Рали Крос Монтана "с.Мадан"

Дискусия за Българския Шампионат по Рали-Крос

Re: Рали Крос Монтана "с.Мадан"

Мнениеот Draganov » Пет Юни 26, 2009 18:23

Скаипа ми е Pachev_d,а за опелчето не се притесняваите ви като излезем на пистата живот и здраве ще си покаже.
Draganov
 

Re: Рали Крос Монтана "с.Мадан"

Мнениеот Fax » Пет Юни 26, 2009 19:19

Колега това тук е Български Шампионат по Рали-Крос,а не като на това клипче "Шампионат за БЛЪСКАЩИ КОЛИЧКИ"
Тук си има правилници и изисквания от федерацията за нашия шампионат и всяко нарушение трябва да бъде санкционирано!А пък че някой си не може да изпревари колата пред себе си,не е основание да го блъскаш или да опиташ да го изхвълиш от надпреварата!Това не е колегиално!Който си е карач,КАРАЧ си е. Така че спрете с тия бъсканици и глупости и си карайте карането за да се получи една красива надпревара както за състезателите,така и за публиката! 8)
Аватар
Fax
 
Мнения: 14
Регистриран на: Вто Яну 27, 2009 17:42
Местоположение: Бургас
Име: Диан Крушков

Re: Рали Крос Монтана "с.Мадан"

Мнениеот Андрей Стефанов » Пет Юни 26, 2009 21:33

Fax написа:Колега това тук е Български Шампионат по Рали-Крос,а не като на това клипче "Шампионат за БЛЪСКАЩИ КОЛИЧКИ"
Тук си има правилници и изисквания от федерацията за нашия шампионат и всяко нарушение трябва да бъде санкционирано!А пък че някой си не може да изпревари колата пред себе си,не е основание да го блъскаш или да опиташ да го изхвълиш от надпреварата!Това не е колегиално!Който си е карач,КАРАЧ си е. Така че спрете с тия бъсканици и глупости и си карайте карането за да се получи една красива надпревара както за състезателите,така и за публиката! 8)

+1
AUTOTZAR RALLY TEAM
Аватар
Андрей Стефанов
 
Мнения: 180
Регистриран на: Чет Дек 18, 2008 21:16
Местоположение: Lovech
Име: Андрей Стефанов

Re: Рали Крос Монтана "с.Мадан"

Мнениеот zoxon » Съб Юни 27, 2009 11:24

Пичове гледам радвате се на 4 място от 5 коли , като ако се не лъжа 5 е кака Вили с ладичка , явно не броите че ви бият Х1 и Х2 и ако парзалянето според вас означава добро повидение на трасето значе сте оспели :lol: :lol: :lol: Не си спомням и варянт при който някой ви е пречил на вас , че чак и съдиите да са заспали ,пък и да ги обиждате не е хубаво те са си от вашия край вие си ги познавате и избирате :roll: :roll: :roll: Такова нещо с връщанки сигорно няма да има до колкото познавам, Радко и компанията са големи пичове под достойнството им е да падат на ниво връщанки ,така че предлагам на всички да си карате карането и да не упорочавате спорта, благодаряви предварително :D :D :D
zoxon
 
Мнения: 92
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 09:38

Re: Рали Крос Монтана "с.Мадан"

Мнениеот zoxon » Съб Юни 27, 2009 11:46

tonyracing написа:драганов дай някакав скайп или телефон за връзка ако е вазможно да ти обесня нещо за рали кроса,а недей да говориш глупости.виж този сайт и повече моляте не се излагай http://www.youtube.com/watch?v=WmpVpPD2FqA

Клипчето е много хубаво но аз забелязах спортменска борба през цялото време, с едно малко изключение което най вероятно е било наказано от съдиите ,нямаше нищо от рода не можах да спра извиняваи ,и не мога да разбера ти какво визираш при положение, че нямаше сиерски изпълнения :roll:
zoxon
 
Мнения: 92
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 09:38

Re: Рали Крос Монтана "с.Мадан"

Мнениеот mimo7734 » Съб Юни 27, 2009 16:08

zoxon написа:Пичове гледам радвате се на 4 място от 5 коли , като ако се не лъжа 5 е кака Вили с ладичка , явно не броите че ви бият Х1 и Х2 и ако парзалянето според вас означава добро повидение на трасето значе сте оспели :lol: :lol: :lol: Не си спомням и варянт при който някой ви е пречил на вас , че чак и съдиите да са заспали ,пък и да ги обиждате не е хубаво те са си от вашия край вие си ги познавате и избирате :roll: :roll: :roll: Такова нещо с връщанки сигорно няма да има до колкото познавам, Радко и компанията са големи пичове под достойнството им е да падат на ниво връщанки ,така че предлагам на всички да си карате карането и да не упорочавате спорта, благодаряви предварително :D :D :D

vij po dobre klasiraneto po klasove i nai ve4e nablegni na x3 i vij kolko koli sa i na koio mqsto sme i togava komentirai,a otnosno x1 i x2 neznam da ni bqgat s izklu4enie na radko, ti kato si tolko otvoren videli kakvo stana to4no pri sblasaka na sierata sas pejoto 205 ako nesi zapoznat nameri video i vij po obstoino a nedei da komentira6 samo gluposti
mimo7734
 
Мнения: 3
Регистриран на: Съб Фев 21, 2009 17:22
Местоположение: montana
Име: milen lub

Re: Рали Крос Монтана "с.Мадан"

Мнениеот time1987 » Съб Юни 27, 2009 19:05

някой може ли да ме свърже с пича с пежото ? нещо скайп и т.н. ?
карай така, сякаш някой те гони....
Аватар
time1987
 
Мнения: 130
Регистриран на: Вто Фев 10, 2009 18:03
Местоположение: montana
Име: Metodi Todorov

Re: Рали Крос Монтана "с.Мадан"

Мнениеот zoxon » Съб Юни 27, 2009 21:33

time1987 написа:някой може ли да ме свърже с пича с пежото ? нещо скайп и т.н. ?

0887414738-не знам да ли е редно, но след като го има във всички издания на бфас мисля, че няма да се сърди :D
zoxon
 
Мнения: 92
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 09:38

Re: Рали Крос Монтана "с.Мадан"

Мнениеот time1987 » Нед Юни 28, 2009 06:40

zoxon написа:
time1987 написа:някой може ли да ме свърже с пича с пежото ? нещо скайп и т.н. ?

0887414738-не знам да ли е редно, но след като го има във всички издания на бфас мисля, че няма да се сърди :D

благодаря......
карай така, сякаш някой те гони....
Аватар
time1987
 
Мнения: 130
Регистриран на: Вто Фев 10, 2009 18:03
Местоположение: montana
Име: Metodi Todorov

Re: Рали Крос Монтана "с.Мадан"

Мнениеот time1987 » Чет Юли 30, 2009 20:17

Давали са репортаж от състезанието по Хоби ТВ, някой има ли видео с него?
карай така, сякаш някой те гони....
Аватар
time1987
 
Мнения: 130
Регистриран на: Вто Фев 10, 2009 18:03
Местоположение: montana
Име: Metodi Todorov

Предишна

Назад към Български Шампионат по Рали-Крос

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта

cron