Новото бъги на Andrey13.

Дискусия за Българския Шампионат по Автокрос

Re: Новото бъги на Andrey13.

Мнениеот Andrey13 » Пон Апр 23, 2012 15:51

demonsass написа:http://forum.rally-club.bg/download/file.php?id=13549&t=1 СРАМУВАМ се със теб АНДРЕЙ!!!!!

Ами не си показвай тогава демонс еса :mrgreen: .
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: Новото бъги на Andrey13.

Мнениеот beta_racing » Пон Апр 23, 2012 19:19

Определено простотията отново надделява в поредна тема в този раздел! Наистина жалко!

Не знам какво сте го погнали толкова този "лош" Андрей :mrgreen: (в интерес на истината не познавам никой от вашата дисциплина), но определено държанието ви спрямо него (а и по принцип в доста други случаи) е абсолютно безпочвено, поне що се касае до "изявите" му в този форум, т.е. не съм го видял досега той пръв да се заяде с някого.

Нещата, които съм прочел в този раздел от създаването му насам (прочел съм го абсолютно целия!), тотално са ме отказали някога да посетя състезание от авто крос в България. Съжалявам, но това е заради голяма част от потребителите "автокросаджии", които се "изявяват" тук. Може би и други хора са на моето мнение, но просто не си е струвало някога да разговарям на темата... :?

Като напълно безпристрастен "четач" на раздела, пожелавам успех на Андрей (говоря първо за него, защото това е тема, която той е пуснал за собственото си ново бъги), както и на всеки друг състезател от авто кроса. Но наистина дизайн като на неговите бъгита не съм виждал никъде, за което евала!
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Новото бъги на Andrey13.

Мнениеот najdenov » Пон Апр 23, 2012 20:14

Наистина и аз не мога да разбера що за злобен човек трябва да си ,за да се изкажеш по такъв начин за човек като Андрей!Оставяме на страна това как се представя на трасето,но определено идеите и най-вече новаторския му дух ми допадат!Надявам се,че когато седне в неговата машина му е все тая кой какво говори или мисли.Уважавам желанието му да прави нещо различно,а не да копира или да си купи бъги(въпреки че ще му излезе по евтино)!И последно по темата:какво е теглото на това бъги...изглежда ми малко тежко?
Аватар
najdenov
 
Мнения: 125
Регистриран на: Чет Мар 26, 2009 22:43
Местоположение: гр.Габрово
Име: Христо Найденов

Re: Новото бъги на Andrey13.

Мнениеот trouble » Пон Апр 23, 2012 21:02

И аз като бетата няма да посетя състезание по автокрос, защото съм останал с впечатлние, че не е надпревара, а яко чалга. Така изглеждате отстрани. Надявам се, някак си да почна да вярвам, че не е така, защото и вие сте от автомобилния спорт, заради, който ние се събираме тук. А бъгито на Андрей ми харесва много като форма. Технически нямам идея, защото не разбирам, но детайлите са много хубаво изработени.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Новото бъги на Andrey13.

Мнениеот jpmitko » Пон Апр 23, 2012 21:32

По повод коментара на Бетата искам да изкажа личното си виждане, че не прави чест да се коментира по този начин някой(Андрей), който не познаваш отблизо и не знаеш колко интерес и страст влага в това свое хоби да не говорим, че аз лично познавам въпросния човек както и всички състезатели в тази дисциплина и следя всичко което произтича и се публикува и смело мога да ви уверя, че става въпрос за умен и уверен в себе си човек. Всички знаем, че е трудно и понякога не всичко се получава така както искане от първия път.Искам да вметна, че ХАЯБУЗАТА,която спечели в малкия клас в Златоклас все пак е творена последните 3 години, което е доста дълъг период.
Да бъдеш втори означава да си пръв от загубилите...А.Сена
Аватар
jpmitko
 
Мнения: 184
Регистриран на: Сря Апр 22, 2009 00:15
Местоположение: Пловдив
Име: Митко Власковски

Re: Новото бъги на Andrey13.

Мнениеот beta_racing » Пон Апр 23, 2012 21:38

jpmitko написа:По повод коментара на Бетата искам да изкажа личното си виждане, че не прави чест да се коментира по този начин някой(Андрей), който не познаваш отблизо и не знаеш колко интерес и страст влага в това свое хоби да не говорим, че аз лично познавам въпросния човек както и всички състезатели в тази дисциплина и следя всичко което произтича и се публикува и смело мога да ви уверя, че става въпрос за умен и уверен в себе си човек. Всички знаем, че е трудно и понякога не всичко се получава така както искане от първия път.Искам да вметна, че ХАЯБУЗАТА,която спечели в малкия клас в Златоклас все пак е творена последните 3 години, което е доста дълъг период.
Аз пък ще те подканя отново да прочетеш мнението ми, защото явно си чел нечие друго :mrgreen:
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Новото бъги на Andrey13.

