АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Дискусия за Българския Шампионат по Автокрос

Re: АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Мнениеот vasko vasilev » Съб Юни 18, 2011 10:33

opc16v написа:Снимки и клипове нямали никои?

снимки има но явно този които ги има го е срам да ги покаже
vasko vasilev
 
Мнения: 4
Регистриран на: Съб Юни 18, 2011 10:22
Име: Vasko Vasilev

Re: АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Мнениеот vasko vasilev » Съб Юни 18, 2011 10:37

Avram Avramov написа:Та с две думи, нещата стоят така : Андрей, ти парите ще си получиш, защото бъгито ти е изплатено на 90%. Когато го закупих, го купих с думите, че е направена пълна ревизия.От твоето хале, отидох направо на Мадан.Свалих го, направих 2 обиколкои и скупи счупи кутия.Оставаха 10 дена до състезание.Това ми струваше средства, но я направих.Отидох на Мадан, без да познавам машината, тръгнах да се редя за опознавателна обиколка на трасето и падна ремака, изкриви всички клапани и спука главата.Много добре знаеш случая, и механика ти го знае, какъв болт беше сложил.Вместо 50мм. беше сложил 30мм. и е държал шайбата на ремъка на две резби.От там ми запчнаха проблемите на ремонти и правене на нови глави и ревизии.Определено теглих чертата, бях надхвърлил една голяма сума.Та сега вече да ти е изплатено, но понеже ме зачекваш пред цяла България, че съм ти длъжник, нека знаят истината.Не съм ти го казвал, но думата ти не беше мъжка и почтенна.Но както и да е, парите ще си ги получиш.А сега ако си мъж и човек на честта, заповядай утре или други ден в Лом или в ден или час, когато на теб ти е удобно с камера и фотоапарат и инструменти за измерване и ще ти окажем честта ти лично да отвориш главата на бъгито.Лично да заснемеш всичко и ти лично да измериш кубатурата на колата.Аз знам колко кубика е, защото знам какво сме сложили.Така, че ако си човек на честта и достойнството, какъвто се пишеш, заповядай, най-учтиво те каним да извършиш тази процедура сам и да уповестиш пред цяла България.

По добре да му ги опрости. ПАРИТЕ става вапрос.
vasko vasilev
 
Мнения: 4
Регистриран на: Съб Юни 18, 2011 10:22
Име: Vasko Vasilev

Re: АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Мнениеот бързия » Нед Юни 19, 2011 21:34

Първо се извинявам,че пиша във авто кроса но днеска присъствах на рали кроса в Разград и бях свидетел,как един ВАЗ остови след себеси алфа,сеат ,и два голфа,това всичко стана след много голямо каране.Та сдве думи вазовете още си вършат нещата ,както трябва.Този ваз завъши на 10 място в генералното сред 31 машини.
бързия
 
Мнения: 81
Регистриран на: Нед Сеп 20, 2009 20:22
Име: ИВАН ИВАНОВ

Re: АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Мнениеот vasko vasilev » Пон Юни 20, 2011 15:59

бързия написа:Първо се извинявам,че пиша във авто кроса но днеска присъствах на рали кроса в Разград и бях свидетел,как един ВАЗ остови след себеси алфа,сеат ,и два голфа,това всичко стана след много голямо каране.Та сдве думи вазовете още си вършат нещата ,както трябва.Този ваз завъши на 10 място в генералното сред 31 машини.

koлега ако мога да те нари4ам така..... Според мен казано вав тези коли които изреждаш има сьштите 4асти като вьв ЛАДАТА така 4е ништо не пре4и да е на стьлби4ката оште много време. Тожа е мое мнение.
vasko vasilev
 
Мнения: 4
Регистриран на: Съб Юни 18, 2011 10:22
Име: Vasko Vasilev

Re: АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Мнениеот бързия » Пон Юни 20, 2011 18:13

Да колега такае,имат същите части ,като другите автомобили,но според други хора не е така.Това го написах сомо за информация за тези които нимогат да се съгласят това ,че ладите още побеждават.
бързия
 
Мнения: 81
Регистриран на: Нед Сеп 20, 2009 20:22
Име: ИВАН ИВАНОВ

Re: АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Мнениеот dani » Пон Юни 20, 2011 20:55

а помнители онзи дизел на калипетрово и онова малкото момченце което се преобърна три пъти с какъв хъс караше сега е хвърлил ракавицата на Андреи на пистата в Садина(аз съм Баща му ! 8) )
Аватар
dani
 
Мнения: 20
Регистриран на: Пон Май 23, 2011 10:48
Местоположение: Varna
Име: Даниел Станчев

Re: АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Мнениеот antonkunchevkunchev » Пон Юни 20, 2011 21:24

dani написа:а помнители онзи дизел на калипетрово и онова малкото момченце което се преобърна три пъти с какъв хъс караше сега е хвърлил ракавицата на Андреи на пистата в Садина(аз съм Баща му ! 8) )

А аз ще ви бъда арбитър! :P
Аватар
antonkunchevkunchev
 
Мнения: 199
Регистриран на: Пон Юни 15, 2009 16:27
Местоположение: силистра
Име: АНТОН КУНЧЕВ

Re: АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Мнениеот darkangel » Пон Юни 20, 2011 22:57

antonkunchevkunchev написа:
dani написа:а помнители онзи дизел на калипетрово и онова малкото момченце което се преобърна три пъти с какъв хъс караше сега е хвърлил ракавицата на Андреи на пистата в Садина(аз съм Баща му ! 8) )

А аз ще ви бъда арбитър! :P[/quote
Ти и без друго за пилот не ставаш поне за арбитър се пробвай :mrgreen:
Нищо лично ПИЧ но поне се опитвай да задържаш машината в по-голяма степен на трасето все пак ние феновете искаме да гледаме АВТОКРОС а не художествена гимнастика или маневри по трасето в стил ШУМАХЕР VS ХАКИНЕН
И не на последно място запознай се с правилника за провеждане на състезание по автокрос
darkangel
 
Мнения: 6
Регистриран на: Съб Фев 28, 2009 17:26
Име: alfa romeo

Re: АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Мнениеот antonkunchevkunchev » Пон Юни 20, 2011 23:03

darkangel написа:
antonkunchevkunchev написа:
dani написа:а помнители онзи дизел на калипетрово и онова малкото момченце което се преобърна три пъти с какъв хъс караше сега е хвърлил ракавицата на Андреи на пистата в Садина(аз съм Баща му ! 8) )

А аз ще ви бъда арбитър! :P[/quote
Ти и без друго за пилот не ставаш поне за арбитър се пробвай :mrgreen:
Нищо лично ПИЧ но поне се опитвай да задържаш машината в по-голяма степен на трасето все пак ние феновете искаме да гледаме АВТОКРОС а не художествена гимнастика или маневри по трасето в стил ШУМАХЕР VS ХАКИНЕН
И не на последно място запознай се с правилника за провеждане на състезание по автокрос

ЩОМ РАЗБИРАЧ КАТО ТЕБ ГО КАЗВА НЯМА НАЧИН ДА НЕ СЕ СЪОБРАЗЯ СЪС ЖЕЛАНИЕТО ТИ! А ПЪК ПРАВИЛНИКА НЯМА КАК ДА ГО ПРОЧЕТА - НЕГРАМОТЕН СЪМ! :D
Аватар
antonkunchevkunchev
 
Мнения: 199
Регистриран на: Пон Юни 15, 2009 16:27
Местоположение: силистра
Име: АНТОН КУНЧЕВ

Re: АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Мнениеот Andrey13 » Вто Юни 21, 2011 08:39

dani написа:а помнители онзи дизел на калипетрово и онова малкото момченце което се преобърна три пъти с какъв хъс караше сега е хвърлил ракавицата на Андреи на пистата в Садина(аз съм Баща му ! 8) )

Помним... да! А ти като си му баща, никак не е лошо да не го подстрекаваш толкова а малко да го вразумиш твойто момче, защото съвсем не е безопасно на трасето. Особено с тази фаружа,/носачи и окачване/ много лошо и опасно като гледам на снимката, няма как да не се обърне пак и въпрос на случайност е да се отърве без контузии. А че има хъс да кара не е някаква положителна черта, когато е примесена с безрасъдство и липса на опит. Всеки ден по пътищата е пълно с такива "герои" карали с хъс :?: :?: :?: А ръкавицата да я хвърли на някой друг, защото аз съм стар и месото ми е кисело :mrgreen: .
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Мнениеот Andrey13 » Вто Юни 21, 2011 08:47

Абе тази тема за Ладата, защо не я приключите вече. Не разбрахте ли че "Всеки хвали своето магаре" :D :D :D Аз бих я приключил по следния начин. Ако ви попитат какво бихте избрали : Лада или Митцубиши Ево 9 . Е не казвайте че е Лада, защото е същото да изберете Йорданка Христова пред Андреа :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Няма да е честно с вашето Аз. А как пеят, май няма да има изобщо значение :D :D :D

p.s Е ако не ми е компетентно мнението, за което не пледирам, то поне съм ви поразсмял.
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Мнениеот najdenov » Вто Юни 21, 2011 09:31

dani написа:а помнители онзи дизел на калипетрово и онова малкото момченце което се преобърна три пъти с какъв хъс караше сега е хвърлил ракавицата на Андреи на пистата в Садина(аз съм Баща му ! 8) )

Не си правете такива експерименти,че с това чудо на техниката като нищо ще стане някой сакатлък!С това окачване и тези ламарини от варели човек може да се повози лекичко по поляната,но да тръгне да се състезава е лудост!
Аватар
najdenov
 
Мнения: 125
Регистриран на: Чет Мар 26, 2009 22:43
Местоположение: гр.Габрово
Име: Христо Найденов

Re: АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Мнениеот dani » Вто Юни 21, 2011 14:06

:D :D хахахахаххахаха нямам думи.......ама кой е казал че ще се състезавам с това бъги :D :D то си беше просто експериментално,за да не троша другите :D Пък на ''Бай'' Андрей ако ми позволи да го наричам така съм му приготвил няколко изненади.Много ви знай устата да критикувате ама не се радвате на напредъка и свежото в спорта... :wink: Давам ти пример (на Андрей),с който почна да ме убиждаш че бъгито било грозно и 100 години назад..еми ти може на 50 да си се качил на красавица,ама аз от 15 почвам с една грозница и ще продължавам да се изкачвам нагоре...хахахха а ти накъде,а ? :D Няма да правя предположения,ти и сам се досещаш...дано дойде моментът в който ще се срещнем на пистата.. :wink: :wink:
Аватар
dani
 
Мнения: 20
Регистриран на: Пон Май 23, 2011 10:48
Местоположение: Varna
Име: Даниел Станчев

Re: АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Мнениеот antonkunchevkunchev » Вто Юни 21, 2011 15:02

dani написа::D :D хахахахаххахаха нямам думи.......ама кой е казал че ще се състезавам с това бъги :D :D то си беше просто експериментално,за да не троша другите :D Пък на ''Бай'' Андрей ако ми позволи да го наричам така съм му приготвил няколко изненади.Много ви знай устата да критикувате ама не се радвате на напредъка и свежото в спорта... :wink: Давам ти пример (на Андрей),с който почна да ме убиждаш че бъгито било грозно и 100 години назад..еми ти може на 50 да си се качил на красавица,ама аз от 15 почвам с една грозница и ще продължавам да се изкачвам нагоре...хахахха а ти накъде,а ? :D Няма да правя предположения,ти и сам се досещаш...дано дойде моментът в който ще се срещнем на пистата.. :wink: :wink:




Андрей вече не "БАЙ" ами разтрива!!!!!
Аватар
antonkunchevkunchev
 
Мнения: 199
Регистриран на: Пон Юни 15, 2009 16:27
Местоположение: силистра
Име: АНТОН КУНЧЕВ

Re: АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Мнениеот petroffbg » Вто Юни 21, 2011 17:09

Много е лошо като хвърчиш на високо да паднеш,сериозно боли...
Аватар
petroffbg
 
Мнения: 203
Регистриран на: Чет Яну 29, 2009 19:19
Име: Пламен Петров

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат по Автокрос

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта

cron