Писта Дракон I 28-29 май 2011, Нац. ш-т II кръг

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Re: Писта Дракон I 28-29 май 2011, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот bokostz » Нед Май 29, 2011 11:22

кво става ,нещо ново от днес ,че неможах да присъствам---резултати и тнт
:? :shock:
bo74ko
Аватар
bokostz
 
Мнения: 32
Регистриран на: Съб Мар 10, 2007 14:26
Местоположение: stara zagora
Име: Борис Илчев

Re: Писта Дракон I 28-29 май 2011, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот Rally Fan » Нед Май 29, 2011 13:05

Току що финишираха и последните, а ето и класирането:

Серия 1
1. Ф.Петре
2. Й.Тодоров +12.544
3. Г.Пейчев +26.069
4. Ал.Антов +46.950
5. Е.Ерменков +47.500
6. В.Николов +1:00.615
7. В.Петров +1 LAP
8. И.Симеонов +1 LAP
9. Д.Петров +1 LAP
10.А.Павлов +1 LAP

Серия 2
1. Ц.Илиев
2. Ил.Бояджиев +8.745
3. С.Ковачев +19.789
4. С.Урумов +20.411
5. А.Тонев +26.112
6. С.Апостолов +54.423
7. П.Бакалов + 4 Lap.
8. А.Божилов мл. +15 Lp.

Серия 3
1. К.Маршавелов
2. И.Царски +2.602
3. Р.Дунев +1 LAP
4. Л.Мечков +1 LAP
5. П.Камбуров +1 LAP
5. К.Бенчев +1 LAP
7. В.Василев +1 LAP
8. Ив.Петков + 2 LAP
9. Д.Шишев + 3 LAP
10. Ив.Христов +19 LAP
11.Х.Георгиев +19 LAP
Изображение

If you doubt - Flat Out !!!
Colin McRae
Аватар
Rally Fan
 
Мнения: 1297
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:26
Местоположение: Дясната Седалка
Име: Chavdar Sabev

Re: Писта Дракон I 28-29 май 2011, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот ZPenevich » Нед Май 29, 2011 13:20

Браво на Коцето!От старта до финала първи :)
Изображение
Аватар
ZPenevich
 
Мнения: 212
Регистриран на: Пет Юни 02, 2006 00:28
Местоположение: Търново Велико,Варна
Име: Здравко Пеневич

Re: Писта Дракон I 28-29 май 2011, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот kiko » Нед Май 29, 2011 15:57

Лоша катастрофа на Шишев.Въпреки всичко ..... състезателен инцидент.Мина много близо до стената и гумите го превъртяха атрактивно във въздуха.Сувото Субару на Георгиев също копна гумите,но се размина с малкия дявол.

В първия клас Петре си беше просто класа над другите.Джордана почна много агресивно,но това стигна за второто място.Пейчев просто си докара колата до финала,а останалите просто си се подредиха в хода на състезаниято.........Може би Антов понаправи впечатление с агресивния си стил на каране.
При втория клас ....... голема скука.Цецо си поведе,после беше странната лада и Тони.Накрая обаче Тони даде нещо фира,а Голфа на Ковачев и Трабанта понаправиха някаква интрига.
При голямите естественно беше най-интересно.Изкараха колите от бокса за да се наредят на решетката.Румен излезна последен на пистата точно след 52 секунди след като купчинката започна да се намества на старт финалната права.И за изненада не му разрешиха да се нареди на полагащото му се трето място за загряваща обиколка.После стартира от последно място........и естественно нервите си казаха думите : на първия завой изпусна кола и всичко за него приключи.Като цяло Маршавелов беше над другите през цялото време - силно и точно каране.Царчето нещо поуморен ми се видя,нямаше и и идея да атакува първия.Румен успя да си стигне третото място,но реално можеше да получи много повече.Почти към края се получи един доста приятен двубой - Мечков,Шишев и Камбуров.Реално колата на Мечков е по-добра от двете наемни Евота,но пък е имал пробелем със скоростите и и затова май не напъваше до край.Все пак на правата ........ си им правеше големи ластици.
Новите от Спийд рейсинг като цяло май направиха добър старт.Георгиев стартира последен заради проблеми от предишния ден,но направи впечатляващ старт.После май някой го закачи отзад и гърнето проби резервоара.Като за капак и поотнесе гумите и спря в бокса.Дебютанта Бенчев ми хареса доста.С гуми подарък защото са 3-та употреба,окачване Д/2....леко омаслено и никакви спирачки момчето направи добър старт.Няколко обиколки седя до Мечков,но 15 години разлика в концепцията на колите си каза думата.Все пак се потдаде на акъла по станцията,който му даваха наш Любо и Коцето Щерев и финишира с голяма преднина пред колите от неговия калибър.

Като цяло хубав ден......може би малко коли,но по-добре толкова,отколкото нищо.По сесии...... нищо особенно.Може би трябва да се отбележи,че при най-голямите има наистина големи самолети.Към обичайните заподозрени със силни коли се присъединява и Мечков.Във втория ешелон на колите в сесията не е лошо да видим още някое ново попълнение.Има доста турбота по гаражите.........
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Писта Дракон I 28-29 май 2011, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот Lubo » Нед Май 29, 2011 16:52

Аз не знам и не разбирам-за втори път стъпвам на тази писта.Питах само има ли разлика в пистата от преди - нямало,такава била и на тайм атак и на шампионат.Питам,кой дава най-добро време - еми формулата(50.2) и Румен (52 и нещо).Как са времената,когато има състезания - 53 и нещо.В интерес на истината написах "време" преди това,защото попитах от обща култура работещите там как са "времената през годините".Все тая кой го е извадил най-голям.Има хиляди предпоставки,които определят "времената".
За състезанието:добре.Е можеше да има и малко повече зрители,ама то и колите като бройка не бяха на ниво.
За първи път гледах новия начин за стартиране.Малко съм неприятно изненадан,че при Х/2 дето е най-масов клас няма как да разбереш,кой е победител,ако си обикновен зрител.
Бих отбелязал двубоя Шишев/Мечков/Камбуров.И естествено дебюта на Бенчев :mrgreen: Огромно разочорование обаче от Царски.За толкова години не съм го виждал толкова "уморен".
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Re: Писта Дракон I 28-29 май 2011, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот Lubo » Нед Май 29, 2011 20:56

Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Re: Писта Дракон I 28-29 май 2011, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот emoangeliyn » Нед Май 29, 2011 22:22

Приятно състезание, но се надявам тенденцията да не е такава....малко коли, публика - доволно, като се има предвид броя на състезателите...прави ми впечатление, че все повече хора се "научиха" да изчакват награждаването, а не газ след края на последната серия.

Лош инцидент на Шишев, но щом е жив и здрав - няма проблем, има време да наваксва точки колкото си иска, а опита така се трупа....

Поздрави на победителите, организатора и всички дошли да почетат това спортно събитие....и все повече занапред....ДАНО.... :cry:

Любо, Царя беше излязъл с нагласата, че не може да се бори с Косьо Маршавелов, затова така...мисля...иначе браво на Дунев, ем че не ми е любимец, кара си дооооста прилично, при това с тая "надървена" задница...
Аватар
emoangeliyn
 
Мнения: 197
Регистриран на: Съб Дек 20, 2008 12:00
Местоположение: Белоградчик
Име: Емо Ангелийн

Re: Писта Дракон I 28-29 май 2011, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот zevsa » Пон Май 30, 2011 01:04

emoangeliyn написа:
Любо, Царя беше излязъл с нагласата, че не може да се бори с Косьо Маршавелов, затова така...мисля...иначе браво на Дунев, ем че не ми е любимец, кара си дооооста прилично, при това с тая "надървена" задница...

В този ред на мисли следващият кръг ще е доста интересен според мен :lol:
На Маршавелов 10-та е по-добра, но пък за сметка на това на Царя трасето в Русе му е до болка познато и в едно интервю преди време беше казал, че Русе му е от любимите трасета, докато на Маршавелов ще му е за сефте /за разлика от "местния" Дракон/. Да не забравяме, че и Дунев и Боби Борисов също познават отлично трасето /дано последния да намери средства да зарадава публиката :? /
С нетърпение чакам да видя "Сблъсъкът на титаните" :lol:
Аватар
zevsa
 
Мнения: 66
Регистриран на: Пон Май 11, 2009 23:30
Име: З. Димитров

Re: Писта Дракон I 28-29 май 2011, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот Андрей Стефанов » Пон Май 30, 2011 10:14

Любо Илия не беше изморен просто Лъчо му каза,че ще върне мотора малко да не е толкова натупорен за да изкара поне неделният старт!!!Надявам се всички знаете,че за една седмица хвърлихме 4 турбини,а те не са никак малко евра и в събота след тренировките,вечерта пак сменяхме турбина,надявам се да сте ме разбрали правилно. :wink:
AUTOTZAR RALLY TEAM
Аватар
Андрей Стефанов
 
Мнения: 180
Регистриран на: Чет Дек 18, 2008 21:16
Местоположение: Lovech
Име: Андрей Стефанов

Re: Писта Дракон I 28-29 май 2011, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот Lubo » Пон Май 30, 2011 10:36

Е това не го знаех.От страни изглеждаше,че просто го пусна напред и се закотвиха на една дистанция през цялото време.А това не е нормално за Илия :wink: .
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Re: Писта Дракон I 28-29 май 2011, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот ivanko_rs » Пон Май 30, 2011 11:08

Андрей Стефанов написа:Любо Илия не беше изморен просто Лъчо му каза,че ще върне мотора малко да не е толкова натупорен за да изкара поне неделният старт!!!Надявам се всички знаете,че за една седмица хвърлихме 4 турбини,а те не са никак малко евра и в събота след тренировките,вечерта пак сменяхме турбина,надявам се да сте ме разбрали правилно. :wink:



Колега,наистина не е нормално Илия да не атакува предната позиция,а само да се вози.В тази насока не мислите ли че имате някакъв сериозен проблем с настройката на мотора,понеже и на планиснко Благоевград счупихте турбина.Не се заяждам ,а просто питам понеже на никой не му харесва пилотите да се возят защото има вероятност да се счупят ,а и на висчки ни е интересно когато Илия дава всичката газ :D

Да не съм оффф,лично съжалявам че го пропуснах този старт,но излязоха други ангажименти,единствено мога да се надявам на качествени видиа и снимки поне да оплакна окото :)
Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно
Аватар
ivanko_rs
 
Мнения: 69
Регистриран на: Пон Мар 31, 2008 23:05
Местоположение: Русе
Име: Иван Цветков

Re: Писта Дракон I 28-29 май 2011, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот Андрей Стефанов » Пон Май 30, 2011 11:31

Ние проблема го знаем,защо хвърля турбините и търсим решение за отстраняване,а за всичко останало съм съгласен със вас!!! :D
Последна промяна Андрей Стефанов на Пон Май 30, 2011 14:35, променена общо 2 пъти
AUTOTZAR RALLY TEAM
Аватар
Андрей Стефанов
 
Мнения: 180
Регистриран на: Чет Дек 18, 2008 21:16
Местоположение: Lovech
Име: Андрей Стефанов

Re: Писта Дракон I 28-29 май 2011, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот emoangeliyn » Пон Май 30, 2011 11:38

Дано го оправите, и на Русе с пълна сила..... :wink:
Аватар
emoangeliyn
 
Мнения: 197
Регистриран на: Съб Дек 20, 2008 12:00
Местоположение: Белоградчик
Име: Емо Ангелийн

Re: Писта Дракон I 28-29 май 2011, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот Андрей Стефанов » Пон Май 30, 2011 14:38

emoangeliyn написа:Дано го оправите, и на Русе с пълна сила..... :wink:

Мерси колега да се надяваме,че на Русе всичко ще е ок и ще раздава всичката газ!!! :D
AUTOTZAR RALLY TEAM
Аватар
Андрей Стефанов
 
Мнения: 180
Регистриран на: Чет Дек 18, 2008 21:16
Местоположение: Lovech
Име: Андрей Стефанов

Re: Писта Дракон I 28-29 май 2011, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот ivonbest » Пон Май 30, 2011 16:57

Андрей Стефанов написа:Ние проблема го знаем,защо хвърля турбините и търсим решение за отстраняване,а за всичко останало съм съгласен със вас!!! :D

И какъв е проблема с турбото ?
ivonbest
 
Мнения: 8
Регистриран на: Съб Май 30, 2009 15:42
Име: Ивайло Иванов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron