Писта Русе 11-12 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Re: Писта Русе 11-12 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот zevsa » Нед Юни 12, 2011 18:43

toschnq написа:много безотговорно отношение към писта русе от моторспорт.бг..

И не само от тях, ами от всички. Вчера го отдавах на това, че бяха само квалификации, но днес ... :shock:
Пълно медийно затъмнение, после спонсори нямало ...
Аватар
zevsa
 
Мнения: 66
Регистриран на: Пон Май 11, 2009 23:30
Име: З. Димитров

Re: Писта Русе 11-12 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот tik-tak » Нед Юни 12, 2011 18:53

Аватар
tik-tak
 
Мнения: 127
Регистриран на: Чет Сеп 03, 2009 14:16
Местоположение: гр.Трявна
Име: Любен Любенов

Re: Писта Русе 11-12 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот ivanko_rs » Нед Юни 12, 2011 19:25

Общо взето каквито бяха тренировките такова беше и състезанието.В първата и най-интересна серия екшъна беше породен главно от мокрия асфалт и доста по-големия брой участници.Пейчев поведе ,но Петре му беше на задната броня,докато Жорката не го изигра на спирането за кръговото спирайки много късно и резулзтата се вижда на клипа.Ерменко си държеше втората позиция,но на него пък нещо му роди колата,почна да работи странно.Много здраво каране на "най-бързото кебапче" - Ивайло Симеонов,който показа как върви Пежо в Х1 :D Оттам назаде работата стана много оплетена,кой с кого,как и така докато не се види класирането :lol:
Втората серия логично Цецо Илиев си взе старта,като Антон Тонев успя да изпревави Божилов.Нещо обаче стана с хондата на Илиев и видимо следващите го две хонди почнаха да го настигат,като през това време Божилов успя да си върне втората позиция.В следващите 2-3 обиколки направи няколко опита да изпревари Илиев и накрая успя,виждаше се с просто око че хондата на Божилов е доста по-бърза особено на качването,но.... 2-3 обиколки след това Наско върна газта(дали той или колата не мога да знам) и остана долу до кръговото.Обиколка по-късно Тонев изпревари Илиев и така завършиха,но лично мисля че Цецо имаше проблеми с колата :roll: Назаде в серията(понеже бяха само 7-8 автомобила) старозагорския голф нямаше проблеми и успя да се пребори с Росен Русев,който също получи повреда,след това бялото рено 11,зелената 306 и .... един жълт рено меган накрая.Кадета май остана без скорости :?
В третата серия в загряващата обиколка нищо не подсказа че Дунев ще има проблеми още на старта на състезанието.Коцето наистина стартира последен защото не е успял да запали и са го тикнали.След старта поведе Камбуров следван от Шишев и Царски.След тях бяха Даскалов, Дунев и Маршавелов,накрая на колоната Петков.Петков през цялото време си беше в някакво си негово състезание с това на фона на другите слабо мицубиши.Още на втората обиколка на обратния на Шел-а стана някакво спречкване и при нас първи дойде .... Царски,след него Маршавелов,Камбуров,Даскалов,Шишев,Дунев и Петков.Шешев се бяха захапали с Даскалов ,но така и не можа да го изпревари,май изтече масло от ЕВО-то на Шишев,а Даскала доближи Камбуров и почна да прави атаки.През това време Маршавелов изпревари Царски и почна да се откъсва.Незнам другите които са гледали на живо по трасето дали им е направило впечатление ,но ми се стори че Царски имаше проблем с предно ляво колело и на десните завои караше доста по-бавно.Дунев нещо преплете,направи обиколка-две и се отказа.Шишев изостана от Даскалов ,а Камбуров едвам удържаше даскала.Но не за дълго,Даскалов го изпревари и почна да догонва Царя,като на последния завой преди финала(обратния на Шел-а) успя да го изпревари и по този начин взе второто място в генералното класиране.Видимо беше че 10-та на Маршавелов беше над всички,успявайки да я огледам в събота вечерта мога да кажа че това е най-професионално направения автомобил в Клас 3 и то без да се жалят средства,което в крайна сметка се отплати.Евала на отбора че е направил страхотна машина и съумява да я поддържа :wink:
Общо взето това беше състезанието през моя поглед 8)
Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно
Аватар
ivanko_rs
 
Мнения: 69
Регистриран на: Пон Мар 31, 2008 23:05
Местоположение: Русе
Име: Иван Цветков

Re: Писта Русе 11-12 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот D.DIMITROV » Нед Юни 12, 2011 21:19

ivanko_rs написа:Общо взето каквито бяха тренировките такова беше и състезанието.В първата и най-интересна серия екшъна беше породен главно от мокрия асфалт и доста по-големия брой участници.Пейчев поведе ,но Петре му беше на задната броня,докато Жорката не го изигра на спирането за кръговото спирайки много късно и резулзтата се вижда на клипа.Ерменко си държеше втората позиция,но на него пък нещо му роди колата,почна да работи странно.Много здраво каране на "най-бързото кебапче" - Ивайло Симеонов,който показа как върви Пежо в Х1 :D Оттам назаде работата стана много оплетена,кой с кого,как и така докато не се види класирането :lol:
Втората серия логично Цецо Илиев си взе старта,като Антон Тонев успя да изпревави Божилов.Нещо обаче стана с хондата на Илиев и видимо следващите го две хонди почнаха да го настигат,като през това време Божилов успя да си върне втората позиция.В следващите 2-3 обиколки направи няколко опита да изпревари Илиев и накрая успя,виждаше се с просто око че хондата на Божилов е доста по-бърза особено на качването,но.... 2-3 обиколки след това Наско върна газта(дали той или колата не мога да знам) и остана долу до кръговото.Обиколка по-късно Тонев изпревари Илиев и така завършиха,но лично мисля че Цецо имаше проблеми с колата :roll: Назаде в серията(понеже бяха само 7-8 автомобила) старозагорския голф нямаше проблеми и успя да се пребори с Росен Русев,който също получи повреда,след това бялото рено 11,зелената 306 и .... един жълт рено меган накрая.Кадета май остана без скорости :?
В третата серия в загряващата обиколка нищо не подсказа че Дунев ще има проблеми още на старта на състезанието.Коцето наистина стартира последен защото не е успял да запали и са го тикнали.След старта поведе Камбуров следван от Шишев и Царски.След тях бяха Даскалов, Дунев и Маршавелов,накрая на колоната Петков.Петков през цялото време си беше в някакво си негово състезание с това на фона на другите слабо мицубиши.Още на втората обиколка на обратния на Шел-а стана някакво спречкване и при нас първи дойде .... Царски,след него Маршавелов,Камбуров,Даскалов,Шишев,Дунев и Петков.Шешев се бяха захапали с Даскалов ,но така и не можа да го изпревари,май изтече масло от ЕВО-то на Шишев,а Даскала доближи Камбуров и почна да прави атаки.През това време Маршавелов изпревари Царски и почна да се откъсва.Незнам другите които са гледали на живо по трасето дали им е направило впечатление ,но ми се стори че Царски имаше проблем с предно ляво колело и на десните завои караше доста по-бавно.Дунев нещо преплете,направи обиколка-две и се отказа.Шишев изостана от Даскалов ,а Камбуров едвам удържаше даскала.Но не за дълго,Даскалов го изпревари и почна да догонва Царя,като на последния завой преди финала(обратния на Шел-а) успя да го изпревари и по този начин взе второто място в генералното класиране.Видимо беше че 10-та на Маршавелов беше над всички,успявайки да я огледам в събота вечерта мога да кажа че това е най-професионално направения автомобил в Клас 3 и то без да се жалят средства,което в крайна сметка се отплати.Евала на отбора че е направил страхотна машина и съумява да я поддържа :wink:
Общо взето това беше състезанието през моя поглед 8)

колега на Шишев не му е изтекло маслото ами аз говорих с него и ми каза че му се е счупила скоростната кутия и му ги няма 1 и 2 предавка ;)
Аватар
D.DIMITROV
 
Мнения: 23
Регистриран на: Съб Ное 22, 2008 11:44
Име: Denislav

Re: Писта Русе 11-12 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот toschnq » Нед Юни 12, 2011 22:09

