Национален авто-крос шампионат 2009-календар, новини,слухове

Дискусия за Българския Шампионат по Автокрос

Национален авто-крос шампионат 2009-календар, новини,слухове

Мнениеот P.Solberg » Съб Яну 10, 2009 21:13

Национален авто-крос шампионат 2009 - календар
Първи кръг - "Търговище"
11-12 Април
Втори кръг - "Гривица"
25-26 Април
Трети кръг - "Дулово"
2-3 Май
Четвърти кръг - "Монтана"
23-24 Май
Пети кръг - "Чирпан"
6-7 Юни
Шести кръг - "Силистра"
20-21 Юни
Седми кръг - "Троян"
4-5 Юли
Осми кръг - "Монтана" 2
22-23 Август
Девети кръг - "Калето"
12-13 Септември
Десети кръг - "София-Герман"
19-20 Септември
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Национален авто-крос шампионат 2009-календар, новини,слухове

Мнениеот РУМЕН КОСТАДИНОВ » Пет Фев 06, 2009 21:10

Аз съм Румен Костадинов, колеги никой ли не чете този форум всички ли сте съгласни с този календар, никой ли няма някакъв коментар.При тава мълчание никой няма право на първия кръг в Търговище да изразява несъгласие с правилата и изискванията които ни наложат.Извън тази тема,трябват ми гуми макадамови 18/65/15 да си купя.
Аватар
РУМЕН КОСТАДИНОВ
 
Мнения: 168
Регистриран на: Нед Май 04, 2008 22:16
Местоположение: ТЪРГОВИЩЕ
Име: Румен Костадинов

Re: Национален авто-крос шампионат 2009-календар, новини,слухове

Мнениеот КОКО » Нед Фев 08, 2009 07:15

РУМЕН КОСТАДИНОВ написа:Аз съм Румен Костадинов, колеги никой ли не чете този форум всички ли сте съгласни с този календар, никой ли няма някакъв коментар.При тава мълчание никой няма право на първия кръг в Търговище да изразява несъгласие с правилата и изискванията които ни наложат.Извън тази тема,трябват ми гуми макадамови 18/65/15 да си купя.


Ицо съм от Хасково. Румба редовно чета и чакам някои да пусне нещо ,но уви,Не знам кои е правил този календар но вие за 2 месеца имате 7 състезания.Не бива така според мен.Нали имахте някво събиране във Търново.Там не раззисквахте ли този правелник и календара.Какво ново има в правелника?Гледам някаде пишеше Митака от Герман в комисия по трасетата.Пускаите по няква клюка и ще видиш че ще почнат и др да се обаждат.От мен една:Вчера Сашката и Панци (механика му) се обаждаха.Правят нова рама,но маи само предница.Питаха за наклони и дължини.Да видим какво ще измъдрят.Те да бяха си купили ново маи наи добре.В момента чехите продават много.И не са скъпи.
Наи сърдечни поздрави на всички от автокроса с (!http://www.mediasport.cz/autocross/videa)Има много клипчета от състезание от които може да се види много.Носачи.шенкели реики.Сега всички карат с електрически реики.Караш без да въртиш волана,без прихващания.1 оброт от краино ляво до краино дясно.!!!!!!!!!!!!!

http://www.mediasport.cz/autocross/videa
0888705588
КОКО
 
Мнения: 179
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 20:58
Местоположение: Хасково
Име: Христо Христозов

Re: Национален авто-крос шампионат 2009-календар, новини,слухове

Мнениеот КОКО » Нед Фев 08, 2009 08:05

Вижте какви интусиазци има.
http://forum.offroad-bulgaria.com/showt ... post628725
Само с един електрожен и ъглошлаиф почва бъги да прави,но така се почва.Хвала на такви хора.
И колко хора му се притекоха на помощ за един отвор.
0888705588
КОКО
 
Мнения: 179
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 20:58
Местоположение: Хасково
Име: Христо Христозов

Re: Национален авто-крос шампионат 2009-календар, новини,слухове

Мнениеот РУМЕН КОСТАДИНОВ » Пон Фев 09, 2009 21:45

Здравей Ице много се радвам,че се обади и аз от колко време чакам някой съпричастен да напише нещо.Наистина се събирахме в Търново но там всеки говореше и никой не слушаше,бяха пратили при нас Валя Пантелеева а всички светила от БФАС бяха на срещата в Пловдив с ралиджиите.От нашите искания не одобриха почти нищо а едно от исканията ни беше да си караме по старата система която е много подходяща имного разбираема за публиката.Стези турове хората не могат да разберат какво правим два дена на пистата и са си прави,друго си беше едно време с полуфинали и финали публиката виждаше кой е първи кой е втори.Като пратят Валя наблюдаващ тълкува правилника по един начин,на следващото състезание Минко измисля други правила а за капак и Ради се пише за умен и става такава каша ,че се изнервяме постоянно.Но нали виждаш никой не го вълнува това и всички си мълчат. Но стига съм се оплаквал видях онова момче и му завиждам за ентусиазма а и колко хора му се притекоха на помощ.А за ел. волана от две години и в нашия шампионат има такова бъги с ел.волан от Рено на Санди зет му Ице не мога да си намеря макадамови гуми 18/65/15 ако имаш нещо в предвид ми пиши или се обади 0887608101 Румен
Аватар
РУМЕН КОСТАДИНОВ
 