Мнениеот najdenov » Пон Апр 23, 2012 21:45

trouble написа:И аз като бетата няма да посетя състезание по автокрос, защото съм останал с впечатлние, че не е надпревара, а яко чалга. Така изглеждате отстрани. Надявам се, някак си да почна да вярвам, че не е така, защото и вие сте от автомобилния спорт, заради, който ние се събираме тук. А бъгито на Андрей ми харесва много като форма. Технически нямам идея, защото не разбирам, но детайлите са много хубаво изработени.

Впечатлението от форума доста лъже!Аз примерно на "дървото" съм виждал в пъти по-голяма чалга от което и да е състезание по автокрос!Или ако чета раздела за писта и как Царски ударил Дунев...ама оня го засякъл...а механиците на Маршавелов хвърляли камъни...и т.н.да реша че там е "яко чалга' и не си струва да ходя.Добре е впечатлението да се гради от собствен опит и наблюдения!
Аватар
najdenov
 
Мнения: 125
Регистриран на: Чет Мар 26, 2009 22:43
Местоположение: гр.Габрово
Име: Христо Найденов

Re: Новото бъги на Andrey13.

Мнениеот jpmitko » Пон Апр 23, 2012 21:50

beta_racing написа:
jpmitko написа:По повод коментара на Бетата искам да изкажа личното си виждане, че не прави чест да се коментира по този начин някой(Андрей), който не познаваш отблизо и не знаеш колко интерес и страст влага в това свое хоби да не говорим, че аз лично познавам въпросния човек както и всички състезатели в тази дисциплина и следя всичко което произтича и се публикува и смело мога да ви уверя, че става въпрос за умен и уверен в себе си човек. Всички знаем, че е трудно и понякога не всичко се получава така както искане от първия път.Искам да вметна, че ХАЯБУЗАТА,която спечели в малкия клас в Златоклас все пак е творена последните 3 години, което е доста дълъг период.
Аз пък ще те подканя отново да прочетеш мнението ми, защото явно си чел нечие друго :mrgreen:

Явно не съм се изразил правилно, но имах в предвид, че подкрепям мнението на Батата
Да бъдеш втори означава да си пръв от загубилите...А.Сена
Аватар
jpmitko
 
Мнения: 184
Регистриран на: Сря Апр 22, 2009 00:15
Местоположение: Пловдив
Име: Митко Власковски

Re: Новото бъги на Andrey13.

Мнениеот trouble » Пон Апр 23, 2012 21:52

najdenov написа:
trouble написа:И аз като бетата няма да посетя състезание по автокрос, защото съм останал с впечатлние, че не е надпревара, а яко чалга. Така изглеждате отстрани. Надявам се, някак си да почна да вярвам, че не е така, защото и вие сте от автомобилния спорт, заради, който ние се събираме тук. А бъгито на Андрей ми харесва много като форма. Технически нямам идея, защото не разбирам, но детайлите са много хубаво изработени.

Впечатлението от форума доста лъже!Аз примерно на "дървото" съм виждал в пъти по-голяма чалга от което и да е състезание по автокрос!Или ако чета раздела за писта и как Царски ударил Дунев...ама оня го засякъл...а механиците на Маршавелов хвърляли камъни...и т.н.да реша че там е "яко чалга' и не си струва да ходя.Добре е впечатлението да се гради от собствен опит и наблюдения!


Ще се радвам тогава, когато успея да посетя едно такова състезание, да бъда впечатлен. :)
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Новото бъги на Andrey13.

Мнениеот jpmitko » Пон Апр 23, 2012 22:00

trouble написа:
najdenov написа:
trouble написа:И аз като бетата няма да посетя състезание по автокрос, защото съм останал с впечатлние, че не е надпревара, а яко чалга. Така изглеждате отстрани. Надявам се, някак си да почна да вярвам, че не е така, защото и вие сте от автомобилния спорт, заради, който ние се събираме тук. А бъгито на Андрей ми харесва много като форма. Технически нямам идея, защото не разбирам, но детайлите са много хубаво изработени.

Впечатлението от форума доста лъже!Аз примерно на "дървото" съм виждал в пъти по-голяма чалга от което и да е състезание по автокрос!Или ако чета раздела за писта и как Царски ударил Дунев...ама оня го засякъл...а механиците на Маршавелов хвърляли камъни...и т.н.да реша че там е "яко чалга' и не си струва да ходя.Добре е впечатлението да се гради от собствен опит и наблюдения!


Ще се радвам тогава, когато успея да посетя едно такова състезание, да бъда впечатлен. :)

Щом последните 4 години посещавам повече от половината състезания,значи съм впечатлен, нали?
Да бъдеш втори означава да си пръв от загубилите...А.Сена
Аватар
jpmitko
 
Мнения: 184
Регистриран на: Сря Апр 22, 2009 00:15
Местоположение: Пловдив
Име: Митко Власковски

Re: Новото бъги на Andrey13.

Мнениеот vikikos » Пон Апр 23, 2012 22:27

Това отношение сред отборите на автокросаджиите е породено от огромния спортен хъс,за непознатите отстрани изглежда,че са смъртни врагове,но те толкова се обичат,че чак не се понасят... :mrgreen:. Малко като циганите - може да се джавкат помежду си,но са задружни срещу общите проблеми.За това и този спорт,макар и бавно се развива,всеки сезон се раждат нови машини за разлика от...сещате се...
vikikos
 
Мнения: 446
Регистриран на: Сря Яну 07, 2009 21:49
Местоположение: варна
Име: ВИХРЕН ХРИСТОВ

Re: Новото бъги на Andrey13.

Мнениеот vikikos » Вто Апр 24, 2012 00:33

Конкретно за бъгито и всички негови творения (на Андрей) всеки може поне едно уважение за труда да изкаже,не ми се коментира самата машина,защото на фона на другите бъгита изглежда,извънземна.Искате ли да видите,как се приемат неговите творения от едни други хора на ТИ с техниката,от един друг форум.Прочетете техните мнения и открийте разликите http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=143871
vikikos
 
Мнения: 446
Регистриран на: Сря Яну 07, 2009 21:49
Местоположение: варна
Име: ВИХРЕН ХРИСТОВ

Re: Новото бъги на Andrey13.

Мнениеот colt 4 » Вто Апр 24, 2012 00:52

Във връзка с вълната от недоволства срущу мен,големия обществен натиск по повод побликацийте срещу творенията на Андрей Колев,с Което съм отвратил и прогонил хилади фенове от пистите по автокрос,спирам да пиша,а ако има нужда да не присъствам на състезания,ако заради мен много фенове не смеят да стъпят на пистата.Извинявам се на всички и ви пожелавам лека и безаварийна година. ..Публично се извинявам на лицето Андрей Колев :cry:
Последна промяна colt 4 на Вто Апр 24, 2012 20:34, променена общо 1 път
colt 4
 
Мнения: 232
Регистриран на: Вто Апр 27, 2010 22:18
Местоположение: СИЛИСТРА
Име: Димитър Георгиев

Re: Новото бъги на Andrey13.

Мнениеот Andrey13 » Вто Апр 24, 2012 06:59

Няма за какво да се оправдавам а и за нищо щом за съжаление дребната душица на Колт4 така и не му е дала да разбере, че зад този проект стои именно човека Андрей /срещу който по неговите думи той самия нямал нищо против/а не някой негов аналог....за което му е простено. Но истината е че новия ми проект беше сглобен точно 2 часа преди да го натоварим на платформата за Златоклас. Теста му беше две обиколки на двора в стил "лек тръст" и толкоз. На дали някой е забелязал че цялото състезание карах само на 5-та и 6-та предавка. Бяхме сложили бавната комбинация , за да мога да съм сигурен , че пресеченото трасе на Златоклас няма да ме изненада.Просто ми трябваха 2 часа за да сменя бързата и това щеше да стане, но понеже състезанието се отложи на следващия ден , нямаше начин още след опознавателната да променя трансмисията. За това и нямах скорост на правите. Но мисля и се надявам в Търговище да докажа че качествата на новия ми проект са добри или поне толкова, колкото са моите технически идеи , заради което съм написал името си на него.Технически проблеми имат даже и Ферари , та камо ли ние.Но това не е повод за присмех, защото ние за разлика от Ферари сме многоооооо малки и пак не се отказваме. Няма да приема някой си фен на който и да е да ме гъбарка и иронизира идеите ми и да обезценява хилядите вече дни труд, които съм вложил в проектите си.За средствата да не говорим. Всички на трасето чуха освиркванията и дудуканията на агитката на Калев , когато трактора изтегли бъгито ми, което беше грозно и просташко.Да не говорим че всички се бяха напили, като на футболен мач.Извинявам се на Колт4 че го "повиших" от прост фен го превърнах в механик на Калев.Но е по-добре да пише стихове за възхвала на идола си а не да ми бъде PR, защото ползата е никаква.Не съм глупак за да не схвана иронията и сарказма в постовете му. Ако беше някой друг вместо мен, досега да е както казват сърбите "Да е добил столицу у главу". Но аз претендирам за интелигентен човек и имам образование в сферата на културата, което ама никак не ми дава повод за това а и простотията е навсякъде около нас.Хубавото е че това няма как да ни пречи или както е казал само че истинския поет..."Няма как само с думи и песни да претвориш света" ,въпреки това дразни . А и както виждам и аудиторията. Но повтарям, че никак не заслужаваме такова отношение към нас, които сме шепа хора с идеална цел.
Искам тук да кажа че не съм направил новия си проект само с двете си ръце и с дебелата си глава, която която "не увира" както се казва.През последните месеци до мен бе и Вени Петров, който също е "ухапан" от кучето на автокроса и заедно постигнахме това. Та ако има някакво техническо "недоразумение" и той е виновен :D или поне заслужава някой памфлет от Колт 4 в негова чест.
Хайде сега да слагаме бързата предавка и да ходим на Криводол да тестваме, защото девиза ми откакто се занимавам с бъгита е че..."Наука нема за всичко" 8) . и че чешко скапано бъги няма да си купя никога. И причината е че съм емоционален тип и защо ми е жена, която чисти всеки ден, готви идеално и е перфектна домакиня ама не ме "въодушевява" в емоционален аспект и не кара душата ми да запее.А две едновременно поне за сега не дават :mrgreen: .
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Предишна

Назад към Български Шампионат по Автокрос

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта