Атокрос Монтана 21-22.05.2011г

Дискусия за Българския Шампионат по Автокрос

Re: Атокрос Монтана 21-22.05.2011г

Мнениеот бързия » Чет Май 26, 2011 18:40

Кунчев не се притеснявай всяко начало е трудно.Сега ще бъдеш хвален и оплюван постоянно.Смятам ,че на Силистра ще се докажеш отново. И всепак расовия кон си е расов
бързия
 
Мнения: 81
Регистриран на: Нед Сеп 20, 2009 20:22
Име: ИВАН ИВАНОВ

Re: Атокрос Монтана 21-22.05.2011г

Мнениеот Andrey13 » Чет Май 26, 2011 20:00

petroffbg написа:Избягали му спирачките на последния завой...


Прекалено си лаконичен. Явно трябва да си мълчим или не знам в чии интерес да се преиначават фактите. А те са че Кунчев те запардоса отзад и ти се завъртя, а той прекоси напряко завоя като обра лентата и така успя да се докопа пръв на финала. Това е истината. А съжаленията и извиненията вече са си лична последица и избор на всеки участник. А истината е че ако Кунчев беше от друг отбор, щеше да последва контестация от страна на Пламен и Кунчев може би даже щеше да не е и на стълбицата с минимум -5 секунди най-малко. Нищо лично към Антон.Просто бях обективен.
Относно моето бъги все още имам да изчиствам доста проблеми, които се виждат само на състезание. А и расовите ми коне трябва да пораснат и да попасат доста още. :D
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: Атокрос Монтана 21-22.05.2011г

Мнениеот boichi » Пет Май 27, 2011 00:36

Интересно как ли е спирал след дългата права след като я минава на пълна газ, сигурно има някакъв ретардер.
boichi
 
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Май 23, 2011 01:49
Име: Sasho Lazarov

Re: Атокрос Монтана 21-22.05.2011г

Мнениеот Andrey13 » Пет Май 27, 2011 06:37

boichi написа:Интересно как ли е спирал след дългата права след като я минава на пълна газ, сигурно има някакъв ретардер.

Ами....ретрдер :wink: . Просто се беше превъзбудил да стигне Пламен, който пък се беше поуспокоил от сигурната победа и позабави за по-голяма сигурност на последния завой /само пилотите знаят, колко страхотно е усещането на последния завой преди финала/и за най-дълбоко разочарование фрас и всичко рухва.Това явление много често се случва автокроса. Забавяне преди завоя а този отзад се е увлякъл по гонитбата зад теб.Ако беше на кръстовище ,всели ще завия за да избегне удара, но тук те тегли като магнит да докоснеш макар и за малко рози пред теб.На моето бъги отзад имам доста автографи на Бойко, Калев,Пуйката,Шиков,Г.Бацинов и много др.. Даже и от подобавъчно изявили се напоследък пилоти като Таранката, който в Златоклас така ми оформи задния калник, че и тези от Мотонадпревара по Дискавъри биха се зачудили как съм го измайсторил така. :D :D :D Но такъв е спорта има и стълкновения. Но не трябва да са причината за крайния резултат, най малкото когато става въпрос за участници от един отбор. Всички видяхме какво стана, всички знаем какво се прави ,когато настигнеш състезателя отпред и на всички е ясно. Няма какво да коментираме повече.Попа е пял и толкоз.Гледаме напред към Силистра , стягаме техниката и джугаме пари от спонсорите /е тези който имат/ :( които нямаме ,бъркаме в джоба по-надълбоко с тежки въздишки и надежди за по-добро представяне. И най-важното е да се забавляваме.А лошите моменти бързо го забрявяме и, а когато се сетим за такива с усмивка, шега и мъничко тъга си спомняме за тях, защото са неповторими. :D
p.s Когато бяхме малки със сестра ми и се скараме , майка ми ни плашеше, като казваше че ще ни измие краката в лигена и ще ни накара да изпием водата. :D :D :D
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: Атокрос Монтана 21-22.05.2011г

Мнениеот antonkunchevkunchev » Пет Май 27, 2011 09:50

Мисля вече да приключим случая!
Аз и Пламен огледахме щетите по машините и на моята ясно се вижда зоната на удара-спицата и вътрешната част на борда на джантата.Мисля че няма начин да нанеса удар в най високата част на завоя с дясната джанта просто аз бях влязал отвътре на завоя и в самия завой при завиването на Пламен се ударихме СТРАНИЧНО- това е!
Аватар
antonkunchevkunchev
 
Мнения: 199
Регистриран на: Пон Юни 15, 2009 16:27
Местоположение: силистра
Име: АНТОН КУНЧЕВ

Предишна

Назад към Български Шампионат по Автокрос

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта

cron