Национална среща за Автокроса.

Дискусия за Българския Шампионат по Автокрос

Национална среща за Автокроса.

Мнениеот Andrey13 » Нед Яну 05, 2014 19:46

Колеги, фенове и приятели на Автокроса. Отварям тази тема с надеждата да осъществим среща на която да обсъдим начин и път по който да реализираме сезон 2014г. С много от нас съм разговарял и конкретно с председателя на БФАС г-н Козлеков, който обеща че непременно ще присъства и ще помогне за решаването на проблемите. Убеден съм че ще намерим начин да преборим причините и разногласията, защото целите и убежденията ни са едни и същи а финансовите причини винаги се решават и нямат отношение към общата идея. Всички помнят добрите години и разцвета на този спорт за който всички ние допринесохме. Смятам че никой не иска а и не трябва този адски труд, средства и страсти да идат просто така в историята и да се забравят. Знам че всеки от нас таи надежда това да се случи и трябва просто да го направим.
Очаквам от всички предложения за дата. Мястото както винаги по традиция ще е В.Търново.Ако някой желае ще го запозная с конкретните идеи които ще обсъдим и ще разберете че има светлина в тунела и не идва от влака.
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: Национална среща за Автокроса.

Мнениеот Andrey13 » Пон Яну 06, 2014 21:27

Ето на! Може да се използва повода на Регионалите и там да се проведе срещата. Чудно ми е че никой не дава жокер. Толкова ли е трудно да сме откровени и да споделим тук мнението си.
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: Национална среща за Автокроса.

Мнениеот todger » Пон Яну 06, 2014 22:06

Аз съм съгласен с теб Андро.Нека се съберем,но стига колегите от регионалния шампионат да са съгласни :shock:
Аватар
todger
 
Мнения: 70
Регистриран на: Вто Мар 31, 2009 21:21
Местоположение: Велико Търново
Име: Тодор Герганов

Re: Национална среща за Автокроса.

Мнениеот najdenov » Пон Яну 06, 2014 22:12

Дано измислите нещо и карате всички заедно.Едва ли има толкова машини,че да се делят на 2 шампионата.Аз,като фен искрено се надявам да карате заедно,защото иначе не си струва....безинтересно е...разберете.Никой няма да бие пътя за 10-тина машини в 2-класа от които завършват 6-7.Преди ходех поне на 3-4 състезания в сезона,но сега не става...безинтересно е и мисля докато няма обединение да пропусна.Радвайте местните регионални фенове.Помислете и го направете.Сериозни мъже сте все пак.
Аватар
najdenov
 
Мнения: 125
Регистриран на: Чет Мар 26, 2009 22:43
Местоположение: гр.Габрово
Име: Христо Найденов

Re: Национална среща за Автокроса.

Мнениеот Andrey13 » Вто Яну 07, 2014 07:53

Наистина имам конкретни предложения, които предполагам че ще удовлетворят всички. Естествено че при положение на отстъпки и не толкова от страна на Регионалите /ако мога така да ги наричам/ колкото от страна на БФАС. Но както казах имам думата на председателя че ще присъства и ще направим дискусия и ще намерим общо решение. Ако вземем решение, ще се предложи на УС и ако се приеме всичко ще е ОК. Съгласете се че трябва да се намери начин да продължим заедно и това зависи единствено от 20-тина чавека, които сме с еднакви интереси и идеали що се отнася да спорта.
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: Национална среща за Автокроса.

Мнениеот antonkunchevkunchev » Вто Яну 07, 2014 08:04

Andrey13 написа:Наистина имам конкретни предложения, които предполагам че ще удовлетворят всички. Естествено че при положение на отстъпки и не толкова от страна на Регионалите /ако мога така да ги наричам/ колкото от страна на БФАС. Но както казах имам думата на председателя че ще присъства и ще направим дискусия и ще намерим общо решение. Ако вземем решение, ще се предложи на УС и ако се приеме всичко ще е ОК. Съгласете се че трябва да се намери начин да продължим заедно и това зависи единствено от 20-тина чавека, които сме с еднакви интереси и идеали що се отнася да спорта.

Готови сме да чуем предложенията ти!
Аватар
antonkunchevkunchev
 
Мнения: 199
Регистриран на: Пон Юни 15, 2009 16:27
Местоположение: силистра
Име: АНТОН КУНЧЕВ

Re: Национална среща за Автокроса.

Мнениеот petroffbg » Вто Яну 07, 2014 08:56

todger написа:Аз съм съгласен с теб Андро.Нека се съберем,но стига колегите от регионалния шампионат да са съгласни :shock:


Заповядайте,той Румен го е написал:
. Моля колегите които ще участват в регионалния шампионат за 2014г.да заповядат за разискване утвърждаване и приемане на Регионалния правилник,който беше изготвен от АСК Тървовище Авто и Аск Инфомик транс.
Аватар
petroffbg
 
Мнения: 203
Регистриран на: Чет Яну 29, 2009 19:19
Име: Пламен Петров

Re: Национална среща за Автокроса.

