Рали крос Монтана 21-22 май,Нац.ш-т I кръг

Дискусия за Българския Шампионат по Рали-Крос

Re: Рали крос Монтана 21-22 май,Нац.ш-т I кръг

Мнениеот Гетов » Вто Май 24, 2011 15:59

Kazakov написа:Г-н Гетов, сами видяхте колко беше натоварен съботният ден , работихме от 8.00 до 20.30 часа без почивка.Ако беше някой дошъл при мен дори неофициално нямаше да откажа да направя проверка на дадения автомобил.Никога не съм се изказвал
, че не съм длъжен да проверявам автомобилите, просто не винаги имаме време за това.Благодаря за разбирането! :D

Така е, прав си, бях там и всичко видях, Пак КАЗВАМ, ЗА ВСИЧКО СА ВИНОВНИ МИНКО И КОМПАНИЯ!!!, не се обърнахме до теб в събота , тъй като те ни казаха че е печатна грешка!!! и ние повече няямаме претенция!!!, Чудя се защо АНТОН АНТОВ не вземе отношение и не каже каква е истината????
Благодаря и аз за разбирането!
Аватар
Гетов
 
Мнения: 707
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 15:44
Местоположение: Ботевград
Име: Георги Гетов

Re: Рали крос Монтана 21-22 май,Нац.ш-т I кръг

Мнениеот kapoma4o » Вто Май 24, 2011 20:06

Колеги, Аз като председател и собственик на Видамоторспорт мога да заявя 4е 6уробаджина6тината в раликроса е на такова комунисти4еско ниво 4е незнам как 6те се оправим с тях.
kapoma4o
 
Мнения: 65
Регистриран на: Съб Май 30, 2009 20:11
Местоположение: Видин
Име: VIDA MOTORSPORT

Re: Рали крос Монтана 21-22 май,Нац.ш-т I кръг

Мнениеот tonyracing » Вто Май 24, 2011 20:31

Здравейте колеги.Казвам се Антон Антов и съм въпросния човек за когото говори г-н Гетов.Тъй като съм зает и не мога да си позволя цяла година да се занимавам с въпроси и отговори ще дам личния си телефонен номер за тази цел.Който иска повече яснота по въпроса ,моля нека се свърже с мен по всяко време на денонощието 0879477417.Предполагам че всички сте ме разбрали ясно,тъй че всяко продължение на темата тук е безсмислено.Поздрави!
tonyracing
 
Мнения: 7
Регистриран на: Пет Ное 21, 2008 21:19
Местоположение: montana
Име: anton antov

Re: Рали крос Монтана 21-22 май,Нац.ш-т I кръг

Мнениеот mazi » Вто Май 24, 2011 21:41

Здравейте колеги,рядко си позволявам да пиша но този път съм потресен.Участвах във първото се провело състезание в Монтана.Следващите години поради ред причини не бях и не вярвах на колегите че трасето е ужасно.Е този път се убедих това не е трасе и не може да бъде.И се чудя как един и същи човек прави един от най хубавите кросове този в Криво дол и тази селска кошия в Мадан.И това го казвам не, защото си счупих колата защото ,аз и без това щях да я счупя:D :D :D :D :D ,а защото това трасе е опасно за зрителите.Благодаря на Господ ,че не бях по засилен иначе не ми се мисли.Не вярвам на колегите от Монтана и Видин да им е харесало, а при положение че и повечето от вас не можаха да карат не виждам защо го организирате.И да не ставам многословен когато го организираха за първи път трасето беше много по хубаво нищо, че не отговаря на изискванията.Ще се видим на Разград поздрави на всички.
mazi
 
Мнения: 19
Регистриран на: Чет Апр 27, 2006 18:15
Име: Веселин Атанасов

Re: Рали крос Монтана 21-22 май,Нац.ш-т I кръг

Мнениеот ivoionchev » Сря Май 25, 2011 14:17

i vypreki vsi4ko nqkoi nqma li da dade kraini rezultati
ivoionchev
 
Мнения: 6
Регистриран на: Пет Юни 12, 2009 12:58
Име: ivelin ionchev

Re: Рали крос Монтана 21-22 май,Нац.ш-т I кръг

Мнениеот Гетов » Сря Май 25, 2011 14:23

ivoionchev написа:i vypreki vsi4ko nqkoi nqma li da dade kraini rezultati

хахахахахаха??????
Аватар
Гетов
 
Мнения: 707
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 15:44
Местоположение: Ботевград
Име: Георги Гетов

Re: Рали крос Монтана 21-22 май,Нац.ш-т I кръг

Мнениеот kapoma4o » Сря Май 25, 2011 20:46

Колегите от Видин не застават зад организацията на "ТАКОВА НЕ6ТО" и никога няма да застанат...
kapoma4o
 
Мнения: 65
Регистриран на: Съб Май 30, 2009 20:11
Местоположение: Видин
Име: VIDA MOTORSPORT

Re: Рали крос Монтана 21-22 май,Нац.ш-т I кръг

Мнениеот asb2004 » Сря Май 25, 2011 22:36

г-н гетов,
можеби в крайна сметка става въпрос за пари, ясно че от Минко нищо нестава ама сигорно дава най-ниска цена, а за това селско състезание това е от жизнено значение за сметка на качеството, но това несе търпи вече да си ходят
asb2004
 
Мнения: 155
Регистриран на: Нед Фев 14, 2010 07:44
Име: Борисов Александър

Re: Рали крос Монтана 21-22 май,Нац.ш-т I кръг

Мнениеот Гетов » Сря Май 25, 2011 22:50

asb2004 написа:г-н гетов,
можеби в крайна сметка става въпрос за пари, ясно че от Минко нищо нестава ама сигорно дава най-ниска цена, а за това селско състезание това е от жизнено значение за сметка на качеството, но това несе търпи вече да си ходят

Да колега , така е , става въпрос за пари!!!! и гледат веднъж да им е по-евтинко на организаторите, веднъж да дадат некой лев и на бай Минко, че пенсиййката му малка сигурно...ОК, до тук добре, НО не става ли въпрос и за наще пари, не става ли въпрос за вложенията които всички сме направили в този спорт, не става ли въпрос все пак и за елементарен морал и уважение към състезателите, защото ако няма състезатели да си плащат лицензи, такси и всичко което БФАС е изискала - няма да има съдии, няма да има времеизмерване , нищо?!!!!!
На всякъде се прави уважение към този който дава парите за да е възможно да се случи нещо си, а оказа се че единствено в МАДАН мисленето е наобратно. ЖАЛКА РАБОТА!!!
Аватар
Гетов
 
Мнения: 707
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 15:44
Местоположение: Ботевград
Име: Георги Гетов

Re: Рали крос Монтана 21-22 май,Нац.ш-т I кръг

Мнениеот бързия » Чет Май 26, 2011 20:16

ЙОНЧЕВ 1рРумен киров 2бай Стоян 3 ако се не лъжа ЯНКО съсшкодата жалко за Васко самарата
бързия
 
Мнения: 81
Регистриран на: Нед Сеп 20, 2009 20:22
Име: ИВАН ИВАНОВ

Предишна

Назад към Български Шампионат по Рали-Крос

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта

cron