КЛАСИРАНЕ 2012

Дискусия за Българския Шампионат по Автокрос

Re: КЛАСИРАНЕ 2012

Мнениеот antonkunchevkunchev » Пон Ное 19, 2012 22:01

"Хайде вече да престанем а!
Всеки кара машина която може да си позволи и харесва.Нека споровете да разрешаваме на трасетата а?Тук влизат различни хора а някой от тях само чакат да се караме!"

Това съм го казал още преди година и продължавам да го поддържам с пълна сила и сега!
Благодаря на Румен ,че ме подсети!
Всеки сам си прави равносметката и сметката и не е нужно според мен някой да прави изводи вместо другите.
Аз си направих изводите от случилото се през сезона и се надявам това никога по-вече да не се повтаря.Нека да бъдем приятели и да работим заедно за успеха на спорта който обичаме!
Аватар
antonkunchevkunchev
 
Мнения: 199
Регистриран на: Пон Юни 15, 2009 16:27
Местоположение: силистра
Име: АНТОН КУНЧЕВ

Re: КЛАСИРАНЕ 2012

Мнениеот neligog » Пон Ное 19, 2012 23:10

Здравейте! Много се вълнувам,че за пръв ще пиша в този форум, коЙто редовно следя.Обедена съм,че за повечето състезатели в автокроса е МАФИЯ,това което се случи с нас в лицето на Бойки Янков и г-н Антон Кунчев.За самата ситуация на писта Мадан ние не знаехме за подадения протест от г-н Антон Кунчев, за д асе защитим, защото никой от упълномощените лица на БФАС не ни педупреди. Да и системата на БФАС е такава, че едните прехвърлят отговирността на други и т.н... Г-н Кунчев поздравявам Ви, как много тарикатски си измислихте ПРОТЕСТА СРЕЩУ НАС, КОЙТО Е ПЪЛЕН С ЦВЕТУЩИ ЛЪЖИ. АКО С ТАКАВА ПОДЛОСТ И ПОВЕДЕНИЕ СЕ СТАВА ШАМПИОН... А НА ШАМПИОНА Г-Н ШИКОВ- БИХ КАЛАЗА "КРАСИ ДОВОЛЕН ЛИ СИ ОТ ШАМПИОНСКАТА ТИТЛА С МАШИНА, КОЯТО НЕ Е ТВОЕ ТВОРЕНИЕ, А Е ПЛОД НА ТАРИКАТЛЪК САМО БОЙКО ДА НЕ Е ПЪРВИ"

Изображение

Изображение

Дано да разчетете, че г-н Кунчев пише "След като напуснах машината Янков реши, че трябва да не сгази със задните си гуми мина през краката ми."-край на цитата. Много интересно твърдение-лъжа!!! Знам.че сте гледали видеото,но ще ви го припомня: Да си състезател е едно, но ЛЪЖЕЦ съвсем друго- и ТОЙ Г-н Кунчев е между нас!!!



Желая лека вечер на Всички! Правдата ще възтържествува!
Аватар
neligog
 
Мнения: 2
Регистриран на: Пет Апр 24, 2009 12:16
Име: Нели Гогушева

Re: КЛАСИРАНЕ 2012

Мнениеот dakardemon » Вто Ное 20, 2012 17:00

"....Обедена съм,че за повечето състезатели в автокроса е МАФИЯ...." хахаххахахаха :D :D :D :D :mrgreen: :mrgreen: МАФИЯ : :D :D е не ще се пръсна от смях ... : :D
dakardemon
 
Мнения: 10
Регистриран на: Пон Май 16, 2011 14:42
Име: Georgi Vasilev

Re: КЛАСИРАНЕ 2012

Мнениеот Andrey13 » Вто Ное 20, 2012 17:57

Аз отворих специална тема по случая и зададох въпроси на много хора, но както определено се казва в автокроса.."Попа е пял и всичко е свършило". Но тук казуса е друг и трябваше по-голямо внимание да се обърне на случая , защото ставаше въпрос за шампионска титла. Друг е въпроса за по-задни места....4....5.....6-то. То е без значение. Ето за това си мисля, че шампионската титла не само трябва да е извоювана честно спортменски и по точки. Тя трябва да е пример за останалите и коректив към по-добро и истинско. Защото удара "под кръста" в този случай е неоспорим а поуките не струват нищо ако резултата е отрицателен.Просто мнооооого жалко за самите нас, защото сами си го направихме. Нямаме морал и достойнство. Нямаме смелостта да си кажем истината в очите, камо ли да се извиним или защо не да искаме прошка.Защото губи не сам Бойко а и ние всички. А и най -важното че победата не е истинска, защото не е по точки а с решение на съдиите, за което може да се дебатира с месеци и пак нищо да не се получи.
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: КЛАСИРАНЕ 2012

Мнениеот antovi53 » Чет Дек 13, 2012 20:27

Аз подкрепям Антон! Г-жо Гогушева всички сме свидетели, че Бойко мина през краката на Антон след края на състезанието! Поогледайте хубаво клипа и къде се намират краката на Кунчев, и гумите на Янков.
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!
Аватар
antovi53
 
Мнения: 129
Регистриран на: Нед Мар 06, 2011 15:28
Име: Теодор Иванов

Re: КЛАСИРАНЕ 2012

Мнениеот colt 4 » Пон Дек 24, 2012 19:07

Много постна ще бъде другата година само 5 кръга ,чак и Търговище да отпадне направо не ми се вярва.Ще трябва да компенсираме де с Чехия де с Унгария.Честито на наградените.пожелавам на ВСИЧКИ весели празници и по-успешна 2013, най вече на КАЛЕВ.
15415_4685315004660_11319304_n.jpg

66720_4685315484672_348875726_n.jpg

199631_4685315844681_674843556_n.jpg
colt 4
 
Мнения: 232
Регистриран на: Вто Апр 27, 2010 22:18
Местоположение: СИЛИСТРА
Име: Димитър Георгиев

Re: КЛАСИРАНЕ 2012

Мнениеот Andrey13 » Сря Дек 26, 2012 18:20

Ами постничко ще е! Криводол и Мадан бяха плънката. Сега сух хлебец и бучка сиренце. Така ни се пада, когато не знаем да ценим. Тъкмо няма да има бойкоти :D.
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: КЛАСИРАНЕ 2012

Мнениеот colt 4 » Чет Дек 27, 2012 20:47

Ква плънка са били пък Мадан и Криводол ,Най- НЕ харесваните писти от всички.На Мадан и с БТР да отидеш и него ще счупиш,а по прашолява писта от Криводол нямаааа,ни пилотите виждат къде карат, ни публиката вижда нещо.Сигурно грейдер не са виждали никога.На туй сиренце дето го споменаваш ,
Мадан и Криводол са мухала върху него.Като искаш Криводол, направи го отделен кръг от раликроса ,поливай хубаво,оправете организацията и хората ще идват с кеф,не да го обявиш една седмица преди състезанието и после да казваш че хората ти правили бойкот,след като са си планирали почивките.Виж работите как стават в Златоклас и Силистра пробвай и при вас, и ще се получи...ЕВЕНТУАЛНО.


P.S.Търсиш дразги,може да почваш сега.
colt 4
 
Мнения: 232
Регистриран на: Вто Апр 27, 2010 22:18
Местоположение: СИЛИСТРА
Име: Димитър Георгиев

Re: КЛАСИРАНЕ 2012

Мнениеот Andrey13 » Нед Дек 30, 2012 18:30

Остава да падне и Чирпан и първенството няма да е републиканско а регионолно "За купата на Силистра", в което няма нищо лошо......но и нищо съществено. Нека всеки да си направи изводи и най-вече тези, които допринесоха за това да се стигне до тук. Разбива се една идея и момента е много деликатен, защото автокроса се крепи на "старите кучета", които един по един се отказват а нови будали, които да отдават време и сили а и средства.....няма....няма и да има скоро. Жалко за Търговище, Мадан, Криводол,Герман а защо не и за Гривица.

P.S. Моля Colt4 с,който бях приключил в този живот, ама той като гнида, която отново явно е станала въшка, пак почва да цвъка гниди. Квалификациите му са негативни, против спорта и провокативни. Махни се и престани ако поне малко си за бъдещето на автокроса, за който не си дал нито един ден от живота си и една стотинка от джоба си.
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: КЛАСИРАНЕ 2012

Мнениеот petroffbg » Нед Дек 30, 2012 19:00

Мадан фигурира в календара,3 и 4 август 2013г.
Аватар
petroffbg
 
Мнения: 203
Регистриран на: Чет Яну 29, 2009 19:19
Име: Пламен Петров

Re: КЛАСИРАНЕ 2012

Мнениеот Andrey13 » Нед Дек 30, 2012 19:24

Не знам защо, но съм скептичен относно Мадан, защото не може в една и съща дата две състезания а и трасето не е добро. 8) Мислех да го спонсорирам, но се отказвам. Даже бях уредил и фолкзвезда за повече публика, но уви!
По-добре да направя състезание за купата на Андрей Колев. Така и така ще плащам....поне да си е за моя сметка :D. А и нали този който плаща...той поръчва музиката! :lol:
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: КЛАСИРАНЕ 2012

Мнениеот petroffbg » Пон Дек 31, 2012 08:41

Не са две,раликроса е изтеглен на 27-28 април и познай кой плаща състезанията в Златоклас от 2007 насам,а музика още не съм си поръчвал.
Аватар
petroffbg
 
Мнения: 203
Регистриран на: Чет Яну 29, 2009 19:19
Име: Пламен Петров

Предишна

Назад към Български Шампионат по Автокрос

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта