Рали - Крос Разград 8-9ти Август 2009

Дискусия за Българския Шампионат по Рали-Крос

Re: Рали - Крос Разград 8-9ти Август 2009

Мнениеот HEARTLESS » Вто Авг 11, 2009 23:39

Някой няма ли да качи класирането по класове ?
HEARTLESS
 
Мнения: 5
Регистриран на: Вто Яну 27, 2009 10:06
Име: Vidol Nikolov

Re: Рали - Крос Разград 8-9ти Август 2009

Мнениеот time1987 » Сря Авг 12, 2009 00:01

time1987 написа:
Draganov написа:Аве еи монтански папур кои те удари на мадан.Незнам защо пежото беше смляно от дясно и точно боята от твоята гурлива сиера беше по него.Добре че сиерата си смени шюфиора че да видим че и тя може да се движи а не да прави само селски изпълнения.Аз за пича със сеата на дебелт ще е разплатата.


http://storage3.album.bg/1f2/013090690- ... 559505.jpg това е снимка след радковия удар (виж боята) а ето и клипче как се случи !!!http://vbox7.com/play:6a51a135
Несе сърдя,че е станало а се сърдя , че опорстваш че не е така !!!
карай така, сякаш някой те гони....
Аватар
time1987
 
Мнения: 130
Регистриран на: Вто Фев 10, 2009 18:03
Местоположение: montana
Име: Metodi Todorov

Re: Рали - Крос Разград 8-9ти Август 2009

Мнениеот dr.hous » Сря Авг 12, 2009 02:13

Колеги кви са тея глупости отрода на ,ти кат дойдеш при нас и ще видиш,ще ти размажеме колата!Таман си мислех, че кроса ще стане масова и цивилизована дисциплина :idea: .А то кво се оказа? Оказа се ,че с всеки изминал кръг, Рали- кроса заприличва на Авто -родео!Оказва се ,че след всяко състезание, половината от колегите, не зная дали ще могат да си съживят колите за следващият крос. И що така се случва? Щото ,като те е блъснал някой(умишлено или не),ти си длъжен да му го върнеш :mrgreen:Има си регламент _умишлен удар-дисквалификация_и точно за това са съдийте по тея състезания,да следят за такива прояви .На Разград кво стана :Радко и Чопъра се закачиха прикоето първият се завъртя(аз лично не видях как точно стана) ,пред съдийската маса или фургон ,както щете му викайте.Тези които са за Радко почнаха да викат,че Чопър го е ударил нарочно?Другата агитка ,че Радко е застанал на пътя му и е станало неволно!И накрая нищо .Едните викат тоя е виновен,другите оня а съдийте си траят.Е колеги, според мен именно последните са виновни,защото всичко стана пред очите им а те нищо, траят си!И вие сте виновни ,щото вместо да се карате ,отивате при въпросните хора и ги карате да си свършат работата ,а не да не знаят защо са там(освен за кинти).Те това е моето мнение, па вие си правете квото си знаете
Р.С. На Криводол се надявам да не ми попилеете возилото!Да знаете че селото ми е на 5 км от Криводол и ще доидат 20-30 каруци със пияни селяндури, да нема кютеци :D Последното е в кръга на шегата.Пожелавам на всички _БЕЗ АВАРИЕН РАЛИ КРОС КРИВОДОЛ_ :!: :!: Да не стане така, че от догодина, да си стегна некоя Волга или Варшава ,па си ме блъскайте наволя,но поне да го прекръстим верно на Авто-родео, щото за момента си е такова
dr.hous
 
Мнения: 311
Регистриран на: Чет Юни 26, 2008 18:30
Име: Косю Йорданов

Re: Рали - Крос Разград 8-9ти Август 2009

Мнениеот tianata » Сря Авг 12, 2009 07:34

Draganov написа:Аве еи монтански папур кои те удари на мадан.Незнам защо пежото беше смляно от дясно и точно боята от твоята гурлива сиера беше по него.Добре че сиерата си смени шюфиора че да видим че и тя може да се движи а не да прави само селски изпълнения.Аз за пича със сеата на дебелт ще е разплатата.

