Рали-Крос Криводол 22 и 23.08.09

Дискусия за Българския Шампионат по Рали-Крос

Re: Рали-Крос Криводол 22 и 23.08.09

Мнениеот efco » Пон Авг 24, 2009 23:49

Не бях чел за раликрос тук нищо ама се начетох на толкова много простотии че реших да напиша и аз нещо. Много ми хареса състезанието в Криводол като организация много ми харесаха всички пилоти, наистина всички се бориха мъжки немога да разбера кво делите в тоя форум че чак аз чаках да има на криводол боища пукнати глави счупени крака и всякакви безумия а то кво стана чак си имахме в събота вечер и жива музика дансинг и всички колеги дойдоха да ни уважат с изключение на някой който не дойде, а с най голямата си липса на мозък се обади на тел. 112 да дойдат полицаите чак от Враца да ни прекратят веселбата!!! Само че имаше на партито "СИЛНИ ХОРА'' от региона и всичко продължи до сутринта! Аз съм бил само на 5-6 раликроса защото съвпадат с нашите писти и планински в които гоним шампионат и немога да разбера дали тези които пишат тези простотии не са хора които са надъхвани от някой коплеги! Как можеш да твърдиш че Косьо Йорданов неможел да кара и едва ли не е некадърник,щом е там значи е достоен за победител няма значение дали колата му го позволява.
Огромна е разликата между гледането и участието в едно състезание!!! За първото се изисква много труд пари и нерви, а за второто само 2 пакетчета слънчоглед :!: Много малко коментари съм чувал някой да обсъжда друг колега в пистовия и планинския шампионат за неговото каране само с цел да му помогне да не се правят грешки и бели ,но НЕ ПРИЕМАМ някой да дава квалификации за пилоти при положение че не е направил нито 1 км на състезание! Всеки кара за ПЪРВОТО МЯСТО за което свалям шапка на всеки който е отишъл да кара особено в тази безпарична година. Аз съм се състезавал в едно единствено състезание и сам разбрах колко е трудно, дори се борихме с Косьо за по предна позиция и бях истински щастлив! МОЛЯ всички които пишат в форума да не правят интриги войни и омрази между колегите защото така не се решават шампионски титли, а с коректна и мъжка борба на трасето! И като сте МЪЖЕ дето толкова плюете що не си пишите истинските имена за да разберем на кого са стойностните коментари или страха е голям :?: :!:
Ето и още една простотия написана в заглавие! РАЛИТА БРЪМЧАТ в Криводол :?: :?: :?: http://bgvesti.com/index.php?option=com ... Itemid=131
efco
 
Мнения: 355
Регистриран на: Пон Окт 06, 2008 16:01
Местоположение: Казанльк
Име: Стефан Драганов

Re: Рали-Крос Криводол 22 и 23.08.09

Мнениеот bobi596 » Вто Авг 25, 2009 00:19

стига с тия глупости колеги всичко беше много хубаво но без да се карате :D
bobi596
 
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 17:54

Re: Рали-Крос Криводол 22 и 23.08.09

Мнениеот dr.hous » Вто Авг 25, 2009 01:25

Благодаря на както всички го знаем Ефко за думите казани за мен!А сега за аудиторията която е против мен!Колеги аз ходя по състезания ,защото бензина ми е вкръвта ,а не да се доказвам на някого!Дреме ми на мен, тоя и оня кво мисли за мен!Мога или немога да карам си е мой проблем.Карам по състезания защото там риска е пресметнат и сядайки зад волана знам какви рискове и отговорности поемам(за разлика от някой КОЛЕГИ)Не съм някой празноглавец да изляза на магистрала да вдигна 200 или 300 и да мисля че съм най-великият ,застрашавайки живота на невинни!Състезанията за мен са развлечение, както киното за други.Каквото съм постигнал ,пък било то и незначително, съм го постигнал със собствените си ръце,пари и труд.Е колеги колкото и да ви е неприятно колата ми и аз се развиваме в правилната посока!С всяко изминало състезание ,подобрявам времената и класиранията си.Така че колеги стягайте си машините и се гответе за следващото състезание а не пишете глупости и не плетете интриги.Който каквото може да го покаже на трасето.След пускането на прослувутият клип ,ще ви уведомя каде да го гледате.За мен истината е една НЯМАМ НИКАКВА ВИНА ЗА ИНЦИДЕНТА и това ,ще видите всички много ясно.И да вметна ,че след като измих колата на задната маска има ясна следа от удар и червена боя.Не знам сигурно съм ударил таврията по предната броня с задницата преди да и размажа вратата.Снимки няма да качвам, сами ще видите колата като дойда.Пък за Бургас бит,ебан ще съм там.И там си пожелавам пак със слабо каране и кола да стигна до финалите, че да има за кво да ме плювате
dr.hous
 
Мнения: 311
Регистриран на: Чет Юни 26, 2008 18:30
Име: Косю Йорданов

Re: Рали-Крос Криводол 22 и 23.08.09

Мнениеот Yamaha №1 » Вто Авг 25, 2009 13:07

Колга остви семкаджиите и пияниците да си говорят и въобще не им се връзвай на приказките.Те си нямат на представа как се подържа такава кола и колко много средства са необходими за едно участие,на тях им е нужно само кутия цигари,бутилка бира 2л. и пакетче семки :D :D :D
Yamaha №1
 
Мнения: 4
Регистриран на: Чет Юни 18, 2009 12:39

Re: Рали-Крос Криводол 22 и 23.08.09

Мнениеот Гетов » Вто Авг 25, 2009 16:03

Колеги, от мое име и от името на Цветан Миков искам да благодаря на всички които спомогнаха бокса ни да изглежда като дискотека в ноща срещу неделя!
След снощното събиране на екипите ни в Ботевград стана ясно, че Радко Петров е поканил Чопъра лично да премерят сили и на предстоящата писта Дракон 2. Почти е сигурно, че оркестъра ще ни съпътства и там. Така, че от сега отправям покана за дансинга към всички коеги.

И аз апелирам да се престане със заканите и лошите думи по адрес на когото и дае, но ако все пак някой реши да изказва подобно мнение, нека да не е анонимен, щот на анонимни не кълвем!!!!!!!
Ето онборд от Пунтото:
http://getov.botevgrad.com/video/37/
Аватар
Гетов
 
Мнения: 707
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 15:44
Местоположение: Ботевград
Име: Георги Гетов

Re: Рали-Крос Криводол 22 и 23.08.09

Мнениеот Fax » Вто Авг 25, 2009 17:38

колеги спрете с караниците и погледнете последната тема в раздел "Други моторни спортове" и нека всички се чустват поканени!!!Нека има повече подобни меруприятия вместа разправии и караници!!!
Аватар
Fax
 
Мнения: 14
Регистриран на: Вто Яну 27, 2009 17:42
Местоположение: Бургас
Име: Диан Крушков

Re: Рали-Крос Криводол 22 и 23.08.09

Мнениеот tianata » Вто Авг 25, 2009 19:53

Fax написа:колеги спрете с караниците и погледнете последната тема в раздел "Други моторни спортове" и нека всички се чустват поканени!!!Нека има повече подобни меруприятия вместа разправии и караници!!!



+1
Аватар
tianata
 
Мнения: 9
Регистриран на: Сря Дек 03, 2008 06:38
Местоположение: Бургас
Име: stoyan ganev

Re: Рали-Крос Криводол 22 и 23.08.09

Мнениеот time1987 » Вто Авг 25, 2009 22:46

Изгледах напълно видеото от Финал "Ц" и се видя кой е виновен и кой не..... Ако все пак прояви добронамереност момчето с Таврията нека се извини на dr.hous сигорен см,че с уважение ще приеме извиненията и ще се приключат споровете..... и нека караме на писти а не на военни полигони и да очакваме всеки моменти нападение !!!
карай така, сякаш някой те гони....
Аватар
time1987
 
Мнения: 130
Регистриран на: Вто Фев 10, 2009 18:03
Местоположение: montana
Име: Metodi Todorov

Re: Рали-Крос Криводол 22 и 23.08.09

Мнениеот Андрей Стефанов » Вто Авг 25, 2009 23:26

Преди малко и аз гледах онборда на Косю от колата и мога само да кажа,че Косю няма никаква вина за този удар колегата с таврията сам се блъсна в Косю от там е изкривената врата.Мога само да кажа,че Косю заслужава едно голямо извинение за неправилните обвинения срещу него.
AUTOTZAR RALLY TEAM
Аватар
Андрей Стефанов
 
