АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Дискусия за Българския Шампионат по Автокрос

АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Мнениеот svet » Нед Май 22, 2011 19:21

Автокрос Чирпан ще се проведе на 11 и 12 юни 2011. Публикуваме Правилника за неговото провеждане.
pravilnic 2011.doc
(121 KiB) 471 пъти
svet
 
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Май 19, 2011 16:15
Име: светла радева

Re: АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Мнениеот petroffbg » Пон Юни 06, 2011 10:15

Ето как изглежда плаката за поредният кръг от шампионата по автокрос-Чирпан.
download/file.php?id=12193&mode=view
Аватар
petroffbg
 
Мнения: 203
Регистриран на: Чет Яну 29, 2009 19:19
Име: Пламен Петров

Re: АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Мнениеот бързия » Съб Юни 11, 2011 08:29

Ще се проведели автокрос Чирпан
бързия
 
Мнения: 81
Регистриран на: Нед Сеп 20, 2009 20:22
Име: ИВАН ИВАНОВ

Re: АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Мнениеот ivanio » Съб Юни 11, 2011 14:09

бързия написа:Ще се проведели автокрос Чирпан


даже след малко ще се проведе и свободната тренировка :wink:
ivanio
 
Мнения: 20
Регистриран на: Нед Юни 28, 2009 17:23
Име: Голям Петко

Re: АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Мнениеот jpmitko » Съб Юни 11, 2011 19:33

Днес се проведе първия ден от състезанието по автокрос в Чирпан. На старт застанаха 24 машини от които 13 в малкия и 11 в големия клас.Повреда получи Тодор Герганов, която се оказа сериозна и го извади от състезанието.При малките първо време на Антон Кунчев добро каране направи Калин Кирилов, който а двигател лада даде трето време.В големия клас най-добро време на Петко Илиев.Както казва един мой приятел утре всичко започва от начало.
Да бъдеш втори означава да си пръв от загубилите...А.Сена
Аватар
jpmitko
 
Мнения: 184
Регистриран на: Сря Апр 22, 2009 00:15
Местоположение: Пловдив
Име: Митко Власковски

Re: АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Мнениеот бързия » Съб Юни 11, 2011 19:58

А Трънков скакво време Е?????? Разбирасе идругите Румен? Шиков? И и.т.н.
бързия
 
Мнения: 81
Регистриран на: Нед Сеп 20, 2009 20:22
Име: ИВАН ИВАНОВ

Re: АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Мнениеот jpmitko » Нед Юни 12, 2011 15:14

Резултати от Чирпан 5 кръг
Клас до 1600 куб.м.
1.Антон Кунчев СЕАТ Тони Старт
2.Калин Кирилов ЛАДА Лом Рейсинг
3.Димитър Калев VW Тони Старт.

Клас над 1600 куб.м.
1.Петко Илиев АУДИ Яворов Чирпан
2.Димитър Митков МАЗЕРАТИ Яворов Чирпан
3.Анатоли Петков АУДИ Нерон Монтана.

Поради технически повреди не завършиха:
Румен Костадинов - повреда в съединителя
Тихомир Трънков - повреда в двигателя
Андрей Колев - повреда в трансмисията каре
Александър Атанасов - катастрофа
Да бъдеш втори означава да си пръв от загубилите...А.Сена
Аватар
jpmitko
 
Мнения: 184
Регистриран на: Сря Апр 22, 2009 00:15
Местоположение: Пловдив
Име: Митко Власковски

Re: АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Мнениеот Sv.Stoichev » Нед Юни 12, 2011 20:23

А снимки ще качите ли ?
Аватар
Sv.Stoichev
 
Мнения: 19
Регистриран на: Чет Май 27, 2010 22:47

Re: АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Мнениеот Avram Avramov » Нед Юни 12, 2011 21:59

Здравейте, колеги! Голям кашмер щеше да стане днес.Чак брифинг свикахте.Толкова ли нямахте 12 човека по 100лв. да ми донесете, аз лично да отворя на Калин главата, за да видите какво има там... Уплашихте се от една двулитрова Лада.Немога да разбера, защо едни ровят в лайната, пък искат други да плащат.Който е мераклията да бърка в джоба и да плаща.Докато не му откопчаете главичката, много бой ще ядете.Свикнали сте да побеждавате все едни и същи, то се знае Румен, Бойко... и така да върви и за цял живот, обаче има иновации, от които боли глава.Предлагам ви свикайте комисия от трима души и заповядайте в Лом докато не сме измили бъгито.Откопчаваме главата, мериме и снимаме всичко, срещу сумата от 2000лв. ,а аз в замяна от другата си страна залагам 5000лв. Хайде сега да ви видя колко сте отворени.Чакам ви в Лом, имате ми телефона.Офертата важи 3 дни, а може да видите и някоя рисунка по буталата. хаха
Avram Avramov
 
Мнения: 7
Регистриран на: Чет Окт 29, 2009 17:17
Местоположение: lom
Име: avram avramov

Re: АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Мнениеот бързия » Пон Юни 13, 2011 08:01

За съжаление е така .Още много хора немогат да се примерят стова,че ладата прави чудеса.Жалко е че отпадна и Тихомир Трънков с неговата лада.Щеше да бъде много интересно и си мисля ,че на много хора щеше да им трудно.
бързия
 
Мнения: 81
Регистриран на: Нед Сеп 20, 2009 20:22
Име: ИВАН ИВАНОВ

Re: АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Мнениеот petroffbg » Пон Юни 13, 2011 09:08

1. За проверка на възли и детайли – 300 лв. плюс депозит за стойността на части, консумативи и труд, определен от техническите комисари на състезанието.

20лв гарнитура,болтове по вторични колкото си щеш...
Аватар
petroffbg
 
Мнения: 203
Регистриран на: Чет Яну 29, 2009 19:19
Име: Пламен Петров

Re: АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Мнениеот calibra7000 » Пон Юни 13, 2011 12:00

Авраме има един които се прави на велик явно искаш да си набереш гнева на хората. Първо грешката на Пламен и липсващата 3-та скорост на Калев на финала му дадоха шанса да се качи на стълбичката. Евала на момчето кара добре и върви добре . Нищо против ладата ама ако се карат по 6 обиколки турове и 10 финал една няма да утрае . Всички видяхме на Търговище Трънков я напъна да направи време и пръдна гарнитура ,на Калипетрово нов двигател на Шиков напънаго и излопа лагери ,вчера на финала и Трънков изпуши така че ладата е отживелица и много скоро ще го разберете ,защото тепърва започва да се работи по другите марки двигатели все още повечето от тях са сложени в машините без да е правено нещо по тях. Всички знаем колко средства изисква една лада да се направи и накрая какво като я напънеш и тя пръдва .А пък ти като си голям фен на ладата защо нея караш, защо не си спомням да си се намесил в борбата за троиката или те е страх да не те предаде а само ходиш и подскачаш като малко дете по трасето да се радваш на Калин и на Трънков.
Аватар
calibra7000
 
Мнения: 34
Регистриран на: Нед Окт 11, 2009 18:19
Местоположение: СИЛИСТРА
Име: Цанко Георгиев

Re: АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Мнениеот provokator_cc » Пон Юни 13, 2011 12:05

Как така Андрей не се е включил в темата , може би още съчинява оправдателното есе. :lol:
provokator_cc
 
Мнения: 3
Регистриран на: Нед Юни 12, 2011 20:20
Местоположение: Силистра
Име: Благовест Импулсов

Re: АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Мнениеот Andrey13 » Пон Юни 13, 2011 18:37