Митак недей така грубо братле 4е ще наплашим хората по спокойно го давай нали знаеш той оня забавял ама не забравял!
Аватар
tianata
 
Мнения: 9
Регистриран на: Сря Дек 03, 2008 06:38
Местоположение: Бургас
Име: stoyan ganev

Re: Рали - Крос Разград 8-9ти Август 2009

Мнениеот tianata » Сря Авг 12, 2009 07:48

dr.hous написа:Колеги кви са тея глупости отрода на ,ти кат дойдеш при нас и ще видиш,ще ти размажеме колата!Таман си мислех, че кроса ще стане масова и цивилизована дисциплина :idea: .А то кво се оказа? Оказа се ,че с всеки изминал кръг, Рали- кроса заприличва на Авто -родео!Оказва се ,че след всяко състезание, половината от колегите, не зная дали ще могат да си съживят колите за следващият крос. И що така се случва? Щото ,като те е блъснал някой(умишлено или не),ти си длъжен да му го върнеш :mrgreen:Има си регламент _умишлен удар-дисквалификация_и точно за това са съдийте по тея състезания,да следят за такива прояви .На Разград кво стана :Радко и Чопъра се закачиха прикоето първият се завъртя(аз лично не видях как точно стана) ,пред съдийската маса или фургон ,както щете му викайте.Тези които са за Радко почнаха да викат,че Чопър го е ударил нарочно?Другата агитка ,че Радко е застанал на пътя му и е станало неволно!И накрая нищо .Едните викат тоя е виновен,другите оня а съдийте си траят.Е колеги, според мен именно последните са виновни,защото всичко стана пред очите им а те нищо, траят си!И вие сте виновни ,щото вместо да се карате ,отивате при въпросните хора и ги карате да си свършат работата ,а не да не знаят защо са там(освен за кинти).Те това е моето мнение, па вие си правете квото си знаете
Р.С. На Криводол се надявам да не ми попилеете возилото!Да знаете че селото ми е на 5 км от Криводол и ще доидат 20-30 каруци със пияни селяндури, да нема кютеци :D Последното е в кръга на шегата.Пожелавам на всички _БЕЗ АВАРИЕН РАЛИ КРОС КРИВОДОЛ_ :!: :!: Да не стане така, че от догодина, да си стегна некоя Волга или Варшава ,па си ме блъскайте наволя,но поне да го прекръстим верно на Авто-родео, щото за момента си е такова

Прав си Косъо но тук вече идва другия вапрос- защо съдиите си затвориха очите? по него не ми се коментира нека всеки направи изводи!
А че удара беше умишлен всички видяхме на Мадан отвориха Пежото и видяхя че всичко редовно тук два дена Радко варвеше напред и на първия старт допреди да спрат беше драпнал две коли пред сеата явно колегите разбраха че със каране нямя дя могат да го бият и рестарта им беше добре дошъл. Всички видяхме какво може Радко с пежото как за 5 обиколки настигна сеата и ако имаше още 1-2 даже щеше да го мине а и време от 44:00:.... малко от колите на разград можаха да направят!Удара си беше умишлен и садиите си затвориха очите това е истината!
Аватар
tianata
 
Мнения: 9
Регистриран на: Сря Дек 03, 2008 06:38
Местоположение: Бургас
Име: stoyan ganev

Re: Рали - Крос Разград 8-9ти Август 2009

Мнениеот dobo » Сря Авг 12, 2009 09:17

не аз бях на съдииската маса и видях извиенявам се че се намесвам но съм безпристрастен пежото се завъртя след леко докосване и сеата го побутна до завъртане но нямаше какво да направи или да спре или да го завърти не личеше умисъл в станалото да не забравяме че е непосредствено след старт
dobo
 
Мнения: 22
Регистриран на: Пет Юни 05, 2009 23:49
Име: Dobromir Hristov

Re: Рали - Крос Разград 8-9ти Август 2009

Мнениеот dr.hous » Сря Авг 12, 2009 12:44

Така де след старта беше, но май забравяте едно правило!След стартиране на автомобилите, в порядъка на 20 метра, никой няма право да променя посоката на движение!!! Състезателя е длъжен да остане в своят коридор,което значи че все пак има някой виновен,пък било то умишлено или не
dr.hous
 
Мнения: 311
Регистриран на: Чет Юни 26, 2008 18:30
Име: Косю Йорданов

Re: Рали - Крос Разград 8-9ти Август 2009

Мнениеот time1987 » Сря Авг 12, 2009 14:53

dr_haus аз точно това обяснявах,че няма смисал да се караме по между си а да оставим преценката на отговарящите лица за нея...... а че те неси гледат работата е така....... с какво возило си ти dr_haus ?
карай така, сякаш някой те гони....
Аватар
time1987
 
Мнения: 130
Регистриран на: Вто Фев 10, 2009 18:03
Местоположение: montana
Име: Metodi Todorov

Re: Рали - Крос Разград 8-9ти Август 2009

Мнениеот ispo » Сря Авг 12, 2009 17:00

със една застава е той ако не се лъжа една бяла :) а за проблема не искам да взимам страна има си садий главни лица рейс директори и какви ли не още те станаха наще повече от тия от Формула 1,а всъщност какво ?!? НИЩО.Нали уш затова са те да решават кое е правилно кое не е то както се вика стана верно пред очите им и нищо.И много пъти така се измъкват без да правят нищо...Ама се пак нали си ни е родната федерация и трябва да си я обичаме... :x
Плевен Рейсинг Тим: http://plevenrt.blogspot.com/
Плевен Рейсинг Тим (Фейсбук): https://www.facebook.com/PlevenRacing?fref=ts
Аватар
ispo
 
Мнения: 281
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 19:19
Местоположение: Pleven
Име: Искрен Пондев

Re: Рали - Крос Разград 8-9ти Август 2009

Мнениеот Astra_26 » Сря Авг 12, 2009 19:02

ИЗВЛЕЧЕНИЕ ОТ ПРОТОКОЛ №3 РАЛИ КРОС "РАЗГРАД 2009"
Извлечение от Протокол №3 от заседание на спортните комисари на рали крос “РАЗГРАД 2009”
По т.7. При директора на състезанието бяха постъпили:
1.Протест от Цветан Миков ( съст.№74 ) срещу Радко Петров ( съст.№23 )
2.Протест от Радко Петров ( съст.№23 ) срещу………………………………
СК решиха:
1.Не допускат до разглеждане протестите, същите са нередовно подадени – не е внесена такса.
2.СК се самосезираха относно умишлен удар отзад от автомобила на съст.№ 1 Ани Ванков срещу съст.№ 2 Стоян Апостолов.СК наказват съст.№ 1 Ани Ванков с глоба от 100 лв. и последно предупреждение за отстраняване от състезания при подобен следващ инцидент.

Председател на СК:
/Пл. Стайков/

Спортни комисари:
/С. Панайотов/
/Н. Казаков/
Изображение Ivan Ivanov Rh A+
____vromos.bg____
Аватар
Astra_26
 
Мнения: 717
Регистриран на: Съб Дек 30, 2006 00:30
Местоположение: Бургас skype: astra_26 0877838227
Име: Иван Иванов

Re: Рали - Крос Разград 8-9ти Август 2009

Мнениеот dr.hous » Сря Авг 12, 2009 20:22

time1987 написа:dr_haus аз точно това обяснявах,че няма смисал да се караме по между си а да оставим преценката на отговарящите лица за нея...... а че те неси гледат работата е така....... с какво возило си ти dr_haus ?

Да наистина няма смисъл да се карате(ме),ма ако продължават блъсканиците и да чакате някои от съдийте да спре това, май сте се излъгали.Като гледам извадката от протокола, ако не си платиш забрави.Как го мислите не знам ?Рали кроса е най-ниско бюджетната дисциплина и хората които карат там са с нисък бюджет(да не ми се обиди някой ма е така).Аз лично съм бояджия и имам възможноста и условията да си оправя колата, каквото и да и се случи(недай си боже),но повечето от колегите трябва да си платят за това.Пари откаде?Еми няма и спираме участие !На финала ще останат коли ,които ще можете да преброите на пръсти.Колеги замислете се над този факт и си направете изводите ,ако искате тази дисциплина да се кара и да бъде посещавана ,както от състезатели така и от публика.Като има проблеми със съдийството, съберете се напишете писмо до прец.на ФЕД Г-н Янакиев и съм сигурен, че на следващото състезание няма да имате проблеми със тях(в смисял вместо да искат пари, за нещо което са длъжни да следят и са им платили за това _от вашият джоб естествено_ще си гледат задълженията)
dr.hous
 
Мнения: 311
Регистриран на: Чет Юни 26, 2008 18:30
Име: Косю Йорданов

Re: Рали - Крос Разград 8-9ти Август 2009

Мнениеот time1987 » Сря Авг 12, 2009 20:28

dr.hous написа:
time1987 написа:dr_haus аз точно това обяснявах,че няма смисал да се караме по между си а да оставим преценката на отговарящите лица за нея...... а че те неси гледат работата е така....... с какво возило си ти dr_haus ?

Да наистина няма смисъл да се карате(ме),ма ако продължават блъсканиците и да чакате някои от съдийте да спре това, май сте се излъгали.Като гледам извадката от протокола, ако не си платиш забрави.Как го мислите не знам ?Рали кроса е най-ниско бюджетната дисциплина и хората които карат там са с нисък бюджет(да не ми се обиди някой ма е така).Аз лично съм бояджия и имам възможноста и условията да си оправя колата, каквото и да и се случи(недай си боже),но повечето от колегите трябва да си платят за това.Пари откаде?Еми няма и спираме участие !На финала ще останат коли ,които ще можете да преброите на пръсти.Колеги замислете се над този факт и си направете изводите ,ако искате тази дисциплина да се кара и да бъде посещавана ,както от състезатели така и от публика.Като има проблеми със съдийството, съберете се напишете писмо до прец.на ФЕД Г-н Янакиев и съм сигурен, че на следващото състезание няма да имате проблеми със тях(в смисял вместо да искат пари, за нещо което са длъжни да следят и са им платили за това _от вашият джоб естествено_ще си гледат задълженията)

идва и друго.... лесно ще се оплачем ам след това тези съдий на техническия преглед ще ни съсипат !!! предполагам всеки има нещо не изправно по колата или облекло.......
карай така, сякаш някой те гони....
Аватар
time1987
 
Мнения: 130
Регистриран на: Вто Фев 10, 2009 18:03
Местоположение: montana
Име: Metodi Todorov

Re: Рали - Крос Разград 8-9ти Август 2009

Мнениеот Гетов » Сря Авг 12, 2009 22:50

е точно така колега, защо се нахвърляте и протестирате срещу всичко и всички други. Хайде освен Радко, Чопъра, Апостолов, Ванков и още много малко други пилоти (извинете тези които пропускам), да си кажат колко имат пълна екипировка , костюми, обувки, клинове, чорапи, буне, поло, ръкавици.....
По кой правилник Стойно може да кара с "хомологираните сандали", две трети от Вас по фланелки под гащеризоните, някой дори не си слагат и бунета под каската, а върха беше през 2008 г когато видях Ани Ванков да кара без ръкавици, колегата му Крум Крумов с гащеризон за картинг....... и примери много и много. А на Криводол само да Ви Кажа гледам че е назначен Георги Бояджиев - техническа комисия. Ей, този младеж не допусна Николай Паунов (Лансер Ево 9) да стартира на състезанието Планинско Благоевград 2009, защото Пауна Беше без клин. Евала, закона е един за всички!
Понеже аз помагам на Чопъра тази година в рали кроса на обществени начала, и понеже всички искате правдини, повярвайте ми, че на Криводол ще следим за всички пропуски е екипировката на всички. Така че да не се окаже някой бил път па да не е допуснат. Ще държим да се спазва закона еднакво за всички, като за блъсканията, така и за екипировките, така и за всичко.
Поздрави на всички колеги и приятели!
Гетов Старши
Аватар
Гетов
 
Мнения: 707
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 15:44
Местоположение: Ботевград
Име: Георги Гетов

Re: Рали - Крос Разград 8-9ти Август 2009

Мнениеот banderkata » Чет Авг 13, 2009 00:25

Какво общо има екипировката със блъскането,че не мога да се сетя ? Най добре да си карате ти и Чопара на Криводол единия в Х 1 а другия в Х 2 А да не забравите да проверите и за хансове :D :D :D
Аватар
banderkata
 
Мнения: 50
Регистриран на: Вто Авг 21, 2007 00:02
Местоположение: София
Име: Антон Христов Пепелджийски

Re: Рали - Крос Разград 8-9ти Август 2009

Мнениеот time1987 » Чет Авг 13, 2009 15:09

[quote="Гетов"] А на Криводол само да Ви Кажа гледам че е назначен Георги Бояджиев - техническа комисия. Ей, този младеж не допусна Николай Паунов (Лансер Ево 9) да стартира на състезанието Планинско Благоевград 2009, защото Пауна Беше без клин. Евала, закона е един за всички!
това значи ли ,че ако не допускат с глоба до състезанието, ще го гледаме само ???
карай така, сякаш някой те гони....
Аватар
time1987
 
Мнения: 130
Регистриран на: Вто Фев 10, 2009 18:03
Местоположение: montana
Име: Metodi Todorov

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат по Рали-Крос

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта

cron