Мнения: 168
Регистриран на: Нед Май 04, 2008 22:16
Местоположение: ТЪРГОВИЩЕ
Име: Румен Костадинов

Re: Национален авто-крос шампионат 2009-календар, новини,слухове

Мнениеот КОКО » Вто Фев 10, 2009 08:31

Здравеи Румене!
Едно време имаше много ,но сега само асвалт карат ралджиите и незнам откъде може да се намерят.Имам нещо предвид но няма да е скоро.Аз имам от старите бутонки Барум 225 по 13 много запазени.
0888705588
КОКО
 
Мнения: 179
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 20:58
Местоположение: Хасково
Име: Христо Христозов

Re: Национален авто-крос шампионат 2009-календар, новини,слухове

Мнениеот РУМЕН КОСТАДИНОВ » Сря Фев 11, 2009 20:22

Здравей Ицо прочетох че продаваш два карта ,синът ми е на 10 г. искам да му взема нещо остави си тел.номер да ти звънна.Румен
Аватар
РУМЕН КОСТАДИНОВ
 
Мнения: 168
Регистриран на: Нед Май 04, 2008 22:16
Местоположение: ТЪРГОВИЩЕ
Име: Румен Костадинов

Re: Национален авто-крос шампионат 2009-календар, новини,слухове

Мнениеот petroffbg » Пон Фев 16, 2009 14:27

Календара е почти сьщият,с малки изключения.Няма Дулово а Златоклас,следва Силистра на 30-31май,в Троян(Дьлбок дол)няма да се проведе и за капак ще караме в Садина (Попово) на 29-30 август.Румба,виж в (бьги клуб бьлгария)какво пише по вьпроса.А за гуми виж LASSA RALLI 205/15 със диаметар 65см. Гумата е трепач,но е проблем да се намери в БГ.Официалният дистрибутор от Дряново,не се ангажира да внесе точно този модел гуми! Между другото са пуснали испански регенерат с шарката на Кобра,Сахара е модела 195/70/15и205/70/15.И двата размера са с диаметър 65см.Внасят ги "АРСИ ГРУП"
Аватар
petroffbg
 
Мнения: 203
Регистриран на: Чет Яну 29, 2009 19:19
Име: Пламен Петров

Re: Национален авто-крос шампионат 2009-календар, новини,слухове

Мнениеот РУМЕН КОСТАДИНОВ » Пон Фев 16, 2009 22:45

Здравейте колеги,днеска разбрах още една глупост.Трябвало да си закараме машиините на технически преглед преди започването на шампионата.Това било ново изискване на федерацията щели да издават технически паспорт.Русе,
Силистра,Търговище,Варна ще бъдем в СБА-Шумен,тия да не са мръднали нещо наистина ли си мислят че имам някакъв зор да си товаря машината и да я карам при "някого"в Шумен.Аз си мисля че наново тази федерация си вкарва автогол не че досега ни е обръщала внимание но сега се мъчи окончателно да се отдели от нас или ние от нея.Тази вечер говорих с Кърджиев-старши,договорих ме се да не плащаме никакви такси и никакви лицензи,като трябва ще караме само в неделя и звън шампионата.Не знам защо го правят но това нещо ще се провали,половината колеги машините им са разглобени а на някои не са довършени,кой ще хукне да се занимава с глупости.Първият кръг в Търговище е обевен но не съм сигурен дали ще го проведем,а някой знаели нещо за втория в Плевен?
Аватар
РУМЕН КОСТАДИНОВ
 
Мнения: 168
Регистриран на: Нед Май 04, 2008 22:16
Местоположение: ТЪРГОВИЩЕ
Име: Румен Костадинов

Re: Национален авто-крос шампионат 2009-календар, новини,слухове

Мнениеот petroffbg » Вто Фев 17, 2009 11:13

Още миналата седмица се чухме с Митко германския по този въпрос.Техническите талони са за ралиджиите т.е. за серийните автомобили.Виж (бъги клуб българия)
Аватар
petroffbg
 
