АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Дискусия за Българския Шампионат по Автокрос

Re: АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Мнениеот antonkunchevkunchev » Вто Юни 21, 2011 17:11

petroffbg написа:Много е лошо като хвърчиш на високо да паднеш,сериозно боли...

Остави момчето бе Пламене!Нека дерзае!
Аватар
antonkunchevkunchev
 
Мнения: 199
Регистриран на: Пон Юни 15, 2009 16:27
Местоположение: силистра
Име: АНТОН КУНЧЕВ

Re: АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Мнениеот бързия » Вто Юни 21, 2011 18:54

Андрей защо да оставим темата за ладите,та тя е страхотна.АЗ лично бих избрал Данчето Христова пред Андрея.Падам се по баби.И затова няма да изневеря на ладата.И все пак ако небяха тия лади автомобилния спорт одавна щеше да е приключил у нас. Те забавляваха много години хората в България.
бързия
 
Мнения: 81
Регистриран на: Нед Сеп 20, 2009 20:22
Име: ИВАН ИВАНОВ

Re: АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Мнениеот Andrey13 » Вто Юни 21, 2011 18:57

Ееее...х, млади ми момко!!! :lol: Май баща ти твърде недостатъчно ти е дърпал ушите като малък :mrgreen: А и би трябвало да имаш поне елементарна култура, за да не се впишеш в сентенцията на Радичков:.."Порасташе пилце ...поебаше квачке :D :D :D .Или в мъдроста.."По-добре да замълчиш и да минеш за глупак, отколкото да си отвориш устата и да развалиш съмнението". Но твоя си работа. Това са си празни приказки на вятъра.И не ми слагай "Бай" пред името, а по-добре прочети в тълковния смисъла на тази дума . Иначе го приемам за ирония и ще получиш в замяна най-малко някой прякор :lol: тук , което не е много добре за начинаещ като теб. А и никак не ми е интересно да разменям словесни шпаги с теб. Не си ми в категорията.А че бъгито ти е грозно и недодялано е факт неоспорим и вината си е в теб. Не трябваше да го показваш а камо ли да се търкаляш по пистата с него. Но поне си свободен да правиш каквото пожелаеш. И не се равнявай по мен, а гледай първите. А това че почваш на 15, никак не фактор за успеха ти, защото сам не знаеш накъде си се запътил и до какво ще те доведе твоята амбиция, чиито резултат за сега е като лаене на кутре, подир каруца а не е "напредък и свежо начало" както твърдиш . Това се опитвам да ти обясня от самото начало на диалога ми с теб. И най-малкото аз съм причината за това :wink: . ОК! Пожелавам ти някога да станеш шампион....даже европейски ако успееш и то съвсем искрено. Но лично мое мнение че по този начин, с тази техническа мисъл няма как да се получи такъв резултат.Просто и елементарно. А това да се срещнем на пистата ....няма да доведе до нищо съществено, по простата причина че аз нямам твоите амбиции и хъс за това. Но единствено когато застанеш на решетката, ще разбереш колко съм прав а разочарованието ще ти е голямо, защото амбициите са ти големи, а възможностите и опита малки. Поне от видното , което за сега показваш. Оставям празните приказки настрана.
Последна промяна Andrey13 на Вто Юни 21, 2011 19:26, променена общо 1 път
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Мнениеот Andrey13 » Вто Юни 21, 2011 19:02

бързия написа:Андрей защо да оставим темата за ладите,та тя е страхотна.АЗ лично бих избрал Данчето Христова пред Андрея.Падам се по баби.И затова няма да изневеря на ладата.И все пак ако небяха тия лади автомобилния спорт одавна щеше да е приключил у нас. Те забавляваха много години хората в България.

Ок! Но за какво би я избрал :D Да ти пее ли или нещо друго. :mrgreen: Да не ме лъжеш само...палавнико :mrgreen: и докато си с Данчето Христива в мокрите ти мисли да е Андреа??? :D :D :D Не е честно така.
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Мнениеот dani » Вто Юни 21, 2011 19:11

Благодаря ти за пожеланията (за еропейския шампион) това че машината ми е ''недодялана'' е въпрос на финанси а не на недодялана техническа мисъл ! И все пак напредвам във всяко една област.Надявам се догодина да бъда на стартовата решетка.. :wink:
Аватар
dani
 
Мнения: 20
Регистриран на: Пон Май 23, 2011 10:48
Местоположение: Varna
Име: Даниел Станчев

Re: АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Мнениеот Andrey13 » Вто Юни 21, 2011 19:14

Направи нова тема във форума за ладите и готово.....Ааа....можеш да викнеш Данчето Христова да ви приглася.Нищо против нямам , но в много голяма част от света, където автомобилния спорт е на доста по-високо ниво от този в нас и бившите соц.страни , Лада изобщо не е имало. А питам се ,не е ли това една от причините за големия напредък на този спорт там??????? :wink:
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Мнениеот Andrey13 » Вто Юни 21, 2011 19:16

dani написа:Благодаря ти за пожеланията (за еропейския шампион) това че машината ми е ''недодялана'' е въпрос на финанси а не на недодялана техническа мисъл ! И все пак напредвам във всяко една област.Надявам се догодина да бъда на стартовата решетка.. :wink:

Заповядай и добре дошъл!!! А като си се захванал с този спорт, трябва да знаеш че е един от най скъпите и липсата на финанси няма да оправдае неуспехите ти. :roll:
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Мнениеот antonkunchevkunchev » Вто Юни 21, 2011 19:46

Хайде вече да престанем а!
Всеки кара машина която може да си позволи и харесва.Нека споровете да разрешаваме на трасетата а?Тук влизат различни хора а някой от тях само чакат да се караме!
Аватар
antonkunchevkunchev
 
Мнения: 199
Регистриран на: Пон Юни 15, 2009 16:27
Местоположение: силистра
Име: АНТОН КУНЧЕВ

Re: АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Мнениеот dani » Вто Юни 21, 2011 20:39

Извинете ме ако съм подразнил някого с коментарите си (които почти всички бяха насочени към Андрей),но от самото начало той явно има някакъв проблем с мен...това било грозно...онова не било така...само той се обади всички си мълчаха и малко или много се радваха..но естествено има едно голямо НО,''той'' се обади и започна да се заяжда.''По добре било да се скрия и да не показвам ''това нещо'' и тем подобни.С нещо да съм провокирал твоите коментари. Не нали ? Но аз съм виновен че се хванах на въдицата... Моля да ме извините,ако съм ви подразнил ! :|
Аватар
dani
 
Мнения: 20
Регистриран на: Пон Май 23, 2011 10:48
Местоположение: Varna
Име: Даниел Станчев

Re: АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Мнениеот antonkunchevkunchev » Вто Юни 21, 2011 21:05

dani написа:Извинете ме ако съм подразнил някого с коментарите си (които почти всички бяха насочени към Андрей),но от самото начало той явно има някакъв проблем с мен...това било грозно...онова не било така...само той се обади всички си мълчаха и малко или много се радваха..но естествено има едно голямо НО,''той'' се обади и започна да се заяжда.''По добре било да се скрия и да не показвам ''това нещо'' и тем подобни.С нещо да съм провокирал твоите коментари. Не нали ? Но аз съм виновен че се хванах на въдицата... Моля да ме извините,ако съм ви подразнил ! :|


Според мен не е нужно да се хващаш на ничия въдица!Хващай здраво мечтата си и давай смело напред!Ако имаш нужда от помощ ние сме насреща.
Аватар
antonkunchevkunchev
 
Мнения: 199
Регистриран на: Пон Юни 15, 2009 16:27
Местоположение: силистра
Име: АНТОН КУНЧЕВ

Re: АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Мнениеот Ferjancz » Вто Юни 21, 2011 23:24

dani написа:Благодаря ти за пожеланията (за еропейския шампион) това че машината ми е ''недодялана'' е въпрос на финанси а не на недодялана техническа мисъл ! И все пак напредвам във всяко една област.Надявам се догодина да бъда на стартовата решетка.. :wink:



Нещо не се сещам, като си на 15, как догодина ще си на стартовата решетка, ама щом си казал, дай Боже !
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Re: АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Мнениеот moto_racing » Сря Юни 22, 2011 00:06

абе dani успокой се малко.Излез на старта и покажи какво можеш и тогава говори, защтото след финала в Калипетрово не показа нищо с тоя Перкинс освен изпушването през ауспуха.Няма лошо да имаш постижения, но не трябва само хъс, а знания и опит и едва ли ти на 15 години ги имаш!
Аватар
moto_racing
 
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Юни 21, 2011 23:53
Име: ivan petkov

Re: АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Мнениеот Andrey13 » Сря Юни 22, 2011 05:57

Темата е " Автокрос чирпан" а не " ДА БЪДА ИЛИ ДА НЕ БЪДА" или някой друг памфлет от Шекспир! :D :D :D
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Мнениеот dani » Сря Юни 22, 2011 12:45

Аз имах впредвид че от 15 съм почнал..и все пак благодаря ви за пожеланията
Аватар
dani
 
Мнения: 20
Регистриран на: Пон Май 23, 2011 10:48
Местоположение: Varna
Име: Даниел Станчев

Re: АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Мнениеот vasko vasilev » Сря Юни 22, 2011 12:49

dani написа:Благодаря ти за пожеланията (за еропейския шампион) това че машината ми е ''недодялана'' е въпрос на финанси а не на недодялана техническа мисъл ! И все пак напредвам във всяко една област.Надявам се догодина да бъда на стартовата решетка.. :wink:

Само така приятелю смело напред и не се отказвай..........
Ако мога ще помогна сьс някоя мисял и аз.
vasko vasilev
 
Мнения: 4
Регистриран на: Съб Юни 18, 2011 10:22
Име: Vasko Vasilev

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат по Автокрос

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта

cron