Писта Русе 24-25 Юли 2010, Нац. ш-т IV кръг

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Re: Писта Русе 24-25 Юли 2010, Нац. ш-т IV кръг

Мнениеот Андрей Стефанов » Нед Юли 25, 2010 18:26

GTI-8V написа:
Цанев написа:С този автомобил, кво друго може да се очаква, свикна му. Извинявам се, че разпространих грешна информация, Царски на старта винаги е бил доста бърз, заговори се за фал-старт и имаше една реплика от на Белята механиците мисля, доста... "Някой накрая ще яде шамари!" - имаше ли фалстарт изобщо забелязах го, че тръгна доста колебливо?


проблема с фалстарт на пистите е нормално.
Просто често окото ни излайе. Ако некои стартира супер добре а останлите нормално то просто изглешда като фалстарт. Едниственото решение и обиективна преценка тук е една камера на старт които поне вхаще пирвите коли + светлината.
Наистина, не требва да се сардат на хора които мислат че некаде има фалстарт, просто така изглешда често.

+1
AUTOTZAR RALLY TEAM
Аватар
Андрей Стефанов
 
Мнения: 180
Регистриран на: Чет Дек 18, 2008 21:16
Местоположение: Lovech
Име: Андрей Стефанов

Re: Писта Русе 24-25 Юли 2010, Нац. ш-т IV кръг

Мнениеот Vlasev » Нед Юли 25, 2010 18:26

Аз бях долу на завоя, затова не мога да говоря нищо по отношение на старта. Искам да попитам, някой има ли класиранията в другите групи и ще бъдат ли качени някъде?
Vlasev
 
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Яну 22, 2009 14:06
Местоположение: Rousse
Име: Elin Vlasev

Re: Писта Русе 24-25 Юли 2010, Нац. ш-т IV кръг

Мнениеот PROSPEED motorsport » Нед Юли 25, 2010 18:38

zevsa написа: ... За А и N над 1600 вече се писа – жалко за Искрен Маринов, който завърши, но с повреда и не можа да се покаже на 100% ...

До колкото разбрах, Ики е скъсал някакъв маркуч на турбото.
Prestige Rally Team
Аватар
PROSPEED motorsport
 
Мнения: 442
Регистриран на: Нед Яну 21, 2007 19:30
Местоположение: Варна
Име: Борис Иванов

Re: Писта Русе 24-25 Юли 2010, Нац. ш-т IV кръг

Мнениеот zevsa » Нед Юли 25, 2010 18:54

А какво стана с Джантата (Румен Коев), Цецо Цанков, защо не стартираха Лилит Айрепетян-Беловска и Боян Гетов?
Аватар
zevsa
 
Мнения: 66
Регистриран на: Пон Май 11, 2009 23:30
Име: З. Димитров

Re: Писта Русе 24-25 Юли 2010, Нац. ш-т IV кръг

Мнениеот Гетов » Нед Юли 25, 2010 19:20

zevsa написа:А какво стана с Джантата (Румен Коев), Цецо Цанков, защо не стартираха Лилит Айрепетян-Беловска и Боян Гетов?

Счупен двигател по време на втората тренировка е причината да не стартира Боян Гетов
Аватар
Гетов
 
Мнения: 707
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 15:44
Местоположение: Ботевград
Име: Георги Гетов

Re: Писта Русе 24-25 Юли 2010, Нац. ш-т IV кръг

Мнениеот Виржиния » Нед Юли 25, 2010 19:29

Цанев написа:С този автомобил, кво друго може да се очаква, свикна му. Извинявам се, че разпространих грешна информация, Царски на старта винаги е бил доста бърз, заговори се за фал-старт и имаше една реплика от на Белята механиците мисля, доста... "Някой накрая ще яде шамари!" - имаше ли фалстарт изобщо забелязах го, че тръгна доста колебливо?

Трудно ти се разбира от поста-за Илия Царски ли питаш?!Не,нямаше фалстарт,потегли много добре и още на моста изпревари Искрен.

zevsa написа:А какво стана с Джантата (Румен Коев), Цецо Цанков, защо не стартираха Лилит Айрепетян-Беловска и Боян Гетов?


Цецо излетя на първия десен след старта-доколкото видях колата занесе и кацна на бордюра.За съжаление точно на този завой и спускането надолу днес имаше няколко завъртания,но най-тежко пострада Георгиев който се разби в гумите.
Изображение
Аватар
Виржиния
 
Мнения: 42
Регистриран на: Вто Мар 31, 2009 12:15
Местоположение: Велико Търново
Име: Виржиния Янкова

Re: Писта Русе 24-25 Юли 2010, Нац. ш-т IV кръг

Мнениеот kubeto76 » Нед Юли 25, 2010 20:08

Цанев написа:С този автомобил, кво друго може да се очаква, свикна му. Извинявам се, че разпространих грешна информация, Царски на старта винаги е бил доста бърз, заговори се за фал-старт и имаше една реплика от на Белята механиците мисля, доста... "Някой накрая ще яде шамари!" - имаше ли фалстарт изобщо забелязах го, че тръгна доста колебливо?


Само да те помоля да не забъркваш хора, които нямат отношение към споменатия клас N4 .Защото заради подобни интриги и намеци за Шамари вече не караме в този клас.
Успех ти пожелавам но с интриги трудно ще го постигнеш.
--------------------
kubeto76
 
Мнения: 48
Регистриран на: Пон Окт 02, 2006 21:42
Местоположение: СОФИЯ
Име: Борис Рангелов

Re: Писта Русе 24-25 Юли 2010, Нац. ш-т IV кръг

Мнениеот Състезателчето_91 » Нед Юли 25, 2010 20:47

БМв-то на Шишев много лошо окачване на спускането под 2-рия мост явно имаше някакви неравности и още на 1-вата обиколка Шишев тръгна да изпреварва БМВ 5-цата и като мина само той знае как успя да увалдее колата :D а другите пилоти нямаха такива проблеми при преминаването Субарото на Боби стоеше като залепено 5-та и тя абе само Шишев имаше проблеми ама трябва определено да промени нещо по окачването и тогава 5-цата няма да има шанс :D
Като цяло не беше много интересно в сравнение с предната година когато в клас Х1/Х2имаше около 30 коли в Х3/Х4 Боби блестящ стана 1-ви ,БМВ 5-цата направи доста интересно каране :D също така и Пламен Ангелов с Голф 2 направи много чисто каране и много добре подготвена машина знам че има рег. тука и го поздравявам :D Атанас Божилов старши очаквах повече от Селиката и да се заиграят с Пламен Ангелов ама май Божилов имаше проблеми :D
В клас А6/Н2 Петре и Пейчев направиха интересно и Петре победи с МНОГО ДОБРО каране :D
В Н3/Н4 Много жалко за Искрен Маринов ама късмет също лош късмет и за Царя и то след това стана скучно Дунев като остана сам :D
В този клас миналата година в Търново имаше доста Ево 9-ки Царя,Дунев,Паунов,Искрен,имаше едно бяло на Бойла мотор спорт и едно друго червено а и Боби беше в него клас :D
Ама тази година кризата си каза думата и ако предната имаше 90 заявки за писта Русе тази година те са само 60 :cry:
Някой има ли инфо какво се случи с Румен Коев ДЖАНТАТА :?:
Изображение
Аватар
Състезателчето_91
 
Мнения: 131
Регистриран на: Вто Апр 21, 2009 10:12
Местоположение: Русе
Име: Радостин Стоянов

Re: Писта Русе 24-25 Юли 2010, Нац. ш-т IV кръг

Мнениеот Astra_26 » Нед Юли 25, 2010 21:38

Цанев написа:С този автомобил, кво друго може да се очаква, свикна му. Извинявам се, че разпространих грешна информация, Царски на старта винаги е бил доста бърз, заговори се за фал-старт и имаше една реплика от на Белята механиците мисля, доста... "Някой накрая ще яде шамари!" - имаше ли фалстарт изобщо забелязах го, че тръгна доста колебливо?


Цанев, ако имаш да ни казваш нещо интересно по темата, ще се радваме да го споделиш. Но, да разпространяваш подвеждаща информация и да забъркваш някакви интриги, просто не е редно. Всички знаете много добре, защо беше спрян форума. Я малко по-сериозно!
Изображение Ivan Ivanov Rh A+
____vromos.bg____
Аватар
Astra_26
 
Мнения: 717
Регистриран на: Съб Дек 30, 2006 00:30
Местоположение: Бургас skype: astra_26 0877838227
Име: Иван Иванов

Re: Писта Русе 24-25 Юли 2010, Нац. ш-т IV кръг

Мнениеот Цанев » Нед Юли 25, 2010 23:03

Това "мисля" беше в смисъл, че не съм абсолютно сигурен, интриги не искам да забърквам изобщо помислих си го защото около камерата бяха отишли механиците на Боби Борисов на който съм фен между другото, не само аз чух тази реплика все пак! Няма нужда да ме нападате, както виждате името ми си го пише и е така още преди промените във форума, ако някой има да казва още нещо давайте на лични, че се събраха няколко подобни мнения.
Акъла е нещо което можеш да раздаваш и без да го имаш!
Аватар
Цанев
 
Мнения: 339
Регистриран на: Пет Дек 19, 2008 10:20
Местоположение: Велико Търново
Име: Георги Цанев

Re: Писта Русе 24-25 Юли 2010, Нац. ш-т IV кръг

Мнениеот kristiman » Пон Юли 26, 2010 01:10

http://www.youtube.com/user/kristi10000#p/u
малко клипове
не са много хубави, но поне са с високо качество!
kristiman
 
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Юли 26, 2010 01:06
Име: Christiqn Manev

Re: Писта Русе 24-25 Юли 2010, Нац. ш-т IV кръг

Мнениеот uBo » Пон Юли 26, 2010 14:03

а някой имали снимки/видео от бокса на царски ? Та така и не разбрах какво стана счупил джанта или спука гума ? Иначе всичко си беше почти добре Флорентин Петре ме изненада много корена разлика от това което видяхме в Търново но имаше емоции и беше весело :D
uBo
 
Мнения: 42
Регистриран на: Нед Мар 07, 2010 20:44
Име: Ивайло Бочуков

Re: Писта Русе 24-25 Юли 2010, Нац. ш-т IV кръг

Мнениеот drfrancky » Пон Юли 26, 2010 15:23

Времена и класиране от Русе :

http://www.bb-racingteam.com/index.php? ... 6&Itemid=3
drfrancky
 

Re: Писта Русе 24-25 Юли 2010, Нац. ш-т IV кръг

Мнениеот Mario_95 » Пон Юли 26, 2010 16:17

uBo написа:а някой имали снимки/видео от бокса на царски ? Та така и не разбрах какво стана счупил джанта или спука гума ? Иначе всичко си беше почти добре Флорентин Петре ме изненада много корена разлика от това което видяхме в Търново но имаше емоции и беше весело :D

Mда спука гума.По-точно тя излезе от джантата де.Беше жалко защото много яка гонка направиха и трите Евота ама само едно завърши здраво
Mario_95
 
Мнения: 8
Регистриран на: Нед Юли 25, 2010 15:02
Име: Marian Marinov

Re: Писта Русе 24-25 Юли 2010, Нац. ш-т IV кръг

Мнениеот uBo » Пон Юли 26, 2010 18:56

а снимчици от бокса на царски
uBo
 
Мнения: 42
Регистриран на: Нед Мар 07, 2010 20:44
Име: Ивайло Бочуков

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта

cron