Продажба на бъгита ?!

Дискусия за Българския Шампионат по Автокрос

Продажба на бъгита ?!

Мнениеот dakardemon » Сря Окт 30, 2013 01:00

Здравейте на всички, които четат този форум. Аз съм много голям фен на автокроса в България иии желая да узная какви са тея разпродажби на бъгита ... ? Ще има ли какво да гледаме, ние, зрителите догодина ? какво става с тоя Автокрос .... :?: :|
dakardemon
 
Мнения: 10
Регистриран на: Пон Май 16, 2011 14:42
Име: Georgi Vasilev

Re: Продажба на бъгита ?!

Мнениеот antonkunchevkunchev » Съб Ное 02, 2013 11:00

Ще има сезон 2014 не се притеснявай
Аватар
antonkunchevkunchev
 
Мнения: 199
Регистриран на: Пон Юни 15, 2009 16:27
Местоположение: силистра
Име: АНТОН КУНЧЕВ

Re: Продажба на бъгита ?!

Мнениеот dakardemon » Съб Ное 02, 2013 12:54

Благодаря :) Ще видим какво ще стане .. ще следим развоя на събитията :)
dakardemon
 
Мнения: 10
Регистриран на: Пон Май 16, 2011 14:42
Име: Georgi Vasilev

Re: Продажба на бъгита ?!

Мнениеот Andrey13 » Съб Ное 02, 2013 17:48

Нищо ново няма да видиш освен някой нов таралясник :D. За да има развитие, първо трябва желание а не проява на мераци, характери и инат. После всички да следват един път, да са задружни и сговорни.
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: Продажба на бъгита ?!

Мнениеот colt 4 » Нед Ное 03, 2013 00:21

Да, тука си прав Андрей,пътя е един и той води към БФАС.Въпросът е един,на каква ЦЕНА?Нека като за едно ново начало БФАС да си обяви цените пред всички,за съдий,за лицензи,за времеизмерване ,за говорител,за секретарка,за хотели,за гориво, и т.н. и т.н. ,Да може всеки който иска да организира състезание да знае колко пари да приготви.Защо Вие организаторите не споделите колко ви вземат,защото чувам че на едни, човека вземал 800-850лв.,а на други 450лв.Между другото тази година гледах повечето"състезания", тези два формата НЕ ми харесаха,догодина АЗ пак ще гледам,но повечето ми познати скоро няма да стъпят на писта с 10-12 машини.Нека организаторите и на двата формата да помислят за хората който идват да ги гледат.Спортът като цяло е създаден за забавление на публиката,и после за своето.И не мисля че трябва да сте като монахини в манастир,нито Кличко и Кобрата се обичат,нито Левски и ЦСКА,нито ония от F1,но накрая всички излизат и играят за своите фенове,направете го и вие.Моето ЛИЧНО мнение е че нещата трябва да се случват през БФАС......................ГОЛЕМИЯТ ВЪПРОС!!!!!! НА КАКВА ЦЕНА??? 100% съм сигурен че БФАС ще остане безучастна,кучетата си лаят кервана си върви.
colt 4
 
Мнения: 232
Регистриран на: Вто Апр 27, 2010 22:18
Местоположение: СИЛИСТРА
Име: Димитър Георгиев

Re: Продажба на бъгита ?!

Мнениеот petroffbg » Нед Ное 03, 2013 07:40

colt 4 написа:Пътя е един и той води към БФАС.Въпросът е един,на каква ЦЕНА?


Точен въпрос и най-вероятно ще си остане без отговор.Календара за 2014г на регионалният шампионат е почти готов,като остана да уточним дата за едно морско състезание във края на новата седмица,надпреварите ще са шест.Отворени сме за диалог със БФАС,надявам се да намерим общ език.
Аватар
petroffbg
 
Мнения: 203
Регистриран на: Чет Яну 29, 2009 19:19
Име: Пламен Петров

Re: Продажба на бъгита ?!

Мнениеот Andrey13 » Нед Ное 03, 2013 08:30

S
petroffbg написа:
colt 4 написа:Пътя е един и той води към БФАС.Въпросът е един,на каква ЦЕНА?


Точен въпрос и най-вероятно ще си остане без отговор.Календара за 2014г на регионалният шампионат е почти готов,като остана да уточним дата за едно морско състезание във края на новата седмица,надпреварите ще са шест.Отворени сме за диалог със БФАС,надявам се да намерим общ език.

Ето за това иде реч. Пак сме ние и вие. Пак ултиматуми, диалози, препирни и какво ли не. Всъщност нищо по-различно от това което се случва пред парламента, в университета и т.н.
P.S. Пак ще се повторя, че причината не е в цената а в табиета /не знам как го казват по вашия край/ но по/точна дума не намирам.
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: Продажба на бъгита ?!

Мнениеот petroffbg » Нед Ное 03, 2013 19:28

Andrey13 написа:. Пак ще се повторя, че причината не е в цената а в табиета /не знам как го казват по вашия край/ но по/точна дума не намирам.


Не позна,точно за пари си говорим.Национално състезание ми струва от порядъка на 6000-6500лв,в зависимост от това колко кадъра от БФАС ще ми пратят,то са хонорари,хотели(някои идват още от петък)пътни.За сравнение регионално състезание струва около 3000лв,като на всички участвали във финална серия раздаваме по 100лв,ей така за спорта.Най-ми е лесно да си извадя лиценз и да чакам някой да сътвори състезание за да ида и да покарам,но съгласете се,че във тази криза пари не се намират,и организаторите на такива мероприятия изнемогват,а други тотално отказват да провеждат състезания,поради липса на съдействие от страна на БФАС.За сега това е вариянта да се возим на нашите асмалъци и да припомняме на някои,че автокроса няма нищо общо със атветата.
Аватар
petroffbg
 
Мнения: 203
Регистриран на: Чет Яну 29, 2009 19:19
Име: Пламен Петров

Re: Продажба на бъгита ?!

Мнениеот antonkunchevkunchev » Нед Ное 03, 2013 20:58

Пламене не ти ли писна да обясняваш едно и също сто пъти!?
Аватар
antonkunchevkunchev
 
Мнения: 199
Регистриран на: Пон Юни 15, 2009 16:27
Местоположение: силистра
Име: АНТОН КУНЧЕВ

Re: Продажба на бъгита ?!

Мнениеот Andrey13 » Пон Ное 04, 2013 18:23

Писнала гайда писана! :D http://vbox7.com/play:93ec89b56e Поздрави!
Абе да срещнат мераклийте и да друснат едно хорце и ахо иху !
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: Продажба на бъгита ?!

Мнениеот petroffbg » Вто Ное 05, 2013 07:31

Това е по-добро! http://vbox7.com/play:9921674590
Аватар
petroffbg
 
Мнения: 203
Регистриран на: Чет Яну 29, 2009 19:19
Име: Пламен Петров


Назад към Български Шампионат по Автокрос

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта

cron