Рали крос “КРИВОДОЛ” 18-19 август

Дискусия за Българския Шампионат по Рали-Крос

Мнениеот Astra_26 » Сря Авг 22, 2007 20:36

Lubo написа:Неотворен мотор след контестация............пилота подал контестацията,може да подаде жалба във федерацията и спортно техническата комисия няма начин как да си затвори очите-ще последват наказанията по правилник :wink: .


Любо аз мисля, че тези хора са изпратени там точно за решаването на такива спорни въпроси. Те контролират организацията на проявата. Ако те не взимат отношение по такива скандално сериозни въпроси, а чакат потърпевшите да пуснат молба... та те нали са там, нали са свидетели на отказа, нарушението е пред очите им. Все едно двама да се сбият пред РПУ, а полицаите ядейки понички да кажат на потърпевшия "Мойто момче, искарай си едно медицинско, после отиди с него на ей това гише и попълни една жалба."
Изображение Ivan Ivanov Rh A+
____vromos.bg____
Аватар
Astra_26
 
Мнения: 717
Регистриран на: Съб Дек 30, 2006 00:30
Местоположение: Бургас skype: astra_26 0877838227
Име: Иван Иванов

Мнениеот Lubo » Сря Авг 22, 2007 20:41

Да де,ама,ако не се уважи втория път.......може да стане............де да знам.Май нищо не може да стане.Прав си.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот plm » Сря Авг 22, 2007 21:33

От няколко години усещам, че в раликроса е тотална бъркотия.
Между другото в много страни това е дисциплината за подготовка на бъдещи рали пилоти - защото не изисква много средства, атрактивна е и могат да карат момчета навършили 16 години /на затворени дисциплини не е нужна ш. книжка/.
Недоволните трябва да се борят.
Подавате контестация. Това е ваше право. Нали знаете, че може и срещу спортните комисари. В случая за мокренето на трасето.
Глупост е да се говори, че една кола, когато много върви-значи е нередовна.
Преди години имаше един ...фактор, който стана известен с фразата -"теб ще те отворим по жребий".
Подаването е по формуляр в писмен вид. И съответно в писмен вид трябва да получите решение, каквото и да е то.
Покажете ми копие на контестация и решение за нея от това състезание.
При не съгласие с решението на директора на състезанието може да се обжалва, но трябва да се приложат документи. Какви документи може де приложите? Ако нямате документи- значи всичко е било перфектно. И такъв ще бъде отчета на наблюдателя.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот IKK-bs » Сря Авг 22, 2007 23:53

Frysco:Бързо каране-бавно каране е и?Всеки си изгражда някаква тактика според обстоятелствата.Организацията беше добра,счюписе помпата,какво да направят хората?Идеята с глобите също ми хареса(макар че и ние платихме),бедата е ремаркетооооооооооооо и БФСА! ПОМОЩ УБИВАТ СПОРТА!!!!!
IKK-bs
 

Мнениеот Frysco » Чет Авг 23, 2007 00:52

IKK-bs написа:Frysco:Бързо каране-бавно каране е и?Всеки си изгражда някаква тактика според обстоятелствата.Организацията беше добра,счюписе помпата,какво да направят хората?Идеята с глобите също ми хареса(макар че и ние платихме),бедата е ремаркетооооооооооооо и БФСА! ПОМОЩ УБИВАТ СПОРТА!!!!!


Човече, нищо не схванах, освен че си ядосан?
Frysco
 
Мнения: 144
Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 17:32
Име: Радослав Желев

Мнениеот shishko » Пон Сеп 03, 2007 21:25

neka se vkliu4a i az
traseto beshe perfektno
reglamenta beshe krivodolski
vremeizmervaneto fars
i vsi4ko e iliuziq k'vo tolkova
moga da vi raskaja dosta ne6ta s podrobnosti .................
:wink: :wink: :wink:
Аватар
shishko
 
Мнения: 137
Регистриран на: Чет Май 05, 2005 22:49
Име: Крум Георгиев

Мнениеот bobi_racing » Пон Сеп 03, 2007 23:39

shishko написа:neka se vkliu4a i az
traseto beshe perfektno
reglamenta beshe krivodolski
vremeizmervaneto fars
i vsi4ko e iliuziq k'vo tolkova
moga da vi raskaja dosta ne6ta s podrobnosti .................
:wink: :wink: :wink:

ОООооооооооооооооо Круме къде се изгуби бе 4овек,по4ти 3 месеца,Сега на Средец ще идваш нали 22-23 .09.07,аз съм там ,трябва да се видим :D
Аватар
bobi_racing
 
Мнения: 223
Регистриран на: Нед Авг 07, 2005 21:55
Местоположение: ЯМБОЛ skype: bobi_wrc
Име: Боян Христов

Предишна

Назад към Български Шампионат по Рали-Крос

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта

cron