Зимно първенство по рали и авто-крос-видин 2010

Дискусия за Българския Шампионат по Автокрос

Re: Зимно първенство по рали и авто-крос-видин 2010

Мнениеот Ferjancz » Чет Яну 21, 2010 00:08

Господа, при всичките ми уважения към всички изказали се до тук, но не мислите ли, че напълнихте темата с мнения и въпроси, които спокойнно можехте да зададете на Иван Иванов - Жико. Нали се сещате, че още в началото състезанието беше обявено само за лицензирани състезатели. След това ако има присъствие на линейка, пожарна кола или каквото и да било друго, това нещо са пари. Реве се, че би било добре ако има зимно състезание, прави се и пак не е добре. Еми от къде да дойдат тез пари? Ми те любителските състезания са с такса. Когато организирате състезание, спокойно можете да не искате такса участие. Не знам може и да сте организирали състезания, не споря. И пак ви казвам, не е задължително да ходите. Също, както не е задължително да карате в редовния шампионат, когато нямате възможност. Но по никой начин не сте прави да коментирате какво и как Жико и хората около него вършат нещото, с което са се захванали.
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Re: Зимно първенство по рали и авто-крос-видин 2010

Мнениеот жико мотор спорт » Чет Яну 21, 2010 20:00

Колеги, искам да припомня че проявата все пак е благотворителна и целта е както събирането на средства за детската градина на с.Синаговци( до което се намира трасето), така и да се върне старата традиция като успеем да вкара ме в спортният календар на БФАС рали и авто крос Видин-м.Божурица.
жико мотор спорт
 
Мнения: 19
Регистриран на: Чет Май 22, 2008 22:47
Име: Иван Иванов

Re: Зимно първенство по рали и авто-крос-видин 2010

Мнениеот ispo » Чет Яну 21, 2010 20:53

жико мотор спорт написа:Колеги, искам да припомня че проявата все пак е благотворителна и целта е както събирането на средства за детската градина на с.Синаговци( до което се намира трасето), така и да се върне старата традиция като успеем да вкара ме в спортният календар на БФАС рали и авто крос Видин-м.Божурица.



Браво Жико тва е много хубаво което правите :)
Плевен Рейсинг Тим: http://plevenrt.blogspot.com/
Плевен Рейсинг Тим (Фейсбук): https://www.facebook.com/PlevenRacing?fref=ts
Аватар
ispo
 
Мнения: 281
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 19:19
Местоположение: Pleven
Име: Искрен Пондев

Re: Зимно първенство по рали и авто-крос-видин 2010

Мнениеот Andrey13 » Съб Яну 23, 2010 11:18

antonkunchevkunchev написа:Пак едни такси размахвате !Кой луд ще пътува от Силистра или от Търговище примерно до Видин първо да кара в този студ и второ да изхарчи една щапка пари и на всичкото отгоре и да си плати за участието?

:mrgreen: Някой луд ,подобен на тези които правят същото но в обратна посока.....Видин- Силистра :D :D :D Не забравяй, че лудите сме на свършване!!! :roll: Разбира се , който не желае, не е задължително.То и живота не е задължителен, ама като сме се родили, трябва да го изживеем. Друг е въпроса как, къде, с какво, за кого и защо!Я се поразмислете и елате да се позабавляваме че не се знае докога! :wink:
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: Зимно първенство по рали и авто-крос-видин 2010

Мнениеот G-BaBy » Пон Яну 25, 2010 19:09

На времето трасето в Божурица беше едно от наи-добрите и ако може да се върне в календара ще е супер... ЕВАЛА на Жико за всичко дет прави да си ни върне празника във Божурица, защото за тия дет помнят вав Божурица ставаше най-голямото шоу особенно като излезнеше Шкаменката с водоноската .... да не продължавам с другите атрактивни личности :D :D :D :D :D Дано да си върнеме тези весели мигове отново :D :D :D Още веднъж ЕВАЛА на организаторите ......
G-BaBy
 
Мнения: 45
Регистриран на: Съб Сеп 27, 2008 20:14
Име: danko ivanov

Re: Зимно първенство по рали и авто-крос-видин 2010

Мнениеот kalev_90 » Вто Яну 26, 2010 22:26

Здравеите момчета искам да си изкажа мнението за това зимно рали и автокрос .Идеята е добра спор няма но сигу рен съм че 70 % от машините са рзглобени за ревизия а пък иза лицензи се говори дори и да искам да доида нямам лиценз за 2010 г.Адо колкото имам спомен нашата федерация ги издава много бързо знам колеги които искаха да ги глобяват миналата година за това че нямат издадени лицензи.Това беше по средата на сезона . Всички си бяха платили таксите но лицензи нямаше просто никои не ги направи . И съм сигурен че и февруари няма кои даги направи дори да е благиотворително, на ведерацията не и пука за нищо. Успех с организацията за това рали дано някои утиде да покара .
kalev_90
 
Мнения: 70
Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 12:43
Име: димитър калев

Re: Зимно първенство по рали и авто-крос-видин 2010

Мнениеот жико мотор спорт » Чет Яну 28, 2010 13:14

Правилника и програмата на състезанието са одобрени от БФАС и всеки който притежава лиценз за 2009 може да вземе участие,стига да има желание де.
жико мотор спорт
 
Мнения: 19
Регистриран на: Чет Май 22, 2008 22:47
Име: Иван Иванов

Re: Зимно първенство по рали и авто-крос-видин 2010

Мнениеот Andrey13 » Нед Яну 31, 2010 07:25

С две думи ще систематизирам: " МЕРАК С ПАРА СЕ ГАСИ". :wink: Така че, който няма мерак е същото като да има мерак а да няма пари.Просто трябва да притежаваш и двете. За тези които нямат пари или имат само мерак , препоръчвам друг спорт.Например хвърляне на гюле , чук или копие:lol: , бягане но не с препятствия /те са скъпи/ или шах. :lol:
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Рали и Автокрос Видин 13.02.2010 - СНИМКИ

Мнениеот glinkata » Нед Фев 14, 2010 10:20

Малко снимки от Рали и Автокрос Видин 13.02.2010
http://glinkata.snimka.bg/auto-racing/r ... 010.473418
:D
glinkata
 
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Фев 21, 2008 06:12

Предишна

Назад към Български Шампионат по Автокрос

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта

cron