Еййййй цц!!! Какво е станало толкова? 8) Стъпило е момчето на стълбицата и толкоз. Винаги съм казвал че по-добре да се родиш с късмет отколкото с талант. Всички видяха че основните претенденти се изпотрошиха. Нали не си мислите, че за една седмица Пламен, Бойко или Георги са забравили да си карат бъгитата? Но за жалост техническото състояние е най-важното в този спорт и то определя в най-голяма степен и класирането. Е има и субективни фактори на пистата. Докосвания, кал , както и разстъргани блокове.Истината за този двигател я знам на 100%, но ще замълча, защото Аврам, вместо да залага 5000 лева, по-добре да си ми доизплати парите от бъгито, които вече не знам колко години ми дължи и ако го направи, аз с тези пари обещавам че още в Криводол ще платя да отворят тази Лада и ако е "честна", парите пак ще се върнат в неговия джоб :mrgreen: Почтенно нали? А и така истината ще възтържествува. Обаче отсега знам резултата и не вярвам Аврам да ми се изплати :D :D :D .
Мнението ми за Ладата като "технология" го знаете.Това е като храната. Един обича боб с пушени кокали, друг сьомга, трети свински джулани и т.н. От боба се пърди, от сьомгата се орига два дни на талок, от св, джулан ти се вдига холестерола. Аз лично най-обичам пуешки дроб на плача, с карамелизиран ананас и червено шардоне, защото от него ми идват романтични размисли и страсти :wink: :wink: и ставам палав :mrgreen: Опитайте и вие!!! А и всяко чудо е за три дни и всичко е митове и легенди или както се казва в една песен на Pink Floyd ..."Отварям бутилка бяло вино за да разбера , какво се крие зад тези красиви очи, после протягам ръце в тъмната стая за да те прегърна, а на сутринта си блъскам главата ,за да намеря думи , с които да ти кажа ...сбогом. :wink: :wink: :wink: Така е и с Ладата а и с другите коли ще е така след време. Проста метаморфоза на времето. Но това съвсем не ми пречи да пърдя, да се оригам и да ми се вдига холестерола от пуешкия дроб на плоча с карамелизиран ананас и червено шардоне. Е на сутринта си пия хапчето за кръвно и продължавам както аз си знам, а и няма пред кого да отговарям за стореното от мен защото ,бъдещето ни е резултат от хиляди решения , които вземаме всеки един ден от живота си :D :D :D

p.s Предполагам че "оправдателното есе" ви е харесало?
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Мнениеот Avram Avramov » Пон Юни 13, 2011 19:56

Та с две думи, нещата стоят така : Андрей, ти парите ще си получиш, защото бъгито ти е изплатено на 90%. Когато го закупих, го купих с думите, че е направена пълна ревизия.От твоето хале, отидох направо на Мадан.Свалих го, направих 2 обиколкои и скупи счупи кутия.Оставаха 10 дена до състезание.Това ми струваше средства, но я направих.Отидох на Мадан, без да познавам машината, тръгнах да се редя за опознавателна обиколка на трасето и падна ремака, изкриви всички клапани и спука главата.Много добре знаеш случая, и механика ти го знае, какъв болт беше сложил.Вместо 50мм. беше сложил 30мм. и е държал шайбата на ремъка на две резби.От там ми запчнаха проблемите на ремонти и правене на нови глави и ревизии.Определено теглих чертата, бях надхвърлил една голяма сума.Та сега вече да ти е изплатено, но понеже ме зачекваш пред цяла България, че съм ти длъжник, нека знаят истината.Не съм ти го казвал, но думата ти не беше мъжка и почтенна.Но както и да е, парите ще си ги получиш.А сега ако си мъж и човек на честта, заповядай утре или други ден в Лом или в ден или час, когато на теб ти е удобно с камера и фотоапарат и инструменти за измерване и ще ти окажем честта ти лично да отвориш главата на бъгито.Лично да заснемеш всичко и ти лично да измериш кубатурата на колата.Аз знам колко кубика е, защото знам какво сме сложили.Така, че ако си човек на честта и достойнството, какъвто се пишеш, заповядай, най-учтиво те каним да извършиш тази процедура сам и да уповестиш пред цяла България.
Avram Avramov
 
Мнения: 7
Регистриран на: Чет Окт 29, 2009 17:17
Местоположение: lom
Име: avram avramov

Следваща

Назад към Български Шампионат по Автокрос

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта