Рали-Крос Криводол 22 и 23.08.09

Дискусия за Българския Шампионат по Рали-Крос

Re: Рали-Крос Криводол 22 и 23.08.09

Мнениеот ican » Чет Авг 27, 2009 00:34

не бях в криводол не знаех за кво става вапрос и затова до момента не писах,но след гледаното видео напално подкрепям др.хаус.но стига сас тези дразги всички пилоти са на едно дередже и трябва да се подкрепят вапреки че на трасето спортната злоба е вповече а всичко останало май е бфас.
ican
 
Мнения: 12
Регистриран на: Чет Юли 17, 2008 00:44
Име: hristo anev

Re: Рали-Крос Криводол 22 и 23.08.09

Мнениеот bakero » Чет Авг 27, 2009 13:25

Гетов написа:
bakero написа:извинете за казаното но бях много амбициран защото съм отскоро в този спорт и ми харесва надявам се да ми приемите извиненията и да дойдете всички състезатели и да направете едно страхотнно каране :oops: ИЗВИНЯВАЙТЕ на ВСИчКИ.

Има напредък приятелю, но не бъди анонимен, бъди мъж!!!!, не е срамно да сбъркаш!!!


Несъм анонимен казвам се Иван.И още веднъж се извинявам на всички пилоти и най-вече на д-р Хаус,надявам се да ги приеме,както и всички други пилоти :cry:
bakero
 
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 15:23

Re: Рали-Крос Криводол 22 и 23.08.09

Мнениеот banderkata » Пет Авг 28, 2009 23:48

Няма ли да има снимчици от Криводол ? Щото гледам,че в галерията няма албум.Нека някой качи някоя друга снимчица тук,ако разбирасе не съм много нахален
Аватар
banderkata
 
Мнения: 50
Регистриран на: Вто Авг 21, 2007 00:02
Местоположение: София
Име: Антон Христов Пепелджийски

Re: Рали-Крос Криводол 22 и 23.08.09

Мнениеот ispo » Съб Сеп 05, 2009 23:17

Бях точно до dr.house след като излезна от закрития парк и видях човека със таврията забравих му името че почна да му вика защо го е бутнал и така нататак,но после като му каза Косю да отиде да види записа от камерата му той каза кво да го гледам и спря със дразгите.Сега видяхме всички как Косю завива наляво няма как ако завива наляво и е от вътрешната страна да го удари.Малко трудно ми се вижда.Но е хубаво че човека с таврията му се извини после във форума за което му казвам БРАВО.
Плевен Рейсинг Тим: http://plevenrt.blogspot.com/
Плевен Рейсинг Тим (Фейсбук): https://www.facebook.com/PlevenRacing?fref=ts
Аватар
ispo
 
Мнения: 281
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 19:19
Местоположение: Pleven
Име: Искрен Пондев

Предишна

Назад към Български Шампионат по Рали-Крос

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

cron