Дамско рали Добрина

Дискусия за Българския Гимкхана Шампионат

Дамско рали Добрина

Мнениеот K_Power » Съб Юли 01, 2006 17:11

Днес се "проведе" кръг от дамския рали шампионат, дамско рали Добрина. Организацията беше пълен кенеф, просто нямам думи. В Банкя местната полиция е отказала да охранява състезанието, пътя не беше затворен, караше се на отворено трасе. До вчера се знаеше, че ше има и някакви други неща освен точната езда, защото беше отменена. И състезанието дефакто беше 300 метра право и трябва да се мине зьа 50 секунди. Радвам се, че се запознах на това състезание с Румен Манолов, бяхме с Пламен(plm) там и гледахме. Цвети /tsveti/ и Катя се представиха добре, първо място в клас А/4 и седма в генералното класираане, направи си кефа, е можеше и по-голям кеф да си направи, ама две трети от състезанието не се проведе заради блестящата организация на Валя Панталеева, тая е уникален случай. Няма състезание, което да е организирано от нея и да не е имало отвратителна организация. Нямам думи .... а и не само аз .... айде, това е дамско рали, но тя беше организатор и на рали Траянови Врати и видяхме всичките какво стана, тъпня, няма резултати, отсечката в отвратително състояние, случи се инцидент и организацията имаше също вина в този инцидент. И така и ще продължаваме да й гледаме опитите за организиране на нещо. Звучи остро, ма не ми пука, а и доста от момичетата бяха недоволни, недоволни е слабо казано. Ще си й гледаме простотиите на г-жа Панталеева и ... така, но както и да е, нека се замислят, хората от федерацията дали трябва да й се дава възможност тя да организира автомобилни състезания. Аз да бях, където съм си келеш щеше да е по-добро, а тя си няма ни най-малка представа за какво става въпрос. Но както и да е, Пламен по-късничко ще пусне някои и други снимки, аз също имам, трябва да си ги сваля от телефона. Искам да благодаря на Цветелина Манолова, затова, че ми даде резултатите по отсечки за рали Траянови Врата, по-късничко и аз ще ви ги пусна да ги видите, защото на друго място няма къде, те и на състезанието бяха тайна .... а пък сега .... пак добре.
Искам да поздравя Цвети/наща Цвети/ за карането и да й пожелая още по-големи успехи и евалата за ентусиазма и да й кажа, че е много готин човек ... това е от мен за сега!!!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот MARVI » Съб Юли 01, 2006 17:49

Въъъй,ужас!!!Какви са тези глупости да се кара на отворено трасе.Звучи ми доста непрофесионално от страна на Валя Пантелеева да не се погрижи за добрата организация на състезанието :evil: .Поздрави на Цвети за доброто представяне. :) :)
Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

Мнениеот P.Solberg » Съб Юли 01, 2006 18:19

Браво на Цвети, само така да продължава. Пауъре надявам се, че наистина ще ги пуснеш, а не както стана с рипа на "Шумен".
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот Mika » Съб Юли 01, 2006 18:35

Добре де, редно би било да се каже кой са победителките :idea: Нали така :!: :?: Никъде не прочетах :x
А относно организацията - тя е ясна като бял ден. Чуете ли името Валя Панталеева бягайте далече :shock:
Mika
 
Мнения: 10
Регистриран на: Чет Юни 08, 2006 23:00

Мнениеот plm » Съб Юли 01, 2006 19:18

Днес гледах ...състезание.
Крисо добре го е написал. Може още много да се пише, но и това стига.
Макар и дамско, все пак това е състезание организирано от фед. И същите хора организират и други състезания.
Редно е при този провал в организацията да се върне на участничките таксата, която са платили.
Победители са Богоеви. Подробни резултати не знам, въпреки, че бях цял ден там.
И снимките ми от награждаването са ужасни. От 1 метър, при невероятна горещина в затворено помещение...
Ето малко снимки-
на победителките в ген. класиране, на първенците в клас 2- Мануела Костадинова и Спасина Димитрова/и май са втори в генералното/, и на Цвети/ клас 4/.
Прикачени файлове
Bogoevi.JPG
Bogoevi.JPG (98.18 KiB) Прегледано 65490 пъти
s kupite 2.JPG
s kupite 2.JPG (123.51 KiB) Прегледано 65591 пъти
Последна промяна plm на Нед Юли 02, 2006 08:14, променена общо 1 път
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот tsveti » Съб Юли 01, 2006 20:27

Богоеви са 1-ви, 2-ри са Мануела К и Спасина(пежо106) и 3-ти са екипаж със сузуки суифт, но не им зная имената.. :oops:


Истинска пародия беше това състезание...,нямам какво друго да добавя.
Благодаря за поздравленията :)
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Мнениеот sastezatelia » Съб Юли 01, 2006 21:34

Поздравления и от мен Цвети :D :D :D
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

рали Добрина

Мнениеот ROMEO » Съб Юли 01, 2006 22:27

Ще има ли друго състезание за жените до края на годината?
ROMEO
 
Мнения: 1
Регистриран на: Съб Юли 01, 2006 21:56

Мнениеот K_Power » Съб Юли 01, 2006 22:29

Спокойно ма мацка, само ти се молим като у църкве ти се молим да не викаш, тая вечер ще го пусна! Ето резултатите по отсечки от рали "Траянови Врата" 2006, а и на синия лист са тези от дамското състезание днес.

Резултати от дамско рали Добрина:
Изображение
Натисни тук за резолюция 2048

Изображение
Натисни тук за резолюция 2048

Резултати от рали Траянови Врата по отсечки:

Изображение
Натисни тук за резолюция 2048
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот K_Power » Нед Юли 02, 2006 00:16

Та за педерастката организация ... та всеки участник плаща по 50 лева, участниците бяха 23-ма. Как и да го смятам това са 1150 лева. Хубаво и БФАС също организира това състезание и са се дали някакви пари. Много ми е интересно, дали Валя Панталеева може да докаже по някакъв начин, че са похарчени толкова пари ... при положение, състезанието имаше и спонсори, не е един, а няколко! И какво се получава за всичко това. Не може ли участничките в това състезание по някакъв начин да подадат някакъв вид оплакване в БФАС от Валя Панталеева ... защото остане ли си така, състезанията в които тя участва по някакъв вид с организацията, ще куцат именно в тази част, за която тя отговаря ...
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот tsveti » Нед Юли 02, 2006 14:41

Не съм наясно много с тези неща и за конкретния случай не зная много, но защо виним само Валя Панталеева? Тя е дирeктор на това състезание, организаторите са фондация Палавеев. Въпросният господин Палавеев,не трябва ли и в него да търсим вина?!? Който е по-наясно с тези неща нека пише,аз изобщо не съм.
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Мнениеот P.Solberg » Нед Юли 02, 2006 16:53

Става въпрос и за това, че Валя Пателеева е и директор на рали "Траянови врата", а там за 3 години организацията постоянно се занижава, а задачата за организирането е главен приоритет едиствено на директора на ралито и организатора. А тези функции се препокриват при нея за "Траянови врата" и затова си коментираме.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот tsveti » Нед Юли 02, 2006 17:34

Коментара ми е ясен...,но навсякъде се споменава само нейното име, а това дамско състезание си има и други преки организатори. За това питам. За Траянови врата е ясно...
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева


Назад към Български Гимкхана Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта

cron