Писта Дракон I 28-29 май 2011, Нац. ш-т II кръг

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Re: Писта Дракон I 28-29 май 2011, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот Гетов » Вто Май 31, 2011 17:31

ivozet написа:От този клип се вижда как на 5:20 минута колата е застигната от червеното Митцибуши и един вид му се преви реверанс. Същото го прави и N11 - Камбуров, просто си отвори широко, за да мине червеният . Що не си браните позициите, а им давате път, срамота!
Явно е, че всичко е решено предварително! :lol:

Хахахахаха, Колега да си чувал за СИН ФЛАГ???????
Аватар
Гетов
 
Мнения: 707
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 15:44
Местоположение: Ботевград
Име: Георги Гетов

Re: Писта Дракон I 28-29 май 2011, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот Л. Мечков » Вто Май 31, 2011 17:48

ivozet написа:От този клип се вижда как на 5:20 минута колата е застигната от червеното Митцибуши и един вид му се преви реверанс. Същото го прави и N11 - Камбуров, просто си отвори широко, за да мине червеният . Що не си браните позициите, а им давате път, срамота!
Явно е, че всичко е решено предварително! :lol:

Да, така е, това е световна конспирация ! Понеже следя от близо твоята компетенция, ще ти припомня да погледнеш правилата за затворен маршрут и после да се произнесеш толкова тежко....
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Писта Дракон I 28-29 май 2011, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот ivozet » Вто Май 31, 2011 17:54

Не ме интересуват правилата, но едни се състезават с платноходи в безветрие, а други с кораби! :lol:
Изображение
Аватар
ivozet
 
Мнения: 773
Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 10:27
Местоположение: SOF
Име: Иво Асенов

Re: Писта Дракон I 28-29 май 2011, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот Л. Мечков » Вто Май 31, 2011 17:55

ivozet написа:Не ме интересуват правилата, но едни се състезават с платноходи в безветрие, а други кораби! :lol:

сЕди си отстрани и си чопли, защото не си нито от едните, нито от другите. Смятай си полетите там, защото, ако и там си такъв ламер, значи мноу зле
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Писта Дракон I 28-29 май 2011, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот emo_s_klasa » Вто Май 31, 2011 18:01

stan^wrc написа:някой може ли да даде информация дали пистата за състезания на БФАС и при Тайм Атак е една и съще(конфигурацията) и има ли голяма разлика в карането на пилотите от двата шампионата.Извинявам се за статистическия въпрос,но ми е много интересно на какво ниво са пилотите от двата шампионата,защото автомобилите и пилотите в Тайм Атака са на доста високо ниво и не бих казал ,че са аматюори,както го водят техния шампионат

Заповядайте на 04.06-05.06.2011г. тоест тази седмица и ще видите разликата, само ще ви кажа че атмосверата е в пъти по приятна за публика и участници :D
Аватар
emo_s_klasa
 
Мнения: 95
Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 22:58
Местоположение: Pleven
Име: Emil Ivanov

Re: Писта Дракон I 28-29 май 2011, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот Л. Мечков » Вто Май 31, 2011 18:04

Интересното е, че повечето от вас няма да дадат пеесе стинки за вход, за да гледат "зрелища" , обаче много смело се изказвате за спорта с пари и преливате от компетентност :lol: Понеже гледам всеки си мисли, че някой се оправдава, няма какво повече да напиша, това ми беше достатъчно да си дам сметка, че процентът на сеирджии рязко се е повишил :lol:
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Писта Дракон I 28-29 май 2011, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот Rally Fan » Вто Май 31, 2011 18:18

Л. Мечков написа:Интересното е, че повечето от вас няма да дадат пеесе стинки за вход, за да гледат "зрелища" , обаче много смело се изказвате за спорта с пари и преливате от компетентност :lol: Понеже гледам всеки си мисли, че някой се оправдава, няма какво повече да напиша, това ми беше достатъчно да си дам сметка, че процентът на сеирджии рязко се е повишил :lol:

Винаги е така, ...също като при футбола, цяла България разбира от футбол, ама никой не може да играе, но пък всички са компетентни. :D A и затова е форума, всеки да си изкаже лично своето мислене по даден въпрос...свобода на словото. Който разбира, знае какво да чете и кое не.. ;)
Изображение

If you doubt - Flat Out !!!
Colin McRae
Аватар
Rally Fan
 
Мнения: 1297
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:26
Местоположение: Дясната Седалка
Име: Chavdar Sabev

Re: Писта Дракон I 28-29 май 2011, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот GT 51 » Вто Май 31, 2011 19:35

ivozet написа:Не ме интересуват правилата, но едни се състезават с платноходи в безветрие, а други с кораби! :lol:

Иво, нещо много си се объркал, ако няма правила ще има хаос,Всеки се състезава с това което има .По въпроса за изпреварването на Маршавелов, стюардите вдигат Синия флаг , за да покажат на пилотите , че първия ги настига и това , освен , че значи , че ги затваря, означава и , че те трябва и да му направят място.Повечето пилоти направо дават десен мигач, като видят по бързия и той си минава.Всички тези неща се правят с цел безопастност и предотвратяване на инциденти.Хубаво е да се запознаеш с правилата, преди да коментираш.Поздрави. :wink: :!:
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Писта Дракон I 28-29 май 2011, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот stalio » Вто Май 31, 2011 20:05

Пиша изключително рядко тук тъй като нямам време в повечето случай,но чета всичко!!!Съгласен съм с г-н Мечков,че НЕкомпетенцията на публиката много сериозно се е увеличила.По същество-много приятно мероприятие се получи!!!Сърцато каране от всички според зависи от техниката и възможностите(никой не се е родил научен).За съжаление обаче за 2 часа там се наслушах на толкова глупости,че чак ми развалиха кефа,такива малумници(извинявам се за израза ама...) имаше навсякъде,просто нямам думи.Колеги дето са много компетентни на тема "кой се вози,кой не може и може да кара" едно ще им кажа.Просто трябва да подскачате до тавана с г**а,че въобще има такива коли и пилоти бе.Почти 100% съм сигурен,че всички от тая "компетента" аудитория грам представа си нямат за това какви пари се трошат по тия състезания-за пример турбините на Царски и скоростите на Любо.Само те си знаят от какво се лишават за да могат пак да карат след 2 седмици и да са на ниво както винаги.Евала правя на абсолютно всеки който сяда в такъв автомобил и радва публиката,без значение дали ще е някоя Самарка Х1 или някое Ево.
stalio
 
Мнения: 5
Регистриран на: Сря Сеп 21, 2005 19:23
Местоположение: София
Име: sergey petrov

Re: Писта Дракон I 28-29 май 2011, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот Гетов » Вто Май 31, 2011 20:13

stalio написа:Пиша изключително рядко тук тъй като нямам време в повечето случай,но чета всичко!!!Съгласен съм с г-н Мечков,че НЕкомпетенцията на публиката много сериозно се е увеличила.По същество-много приятно мероприятие се получи!!!Сърцато каране от всички според зависи от техниката и възможностите(никой не се е родил научен).За съжаление обаче за 2 часа там се наслушах на толкова глупости,че чак ми развалиха кефа,такива малумници(извинявам се за израза ама...) имаше навсякъде,просто нямам думи.Колеги дето са много компетентни на тема "кой се вози,кой не може и може да кара" едно ще им кажа.Просто трябва да подскачате до тавана с г**а,че въобще има такива коли и пилоти бе.Почти 100% съм сигурен,че всички от тая "компетента" аудитория грам представа си нямат за това какви пари се трошат по тия състезания-за пример турбините на Царски и скоростите на Любо.Само те си знаят от какво се лишават за да могат пак да карат след 2 седмици и да са на ниво както винаги.Евала правя на абсолютно всеки който сяда в такъв автомобил и радва публиката,без значение дали ще е някоя Самарка Х1 или някое Ево.

Мноооого, ма мноооого си прав колега!!!
Аватар
Гетов
 
Мнения: 707
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 15:44
Местоположение: Ботевград
Име: Георги Гетов

Re: Писта Дракон I 28-29 май 2011, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот todor hristov » Вто Май 31, 2011 21:30

Г-н Мечков,интересно ми е как намираш управлението на новата кола.Съжаляваш ли за Форда или Мицуто те удовлетворява повече?
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

Re: Писта Дракон I 28-29 май 2011, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот ZPenevich » Вто Май 31, 2011 21:41

ivozet написа:От този клип се вижда как на 5:20 минута колата е застигната от червеното Митцибуши и един вид му се преви реверанс. Същото го прави и N11 - Камбуров, просто си отвори широко, за да мине червеният . Що не си браните позициите, а им давате път, срамота!
Явно е, че всичко е решено предварително! :lol:

Човек,при положение че го застига с обиколка как няма да го пусне?!
Изображение
Аватар
ZPenevich
 
Мнения: 212
Регистриран на: Пет Юни 02, 2006 00:28
Местоположение: Търново Велико,Варна
Име: Здравко Пеневич

Re: Писта Дракон I 28-29 май 2011, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот Л. Мечков » Вто Май 31, 2011 21:47

todor hristov написа:Г-н Мечков,интересно ми е как намираш управлението на новата кола.Съжаляваш ли за Форда или Мицуто те удовлетворява повече?

Стига с тоя господин Мечков :lol: На малко име, моля.

Съжалявам за фордовете естествено, няма никакъв начин да не е така. За сега съм доволен от мицубишито, тове е един модерен и лесен за управление автомобил, все още турбото, електрониката, диференциалите, а вече и скоростите са стандартни. Когато това се промени, се надявам да съм още по-доволен и да покрия "изискванията" на голяма част от псевдопубликата и най-вече на истинските фенове :)

Като цяло фордовете бяха класики с душа, евото ми е малко безлично.......
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Писта Дракон I 28-29 май 2011, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот MADRACER » Вто Май 31, 2011 22:02

[quote="stalio"]Пиша изключително рядко тук тъй като нямам време в повечето случай,но чета всичко!!!Съгласен съм с г-н Мечков,че НЕкомпетенцията на публиката много сериозно се е увеличила.По същество-много приятно мероприятие се получи!!!Сърцато каране от всички според зависи от техниката и възможностите(никой не се е родил научен).За съжаление обаче за 2 часа там се наслушах на толкова глупости,че чак ми развалиха кефа,такива малумници(извинявам се за израза ама...) имаше навсякъде,просто нямам думи.Колеги дето са много компетентни на тема "кой се вози,кой не може и може да кара" едно ще им кажа.Просто трябва да подскачате до тавана с г**а,че въобще има такива коли и пилоти бе.Почти 100% съм сигурен,че всички от тая "компетента" аудитория грам представа си нямат за това какви пари се трошат по тия състезания-за пример турбините на Царски и скоростите на Любо.Само те си знаят от какво се лишават за да могат пак да карат след 2 седмици и да са на ниво както винаги.Евала правя на абсолютно всеки който сяда в такъв автомобил и радва публиката,без значение дали ще е някоя Самарка Х1 или някое Ево.[/quote]


+1
Аватар
MADRACER
 
Мнения: 71
Регистриран на: Пет Май 27, 2005 14:46
Местоположение: varna
Име: АНГЕЛ КАСПАРОВ

Re: Писта Дракон I 28-29 май 2011, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот Aatra_Gsi_Fen » Сря Юни 01, 2011 16:15

MADRACER написа:
stalio написа:Пиша изключително рядко тук тъй като нямам време в повечето случай,но чета всичко!!!Съгласен съм с г-н Мечков,че НЕкомпетенцията на публиката много сериозно се е увеличила.По същество-много приятно мероприятие се получи!!!Сърцато каране от всички според зависи от техниката и възможностите(никой не се е родил научен).За съжаление обаче за 2 часа там се наслушах на толкова глупости,че чак ми развалиха кефа,такива малумници(извинявам се за израза ама...) имаше навсякъде,просто нямам думи.Колеги дето са много компетентни на тема "кой се вози,кой не може и може да кара" едно ще им кажа.Просто трябва да подскачате до тавана с г**а,че въобще има такива коли и пилоти бе.Почти 100% съм сигурен,че всички от тая "компетента" аудитория грам представа си нямат за това какви пари се трошат по тия състезания-за пример турбините на Царски и скоростите на Любо.Само те си знаят от какво се лишават за да могат пак да карат след 2 седмици и да са на ниво както винаги.Евала правя на абсолютно всеки който сяда в такъв автомобил и радва публиката,без значение дали ще е някоя Самарка Х1 или някое Ево.



+1


+1 :!:
Aatra_Gsi_Fen
 
Мнения: 32
Регистриран на: Сря Юни 11, 2008 00:36
Име: Bakoveca

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron