Рали крос “КРИВОДОЛ” 18-19 август

Дискусия за Българския Шампионат по Рали-Крос

Мнениеот AUTOTZAR » Чет Авг 16, 2007 23:20

lancia_hf написа:Ееееех завиждам ви че можете да си ходите по такива шоута :( А аз сега бачкам извънредно да може да ходя на Сливен... се е..а у тъпото парче!



Нищо до година пак ще има не се притеснявай,освен ако отново не решиш да ходиш на Сливен :lol:
EMTec Cycling Team
Аватар
AUTOTZAR
 
Мнения: 50
Регистриран на: Пон Юни 27, 2005 15:40
Местоположение: София
Име: Мирослав Юруков

Мнениеот lancia_hf » Чет Авг 16, 2007 23:29

:D Значи за догодина приоритетите са така: Акрополис,/евентуално Германия/ и ...всичко останало :lol:
lancia_hf
 
Мнения: 572
Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 16:27
Име: Валентин Георгиев

Мнениеот damon » Чет Авг 16, 2007 23:35

lancia_hf написа::D Значи за догодина приоритетите са така: Акрополис,/евентуално Германия/ и ...всичко останало :lol:


:D Ей Вальо ти се сети! Мен ако питаш приоритетите могат да станат още по интересни. Финландия и след това всичко останало... Но айде догодина върви да гледаш и Германия, а после почваме да правим и Финландии... :wink:
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот lancia_hf » Пет Авг 17, 2007 01:29

:D Ники, аз отдавна съм се сетил,ама нали се сещаш каква ламя карам :D Не може вечно със 120 да я карам :lol: :lol: :lol: Ше се задръсти :D Ако гледам Гърция,Германия и Финландия в една година ще трябва още една работа да си намеря :D В момента съм на 2 :D Но иначе Финландия ми е мечтата!
lancia_hf
 
Мнения: 572
Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 16:27
Име: Валентин Георгиев

Мнениеот P.Solberg » Пет Авг 17, 2007 10:51

Да не говоря предварително, ама може и да има българско участие във Финландия. :)
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот isaev_fan » Пет Авг 17, 2007 12:19

Пичове, темата е Раликрос "Криводол"...
Изображение
Team: INTERLEASE Racing
Driver: Ignat Isaev
Co-Driver: Stefan Kordev
Аватар
isaev_fan
 
Мнения: 334
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 00:42
Местоположение: София
Име: Теодоси Димитров

Мнениеот lancia_hf » Пет Авг 17, 2007 14:20

isaev_fan написа:Пичове, темата е Раликрос "Криводол"...


Извинявай! :oops: Дано не сме те разтроили много :twisted:
lancia_hf
 
Мнения: 572
Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 16:27
Име: Валентин Георгиев

Мнениеот DVDidko.FCE » Пет Авг 17, 2007 23:19

Абе,на същата дата е и автокроса...Начи да разбирам,че ще има и бЪгеристи?!?Аууу,ще има виларщина :)
Фриско,вземи си баджа,че да моеш да вкараш сервизния автомобил (за резервни части :D)...С бай Йордан ше дойдем по обед некъде,че той па е на работа,да го е*а жив и него...Та да знаеш!Вземи си фенерчето,одеала и други идиотски приспособления,щот май пак ше нощуваме у почивен комплекс ВАЗ 2103-една звезда (още сърп и чук)...
П.С. Кирето ше дърпа бегачката с червената лада,а Крум е с на Иван минет-баничарката (пише МЕГУИН,колкото и да си неграмотен,ше я познаеш)...
DVDidko.FCE
 
Мнения: 11
Регистриран на: Пон Юни 05, 2006 12:47
Местоположение: Плевен

Мнениеот lestar » Съб Авг 18, 2007 23:59

някои ако може да да коментира какво става там резултати класиране синмки ще сам му много благодарен че не можах да доида до там
Изображение
Аватар
lestar
 
Мнения: 45
Регистриран на: Вто Апр 25, 2006 17:58
Местоположение: Burgas
Име: Ангел Тодоров

Мнениеот swrt » Нед Авг 19, 2007 16:27

Ванков спечели състезанието.На финала успя да победи единия от Бургаските братя(лада самара) и Шишко.Много атрактивно състезание.Момците от форума също се представиха добре-Шишко го споменах,Косьо беше много атрактивен и обра аплодисментите на публиката,а Щерьо ми направи добро впечатление-захождаше и взимаше завойте максимално чисто и точно,само дето му сцепиха задника от удари.Колата няма прав детайл,но май той си е виновен-много чист и мек пилот е.
Като цяло добро рали кросче.
Аватар
swrt
 
Мнения: 232
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 15:08
Име: Л.Драганов

наи доволни

Мнениеот k.nikolow » Нед Авг 19, 2007 17:51

точно пък този състезател К.ИОРДАНОВ верно имаше моменти къде излиташе с акъл,ама поечето без..(без да се сърдиш ;) ) ...а и тая кола не е за крос..?иначе е много изрод тая кола направо е номер едно по добра е от на Ванков,друг е въпроса че не я караш как трябва,но като цяло караш си баце(ама не и крос).а за състезанието беше много добро на ниво ...напълни ми душата....
k.nikolow
 

Мнениеот mincho_bs » Нед Авг 19, 2007 18:07

Аре моля който има снимки да качва че не можах да отида :cry: :cry:
Аватар
mincho_bs
 
Мнения: 224
Регистриран на: Пет Мар 03, 2006 16:58
Местоположение: Бургас
Име: Минчо Стоянов

Haus

Мнениеот KOSYOU » Нед Авг 19, 2007 18:27

ти не знам дали разбра но счупих деференциала и трета скорос сложихме деференциал без блокаж ти по добре ли щеше да се справиш?колата ми никога нямаше да стъпи на крос ако не бях отраснал в едно село до Криводол и не бях поканен а че колата ми не е за крос ЗНАМ аз съм я правил но като я гледам на какво заприлича може и да стане за крос относно карането ми публиката беше красноречива
И САМ КОСЮ Е КОСЮ
KOSYOU
 
Мнения: 28
Регистриран на: Нед Апр 29, 2007 16:54
Местоположение: sofia

Мнениеот Lubo » Нед Авг 19, 2007 19:26

Спор нямаИзображение.Много яко каране :lol:

Много ми хареса идеята рали крос.МАЗАЛОИзображение-бой,ебане и сръбска музика.
Не ми разбира главата от разни финали и всякакви дивотии,ама имаше много каране и много атракция.
Какви са изроди там-на Щерьо нямаше гонка в която да не му сгънат качествено колатаИзображение.Той ми хареса много като каране,а също и Крум(Шишко) и пича с Палиото.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот AUTOTZAR » Нед Авг 19, 2007 21:14

Страшно състезание беше,обеден съм че на всички зрители много им е харесало,и едни голями адмираций за състезателите.Екшанът беше страхотен,дано наблдаваме повече такива състезания.А иначе какво да кажем за организаторите и по точно за диктора или коментатора(както искате го наричайте) на пистата,толкоз тъп човек не бях виждал,дано не ми се обиди ако ми чете поста ама това с пробния старт и след това Не Не няма да има пробен старт просто беше върха на тъпотията да не говорим затова че не довижда хубаво или просто си е забравил по-голямия диоптер в тях(говори за момчето на 3-тия пост да си развее флага и да покаже че всичко е готово за старт,момчето вя флага поне 1 минута обаче оня не го вижда)
Абе страхотия.... :D
EMTec Cycling Team
Аватар
AUTOTZAR
 
Мнения: 50
Регистриран на: Пон Юни 27, 2005 15:40
Местоположение: София
Име: Мирослав Юруков

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат по Рали-Крос

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron