АВТОКРОС

Дискусия за Българския Шампионат по Автокрос

АВТОКРОС

Мнениеот Цанев » Пон Дек 22, 2008 21:56

който каквото знае за правила класове и възрастови ограничения да пише КОЛКО ПАРИ Е 1 ТАКАВА МАШИНА ?
Акъла е нещо което можеш да раздаваш и без да го имаш!
Аватар
Цанев
 
Мнения: 339
Регистриран на: Пет Дек 19, 2008 10:20
Местоположение: Велико Търново
Име: Георги Цанев

Re: АВТОКРОС

Мнениеот stan^wrc » Пон Дек 22, 2008 22:11

Здравей.Автокросът за мен лично е една от най-атрактивните автомобилни надпревари,изпитание не само за пилотските умения ,но и голямо предизвикателство за машините.В тази дисциплина класовете са до 1600куб.см и от 1600-4000куб.см,като и в двата класа може да участват автомобили 4x4.Всеки пилот трябва да има лиценз,застраховка и свидетелстео за правооправление на автомобил.В моят град Търговище организираме 2 състезания,автокрос Търговище и заедно с град Попово организираме автокрос Садина.Ако искаш да разбереш нещо по-конкретно за автокроса,или да споделиш мнение за нещо,скаипа ми е STAN WRC. Надявам се да съм ти бил полезен,поздрави Станимир :D :D :D :D
Аватар
stan^wrc
 
Мнения: 209
Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 15:02
Местоположение: targovishte
Име: stanimir ivanov

Re: АВТОКРОС

Мнениеот stan^wrc » Пон Дек 22, 2008 22:17

Относно цената на машините не мога да коментирам,както се договориш с продавача на автомобила ,в повечето случаи пилотите сами изработван своите автомобили,но също така можеш да закупиш готова машина.Ако имаш желание бих могъл да те свържа с някои пилоти,които предлага бъгита за продан.
Аватар
stan^wrc
 
Мнения: 209
Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 15:02
Местоположение: targovishte
Име: stanimir ivanov

Re: АВТОКРОС

Мнениеот Цанев » Съб Яну 03, 2009 21:25

тука е момента да попитам някой ако има чертежи за шаси и цялостно за бъгито да ми пише на скайп mr.drogster1 ще съм ви много благодарен може и на имейл [email protected]
Акъла е нещо което можеш да раздаваш и без да го имаш!
Аватар
Цанев
 
Мнения: 339
Регистриран на: Пет Дек 19, 2008 10:20
Местоположение: Велико Търново
Име: Георги Цанев

Re: АВТОКРОС

Мнениеот РУМЕН КОСТАДИНОВ » Нед Яну 11, 2009 14:17

Здравей казвам се румен и съм състезател по автокрос това с чертежите мяма да ти помогне затова ти предлагам ако си толкова запален ела при мен и ти сам си вземи размерите от бъгито ми. Тука е момента да напомня на всички състезатели по автокрос,че на 17,01,09, в Търново ще се съберем за да решим какво ще правим.
Последна промяна РУМЕН КОСТАДИНОВ на Нед Май 17, 2009 10:34, променена общо 1 път
Аватар
РУМЕН КОСТАДИНОВ
 
Мнения: 168
Регистриран на: Нед Май 04, 2008 22:16
Местоположение: ТЪРГОВИЩЕ
Име: Румен Костадинов

Re: АВТОКРОС

Мнениеот Тяната » Вто Апр 21, 2009 18:42

Знае ли някой, дали излезели новия календар, след състезанието в Търново?
Кои трасета отпадат и как са датите за състезанията?
Тяната
 
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 19:02


Назад към Български Шампионат по Автокрос

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта