Рали крос “Дебелт”

Дискусия за Българския Шампионат по Рали-Крос

Re: /

Мнениеот liusi » Пон Окт 08, 2007 11:31

mitaka005 написа:аз мога да ти кажа 4е ни6то не бяха оправили и петрожи са 3-ма ито радко няма време да ходи в гаража

Недеи да спориш,като не си в развоя на събитията :twisted:
VROMOS-RACING ладата ти е идеална !Браво и на теб!!!!!
liusi
 
Мнения: 5
Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 18:11
Местоположение: Sredec

Мнениеот sparco_88 » Пон Окт 08, 2007 11:33

извинявам се не споря а питам да ли някой може да ми каже защо така се полу4и ?????????/
Аватар
sparco_88
 
Мнения: 98
Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 14:13
Местоположение: бургас
Име: Тодор Парашкевов

Мнениеот nikif1 » Пон Окт 08, 2007 12:30

Интересен въпрос..... :lol:
Аватар
nikif1
 
Мнения: 223
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 19:28
Местоположение: Burgas
Име: Nikolay Nikolov

Re: /

Мнениеот VROMOS-RACING » Пон Окт 08, 2007 12:42

liusi написа:
mitaka005 написа:аз мога да ти кажа 4е ни6то не бяха оправили и петрожи са 3-ма ито радко няма време да ходи в гаража

Недеи да спориш,като не си в развоя на събитията :twisted:
VROMOS-RACING ладата ти е идеална !Браво и на теб!!!!!
де да беше моя :lol:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
VROMOS-RACING
 
Мнения: 91
Регистриран на: Сря Яну 24, 2007 16:33
Име: Георги Божилов

Мнениеот sparco_88 » Пон Окт 08, 2007 13:21

наистина интересен вапрос май организаторите не си сваршиха работата като хората или аз поне така си мисля някои останаха доволи ма някои не
Аватар
sparco_88
 
Мнения: 98
Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 14:13
Местоположение: бургас
Име: Тодор Парашкевов

Мнениеот IKK-bs » Пон Окт 08, 2007 20:37

Вьпроса е интересен наистина.Ако бяхте на награждаването щяхте да чуете какво каза Весо,цитирам;Тука има някаква грешка;.Днес даже дойде в гаража и ми каза да се обадя на Гошето и да му кажа да отиди и да си вземе купата защото тя си е негова.Другото което искам дови кажа е организаторите бяха зад волана.Има директор,секретарият,спортни комисари,този вьпрос е за тях,не за Радко и Петар.
IKK-bs
 

Мнениеот BOXER » Вто Окт 09, 2007 03:44

Тая Делта как и да я гледам от никъде не ми мяза на тази на Царя и по точно на потрошената на Дракона!
FTA RACING TEAM
Изображение
Аватар
BOXER
 
Мнения: 1118
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 14:30
Местоположение: Бisтяiца
Име: Владислав Аронов

Мнениеот Small » Вто Окт 09, 2007 09:53

хахахах до неузнаваемост се е променила :)) хахахах тя е бе аз не вярвах че става и за скраб ма на виж съживиха я малко :wink:
Аватар
Small
 
Мнения: 35
Регистриран на: Сря Яну 24, 2007 22:51
Местоположение: Бургас
Име: Галин Балков

Мнениеот mincho_bs » Вто Окт 09, 2007 10:46

Ланчата е на Царски и е същата която се помля на Дракона въстановиха я колкото да се състезава за Разград и Дебелт,апък дай боже да я видим и на Бургас ама вече стегната по добре.
Аватар
mincho_bs
 
Мнения: 224
Регистриран на: Пет Мар 03, 2006 16:58
Местоположение: Бургас
Име: Минчо Стоянов

Мнениеот Small » Вто Окт 09, 2007 11:36

май наяма да я има на Бургас ако изобщо се състои, тя роди в
Дебелт бая се разбунтуваха лагерите :)))))))))))))))
Аватар
Small
 
Мнения: 35
Регистриран на: Сря Яну 24, 2007 22:51
Местоположение: Бургас
Име: Галин Балков

Мнениеот WaffenSS » Вто Окт 09, 2007 12:00

Поздравления за всички участници които направиха това невероятно състезание!! Поздравления и за Радко въпреки малшанса на пистата се е проявил отлично като организатор!!! Дано да продължава в този дух и да има повече подобни събития!! Опелклуб е с Вас!!
Ех ако ударя джакпота от тотоооо....
WaffenSS
 
Мнения: 6
Регистриран на: Сря Апр 25, 2007 10:40
Местоположение: Бургас

Мнениеот Astra_26 » Вто Окт 09, 2007 22:54

На административния и технически преглед се явиха 23 автомобила, от които 6-Х1, 11-Х2, 5-Х3 и ланчията Х4. Г-н Апостолов закъсня за прегледите и не беше допуснат до участие. Деян Димов дойде, но така и не разбрах защо не участва. Първия ден (събота) се проведоха свободни, официални тренировки и 1-ви квалификационен тур. Втория ден 2-ри и 3-ти тур, след което финал С,B и А. Организацията беше повече от добра и невиждана за такъв род прояви. Вече доста хора от Бизнеса, проявяват интерес и усмислят атрактивността на една такава реклама. Трасето беше маркирано и обезопасено по стандарти, които сме виждали само по клиповете от европейския шампионат по раликрос. Емоциите за публиката започнаха от старта на тренировките и завършиха доста след финала и награждаването. Надявам се, че всички са останали доволни от многото зрелищни :D и атрактивни ситуации.
Не на последно място се радвам, затова че след многото спорове и догадки, най-после след контестация се отвориха двигателите на Ани и Сашо... Оказаха се напълно редовни Х2 и вече доста хора си промениха негативното мнение за тях. Аз също бях доста резервиран (за което се извинявам), но се оказа че просто си карат добре пичовете.
Искам да поздравя всички участници и целият екип на Vromos Jaken за отлично свършената работа.
Браво!

Изображение

P.S. Ако някъде излязат резултати с времената и класиранията, казвайте.
Последна промяна Astra_26 на Нед Яну 06, 2008 21:00, променена общо 3 пъти
Изображение Ivan Ivanov Rh A+
____vromos.bg____
Аватар
Astra_26
 
Мнения: 717
Регистриран на: Съб Дек 30, 2006 00:30
Местоположение: Бургас skype: astra_26 0877838227
Име: Иван Иванов

Мнениеот liusi » Сря Окт 10, 2007 12:29

Макар че съм жена и .... блондинка напълно подкрепям Astra_26!
Всичко без изключение беше на ниво!Всички,които успяха ,се представиха отлично :wink: Браво и на Краси и Вили !
:?: Едно въпросче-защо е тази дискриминациика към ''нас''-димек самарата от Средец?Не видях една похвала към Михалев,както и нито една снимчица на самарката :cry: ......
liusi
 
Мнения: 5
Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 18:11
Местоположение: Sredec

Мнениеот Щ.Тодоров » Сря Окт 10, 2007 13:49

Поздравлениа за организацията,всичко беше перфектно.Пилотите от района бяха много силни.Благодарности към хората които винаги са с мен и без тях съм за никъде - Бушона,Светката,Тони и Петя
Последна промяна Щ.Тодоров на Сря Окт 10, 2007 17:53, променена общо 1 път
Аватар
Щ.Тодоров
 
Мнения: 84
Регистриран на: Вто Юни 19, 2007 17:32
Местоположение: София
Име: Щерю Тодоров

Мнениеот Frysco » Сря Окт 10, 2007 15:24

Шампионата свърши-време е да погледнем назад през годината и да си направим равносметка.


Благодарности към нашия пилот Крум за това че ни води и ни радва със карането си.Благодарности към Дидко, Гени, Киро, бай Георги и Йордан за това че са такива прекрасни хора и колеги.
Благодаря и на Щерю и неговата вярна банда-Бушона, Антон и Петя, за това че са чудесни съотборници и са винаги усмихнати.


Благодарности към организаторите на раликрос Дебелт, за перфектно проведенето състезание.Хиляди извинения за това че изразявах съмнения.Трасето е наистина уникално, както и организацията.

След края на този шампионат, мога да кажа че за четири състезания видях и вкусих от всичко в него.Имаше и хубави моменти и разочарования.Имаше и честност имаше и подлост.Имаше и сила и малшанс.Не съжалявам за нищо от това-исках да видя и видях.
Frysco
 
Мнения: 144
Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 17:32
Име: Радослав Желев

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат по Рали-Крос

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта

cron