Рали-Крос Криводол 22 и 23.08.09

Дискусия за Българския Шампионат по Рали-Крос

Re: Рали-Крос Криводол 22 и 23.08.09

Мнениеот sted1973 » Пон Авг 24, 2009 09:43

dr.hous написа:За резултати незнам, но имам няколко он-борда, които ще кача утре.На единият има много интересен момент, от финал С в който както сами ще видите(недвусмислено)бях ударен от Таврията.Не че ми дреме ,но колегата с цялата си наглос ,дойде след финала и вместо да се извини ме обвини ,че аз съм го ударил.Е колега ,изгледай записа и прецени кой кого удря и ако решиш, че е редно бих приел твоето извинение :!:


Колега първо евала за шофьорските умения на много високо ниво са, интерсно защо таврията е с блъсната шофьорска врата при опит да те изпревари незнам виж извинения малко трудно ще получиш според мен.
А и не е нуждо да занимивиш всички във форума със сапунени сериали и да се обясняваш като някоя ученичка бъди по мъжкар де.
И все пак има и други състезания успех добре дошъл на кроса в Дебелт хем малко цивилизация да видиш тук въздуха е по приятен УСПЕХ ЗА НАПРЕД.
sted1973
 
Мнения: 3
Регистриран на: Нед Фев 03, 2008 20:51
Местоположение: гр.Бургас
Име: Стефан Ангелов

Re: Рали-Крос Криводол 22 и 23.08.09

Мнениеот dr.hous » Пон Авг 24, 2009 12:49

Първо колега си напиши името!После не се обеснявам,като ученичка а излагам факти подкрепени с неуспорими доказателства.Мерси за поканата,мислех да не идвам ,ма щом си толкова сърдечен, ще взема да дойда.Шофьорските ми умения може да не са като твойте шампионе,ма като ти гледам колата ти едва ли си човека който може да изкаже компетентно мнение :mrgreen:
dr.hous
 
Мнения: 311
Регистриран на: Чет Юни 26, 2008 18:30
Име: Косю Йорданов

Re: Рали-Крос Криводол 22 и 23.08.09

Мнениеот sted1973 » Пон Авг 24, 2009 14:05

dr.hous написа:Първо колега си напиши името!После не се обеснявам,като ученичка а излагам факти подкрепени с неуспорими доказателства.Мерси за поканата,мислех да не идвам ,ма щом си толкова сърдечен, ще взема да дойда.Шофьорските ми умения може да не са като твойте шампионе,ма като ти гледам колата ти едва ли си човека който може да изкаже компетентно мнение :mrgreen:


Първо аз не съм пилота а бях страничен наблюдател на цялото мероприятие в Криводол -да ти се придставя все тая.
Бях много близо да блестящото ти изпълнение така че няма смисъл да ...........
Още нещо нали знаеш, че хубавите неща стават бавно има време да достигнеш нивото на пилота.
А по въпроса за колата тя е в резултата на талибански изпълнения на колеги които немога да губят достойно.
sted1973
 
Мнения: 3
Регистриран на: Нед Фев 03, 2008 20:51
Местоположение: гр.Бургас
Име: Стефан Ангелов

Re: Рали-Крос Криводол 22 и 23.08.09

Мнениеот banderkata » Пон Авг 24, 2009 16:16

Айде стига бе,пак се започва с глупостите
Аватар
banderkata
 
Мнения: 50
Регистриран на: Вто Авг 21, 2007 00:02
Местоположение: София
Име: Антон Христов Пепелджийски

Re: Рали-Крос Криводол 22 и 23.08.09

Мнениеот time1987 » Пон Авг 24, 2009 17:41

dr.haus ..... Колега ам покажи им запис нека разберат кой е виновен и да се извини.....иначе почват спорове и закани за прослувутия Дебелт....... ще направят така ,че ще се кара с Волги там пък квото сабя покаже........
карай така, сякаш някой те гони....
Аватар
time1987
 
Мнения: 130
Регистриран на: Вто Фев 10, 2009 18:03
Местоположение: montana
Име: Metodi Todorov

Re: Рали-Крос Криводол 22 и 23.08.09

Мнениеот bakero » Пон Авг 24, 2009 19:57

здрасти докторче Хаус ти съсдаде Хаус в Криводол а ние фен клуба на таврията щети направим такъв хаус че ще го запомниш за цял живот. :twisted:. Това юго със сигорност няма да участва в рали-кроса в Дебелт.Вземиси на идване бързооборотна грес че щете ебем както жена нее ебана така цял живот а ти ще ревеш като малко яре. :mrgreen:
bakero
 
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 15:23

Re: Рали-Крос Криводол 22 и 23.08.09

Мнениеот Андрей Стефанов » Пон Авг 24, 2009 20:45

bakero написа:здрасти докторче Хаус ти съсдаде Хаус в Криводол а ние фен клуба на таврията щети направим такъв хаус че ще го запомниш за цял живот. :twisted:. Това юго със сигорност няма да участва в рали-кроса в Дебелт.Вземиси на идване бързооборотна грес че щете ебем както жена нее ебана така цял живот а ти ще ревеш като малко яре. :mrgreen:

Вие от Бургас освен,че са ви блъснали нищо друго незнаете,как пък все вас блъскат защо не се оплаче някой друг ами все вие,а и мога да кажа,че вие сте най-големите ръгачи в рали кроса вие без да се блъскате неможе да спечелите.Като те гледам кви глупости пишеш едвали ще дойде някой на рали кроса в Бургас май ще си карате само вие.Относно др.Хаус за мен е един достоен пилот,а и аз бях там и мога да кажа че Косю никой не е блъскал. :evil:
AUTOTZAR RALLY TEAM
Аватар
Андрей Стефанов
 
Мнения: 180
Регистриран на: Чет Дек 18, 2008 21:16
Местоположение: Lovech
Име: Андрей Стефанов

Re: Рали-Крос Криводол 22 и 23.08.09

Мнениеот time1987 » Пон Авг 24, 2009 20:55

bakero написа:здрасти докторче Хаус ти съсдаде Хаус в Криводол а ние фен клуба на таврията щети направим такъв хаус че ще го запомниш за цял живот. :twisted:. Това юго със сигорност няма да участва в рали-кроса в Дебелт.Вземиси на идване бързооборотна грес че щете ебем както жена нее ебана така цял живот а ти ще ревеш като малко яре. :mrgreen:

Ей ебача ай малко се сдържай, че съм сигурен че мнооо пилоти теб ще натрътят..... сигурно нямате по 200 месеца ма сте тръгнали да псувате и ругаете пък и претендирате..... Вместо виновния с достойнство да се извини той с нахалстово почва да обижда...... Така ли ще е след всеко състезание..... "само да дойдете в Дебелт и ще видите?" че кой ще отиде там да му потрошат колата и то от нехранимайковци "уш" фенове...... ае малко уважение към състезателите щото ако неса те ще асфалтирате плажа в Бургас..........
карай така, сякаш някой те гони....
Аватар
time1987
 
Мнения: 130
Регистриран на: Вто Фев 10, 2009 18:03
Местоположение: montana
Име: Metodi Todorov

Re: Рали-Крос Криводол 22 и 23.08.09

Мнениеот VROMOS-RACING » Пон Авг 24, 2009 21:02

Бургазлии ли сте маринкаджии ли сте стига с тези заплахи смешни ставаме вече рали спорта е развлечение отдаите се на спорта и караите за кеф а не с мисълта аз ся ще го обърна или аз ся ще му събера ламарините това е наи лесното не останаха вече спортмени в България карайте за кефа а не да излеете гнева на другия а ако искате да си искарвате гнева на някои не го правете на пистата когато правите нещо правете го с кеф за ваше удоволствие а не само да се ругаете и за този Дебелт колкото приказки се изприказваха ще си помислят че бургазлии сме най долните копелета спрете със смешните заплахи това е спорт не е нито ръгби нито блъскащи колички. А тези който искат колите им да не се удрят просто не карайте това е спорт в който ударите са нормални но после погледнете на всичко с усмивка вие сте врагове на пистата през останалото време вие сте ПРИЯТЕЛИ. Ударили сте се удари ли сте се състезание е краи..... а не след това всички да ви четат смешните заплахи
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
VROMOS-RACING
 
Мнения: 91
Регистриран на: Сря Яну 24, 2007 16:33
Име: Георги Божилов

Re: Рали-Крос Криводол 22 и 23.08.09

Мнениеот wal8 » Пон Авг 24, 2009 21:44

Предлагам ви да не ходите на раликроса в Дебелт защото явно там ще е ЧЕЧНЯ за тези които не са от ВРОМОС! :!: :!: :!: :mrgreen:
wal8
 
