тук се случи същото както и при екипажът Ц.Георгиева/М.Минева, една победа в клас 4 и желанието за по предни класирания, се доказват с новите по-малки коли в клас 1. Може би това ще е водещият екипаж за новият сезон...

И докато някои вървят все по-напред, други „стари пушки” не показват абсолютно нищо ново, та даже и вървят все по-назад- Мария Михайлова/Валерия Атанасова-Рено Клио-клас 4, примерно.


Доста дълго мнение се получи за това спирам до тук, иначе мога да си изпиша още пет страници в размишления за дамският шампионат. Просто дамите са супер интересни и мили с емоционалното си поведение и реших да споделя с тях и с форумците моите мисли относно този шампионат.
Кики
 
Мнения: 6
Регистриран на: Пет Ное 30, 2007 17:25

Мнениеот Flo » Пон Дек 03, 2007 11:04

Здравей, Кики!
Странно, но ми се струваш познат/позната по стила ти на писане!
Би ли се представил/а?

А по отношение на дамския шампионат бих казала, че ти е убегнал един момент, няма да скромнича... постоянството на екипажът станал шампион - едно първо и две втори места в генералното, като е важно да се отбележи, че в Ямбол карахме с счупена кола (без съединител почти, с изключваща се първа скорост по време на движение и без ръчна) и една секунда ни раздели от първото място.
За Благовещение също имам интересни материали, но предвид реакциите, които ще предизвикам с тях, засега съм решила да ги държа за себе си :).

Дали ще участваме догодина? Това наистина е добър въпрос!

А по отношение на това кой ще е водещ екипаж догодина, позволи ми да кажа, че за мен това ще е екипажът на Яна Маринова - изключителен темперамент, чар и хъс. :D
Аватар
Flo
 
Мнения: 66
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:29
Местоположение: София
Име: Цветелина Моралийска

Мнениеот Кики » Пон Дек 03, 2007 13:48

Здравей „Фло”,

Аз съм едно от момчетата, приятел (гадже) на едно момиче карало в дамския шампионат през 2005-та г. един единствен път на Благовещение. Решихме да опитаме, макар и двамата да знаехме, че няма да се получи. Тя е доста притеснителна зад волана и винаги я е било малко страх, та...и тя самата каза, че няма да се справи с тези състезания и че не са за нея :wink:

В Ямбол тази година, не ми е убягнала секундата деляща ви от първото място :wink: , но определено не знаех за проблемите в колата. Браво за доброто класиране,въпреки проблемите.

За водещият екипаж догодина,не си ме разбрала или май аз не съм се изразил правилно (сега като гледам),но имах предвид екипажът Яна Маринова/Ана Тодорова!!!
Кики
 
Мнения: 6
Регистриран на: Пет Ное 30, 2007 17:25

Мнениеот Flo » Пон Дек 03, 2007 14:57

Здрасти пак :) !
Не е трябвало толкова бързо да се отказвате, поне според мен.
Кое е това момиче? Сигурно съм я виждала, аз участвах и 2005 в шампионата, после една година почивах.
Очевидно следите отблизо наистина състезанията, защото си доста запознат с фактологията. Само не разбрах защо мислиш, че една точка е равна на три секунди или не го тълкувам правилно това изречение?
Да, наистина Яна Маринова показа страхотно каране в Ямбол. Значи сме на едно мнение :D
Аватар
Flo
 
Мнения: 66
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:29
Местоположение: София
Име: Цветелина Моралийска

Следваща

Назад към Български Гимкхана Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта

cron