АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Дискусия за Българския Шампионат по Автокрос

Re: АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Мнениеот asb2004 » Сря Юни 22, 2011 21:02

Като темата е АВТО КРОС ЧИРПАН защо я разваляш господин професоре Andrei 13 или там къвто си,е твоите бъгита като са красиви да не би да става нещо от тебе дърводелец.Я си виш класиранията от 5 участника 7.Надувко ако не е бил тъстати да те вкара в тоя спорт още сигорно е щяло да питаш какво е това бъги и има ли почва то на луната.Нали си много тех грамотен и велик що не завърши поне една обиколка с Андрея *форд ка* а успеха на този спорт в другите страни не е липсата на Лади а липсата на такива професори като тебе дет место да помогнат на младите с акъл опит съвет или нещо конструктивно само плюват смешник на тебе щешели датие е добре ако сашо нети беше подал ръка.И при тая подадена ръка пак нищо нестава от тебе
asb2004
 
Мнения: 155
Регистриран на: Нед Фев 14, 2010 07:44
Име: Борисов Александър

Re: АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Мнениеот darkangel » Сря Юни 22, 2011 22:04

asb2004 написа:Като темата е АВТО КРОС ЧИРПАН защо я разваляш господин професоре Andrei 13 или там къвто си,е твоите бъгита като са красиви да не би да става нещо от тебе дърводелец.Я си виш класиранията от 5 участника 7.Надувко ако не е бил тъстати да те вкара в тоя спорт още сигорно е щяло да питаш какво е това бъги и има ли почва то на луната.Нали си много тех грамотен и велик що не завърши поне една обиколка с Андрея *форд ка* а успеха на този спорт в другите страни не е липсата на Лади а липсата на такива професори като тебе дет место да помогнат на младите с акъл опит съвет или нещо конструктивно само плюват смешник на тебе щешели датие е добре ако сашо нети беше подал ръка.И при тая подадена ръка пак нищо нестава от тебе

Първо се научи да пишеш правилно,че нещо не те разбирам.След това погледни какви класирания има andrei 13 през годините /справка сайта на БФАС/ и след това пускай тези без мислени постове.Колкото до това кой го е вкарал в СВЕТОВНО НЕ-ИЗВЕСТНИЯТ СПОРТ "АВТО КРОС" - ами всеки може да влезе на цена около 100-150лв за лиценз и купчина старо желязо под формата на бъги. :mrgreen: .Айде със здраве и ти пожелавам да постигнеш повече от andrei13,е ако имаш смелост да се състезаваш.
darkangel
 
Мнения: 6
Регистриран на: Съб Фев 28, 2009 17:26
Име: alfa romeo

Re: АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Мнениеот Andrey13 » Чет Юни 23, 2011 07:34

asb2004 написа:Като темата е АВТО КРОС ЧИРПАН защо я разваляш господин професоре Andrei 13 или там къвто си,е твоите бъгита като са красиви да не би да става нещо от тебе дърводелец.Я си виш класиранията от 5 участника 7.Надувко ако не е бил тъстати да те вкара в тоя спорт още сигорно е щяло да питаш какво е това бъги и има ли почва то на луната.Нали си много тех грамотен и велик що не завърши поне една обиколка с Андрея *форд ка* а успеха на този спорт в другите страни не е липсата на Лади а липсата на такива професори като тебе дет место да помогнат на младите с акъл опит съвет или нещо конструктивно само плюват смешник на тебе щешели датие е добре ако сашо нети беше подал ръка.И при тая подадена ръка пак нищо нестава от тебе


Еееее... тук се започна в стил " Народа срещу Лари Кинг" или " Простотията е около нас , но спасение дебне отвсякъде". :D Както винаги нищо конструктивно и смислено. Просто като на футболен мач. Едните...."Ние сме добри"....другите" Не ние сме добри". А всъщност , какво делим??? Нищо....Едно голямо нищо, което е обсебило и осмислило едно безумие, в което сме попаднали .... е някои като мен по "семейни причини", защото ако Сандо не бе ми станал тъст, наистина никога нямаше да се занимавам с такова нещо. А то е такова , защото простотията , безумието , невежеството и неграмотността /не само в прекия и смисъл/ са виновните за това дередже в което е изпаднал този "Спорт". И най....най на последно място е виновно моето Фордче Ка , което искам да си остане "девица" :D :D :D ..драги asb2004. Не гледате ли новини поне , не виждате ли че депутати, съдии и цигани , се карат . Но те поне има какво да делят. А ние какво делим тук. Някаква измислена и безсмислена еуфория на карирания флаг или с две думи: кой пръв ще го види.5 секунди ууу...аааа и после мълчание и злоради намеци и подхвърляния.И така до следващия път.Нищо повече от това. А доколкото мен. Да надут съм и това е защото имам покритие което ме надува постоянно без да искам.Отправям упреци естествено, нали за това съм тук. Не можеш да излезеш на концерт с разстроена и недодялана китара и да бъркаш когато свириш.Най-малкото ще те освиркат.А това че си малък не те оправдава след като си си поставил да изпълниш някое парче на Сатрияни. За това си има по-леки парчета :D Технически грамотен съм разбира се, а и техническата концепция на бъгито е сложна и непонятна . Е има още много да се усъвършенства и догажда естествено, но това ме изпълва и удовлетворява да творя в тази област. Не е като да сложиш един двигател скоростна кутия и диференциал на една рамка, да залепиш носачи от Лада и да облепиш с ламарина. За такова нещо не трябва съвети, аплодисменти и "компетентни" мнения. А това кой на кой е подал ръка, няма да коментирам, защото то се знае а и няма никакво значение, след като гледам по пистите какви коли и състезатели има. И това най-малкото е престижно вече, за да трябва някой да те "вкара". По лесно от това да идеш на кино а даже и по-лесно то това да търсиш буквите по клавиатурата с ловджийско куче и да се чудиш как се пишат някои думи и пак да не успееш :mrgreen: :wink: Хайде да завършвам сутрешната си литургия, че ме чака работа. :D :D :D
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: АВТОКРОС ЧИРПАН 11 и 12 юни 2011

Мнениеот Ferjancz » Чет Юни 23, 2011 08:26

asb2004 написа:Като темата е АВТО КРОС ЧИРПАН защо я разваляш господин професоре Andrei 13 или там къвто си,е твоите бъгита като са красиви да не би да става нещо от тебе дърводелец.Я си виш класиранията от 5 участника 7.Надувко ако не е бил тъстати да те вкара в тоя спорт още сигорно е щяло да питаш какво е това бъги и има ли почва то на луната.Нали си много тех грамотен и велик що не завърши поне една обиколка с Андрея *форд ка* а успеха на този спорт в другите страни не е липсата на Лади а липсата на такива професори като тебе дет место да помогнат на младите с акъл опит съвет или нещо конструктивно само плюват смешник на тебе щешели датие е добре ако сашо нети беше подал ръка.И при тая подадена ръка пак нищо нестава от тебе



Поредния разбирач! Тази тема - с катинарче, нищо не пречи и раздела скоро да се заключи, че да се поохладят емоциите малко! asb2004 с две седмици охлаждане !

Аааа да, ако имате да казвате на някой, колко е прост, смотан, какъв неможач е или какъв гълфон, колко голям селянин е, дърводелец ли е, грамотен ли е, неграмотен ли е или каквото и да било друго цевтущо словосъчетание, кажете му го на лично, никой не е длъжен да ви чете "уникалните" мозъчните напъни за словоизлияние!!!
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Предишна

Назад към Български Шампионат по Автокрос

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 15 госта

cron