Мнениеот antonkunchevkunchev » Вто Яну 07, 2014 15:50

petroffbg написа:
todger написа:Аз съм съгласен с теб Андро.Нека се съберем,но стига колегите от регионалния шампионат да са съгласни :shock:


Заповядайте,той Румен го е написал:
. Моля колегите които ще участват в регионалния шампионат за 2014г.да заповядат за разискване утвърждаване и приемане на Регионалния правилник,който беше изготвен от АСК Тървовище Авто и Аск Инфомик транс.


Разковничето е в словосъчетанието/които ще участват в регионалния шампионат/!
Аватар
antonkunchevkunchev
 
Мнения: 199
Регистриран на: Пон Юни 15, 2009 16:27
Местоположение: силистра
Име: АНТОН КУНЧЕВ

Re: Национална среща за Автокроса.

Мнениеот Andrey13 » Вто Яну 07, 2014 20:15

Мисля си че няма лошо да забравим лошите и негативните моменти от миналата година, които допринесоха за лошите сезони както на вас така и на нас. Надявам се да се съгласите че заедно винаги дербито е било на ниво и емоциите са били многократно по-големи. Предложенията с които мисля че ще можим да осъществим сезон 2014, са моя измишльотина, която не съм споделял с управата на Федерацията, но си мисля че ако се обединим и предложим този вариант ще успеем. За това именно предложих да се осъществи тази среща. Между другото правилника който искате да обсъдите и приемете ще е и част от моя план. Ще напиша всичко подробно и ще го изпратя на всички.
p.s. Чакам мнението тук и на другите колеги. До колко разбирам за сега сме двамата с Тошо. Давайте!
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: Национална среща за Автокроса.

Мнениеот Andrey13 » Вто Яну 07, 2014 20:18

petroffbg написа:
todger написа:Аз съм съгласен с теб Андро.Нека се съберем,но стига колегите от регионалния шампионат да са съгласни :shock:


Заповядайте,той Румен го е написал:
. Моля колегите които ще участват в регионалния шампионат за 2014г.да заповядат за разискване утвърждаване и приемане на Регионалния правилник,който беше изготвен от АСК Тървовище Авто и Аск Инфомик транс.

Пламене! Ако имаш нещо против идеята кажи го по-направо или се аргументирай.
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: Национална среща за Автокроса.

Мнениеот petroffbg » Вто Яну 07, 2014 22:07

Чувствайте се поканени,ако мислите да карате във регионалния,ние нямаме проблем със броя състезания и участници.
Аватар
petroffbg
 
Мнения: 203
Регистриран на: Чет Яну 29, 2009 19:19
Име: Пламен Петров

Re: Национална среща за Автокроса.

Мнениеот antonkunchevkunchev » Вто Яну 07, 2014 22:13

И с лош сезон също.
Аватар
antonkunchevkunchev
 
Мнения: 199
Регистриран на: Пон Юни 15, 2009 16:27
Местоположение: силистра
Име: АНТОН КУНЧЕВ

Re: Национална среща за Автокроса.

Мнениеот Andrey13 » Сря Яну 08, 2014 08:05

petroffbg написа:Чувствайте се поканени,ако мислите да карате във регионалния,ние нямаме проблем със броя състезания и участници.

Проблем никой няма ако погледне всеки от своя ъгъл. Идеята е да карама заедно и в Регионалния и в Националния шампионат с общо класиране и по този начин да върнем доброто старо време. Както казах и преди нищо трагично и безвъзвратно не се е случило. Нека и други пилоти да изкажат мнението си. По принцип твоето на Антон и на Румен е ясно, макар че ако намеря време днес ще ви пиша на лични относно идеята ми.
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: Национална среща за Автокроса.

Мнениеот antonkunchevkunchev » Сря Яну 08, 2014 08:23

Andrey13 написа:
petroffbg написа:Чувствайте се поканени,ако мислите да карате във регионалния,ние нямаме проблем със броя състезания и участници.

Проблем никой няма ако погледне всеки от своя ъгъл. Идеята е да карама заедно и в Регионалния и в Националния шампионат с общо класиране и по този начин да върнем доброто старо време. Както казах и преди нищо трагично и безвъзвратно не се е случило. Нека и други пилоти да изкажат мнението си. По принцип твоето на Антон и на Румен е ясно, макар че ако намеря време днес ще ви пиша на лични относно идеята ми.



Aндрей,тук не става въпрос за мненията ни като състезатели а за ролята ни на организатори на състезанията.
Аватар
antonkunchevkunchev
 
Мнения: 199
Регистриран на: Пон Юни 15, 2009 16:27
Местоположение: силистра
Име: АНТОН КУНЧЕВ

Re: Национална среща за Автокроса.

Мнениеот Andrey13 » Сря Яну 08, 2014 19:53

Чудно ми е, защо другите колеги мълчат. Нима нямат мнение или позиция по казуса. Между другото защо не да се изкажат и фенове и близки на Автокроса които познават проблемите.
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Следваща

Назад към Български Шампионат по Автокрос

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта