Автокрос Монтана 24-25 Април 2010, Нац. ш-т II кръг

Дискусия за Българския Шампионат по Автокрос

Автокрос Монтана 24-25 Април 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот txl » Сря Дек 30, 2009 18:06

Автокрос Монтана 2010
24-25 Април
Национален шампионат II кръг
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Автокрос Монтана 24-25 Април 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот iks » Пон Апр 26, 2010 16:06

Малко информация за кръга в Мадан, както го видях аз.

Много ентусиазъм от учасниците, разбираемо като за първи кръг, и не до там доба организация , пак разбираемо за първи кръг :mrgreen: .

Малкия клас имаше 9 машини. Добре се представиха двете лади от новия клуб АСК-Лом, дано продължат така и през сезона. Р.Костадинов отпадна още в тренировките. На финала здраво каране на Пламен П. и красиви единоборства последователно с Аврам А. и Бойко Янков. Новото творение на А.Колев е прекрасно и може би за това караше винаги отзад на дистанция от другите и бавно, за да може добре да се разгледа от всички. Калин К. получи повреда на финала и отпадна. Класиране:
1. Т.Кърджиев
2. П.Петров
3. Б.Янков
4. А.Аврамов
5. А.Колев.

Големия клас: 10 машини. Ранни повреди на Д.Димитров и В.Рангелов. С видими проблеми в машините Т.Герганов и Т.Кърджиев. Въпреки проблемите с машината Д.Даков(pilot_13) показа, че не забравил как се кара. На финала здрава борба, на моменти груба с бълкания и избутвания между Петко Илиев и А.Атанасов, от това най-добре се възползваха Хр.Александров и А.Петков а П.Илиев спука и гума. Класиране:
1. Хр.Александров
2.А.Атанасов
3.А.Петков
(на следващите не ги помня)
iks
 
Мнения: 14
Регистриран на: Съб Яну 09, 2010 11:20
Име: Ивайло Ксенофонов

Re: Автокрос Монтана 24-25 Април 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот Andrey13 » Пет Апр 30, 2010 23:30

iks написа:Малко информация за кръга в Мадан, както го видях аз.

Много ентусиазъм от учасниците, разбираемо като за първи кръг, и не до там доба организация , пак разбираемо за първи кръг :mrgreen: .

Малкия клас имаше 9 машини. Добре се представиха двете лади от новия клуб АСК-Лом, дано продължат така и през сезона. Р.Костадинов отпадна още в тренировките. На финала здраво каране на Пламен П. и красиви единоборства последователно с Аврам А. и Бойко Янков. Новото творение на А.Колев е прекрасно и може би за това караше винаги отзад на дистанция от другите и бавно, за да може добре да се разгледа от всички. Калин К. получи повреда на финала и отпадна. Класиране:
1. Т.Кърджиев
2. П.Петров
3. Б.Янков
4. А.Аврамов
5. А.Колев.

Големия клас: 10 машини. Ранни повреди на Д.Димитров и В.Рангелов. С видими проблеми в машините Т.Герганов и Т.Кърджиев. Въпреки проблемите с машината Д.Даков(pilot_13) показа, че не забравил как се кара. На финала здрава борба, на моменти груба с бълкания и избутвания между Петко Илиев и А.Атанасов, от това най-добре се възползваха Хр.Александров и А.Петков а П.Илиев спука и гума. Класиране:
1. Хр.Александров
2.А.Атанасов
3.А.Петков
(на следващите не ги помня)

Що се не кандидатираш за говорител на автокроса, ама първи научи кой кой е и не проявявай двоен стандарт в репликите. С други думи тези, които са се строшили са "паднали в бой за свобода" а тези които са доживели победата, борили се и към тях двоен стандарт. Еееее ама и състезателите научи......и едно е спукана гума а друго, неподходяща джанта от която гумата два пъти се отлепва: непрофесионализъм в избора и.Хайде стига съм ти подсказвал. Следващиа път се надявам да си по-наблюдателен и консервативен.Успех!!! :|
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: Автокрос Монтана 24-25 Април 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот najdenov » Пет Апр 30, 2010 23:39

E поне човека разказа как горе-долу е протекло състезанието!Аз от няколко дена се опитвам да намеря подобна информация,но освен класиране 1-3 място и коментари около бъгито на А.Колев друго не видях!Само не разбрах Пуйката кара ли или пропусна?
Аватар
najdenov
 
Мнения: 125
Регистриран на: Чет Мар 26, 2009 22:43
Местоположение: гр.Габрово
Име: Христо Найденов

Re: Автокрос Монтана 24-25 Април 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот martin_vento » Съб Май 01, 2010 00:12

najdenov написа:E поне човека разказа как горе-долу е протекло състезанието!Аз от няколко дена се опитвам да намеря подобна информация,но освен класиране 1-3 място и коментари около бъгито на А.Колев друго не видях!Само не разбрах Пуйката кара ли или пропусна?

Пуйката го нямаше на Мадан.
martin_vento
 
Мнения: 26
Регистриран на: Вто Сеп 08, 2009 22:56
Местоположение: с.Борима
Име: Мартин Паймаков

Re: Автокрос Монтана 24-25 Април 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот iks » Съб Май 01, 2010 11:21

Andrey13 написа:Що се не кандидатираш за говорител на автокроса.....
Защото незнам къде да си подам молбата. Нали си от организаторите на кръга що не се погрижи за неговото отразяване? Даже и месните вестници няма нищо.
Andrey13 написа:...ама първи научи кой кой е и не проявявай двоен стандарт в репликите
Опа хвана ме :oops:. Ама организаторите бяха поставили така озвочителните тела, че само на ремаркето се чуваше а и информационното табло беше на скришно място, та за това може да съм объркал някой от състезателите. Друг път първо ще поискам от теб информация за това как е минало съзтезанието и няма да споделям това което съм видял като зрител. Разбира се, че мойто мнение е субективно и явно има двоен стандарт ама аз чопля семки зад лентите все още не съм говорител на автокроса. Като ме избереш обещавам да съм по-обективен или поне да не пиша неща, който са различни от твойте виждания.
Andrey13 написа:С други думи тези, които са се строшили са "паднали в бой за свобода" а тези които са доживели победата, борили се и към тях двоен стандарт.
Пак ме хвана. Както вече писах, не си спомням цялото класиране в големия клас, но трябва ше да кажа, че номера 8,10,13 и 35 завършиха. Кой са учасниците с тези номера? Понеже нямам никакви резултати, а на "информационното табло" имаше някакви неща писани на ръка може пак да объркам имената и затова няма да правя догатки.
Andrey13 написа:.....и едно е спукана гума а друго, неподходяща джанта от която гумата два пъти се отлепва: непрофесионализъм в избора и....
Аз лично видях, че Петко Илиев кара със спукана гума. Причината за това немога да знам, нали казах, че съм семкар, за непрофесионализъм - незнам, нали всички състезатели имате "професионални" лицензи, може да е поценяване на съперник щото ми се стори, че гумата се отлепи, както казваш, след контакт с бъгито на един твой роднина по женска линия.
iks
 
Мнения: 14
Регистриран на: Съб Яну 09, 2010 11:20
Име: Ивайло Ксенофонов

Re: Автокрос Монтана 24-25 Април 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот Andrey13 » Съб Май 01, 2010 13:36

Безсмислена полемика, в която ми е скучно да изпадам. Ако не ти е ясно, тези състезания са като във футбола.....След карирания флаг, вече нищо не е от значение. Просто гледаш напред към следващия кръг и толкоз.Адреналина , положителните емоции и изобщо кефа от състезанието е за пилотите, механиците и феновете им а всички останали са просто зрители.Е да......на част от тях им се иска да са на пистата или по-скоро си мислят че могат да бъдат и точно в това е проблема на много от участниците в този форум с преднамерено критично и иронично отношение, към непозната за тях материя.
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев


Назад към Български Шампионат по Автокрос

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта

cron