AВТОКРОС ЗЛАТОКЛАС 23-24 АПРИЛ 2011г

Дискусия за Българския Шампионат по Автокрос

Re: AВТОКРОС ЗЛАТОКЛАС 23-24 АПРИЛ 2011г

Мнениеот Andrey13 » Чет Апр 28, 2011 06:52

от colt 4 » Сря Апр 27, 2011 17:54 Не съм имал желание да се подигравам изобщо с теб.

Нали не ме смяташ за малоумен , че да не разбера иронията и насмешката в твоите постове, прикрепена чак със снимкови " доказателства".А и нали не ме смяташ за глух, на самото състезание , как се провиквахте зад гърба ми с просташки подмятания и обидни реплики , като на футболен мач.
Ти си един голям комплексар, толкова голям , че не може и да допусне , някой да има поне един фен :D или дори да каже една добра дума за мен. :D Смешен си и жалък. Относно представянето ми ...пет пъти ми изгасна единия двигател , една скъсана джанта и на финала скъсана верига, и дсе пак седми от 11 участници.
1 5 АЛЕКСАНДРОВ ХР НЕРОН МОНТАНА ЛАНЧА 4 1 3 - 5 4:07.605 5 4:42.387 -
2 75 МЛАДЕНОВ ИВАЙЛ МОНТАНА РЕЙСИН ЛАНЧА 4 2 2 - 5 4:23.285 5 4:28.960 -
3 35 ГЕРГАНОВ ТОДОР ЕТЪР РЕЙСИНГ АУДИ 5 4 6 1 5 4:31.241 5 5:02.789 5 4:15.811
4 1 АТАНАСОВ АЛЕКС СТАРТ Н КРИВОД ФОРД 7 5 4 3 5 4:42.122 5 4:51.598 5 4:37.087
5 13 КОЛЕВ АНДРЕЙ СТАРТ Н КРИВОД ЯМАХА 7 3 8 4 5 4:26.024 1 5:46.356 5 4:45.512
6 44 ИЛИЕВ ПЕТКО ЯВОРОВ ЧИРПАН АУДИ 7 9 1 6 3 2:57.135 5
Даже Петко е зад мен на старта на финала.Нима това е слабо представяне??? 2-ри тур трети а 4-ти тур четвърти.От всички 11 драги!!!
Все пак съм пред тях. Но те не са за подигравка, а и някой от тях, може да ти упали врътлето :mrgreen: Знаеш кой имам в предвид. :mrgreen: Нещо май будалкаш аудиторията тук.И се опитваш да "отчайваш" моите фенове.ТОВА СА ФАКТИТЕ , и нали знаеш приказката за "когато фактите......".Просто е жалко и долно , това което правиш и най-вече недостойно към хора като мен, които дават всичко от себе си за този спорт, но това си е явно твоя черта, която се опитваш тук да превърнеш в качество , което е ненужно и безмислено.
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: AВТОКРОС ЗЛАТОКЛАС 23-24 АПРИЛ 2011г

Мнениеот Andrey13 » Чет Апр 28, 2011 07:25

gentco написа:;
racing_87 написа:Някой ако е снимал видео даго качи, че аз Андрей си го гледам през терасата ама на писта ми е интересно какви ги прави. :D

Има видео,но то си е право на автора,така че ще проявим уважение и ще го изчакаме да го публикува.
Относно Андрей,по-добре поне веднъж го виж в трасето за да може да усетиш разликата между трасето и двете халета,където той тества.Между две халета и аз ще изкарам звук на Трабант като на Ламборгини.
Това което пиша в този форум след по-вече от две години регистрация в този форум е изцяло лично мнение,а не е продиктувано от желание за дребно заяждане или злоба,
Повтарям:ТОВА Е ЛИЧНО МНЕНИЕ.
Моите уважения към конструкторските способности на Андрей,всеки детайл в неговата машина е удоволствие за окото.
Мнението ми е,че тази машина се нуждае само и единствено от подходящ пилот.
Пак повтарям,това е ЛИЧНО МНЕНИЕ,не е дребно заяждане или интрига.
Желая успехи на всички.


Хахаха :D . Това беше като вица за Иванчо и Марийка, където Иванчо рекъл "Разбрах тънкия ти намек...ще дойда без гащи".То и неговото си е било "лично мнение". Просто "личното ти мнение" е целенасочено в една единствена посока. И то е ясно.Само че има един неоспорим критерий за това , кой какъв пилот е.Това е карирания флаг ...а той за миналата година ме е наредил на 5-то място в Републиканския шампионат:

РЕПУБЛИКАНСКИ ШАМПИОНАТ АВТОКРОС'2010
ГЕНЕРАЛНО КЛАСИРАНЕ до 1600 сс

1 88 КЪРДЖИЕВ ГЕОРГИ ТОНИ СТАРТ ХОНДА
2 77 ПЕТРОВ ПЛАМЕН ТОНИ СТАРТ ФВ
3 90 КАЛЕВ ДИМИТЪР ТОНИ СТАРТ ФВ
4 15 ЯНКОВ БОЙКО КАЛЕТО Рс ФВ
5 13 КОЛЕВ АНДРЕЙ СТАРТ Н КРИВОДОЛ ЯМЯХА Р1
6 97 ШИКОВ КРАСИМИОР ТОНИ СТАРТ ВАЗ
7 81 БАЦИНОВ ГЕОРГИ ТОНИ СТАРТ МИЦУБИШИ
8 71 ТРЪНКОВ ТИХОМИР ЕТЪР РЕЙСИНГ ВАЗ
9 78 СТЕФАНОВ РОСЕН ТОНИ СТАРТ ФВ
10 6 КЪРОВ ПЛАМЕН ТОНИ СТАРТ ХОНДА
11 8 ГЕОРГИЕВ ГАЛИН ТЪРГОВИЩЕ АУТО ВАЗ 2106
12 5 КОСТАДИНОВ РУМЕН ТЪРГОВИЩЕ АУТО ФОРД
13 111 АВРАМОВ АВРАМ ЛОМ РТ ВАЗ
14 14 ИВАНОВ ИВАН ТЪРГОВИЩЕ АУТО ЛАНЧИЯ
17 КУЧЕВ ВЕНЦИСЛАВ ПЛЕВЕН РТ ЛАДА 3
17 29 ИВАНОВ КРАСИМИР СТАРТ Н КРИВОДОЛ ЯМАХА
18 19 ЙОРДАНОВ КОСТАДИН ТЪРГОВИЩЕ АУТО ЛАНЧА

Да не би случайно, тези под мен всичките да не могат да карат, или да не са добри пилоти???? А???Нещо и ти май се опитваш да дезориентираш аудиторията тук :wink: Я се засрами малко от фактите. Наистина ми беше трудно да карам бъгито с новата ми концепция, защото трчбваше да съобразявам да карам на по-високи предавки, за да не угасне единия двигател.Но все пак успях да се добера до финала и то на втора редица.А че веригата се скъса, предполагам че не е пилотна грешка а по-скоро това е положителен факт за новата ми концепция.Значи има big power :mrgreen:
И нека това момче, което не познавам /може и да сме се срещали/ да дойде на пистата и да види наистина, че не е лесно и че това из двора на фабриката ми няма нищо общо със състезанието на пистата. А и звука на пистата е невероятен и по-силен от AC/DC колкото 10 трабанта с изпаднали аспуси заредени с бензин 100 октана , но без масло :D :D :D Не забравяйте че все пак съм бивш музикант и поне саунда не ми е проблем!
Последна промяна Andrey13 на Чет Апр 28, 2011 10:19, променена общо 2 пъти
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: AВТОКРОС ЗЛАТОКЛАС 23-24 АПРИЛ 2011г

Мнениеот Ferjancz » Чет Апр 28, 2011 08:36

Andrey13 написа:....................


Аз не мога да разбера, защо обръщаш такова голямо внимание на някой хора тук. Ясно е, че те никога няма да престанат да си чешат езиците. Нали я знаеш поговорката за силния вятър как нямал спиране :mrgreen: Е, тук важи с пълна сила. Факт е, че тези въпросните са приканвани от теб да покажат, те какво са сътворили с двете си ръце, факт е и че нищо не показват, защото явно няма какво :mrgreen: Но в един форум, без индивиди тип "Я с голфу моем повече", няма как да мине, така че прави си бъгито, карай си го и хич да ни ти е.... :mrgreen: Както казва един мой приятел, ще практикуваме спорта "бъги" - "бъги" и си лягам :mrgreen: :mrgreen:

П.П. Като цъкнеш на бутончето "Профил" на даден потребител, ще видиш линкче "Добави Враг" :mrgreen: и като го кликнеш - нокога повече няма да виждаш мненията, които потребителят е написал :mrgreen:

Поздрави!
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Re: AВТОКРОС ЗЛАТОКЛАС 23-24 АПРИЛ 2011г

Мнениеот jpmitko » Чет Апр 28, 2011 13:04

Следя темата от самото начало а и не само тази.Възхищавам се на Андрей всеки път когато сподели своето мнение какво се върти в главата му и най-вече,че успява да го внедри в бъгито си и да го покаже на пистата.Продълвавай така и за напред а що се отнася до зависниците те могат само да ругаят и хулят.
P.S. Надявам се като се видим на някое състезание да ми дадеш да се пусна и аз с него :)
Успехи на всички!!!
Да бъдеш втори означава да си пръв от загубилите...А.Сена
Аватар
jpmitko
 
Мнения: 184
Регистриран на: Сря Апр 22, 2009 00:15
Местоположение: Пловдив
Име: Митко Власковски

Re: AВТОКРОС ЗЛАТОКЛАС 23-24 АПРИЛ 2011г

Мнениеот Sv.Stoichev » Чет Апр 28, 2011 15:43

Ново предаване за автомобилните спортове - „На колела" ще се излъчва в ефира на Community TV. Пилотният епизод ще може да се види за първи път на 28 април в 20 часа по телевизия Travel TV и ще представи началото на бъги спорта в България, като ви запознае с едни от първите ентусиасти захванали се с него по родните ни земи в далечните 70 години на миналия век. Предаването ще се излъчва всеки вторник и четвъртък по Community TV от 19 30, с повторения в сряда и петък от 10 30 ч. В него ще са включени както актуални интервюта и новини, така и репртажи и състезания на пълен запис от „Националния автокрос шампионат" - 2011 год. За феновете на автомобилизма са подготвени интерни факти, представяне на различни модели коли и любопитна информация от отделните кръгове на шампионата. Предаванията могат да се гледат онлайн от сайта на медийната група
Аватар
Sv.Stoichev
 
Мнения: 19
Регистриран на: Чет Май 27, 2010 22:47

Re: AВТОКРОС ЗЛАТОКЛАС 23-24 АПРИЛ 2011г

Мнениеот РУМЕН КОСТАДИНОВ » Вто Май 03, 2011 20:59

Здравейте колеги отностно пистата в Търговище смея да твърдя че вече е в отлично състояние е колкото мога да срърша преди малко с един грейдер но смятам че съм се постарал да няма недоволни ако имам време утре ще ви направя няколко снимки.
Аватар
РУМЕН КОСТАДИНОВ
 
Мнения: 168
Регистриран на: Нед Май 04, 2008 22:16
Местоположение: ТЪРГОВИЩЕ
Име: Румен Костадинов

Предишна

Назад към Български Шампионат по Автокрос

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта