Нов участник

Дискусия за Българския Шампионат по Автокрос

Re: Нов участник

Мнениеот martin_vento » Вто Май 24, 2011 23:20

dani написа:Ааа...един въпрос има ли някой който тренира като мен без да се състезава...че искам и аз да си направя някое мини състезанйце така след като сваршат квалификациите или тестовете.Да добия малка представа какво ми предстои в състезанията с префесионалистите :) :)

Да има такъв казва се Андрей Колев, обади му се да се разберете.
martin_vento
 
Мнения: 26
Регистриран на: Вто Сеп 08, 2009 22:56
Местоположение: с.Борима
Име: Мартин Паймаков

Re: Нов участник

Мнениеот Andrey13 » Сря Май 25, 2011 07:04

Потребителско име:
martin_vento
Местоположение:
с.Борима
Години:
33
Професия:
Дървар
Име:
Мартин Паймако
Ако послушаш дърварите от село Борима а те са много навътре в нещата исках да кажа "гората", наистина много далече ще стигнеш. Макар че си още много млад, не вярвам да не разбираш и другата страна на "медала".Освен че ще трябва да се бориш с времена, стартови решетки и хиляди технически проблеми, те очаква и много простотия,завист и скрита ненавист и то не от страна на пилотите, защото там всичко се решава с карирания флаг... е и няма как да не те подпре от тук оттам моят приятел Баце Бойко :D а защо не и Младия Бацинов. И аз трудно го разбирам , но не знам защо има някаква негативна аура около това да се "моткаш" около бъгитата. Както виждаш, самите пилоти не се търкаме толкова много и ако това стане, после на финала си стискаме ръцете и толкоз. Но за сметка на това механици ,фенове и всякакви клати ...ци постоянно бъркат този спорт с футбола.Знаеш какво имам предвид а и четеш тук. Но знам, че има един начин да се отървеш от тези навлеци. Състезавай се от името на клуб "Тони старт" и всичко ще е наред. Нищо лично към клуба, много добре се справят в шампионата ,и така ще си от страната на силните , можещите и знаещите а нали знаеш че " Победителите не ги съдят" Може и от "Нерон" Монтана, но пък тогава не трябва да се изявяваш тук.На тях им е забранено или поне нямат лично мнение, макар че вярвам да могат да пишат, но може и да ги е страх да не попаднат в полето на сарказма на Колт4 и компания и после "Откакто те гръмнат иди доказвай че не си заек" , За това спазват медийно мълчание:D Тяхна си работа.
Доколкото темата ти "Нов участник" , влязох в нея с тематични размисли по същество и не съм я развалил по смисъла на заглавието. Просто наблегнах на другите предизвикателства , които те очакват , а именно борбата с болни мозъци, комплексари и невежи паразити от нечие обкръжение която за жалост е неизбежна и е част от начинанието в което искаш да се забъркаш.
А иначе аз се забавлявам тук и това ме разтоварва, защото след малко като вляза в цеховете ме очаква същата тази скрита ненавист и невежест, но те не смеят да шукнат , защото треперят да не загубят мизерните си заплати , но това не им пречи да показват среден пръст зад гърба ми. И тук ако можеше ще е същото, но добре че модераторите не разрешават, за това го правят на пистите и подвикват зад гърба ти просташки реплики и подигравки като на футболен мач а в останалия си начин на живот са същите тези, които не смеят да се обадят, за да не загубят заплатите си :mrgreen: "Елементарно Уотсън".
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: Нов участник

Мнениеот martin_vento » Вто Юни 14, 2011 00:40

Андрей,това че съм дървар и съм от село не ме убижда,важно е че правя това което мога и затова не давам съвети на младия участник,но дано не взема от теб съвети,че ще е винаги последен и счупен.Хубаво е че си правиш всичко сам по машината но за съжаление неуспешно и това го доказваш на всяко състезание,затова като имаш много пари по-добре спонсорирай някое младо момче което може да кара, а на теб като ти се отдава музикантсвото ходи да свириш по ресторантите.
martin_vento
 
Мнения: 26
Регистриран на: Вто Сеп 08, 2009 22:56
Местоположение: с.Борима
Име: Мартин Паймаков

Предишна

Назад към Български Шампионат по Автокрос

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта

cron