Мнения: 48
Регистриран на: Чет Яну 08, 2009 23:43
Местоположение: Sofiq

Re: Рали-Крос Криводол 22 и 23.08.09

Мнениеот dr.hous » Пон Авг 24, 2009 22:18

Като гледам, фен клуба на таврия е от един човек,щото всяко мнение изказано от нов абонат :evil: Кво ще стане ще видим на "твоето състезание"Сега ще кача клипа и ще видиш кой кого удря :idea:
dr.hous
 
Мнения: 311
Регистриран на: Чет Юни 26, 2008 18:30
Име: Косю Йорданов

Re: Рали-Крос Криводол 22 и 23.08.09

Мнениеот banderkata » Пон Авг 24, 2009 22:35

До колкото разбрах,Косьо е бил от вътрешната страна в завоя.Мога ли да попитам коя кола ще мине по бързо ? Е разбирасе,ако не сравняваш Митсобиши и ВАЗ . Стига с тея спорове стига с тея заплахи.Защо до миналата година не пищеше никой ? Косьо не гони никакво класиране,а просто си прави кеф,за чий хуй ще се блъска ? Искам да попитам фен клуба на Таврията къде бяха миналата година когато таврията и сеата (бургаския) смазаха бегачката на Щерю Тодоров.Правилно ли беше ? Стига с тая спортна злоба,осъзнайте се малко господа компетентна публика
Аватар
banderkata
 
Мнения: 50
Регистриран на: Вто Авг 21, 2007 00:02
Местоположение: София
Име: Антон Христов Пепелджийски

Re: Рали-Крос Криводол 22 и 23.08.09

Мнениеот С.Ангелов » Пон Авг 24, 2009 22:56

Така цял ден чета и реших да се включа и аз по темата за Таврията понеже съм пряко засегнат.
Искам да се абстрахирам от всичко казано до тук по въпроса за предстоящото състезание в Дебелт.
Защото аз дори незнам дали нашият автомобил ще участва по ред причини които в момента нито имам желание нито и време да обсъждам.
Престанете ако обичате, че не ми е приятно да чета подобни глупости.
С.Ангелов
 
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 22:45

Re: Рали-Крос Криводол 22 и 23.08.09

Мнениеот dr.hous » Пон Авг 24, 2009 23:24

Колеги поради факта че, след края на финал Ц забравих да изключа камерата ,клипа е прекалено голям и изпитваме трудности да го качим кадето и да било.Ако някой желае да го види или може да го качи някаде, съм готов да го изпратя чрез скайп .Скайпа е aleksandra nikolova .На жена ми защото аз нямам
dr.hous
 
Мнения: 311
Регистриран на: Чет Юни 26, 2008 18:30
Име: Косю Йорданов

Re: Рали-Крос Криводол 22 и 23.08.09

Мнениеот Андрей Стефанов » Пон Авг 24, 2009 23:36

VROMOS-RACING написа:Бургазлии ли сте маринкаджии ли сте стига с тези заплахи смешни ставаме вече рали спорта е развлечение отдаите се на спорта и караите за кеф а не с мисълта аз ся ще го обърна или аз ся ще му събера ламарините това е наи лесното не останаха вече спортмени в България карайте за кефа а не да излеете гнева на другия а ако искате да си искарвате гнева на някои не го правете на пистата когато правите нещо правете го с кеф за ваше удоволствие а не само да се ругаете и за този Дебелт колкото приказки се изприказваха ще си помислят че бургазлии сме най долните копелета спрете със смешните заплахи това е спорт не е нито ръгби нито блъскащи колички. А тези който искат колите им да не се удрят просто не карайте това е спорт в който ударите са нормални но после погледнете на всичко с усмивка вие сте врагове на пистата през останалото време вие сте ПРИЯТЕЛИ. Ударили сте се удари ли сте се състезание е краи..... а не след това всички да ви четат смешните заплахи

Колега подкрепям те за написаното :wink:
AUTOTZAR RALLY TEAM
Аватар
Андрей Стефанов
 
Мнения: 180
Регистриран на: Чет Дек 18, 2008 21:16
Местоположение: Lovech
Име: Андрей Стефанов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат по Рали-Крос

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта

cron