от djondjo » Пон Юни 27, 2011 19:59
БФАС * СБА ЛОВЕЧ * ОБЩИНА ЛОВЕЧ
НАЦИОНАЛЕН ШАМПИОНАТ РАЛИКРОС - III КРЪГ
ЛОВЕЧ * 25-26.06.2011
ГЕНРАЛНО КЛАСИРАНЕ И ФИНАЛИ
Кл N Име и фамилия АСК Автомобил Д/К Фин Точки
1 2 ВАСИЛЕВ ВАСИЛ СТАРТ Н КРИВОДОЛ ЛАДА Самара '2/4 A 25
2 49 КИРОВ РУМЕН НЕРОН МОНТАНА СУБАРУ Импреза '2/4 A 18
3 4 АПОСТОЛОВ СТОЯН ЕЛНА РТ Бс ФОРД Сиера '2/4 A 15
4 6 ЯКИМОВ ЯНКО СТАРТ Н КРИВОДОЛ ШКОДА 120 Л 'E/M A/B 12
5 3 ВАСИЛЕВ ВЛАДИМИР ВИДА МС АУДИ 90 '2/M A 10
6 47 АНТОВ АНТОН НЕРОН МОНТАНА ФОРД Ескорт 'E/4 A 8
6 ЯКИМОВ ЯНКО СТАРТ Н КРИВОДОЛ ШКОДА 120 Л 'E/M B/A
7 13 КРУМОВ КРУМ СТАРТ Н КРИВОДОЛ ВАЗ 2107 '1/2 B 6
8 66 ДИМИТРОВ БОРИСЛАВ ВИДА МС РЕНО '2/3 B 4
9 79 ПЕТРОВ РАДКО ВРОМОС ПЕЖО 205 '1/2 B 2
10 77 МЛАДЕНОВ МИЛЕН НЕРОН МОНТАНА ТОЙОТА Корола '1/2 B/C 1
11 21 ЯНЕВ НИКОЛАЙ ВРОМОС ПЕЖО 306 '2/3 B
77 МЛАДЕНОВ МИЛЕН НЕРОН МОНТАНА ТОЙОТА Корола '1/2 C/B
12 60 ТИШКОВ ЯВОР БОТЕВГРАД ОПЕЛ Корса '2/3 C
13 14 ТОТЕВ АНГЕЛ ВРОМОС ФВ Голф '1/2 C
14 41 ЦАЧЕВ ЦЕЦКО МОТОРСПОРТ ТН ВАЗ 2107 '1/2 C/D
15 74 ИЛИЕВ ИВАЙЛО БОТЕВГРАД СЕАТ Ибиза '1/1 C
16 8 ИВАНОВ ИВАН В. ВРОМОС ДАЙХАСУ Шарад '1/2 C/D
41 ЦАЧЕВ ЦЕЦКО МОТОРСПОРТ ТН ВАЗ 2107 '1/2 D/C
8 ИВАНОВ ИВАН В. ВРОМОС ДАЙХАСУ Шарад '1/2 D/C
17 24 ВАСИЛЕВ ТОДОР РАНГЕЛОВ МС ВАЗ 2107 '1/2 D
18 73 ГЕНЧЕВ РАДОСТИН АБРИТУС ФВ Голф '2/3 D
19 56 МАРИНОВ РАДОСЛАВ ВИДА МС ДАЙХАСУ Шарад '1/2 D
20 10 БОРИСОВ БОРИСЛАВ СТАРТ Н КРИВОДОЛ ФВ Голф '2/3 D
21 108 ЕВТИМОВ ЕВГЕНИ СТАРТ Н КРИВОДОЛ ВАЗ 2105 '1/2 Q
22 69 ИВАНОВ ИВО СТАРТ Н КРИВОДОЛ БМВ 318 '2/3 Q
23 99 АСЕНОВ АЛЕКСАНДЪР СТАРТ Н КРИВОДОЛ ВАЗ 2105 '1/1 Q
24 76 ЦВЕТКОВ ИВАЙЛО ВРОМОС ВАЗ 2101 '1/1 Q