Мнения: 203
Регистриран на: Чет Яну 29, 2009 19:19
Име: Пламен Петров

Re: Национален авто-крос шампионат 2009-календар, новини,слухове

Мнениеот Andrey13 » Вто Фев 24, 2009 19:08

Здравеите!!!!Откакто се хванах с този спорт се чудя и се мая още какво правя на пистата. Целия шампионат е като селска кушия, само че не с коне а с някакви си асманлъци. Аз за две години дадох всичко от себе си време и пари.
И да ви кажа че ако не се бях оженил за дъщeрята на Сандо Мадански на дали бих си и помислил за такъв на4ин на себедоказване. Но такъв е живота и не съм го измислил аз. За това продължавам нататък а ако някои не му харесва може да се откаже па макар и да се казва Румен Костадинов или Тодор Кърджиев.ХА Ха ха. Имаше един филм "Уморените коне ги убиват, нали" От миналия шампионат разбрах едно: Няма колегиалност, няма феърплеи , има простотия и диващина и кал и бира ама нали ви казах по-горе защо сам тук.Хахахаха а и не ми се развежда за трети път а и жена ми е супер готина.Хаххахха Няма отказване.Ще ви покажа новото си супер бъги трябва само да се нау4а как се ка4ват снимки но съм сигурен 4е ще цъкате.
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: Национален авто-крос шампионат 2009-календар, новини,слухове

Мнениеот РУМЕН КОСТАДИНОВ » Вто Фев 24, 2009 21:15

Не мие ясно защо трябва мене да "убиваш "защото съм ти вършил услуга ли? и да ти обясня още нещо аз съм Румен Костадинов и съм четири пътя шампион на България а ти и колкото бъгита да направиш ще си останеш зетя на Сашо видеото.Не знам с какво съм те подразнил но не карам никого да се съобразява с мене, това което пиша тука си е мое мнение и ти си последния човек с когото ще се съобразявам.Мислех си че си по интелигентен но с това си изказване ме накара да се замисля защо изобщо те познавам, и на кого му пука за новото ти бъги ,нали ти видяхме двете стари то трябва някой да може да ги кара.
Последна промяна РУМЕН КОСТАДИНОВ на Сря Апр 15, 2009 19:17, променена общо 2 пъти
Аватар
РУМЕН КОСТАДИНОВ
 
Мнения: 168
Регистриран на: Нед Май 04, 2008 22:16
Местоположение: ТЪРГОВИЩЕ
Име: Румен Костадинов

Re: Национален авто-крос шампионат 2009-календар, новини,слухове

Мнениеот petroffbg » Вто Фев 24, 2009 22:09

Андрейчо,като си зет на Турчина ,това не ти дава никакви правомощия да се изказваш по този начин за колегите!Не те знам колко мотора ще слагаш на "ШКОЛНИКА",но докато не се научиш да го караш тоя дрегел няма начин да не те подпират по завоите.Виж първата година и аз пречех,съответно си ме блъскаха от всякаде,включително и мои съотборници!Никой няма да те блъсне умишлено,освен ако не правиш на Видеото номерата!Не може да си се отворил на завой и някой да не те атакува,а това не ти дава никакво право като го видиш в огледалото,че е до теб да врътнеш волана и да го затвориш!Такива чалъми прави и на Чирпан и на Криводол на финала,струваше ти първото место.Ако продължаваш по този начин ще си винаги сърдит на всички!!!А за Костадинов ти гарантирам,че ще направи всичко възможно да те изпревари без въобще да се усетиш!Ние ще си стегнем "АСМАНЛЪЦЕТЕ" и ще видим как ще протече шампионата(ако въобщте има такъв)!П.С.-------и ще си пием ладна бира.
Аватар
petroffbg
 
Мнения: 203
Регистриран на: Чет Яну 29, 2009 19:19
Име: Пламен Петров

Re: Национален авто-крос шампионат 2009-календар, новини,слухове

Мнениеот nikola » Сря Фев 25, 2009 12:02

Уважаеми колеги,не си набираите гняв оше преди старта на сезона.Ще имате достатъчно време за това.
Пък и ако имате излишен,го насочете към федерацията.Високомерни изказвания може да накарат някой да забрави да си натисне спирачката,ако въобще има такава.Това го казвам с добри чувства.Аз лично не мисля да карам този сезон, мисля да работя, но поне ще гледам.Пистата в Д.дол е направика страхотна ......ама за европейско по ATV.
Аиде,от мен чао и здраве за всички.
ARA motorsport
nikola
 
Мнения: 82
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 13:15
Местоположение: Троян
Име: никола добрев

Re: Национален авто-крос шампионат 2009-календар, новини,слухове

Мнениеот РУМЕН КОСТАДИНОВ » Сря Фев 25, 2009 19:39

Здравей колега много се радвам,че се включи в дискусията защо пистата в Д.Дол е за АТВ няма ли да има кръг от автокроса?
Аватар
РУМЕН КОСТАДИНОВ
 
Мнения: 168
Регистриран на: Нед Май 04, 2008 22:16
Местоположение: ТЪРГОВИЩЕ
Име: Румен Костадинов

Следваща

Назад към Български Шампионат по Автокрос

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта