Писта Велико Търново 30 април - 1 май 2011, Нац. ш-т I кръг

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Re: Писта Велико Търново 30 април - 1 май 2011, Нац. ш-т I к

Мнениеот Sedan » Пон Май 02, 2011 23:07

RaPiD написа:Не, трябва да са по 10 лв поне

Е-ее може да по 300лв на човек :D Само ,че ако е така нищо чудно по футболните ни стадиони да има повече публика от колкото на един кръг от шампионата.Виж на Дракона с право си вземат 5лв има и паркинг има и трибуни и тн ...
Да спрем войната по пътищата!!!
И да ни оправят пътищата!!!
Аватар
Sedan
 
Мнения: 400
Регистриран на: Чет Мар 16, 2006 23:09
Местоположение: София/Шумен
Име: Александър Христов

Re: Писта Велико Търново 30 април - 1 май 2011, Нац. ш-т I к

Мнениеот BradurS » Пон Май 02, 2011 23:15

trouble написа:
BradurS написа:Ами това е начина. Но в България ще пробият тунел през земята ама нема да дадат левче.


Къртици брат :)


Само за статистиката да отблежа, че стартираха 37 коли.

Аз не казвам, че беше безинтересно. Даже доста интересно за мен. Аз по друг начин си определям дали е било хубаво или не. Да не се взима предвид моето мнение. Като имам компания и една кола да има винаги ми е добре.....

Само това ли :mrgreen:
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Писта Велико Търново 30 април - 1 май 2011, Нац. ш-т I к

Мнениеот najdenov » Пон Май 02, 2011 23:24

Честно казано и аз не си купих билет!Не че не исках,но просто не разбрах че младежа който ми бръщолеви нещо докато аз гледам малкия клас всъщност продава въпросния билет!Той ми говори за някаква награда...продава ми програма ...не казва каква е цената...помислих го за поредния мошенник решил да припечели нещо от събитието!Чак след 20-30 мин.,след финала на серията се сетих, че това ще е въпросния билет за който бях чел тук!
Аватар
najdenov
 
Мнения: 125
Регистриран на: Чет Мар 26, 2009 22:43
Местоположение: гр.Габрово
Име: Христо Найденов

Re: Писта Велико Търново 30 април - 1 май 2011, Нац. ш-т I к

Мнениеот trouble » Пон Май 02, 2011 23:26

najdenov написа:Честно казано и аз не си купих билет!Не че не исках,но просто не разбрах че младежа който ми бръщолеви нещо докато аз гледам малкия клас всъщност продава въпросния билет!Той ми говори за някаква награда...продава ми програма ...не казва каква е цената...помислих го за поредния мошенник решил да припечели нещо от събитието!Чак след 20-30 мин.,след финала на серията се сетих, че това ще е въпросния билет за който бях чел тук!


Е нищо.....Някой хора си бяха купили и 100 билета :)


Брадър, другото не е за разправяне :lol:
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Писта Велико Търново 30 април - 1 май 2011, Нац. ш-т I к

Мнениеот GT 51 » Пон Май 02, 2011 23:42

Колеги...нека не подценяваме и омаловажаваме труда на организаторите....не че ЕТЪРА ми е любимата напитка. :D "РАЛИТО" си беше на ниво, жалкото беше , че единствено в последния клас имаше битка, в другите два класа нямаше особена интрига.Масата иска катастрофи,Йекшънье,крашове, и за това идва на завоя да снима, но малко хора останаха на награждаването....да уважат пилотите.Кофти....що се касае до наградите от билетите и томболата за ....вече не си спомням какво се разиграва.....ние , нашата група си купихме билети, НЕ за да спечелим ...шапка , тениска или нещо си...а от уважение към хората , направили си труда да направят нещо оригинално, за труда на тези деца, обикалящи около нас.Аз съм доволен от състезанието, който има нещо накриво....да ми пусне контестация....Айде много поздрави и наздраве... 8) :wink: :D
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Писта Велико Търново 30 април - 1 май 2011, Нац. ш-т I к

Мнениеот BradurS » Пон Май 02, 2011 23:53

Аз не се сещам на друга писта да е организирвана томбола за зрителите. Спечелиха се АТВ, Формула в Турция, Рали България със возене по етапите с кола на организатора преди стартиращите, масла и други предметни награди. Поне от моята гледна точка, организаторите доста се постараха. Бяха осигурени химически тоалетни, паркинг за зрителите на пук на всички финансови затруднения.
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Писта Велико Търново 30 април - 1 май 2011, Нац. ш-т I к

Мнениеот GT 51 » Вто Май 03, 2011 00:13

Еми дано организаторите на следващите "РАЛИ"-та , си направят изводите и си вземат поука... :wink: Ние специално сме довони от организацията, бяхме на МЕТРО , нямаше екшъни, дисциплинирани зрители, Органите не се правеха на Велики...всичко беше О.К.....това беше при нас,за другите завой .....не знам.... :wink: Наздраве... :D
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Писта Велико Търново 30 април - 1 май 2011, Нац. ш-т I к

Мнениеот BradurS » Вто Май 03, 2011 00:37

GT 51 написа:Еми дано организаторите на следващите "РАЛИ"-та , си направят изводите и си вземат поука... :wink: Ние специално сме довони от организацията, бяхме на МЕТРО , нямаше екшъни, дисциплинирани зрители, Органите не се правеха на Велики...всичко беше О.К.....това беше при нас,за другите завой .....не знам.... :wink: Наздраве... :D

Ха ! Аз междодругото се примирих вече че съм бил на "рали " :D
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Писта Велико Търново 30 април - 1 май 2011, Нац. ш-т I к

Мнениеот GT 51 » Вто Май 03, 2011 00:55

Еми има ли смисъл , да обяснявам , че си изплакнах окото със синхронно плуване и гимнастика....бях на РАЛИ и толкоз...... :D :D :D
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Писта Велико Търново 30 април - 1 май 2011, Нац. ш-т I к

Мнениеот emo_s_klasa » Вто Май 03, 2011 03:29

Някои хора неможаха да разберат че това не е РАЛИ а ЗАТВОРЕН МАРШРУТ, и че разликата между двете дисциплини е много, много голяма. Иначе са много вещи по организацията била незнам си каква, участниците били незнам си какво( нямало интрига), полицията правила реплики на незнам си кого а пък той бил най-големия тарикат на село и що пък трябва да слуша полицая и разни други критики от сорта, неможе ли да се гледа позитивно на мероприятието. Примерно: при малките до 1.6 пълно превъзходство на Георги Пейчев, отлично и тактическо каране на Ерменко Ерменков за удържане на второто място, страхотна езда на Ивайло Симеонов. В клас RS 3 до 2.0 също превъзходство на Цветан Илиев, много добро каране на Любо Каменов, и голям късмет за Илия Бояджиев който завърши на трето място поради отпадането на Тодор Тодоров, и техническите проблеми на Атанас Божилов. При големите MAXI 4 Илия Царски убедително завоюва първото място, след като Румен Дунев отпадна от надпреварата интригата за второ и трето място беше между Боби Борисов и Константин Маршавелов, но в края на състезанито Маршавелов успя да изпревари Борисов и взе второто място. п.п. Поздравления за организатора и всички участници в състезанието, получи се прекрасен уикенд :D
Аватар
emo_s_klasa
 
Мнения: 95
Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 22:58
Местоположение: Pleven
Име: Emil Ivanov

Re: Писта Велико Търново 30 април - 1 май 2011, Нац. ш-т I к

Мнениеот trouble » Вто Май 03, 2011 11:43

Аз също подкрепям хората които са били на РАЛИ и аз също бях. Отказвам се да се боря просто. Ставам част от тълпата :mrgreen: След две седмици ще се видим на писта Траянови врата.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Писта Велико Търново 30 април - 1 май 2011, Нац. ш-т I к

Мнениеот golf_1 » Вто Май 03, 2011 14:42

lz2ddl написа:Имаше ли все пак някакви инциденти с публиката или не?
Всъщност маршалите вършат чудесна работа но голяма част от гостите на събитието от другите градове не чуват какво им се говори.
Уважаеми любители на този прекрасен спорт, всички ние НЕ СМЕ потомци на рода Маклауд.
НЕ СМЕ БЕЗСМЪРТНИ!!!
Слушайте маршалите, МОЛЯ!

Чакай малко ся това гостите от другите градове мисля,че беше малко пресилено...Защото ако ти кажа на какви безумия се нагледах от домакинската публика,на всякакви летящи по тераси и субер дезориентирани хорица,понякога ми е толкова кофти,вече ми е писнало да се карам с разбирачи дето са нахлузили испадрилките на босо и ходят като началници...Само ще вмъкна,че хората си говорха за някъв пилот и единия вика на другия,да бе той ще играе,се едно е футболен мач,аз паднах от смях,друг до мен си вдига тела и вика да бе на формулата съм,друг минава и ми рита бирата и даже не се обърна,абе смях смях...С две думи хората нямат култура,няма значение от кой град си,трудна им е думичката "извинявай" и усмивките...Състезанието ми хареса и двата дена беше забавно,момчетата се стараха евала,организацията също ми хареса,неделя имаше доста публика,това е доволно,ако спонсорите вървят в тая линия ще е супер за момчетата...И аз за малко нямаше да си купя билет подминавайки момиченцата,все пак бях зажаднял да видя колите след зимата,но изведнъж се сетих за билетчетата,че е хубаво да се събере някой лев,даже не съм слушал томболата накрая,просто искам да съм съпричастен към организаторите,може да е нищо ама ако всеки даде по левче,би се облекчил бюджета,поне малко....Нека на всички прояви да има символичен билет...Търново страхотен град и това заведение "Щасливеца" не могат да ме изкарат,много хубаво,чакаме троянови врата..... 8)
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Писта Велико Търново 30 април - 1 май 2011, Нац. ш-т I к

Мнениеот ivozet » Вто Май 03, 2011 17:55

Няма ли някой да качи някое по- дълго видео, виждат се толкова хора с камери на рали Търново! :mrgreen:
Изображение
Аватар
ivozet
 
Мнения: 773
Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 10:27
Местоположение: SOF
Име: Иво Асенов

Re: Писта Велико Търново 30 април - 1 май 2011, Нац. ш-т I к

Мнениеот R.Zahariev » Вто Май 03, 2011 21:05

И снимки от РАЛИ търново :д
R.Zahariev
 
Мнения: 5
Регистриран на: Нед Май 01, 2011 21:23
Име: Radoslav

Re: Писта Велико Търново 30 април - 1 май 2011, Нац. ш-т I к

Мнениеот tik-tak » Сря Май 04, 2011 04:28

http://vbox7.com/play:8e26066d - кратък откъс от РАЛИ-ТО .
Аватар
tik-tak
 
Мнения: 127
Регистриран на: Чет Сеп 03, 2009 14:16
Местоположение: гр.Трявна
Име: Любен Любенов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 33 госта