Раликрос "Криводол" 24-25.II.2007

Дискусия за Българския Шампионат по Рали-Крос

Мнениеот vader » Чет Фев 22, 2007 23:20

и аз чух от тук от там, че ще има доста колици ;)
значи неделя сутрин сме там :D
Аватар
vader
 
Мнения: 55
Регистриран на: Пон Юли 17, 2006 12:24

Мнениеот racing service » Нед Фев 25, 2007 12:42

haide pi6ete ne6to pove4e de ...koi sa u4astvuvali i razbira se klasiraneto.Ne sam v BG v momenta i 6te vi bada mnogo blagodaren za infoto...pozdravi
Аватар
racing service
 
Мнения: 151
Регистриран на: Чет Сеп 01, 2005 22:31
Местоположение: Севлиево
Име: Иван Кушлев

Сеира почна........

Мнениеот citrofen » Нед Фев 25, 2007 16:20

Порнаграфията почна от първото състезание!Пак блъскане,бой и разправии!Просто нямам думи в момента.Ще ги стигнем скоро другите ама друг път.
citrofen
 
Мнения: 4
Регистриран на: Чет Ное 16, 2006 11:33

Re: Сеира почна........

Мнениеот KRT » Нед Фев 25, 2007 17:09

citrofen написа:Порнаграфията почна от първото състезание!Пак блъскане,бой и разправии!Просто нямам думи в момента.Ще ги стигнем скоро другите ама друг път.


като изключим това накрая ралито беше яко..имаше и доста коли..ам тая година(за разлика от миналата) нямаше бъгита..и кал :lol:
KRT
 
Мнения: 5
Регистриран на: Нед Фев 25, 2007 17:04

Мнениеот mincho_bs » Нед Фев 25, 2007 17:13

Що кво стана накрая????????
Аватар
mincho_bs
 
Мнения: 224
Регистриран на: Пет Мар 03, 2006 16:58
Местоположение: Бургас
Име: Минчо Стоянов

Мнениеот KRT » Нед Фев 25, 2007 17:19

mincho_bs написа:Що кво стана накрая????????


ми точно преди награждаването стана некъв бой и цялата публика влезе на пистата...причината за боя до колкото разбрах била сблъсък между двама от участниците(единия с шкода фабиа другия нз с ква кола)
KRT
 
Мнения: 5
Регистриран на: Нед Фев 25, 2007 17:04

Мнениеот citrofen » Нед Фев 25, 2007 17:22

С фабията беше Боби от Видин и един стар кадър от монтана с лада.Простотия.Блъскаха се половин състезание.Направо си помляха колите.Кипрински и Камбуров пасти да ядат!
citrofen
 
Мнения: 4
Регистриран на: Чет Ное 16, 2006 11:33

Мнениеот KRT » Нед Фев 25, 2007 17:50

ми аз точно това съм изпуснал когато са се блъскали..отидох малко да се стопля в колата и..като се върнах некво меле :shock: :roll:
KRT
 
Мнения: 5
Регистриран на: Нед Фев 25, 2007 17:04

Мнениеот JELIOSPEED » Нед Фев 25, 2007 19:28

Състезанието беше много яко.Но нямше никаква организация.Един задавен пенсионер нещо крещи по микрофона,кара се и изнася соц.речи.Никой не го слуша съответно,групите се бавят.Падат разни светофари и т.н.И за капак простотий взаимствани от футболните мачове.Иначе карането беше здраво.Поздрави за Катето Стратиева,единственото момиче попадало в рали-кроса
JELIOSPEED
 
Мнения: 12
Регистриран на: Съб Яну 27, 2007 23:20
Местоположение: гр.София

Мнениеот KRT » Нед Фев 25, 2007 19:45

JELIOSPEED написа:Състезанието беше много яко.Но нямше никаква организация.Един задавен пенсионер нещо крещи по микрофона,кара се и изнася соц.речи.Никой не го слуша съответно,групите се бавят.Падат разни светофари и т.н.И за капак простотий взаимствани от футболните мачове.Иначе карането беше здраво.Поздрави за Катето Стратиева,единственото момиче попадало в рали-кроса