някой да знае дали ш качат снимки в галерията или някои да даде линк към снимки от днеска :)
Аватар
toschnq
 
Мнения: 8
Регистриран на: Съб Юни 11, 2011 22:42
Име: Todor Geoegiew Micow

Re: Писта Русе 11-12 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот ivanko_rs » Нед Юни 12, 2011 22:17

D.DIMITROV написа:колега на Шишев не му е изтекло маслото ами аз говорих с него и ми каза че му се е счупила скоростната кутия и му ги няма 1 и 2 предавка ;)


Колега,аз не съм уточнил от къде е изтекло,само казах че изтече по простата причина че го видях ,но нямаше как да знам от кой точно агрегат е :wink:
Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно
Аватар
ivanko_rs
 
Мнения: 69
Регистриран на: Пон Мар 31, 2008 23:05
Местоположение: Русе
Име: Иван Цветков

Re: Писта Русе 11-12 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот GT 51 » Нед Юни 12, 2011 22:19

Ето снимки, не съм ги правил аз
http://jordanmilchev.snimka.bg/auto-rac ... 0.23855146
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Писта Русе 11-12 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот GT 51 » Нед Юни 12, 2011 22:23

Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Писта Русе 11-12 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот out_law » Нед Юни 12, 2011 23:13

СПОРТНИТЕ НОВИНИ НА БТВ: 5МИН
1.завърши срещата м/у футболните отбори на Ген.Тошево и сборният отбор на Филиповци с победа за ФК Филиповци.Головете отбеляза Трайчо -Железото и Айше Мехиджан той.....понеже....защото....2 мин
2.Ариана фен купа излъчи победител в лицето на сборния отбор на пияниците от Бацова махала....дрън ....дрън...1 мин.
3.Завърши бягането на 200м,висок скок,нисък трамплин,надсвирване с гайди и тнк...30сек.
4.Кон ухапа куче,стопанина в кома 30сек.
5.6-ма се удавиха заради кокошка 30сек.
6.В Русе се проведе RALLY RUSE(ц-ц-ц-ц-ц страшно както го пееше Васил Найденов)Първи стана К.Маршавелов 2ри остана Р.Даскалов,даже не си направиха труда за 3тия а в късната емисия дори не излачиха и керливите им 5 сек.
Е КАКВО ПРАВИМ КАКВО, В ТАЯ СКАПАНА ДЪРЖАВА СЪЩЕСТВУВА САМО СКАПАНИЯ ФУТБОЛ,КОЙТО РАЗБИРА СЕ ПОДХОЖДА ЧУДЕСНО НА МАНТАЛИТЕТА НА НАЦИЯТА-АКО НЯКОИ Е ГЛЕДАЛ LIVE КАМЕРАТА ОТ РУСЕ И ЗА СЕКУНДА Е ПОГЛЕДНАЛ В ЧАТА ПРЕДПОЛАГАМ МУ СЕ Е ПРИИСКАЛО ДА СЕ САМОУБИЕ!!!!!!!!!!!!
out_law
 
Мнения: 5
Регистриран на: Пон Окт 20, 2008 23:55
Местоположение: СОФИЯ
Име: Kalin Benchev

Re: Писта Русе 11-12 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот Гетов » Нед Юни 12, 2011 23:20

е то си беше чат за запознанства!!!
Аватар
Гетов
 
Мнения: 707
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 15:44
Местоположение: Ботевград
Име: Георги Гетов

Re: Писта Русе 11-12 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот ispo » Нед Юни 12, 2011 23:35

Ами това е,пак отрази ли са нещо.Отделен е въпроса,че съобщават само две имена,но далече не са карали само тези две имена и не са прибрали купи само тези две имена.Общо взето състезанието протече хубаво,имаше интрига,емоции,снимки.Не ми хареса само в тренировачния ден,последната серия когато на Лари ладата се запали,как всички се юрнаха...кой с коли,кой пеша и настъпи една суматоха,добре,че нямаше инциденти.
Плевен Рейсинг Тим: http://plevenrt.blogspot.com/
Плевен Рейсинг Тим (Фейсбук): https://www.facebook.com/PlevenRacing?fref=ts
Аватар
ispo
 
Мнения: 281
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 19:19
Местоположение: Pleven
Име: Искрен Пондев

Re: Писта Русе 11-12 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот GT 51 » Нед Юни 12, 2011 23:36

out_law написа:СПОРТНИТЕ НОВИНИ НА БТВ: 5МИН
1.завърши срещата м/у футболните отбори на Ген.Тошево и сборният отбор на Филиповци с победа за ФК Филиповци.Головете отбеляза Трайчо -Железото и Айше Мехиджан той.....понеже....защото....2 мин
2.Ариана фен купа излъчи победител в лицето на сборния отбор на пияниците от Бацова махала....дрън ....дрън...1 мин.
3.Завърши бягането на 200м,висок скок,нисък трамплин,надсвирване с гайди и тнк...30сек.
4.Кон ухапа куче,стопанина в кома 30сек.
5.6-ма се удавиха заради кокошка 30сек.
6.В Русе се проведе RALLY RUSE(ц-ц-ц-ц-ц страшно както го пееше Васил Найденов)Първи стана К.Маршавелов 2ри остана Р.Даскалов,даже не си направиха труда за 3тия а в късната емисия дори не излачиха и керливите им 5 сек.
Е КАКВО ПРАВИМ КАКВО, В ТАЯ СКАПАНА ДЪРЖАВА СЪЩЕСТВУВА САМО СКАПАНИЯ ФУТБОЛ,КОЙТО РАЗБИРА СЕ ПОДХОЖДА ЧУДЕСНО НА МАНТАЛИТЕТА НА НАЦИЯТА-АКО НЯКОИ Е ГЛЕДАЛ LIVE КАМЕРАТА ОТ РУСЕ И ЗА СЕКУНДА Е ПОГЛЕДНАЛ В ЧАТА ПРЕДПОЛАГАМ МУ СЕ Е ПРИИСКАЛО ДА СЕ САМОУБИЕ!!!!!!!!!!!!

Калинка, приятелю, в кой свят живееш...??? Винаги е било така,футбола е комерс там са парите, аз лично съм бил футболист и знам какво е.Има нещо много интересно...журналята искат зрелище, ама истинско,моторните спортове не донасят пари...поне в БГ. , и е нормално да няма отразяване, гледай в Сряда от 23.00 ч. по Евроком репортажа....това е...наздраве :wink: 8)
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Писта Русе 11-12 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот Гетов » Пон Юни 13, 2011 00:21

Владко, ми освен след всеки финал да си правим по един спаринг, да се бъхтем, да се наричме всекакви, и ако има по една емануелка замесена.....ще има интерес и у журналята!!!!!! Тва ли да е начина??????????
Аватар
Гетов
 
Мнения: 707
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 15:44
Местоположение: Ботевград
Име: Георги Гетов

Re: Писта Русе 11-12 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот GT 51 » Пон Юни 13, 2011 00:34

Гетов написа:Владко, ми освен след всеки финал да си правим по един спаринг, да се бъхтем, да се наричме всекакви, и ако има по една емануелка замесена.....ще има интерес и у журналята!!!!!! Тва ли да е начина??????????

Ми Жорка , не е това начина,просто такива са нещата, и на мен не ми е приятно , ама какво да направя..??? Шапка му свалям на Маршавелов за Дракона, даже не погледна пачата,нормално, човека си има достойнство, Румен пък няма избор, трябва да се снима до тая, така е по договор,за футболистите не ми се коментира Жорка, просто няма смисъл,ще стане една тука.....полемика.....не ми се говори, по добре да си го обсъдим на скара-бира някъде по трасетата....Наздраве.. :wink: 8) :D
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Писта Русе 11-12 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот Андрей Стефанов » Пон Юни 13, 2011 00:35

Искам само да кажа на всички,че Маршавелов не стартира последен,последен стартира Илия!!!
AUTOTZAR RALLY TEAM
Аватар
Андрей Стефанов
 
Мнения: 180
Регистриран на: Чет Дек 18, 2008 21:16
Местоположение: Lovech
Име: Андрей Стефанов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта

cron