25 40 ЯНКОВ ВЛАДИМИР АБРИТУС ФВ Голф '2/3 Q
26 48 ДИМИТРОВА ВЕЛИЧКА АБРИТУС ФВ Голф '2/3 Q
27 55 СРЕТЕНИЕВ КОНСТАНТИН МОНТАНА РЕЙСИНГ ВАЗ 2107 '2/3 Q
28 70 ЦВЕТАНОВ ПЛАМЕН ВИДА МС ОПЕЛ Корса '2/3 Q
29 45 ДОКОВ ПЕТЪР ДЖОРДАН РЕЙСИНГ ВАЗ 2107 '1/2 Q
5 ИВАНОВ САШО МОНТАНА РЕЙСИНГ СУБАРУ Импреза '2/4
7 ВИКТОРОВ ГЕНАДИ ВИДА МС АУДИ Куатро '2/M
16 БОРИСОВ МИНЧО МОНТАНА РЕЙСИНГ ФВ Голф '2/3
44 ТОТЕВ ПЕТЪР ВРОМОС ЛАДА 2108 '1/1
71 ГЕОРГИЕВ СТОЙНО АРА МС Гб ВАЗ 2105 '1/1
72 СТОЯНОВА КРАСИМИРА АРА МС Гб ВАЗ 2108 '1/1
88 ГЕОРГИЕВ КРУМ ПЛЕВЕН РТ ВАЗ 2108 'Е/2
ГЕНЕРАЛНО КЛАСИРАНЕ - ДИВИЗИЯ 1Х
Кл N Име и фамилия АСК Автомобил Д/К Фин Точки
1 13 КРУМОВ КРУМ СТАРТ Н КРИВОДОЛ ВАЗ 2107 '1/2 B 25
2 79 ПЕТРОВ РАДКО ВРОМОС ПЕЖО 205 '1/2 B 18
3 77 МЛАДЕНОВ МИЛЕН НЕРОН МОНТАНА ТОЙОТА Корола '1/2 B/C 15
4 14 ТОТЕВ АНГЕЛ ВРОМОС ФВ Голф '1/2 C 12
5 41 ЦАЧЕВ ЦЕЦКО МОТОРСПОРТ ТН ВАЗ 2107 '1/2 C/D 10
6 74 ИЛИЕВ ИВАЙЛО БОТЕВГРАД СЕАТ Ибиза '1/1 C 8
7 8 ИВАНОВ ИВАН В. ВРОМОС ДАЙХАСУ Шарад '1/2 C/D 6
8 24 ВАСИЛЕВ ТОДОР РАНГЕЛОВ МС ВАЗ 2107 '1/2 D 4
9 56 МАРИНОВ РАДОСЛАВ ВИДА МС ДАЙХАСУ Шарад '1/2 D 2
10 108 ЕВТИМОВ ЕВГЕНИ СТАРТ Н КРИВОДОЛ ВАЗ 2105 '1/2 Q 1
11 99 АСЕНОВ АЛЕКСАНДЪР СТАРТ Н КРИВОДОЛ ВАЗ 2105 '1/1 Q
12 76 ЦВЕТКОВ ИВАЙЛО ВРОМОС ВАЗ 2101 '1/1 Q
13 45 ДОКОВ ПЕТЪР ДЖОРДАН РЕЙСИНГ ВАЗ 2107 '1/2 Q
44 ТОТЕВ ПЕТЪР ВРОМОС ЛАДА 2108 '1/1
71 ГЕОРГИЕВ СТОЙНО АРА МС Гб ВАЗ 2105 '1/1
72 СТОЯНОВА КРАСИМИРА АРА МС Гб ВАЗ 2108 '1/1
88 ГЕОРГИЕВ КРУМ ПЛЕВЕН РТ ВАЗ 2108 'Е/2
ГЕНЕРАЛНО КЛАСИРАНЕ - ДИВИЗИЯ 2Х
Кл . N Име и фамилия АСК Автомобил Д/К Фин Точки
1 2 ВАСИЛЕВ ВАСИЛ СТАРТ Н КРИВОДОЛ ЛАДА Самара '2/4 A 25
2 49 КИРОВ РУМЕН НЕРОН МОНТАНА СУБАРУ Импреза '2/4 A 18
3 4 АПОСТОЛОВ СТОЯН ЕЛНА РТ Бс ФОРД Сиера '2/4 A 15
4 6 ЯКИМОВ ЯНКО СТАРТ Н КРИВОДОЛ ШКОДА 120 Л 'E/M A/B 12
5 3 ВАСИЛЕВ ВЛАДИМИР ВИДА МС АУДИ 90 '2/M A 10
6 47 АНТОВ АНТОН НЕРОН МОНТАНА ФОРД Ескорт 'E/4 A 8
7 66 ДИМИТРОВ БОРИСЛАВ ВИДА МС РЕНО '2/3 B 6
8 21 ЯНЕВ НИКОЛАЙ ВРОМОС ПЕЖО 306 '2/3 B 4
9 60 ТИШКОВ ЯВОР БОТЕВГРАД ОПЕЛ Корса '2/3 C 2
10 73 ГЕНЧЕВ РАДОСТИН АБРИТУС ФВ Голф '2/3 D 1
11 10 БОРИСОВ БОРИСЛАВ СТАРТ Н КРИВОДОЛ ФВ Голф '2/3 D
12 69 ИВАНОВ ИВО СТАРТ Н КРИВОДОЛ БМВ 318 '2/3 Q
13 40 ЯНКОВ ВЛАДИМИР АБРИТУС ФВ Голф '2/3 Q
14 48 ДИМИТРОВА ВЕЛИЧКА АБРИТУС ФВ Голф '2/3 Q
15 55 СРЕТЕНИЕВ КОНСТАНТИН МОНТАНА РЕЙСИНГ ВАЗ 2107 '2/3 Q
16 70 ЦВЕТАНОВ ПЛАМЕН ВИДА МС ОПЕЛ Корса '2/3 Q
5 ИВАНОВ САШО МОНТАНА РЕЙСИНГ СУБАРУ Импреза '2/4
7 ВИКТОРОВ ГЕНАДИ ВИДА МС АУДИ Куатро '2/M
16 БОРИСОВ МИНЧО МОНТАНА РЕЙСИНГ ФВ Голф '2/3
КЛАСИРАНЕ ПО КЛАСОВЕ
КЛАС 1Х/1
Кл . N Име и фамилия АСК Автомобил Д/К Фин Точки
1 74 ИЛИЕВ ИВАЙЛО БОТЕВГРАД СЕАТ Ибиза '1/1 C 25
2 99 АСЕНОВ АЛЕКСАНДЪР СТАРТ Н КРИВОДОЛ ВАЗ 2105 '1/1 Q 18
3 76 ЦВЕТКОВ ИВАЙЛО ВРОМОС ВАЗ 2101 '1/1 Q 15
44 ТОТЕВ ПЕТЪР ВРОМОС ЛАДА 2108 '1/1
71 ГЕОРГИЕВ СТОЙНО АРА МС Гб ВАЗ 2105 '1/1
72 СТОЯНОВА КРАСИМИРА АРА МС Гб ВАЗ 2108 '1/1
КЛАС 1Х/2
Кл . N Име и фамилия АСК Автомобил Д/К Фин Точки
1 13 КРУМОВ КРУМ СТАРТ Н КРИВОДОЛ ВАЗ 2107 '1/2 B 25
2 79 ПЕТРОВ РАДКО ВРОМОС ПЕЖО 205 '1/2 B 18
3 77 МЛАДЕНОВ МИЛЕН НЕРОН МОНТАНА ТОЙОТА Корола '1/2 B/C 15
4 14 ТОТЕВ АНГЕЛ ВРОМОС ФВ Голф '1/2 C 12
5 41 ЦАЧЕВ ЦЕЦКО МОТОРСПОРТ ТН ВАЗ 2107 '1/2 C/D 10
6 8 ИВАНОВ ИВАН В. ВРОМОС ДАЙХАСУ Шарад '1/2 C/D 8
7 24 ВАСИЛЕВ ТОДОР РАНГЕЛОВ МС ВАЗ 2107 '1/2 D 6
8 56 МАРИНОВ РАДОСЛАВ ВИДА МС ДАЙХАСУ Шарад '1/2 D 4
9 108 ЕВТИМОВ ЕВГЕНИ СТАРТ Н КРИВОДОЛ ВАЗ 2105 ' 1/2 Q 2
10 45 ДОКОВ ПЕТЪР ДЖОРДАН РЕЙСИНГ ВАЗ 2107 ' 1/2 Q 1
88 ГЕОРГИЕВ КРУМ ПЛЕВЕН РТ ВАЗ 2108 'Е/2
КЛАС 2Х/3
Кл . N Име и фамилия АСК Автомобил Д/К Фин Точки
1 66 ДИМИТРОВ БОРИСЛАВ ВИДА МС РЕНО '2/3 B 25
2 21 ЯНЕВ НИКОЛАЙ ВРОМОС ПЕЖО 306 '2/3 B 18
3 60 ТИШКОВ ЯВОР БОТЕВГРАД ОПЕЛ Корса '2/3 C 15
4 73 ГЕНЧЕВ РАДОСТИН АБРИТУС ФВ Голф '2/3 D 12
5 10 БОРИСОВ БОРИСЛАВ СТАРТ Н КРИВОДОЛ ФВ Голф '2/3 D 10
6 69 ИВАНОВ ИВО СТАРТ Н КРИВОДОЛ БМВ 318 ' 2/3 Q 8
7 40 ЯНКОВ ВЛАДИМИР АБРИТУС ФВ Голф '2/3 Q 6
8 48 ДИМИТРОВА ВЕЛИЧКА АБРИТУС ФВ Голф '2/3 Q 4
9 55 СРЕТЕНИЕВ КОНСТАНТИН МОНТАНА РЕЙСИНГ ВАЗ 2/3 Q 2
10 70 ЦВЕТАНОВ ПЛАМЕН ВИДА МС ОПЕЛ Корса '2/3 Q 1
16 БОРИСОВ МИНЧО МОНТАНА РЕЙСИНГ ФВ Голф '2/3
КЛАСИРАНЕ ПО КЛАСОВЕ
КЛАС 2Х/4
Кл N Име и фамилия АСК Автомобил Д/К Фин Точки
1 2 ВАСИЛЕВ ВАСИЛ СТАРТ Н КРИВОДОЛ ЛАДА Самара '2/4 A 12,5
2 49 КИРОВ РУМЕН НЕРОН МОНТАНА СУБАРУ Импреза '2/4 A 9
3 4 АПОСТОЛОВ СТОЯН ЕЛНА РТ Бс ФОРД Сиера '2/4 A 7,5
5 ИВАНОВ САШО МОНТАНА РЕЙСИНГ СУБАРУ Импреза '2/4
КЛАС Е/4
Кл N Име и фамилия АСК Автомобил Д/К Фин Точки
1 47 АНТОВ АНТОН НЕРОН МОНТАНА ФОРД Ескорт 'E/4 A 12,5
КЛАС Е/М
Кл N Име и фамилия АСК Автомобил Д/К Фин Точки
1 6 ЯКИМОВ ЯНКО СТАРТ Н КРИВОДОЛ ШКОДА 120 Л 'E/M A/B 12,5
КЛАС 2/М
Кл N Име и фамилия АСК Автомобил Д/К Фин Точки
1 3 ВАСИЛЕВ ВЛАДИМИР ВИДА МС АУДИ 90 ' 2/M A 12,5
7 ВИКТОРОВ ГЕНАДИ ВИДА МС АУДИ Куатро '2/M
ОТБОРНО КЛАСИРАНЕ ТОЧКИ
1. СТАРТ Н КРИВОДОЛ 37
2. НЕРОН МОНТАНА 26
3. ВИДА МС 12
4. ВРОМОС 1