организацията верно не беше много добра..а и публиката беше почти на пистата и добре че при някое от завъртанията на колите се размина без пострадали.. :roll:
KRT
 
Мнения: 5
Регистриран на: Нед Фев 25, 2007 17:04

Мнениеот Ferjancz » Нед Фев 25, 2007 20:23

Състезанието не беше, лошо като цяло ! Момента с разправиите накрая наистина не беше приятен , но кво да се прави! До бой не можа да се стигне, но стана навалица, публиката навлезе в закрития парк и така ! Искам да отбележа нещо друго ! Един от състезателите , явно местен кадър ( съдейки по ентусиазма, скойто го подкрепяше публиката) , не беше със състезателна седалка, а със сериина , гащеризона му беше един такъв бял , приличаше на гащеризон на бояджия, нищо общо с екип за каране! Уви картинката от миналия сезон с писта Русе пак се повтори! Та въпроса тук е кой го е допуснал да кара ?!?! Имаше състезател с каска за мотокрос!
Нашия приятел Крум ( shishko ) отново се представи блестящо, въпреки проблемите , които иамше ! Катето Стратиева показа една много добра езда, подкрепена с малка доза късмет стана първа във финал С и влезе във финал В ! Стефан Кордев , със Самара , бе сполетян от мал шанс и обърна колата си по таван ! Ани Ванков също нямаше късмет , след отличното му представяне на квалификациите , на финалите колата имаше проблем и не успя да се класира на подобаващо място! Мицубишито ( така и не разбрах кой го кара ) , добро каране , добро представяне, ама и колата беше като совалка на фона другите участници! В публиката можеше да се видят интересни лица ! Милчо Стефчев, Митко Илиев, Ивелин Йончев, Веско Недевски, Георги Гераджиев мл., Стефан Стоев, Петър Гьошев и Димитър Спасов и др.! Явно всички вече нямат търпение за новия сезон и бяха на първото състезание за тази година :) Естествено по традиция , коментатор на състезанието беше познатия ни г-н Казаков, който въпреки всичките си молби , не успя да спре публиката да не навлиза на пистата и в закрития парк!
Както казах състезанието не беше лошо ! След зимната пауза , беше прекрасно пак да усетя тръпката на трасето и мириса на бензин ( и всички химични съединения , знайни и незнайни , добавяни към бензина на бегачките :) 8)
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Мнениеот KRT » Нед Фев 25, 2007 21:43

Ferjancz написа:До бой не можа да се стигне, но стана навалица


аа имаше и бой аз видях..некви се ритаха по пистата..ама бяха далече от мястото за награждаване та може и от т.нар. от теб "местни кадри"(към които и аз май спадам :oops: :roll: ) просто да са се сбили е така за разнообразяване на състезанието :roll: :lol:
KRT
 
Мнения: 5
Регистриран на: Нед Фев 25, 2007 17:04

Мнениеот mincho_bs » Нед Фев 25, 2007 22:07

Аре моляви се който има снимки и фолмчета да прати да може да се види,че за съжеление не успях да отида!!!!!!!!!!!! :cry: :x :( :cry: :x :(
Аватар
mincho_bs
 
Мнения: 224
Регистриран на: Пет Мар 03, 2006 16:58
Местоположение: Бургас
Име: Минчо Стоянов

Мнениеот nikonti » Нед Фев 25, 2007 22:34

Колега, изброи много хора, НО пропусна един велик за мен човек СТОЯН КОЛЕВ !
Чест и Почитания
nikonti
 
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Май 04, 2006 10:12

Мнениеот RaPiD » Нед Фев 25, 2007 22:37

nikonti написа:Колега, изброи много хора, НО пропусна един велик за мен човек СТОЯН КОЛЕВ !
Чест и Почитания



:lol: :lol: :lol:
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат по Рали-Крос

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта

cron