Мнения: 180
Регистриран на: Чет Дек 18, 2008 21:16
Местоположение: Lovech
Име: Андрей Стефанов

Re: Рали-Крос Криводол 22 и 23.08.09

Мнениеот bakero » Сря Авг 26, 2009 20:23

извинете за казаното но бях много амбициран защото съм отскоро в този спорт и ми харесва надявам се да ми приемите извиненията и да дойдете всички състезатели и да направете едно страхотнно каране :oops: ИЗВИНЯВАЙТЕ на ВСИчКИ.
bakero
 
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 15:23

Re: Рали-Крос Криводол 22 и 23.08.09

Мнениеот Гетов » Сря Авг 26, 2009 20:25

bakero написа:извинете за казаното но бях много амбициран защото съм отскоро в този спорт и ми харесва надявам се да ми приемите извиненията и да дойдете всички състезатели и да направете едно страхотнно каране :oops: ИЗВИНЯВАЙТЕ на ВСИчКИ.

Има напредък приятелю, но не бъди анонимен, бъди мъж!!!!, не е срамно да сбъркаш!!!
Аватар
Гетов
 
Мнения: 707
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 15:44
Местоположение: Ботевград
Име: Георги Гетов

Re: Рали-Крос Криводол 22 и 23.08.09

Мнениеот Гетов » Сря Авг 26, 2009 20:42

И така: Ето го и клипа относно Заставата и Таврията - достъпен за всички:
http://getov.botevgrad.com/video/38/

Моето лично мнение е , че таврията е виновна за удара, но моля всички Ви, не се нападайте така долнопробно и стига с тия закани. Евала и на момчето дето се извини в предния пост.
Аватар
Гетов
 
Мнения: 707
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 15:44
Местоположение: Ботевград
Име: Георги Гетов

Re: Рали-Крос Криводол 22 и 23.08.09

Мнениеот dr.hous » Сря Авг 26, 2009 21:10

Аз ,лично приемам извинението.Нямам нищо против момчето със Таврията !Даже след финала му подадох приятелски ръка!Не ме е яд за удара (това е нещо нормално,не само за авто кроса а и за всички дисциплини,просто борба за място)яд ме беше, че ме обвини че съм го ударил умишлено.Знам ,че му провалих класирането,а доколкото разбрах той се бори за генерално в края на годината и поради този факт, няма да дойда да карам на Бургас,макар че имам повече точки от него(това не означава, че няма да съм зрител)Освен това ,колата ми е с потрошено окачване,кутия ,рейка и деференциал и ще изпитам голямо затруднение да я ревизирам(повечето части са невъзможни за намиране),камо ли да претърпя още един крос.На всички които ще участват пожелавам успех.
Р.С. Понеже знам че Радко е хвърлил ръкавица на Чопъра, да премерят сили и автомобили на Дракон-2,призовавам отбора на Таврията да премерим сили и ние!Да видим Таврия или Застава върви повече на същото състезание
Последна промяна dr.hous на Сря Авг 26, 2009 23:23, променена общо 1 път
dr.hous
 
Мнения: 311
Регистриран на: Чет Юни 26, 2008 18:30
Име: Косю Йорданов

Re: Рали-Крос Криводол 22 и 23.08.09

Мнениеот Гетов » Сря Авг 26, 2009 21:22

Подкрепям те Докторе, Добра идея!!!
Аватар
Гетов
 
Мнения: 707
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 15:44
Местоположение: Ботевград
Име: Георги Гетов

Re: Рали-Крос Криводол 22 и 23.08.09

Мнениеот time1987 » Сря Авг 26, 2009 21:30

абе Радко дали има скайп,че имам няколко въпроса към него .... телефон не искам :) няя как му пратя клип и снимки по него или е бая сложно по точно :D
карай така, сякаш някой те гони....
Аватар
time1987
 
Мнения: 130
Регистриран на: Вто Фев 10, 2009 18:03
Местоположение: montana
Име: Metodi Todorov

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат по Рали-Крос

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта

cron