Писта "Бургас" отново.

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Писта "Бургас" отново.

Мнениеот Иван Шопов » Сря Ное 09, 2005 08:53

Най-накрая с помощта на Damon (още веднъж ти благодаря,приятелю) успях да кача клипчето от Бургас.Не е кой знае какво,но Вие ще прецените.Файлът е 472МВ отново и можете да го свалите от ТУК
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Мнениеот K_Power » Сря Ное 09, 2005 09:20

Браво Иване!!! Само да пуснат ъплоуд на датата ще кача едни клипчета на Ана(финландка) много добри клипчета има и доста класически кадри. Сега ще видим как е било от Корсата.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот Иван Шопов » Сря Ное 09, 2005 09:38

K_Power написа:Браво Иване!!! Само да пуснат ъплоуд на датата ще кача едни клипчета на Ана(финландка) много добри клипчета има и доста класически кадри. Сега ще видим как е било от Корсата.

Не беше кой знае какво ама тя и аз толкова си можем.:-)))
Много ме е яд,защото за Пловдив бях взел DV Cam (видеомагнетофон) и исках да снимам с малката камерка от централната арка на ролбара.Щеше да се вижда вътре в купето,моя милост и пътя отпред естествено.
Ама нали съм си тъпо копеле-забравих кабелите между DV Cam-a и камерата в София.:-(
Нейсе-догодина се надявам да е по-добре-)
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Мнениеот K_Power » Сря Ное 09, 2005 09:49

Забравил си кабелите:0 хахаххаха. Абре добре си е корсата, само една забележка, музиката например, много се преливаха звуците и понякога не можеш да ги разделиш, ако беш оставил звука от колата и примерно на последните две минути беше зложил музика щеше да е добре. Въпреки това, Bon Jovi - It's my life, Alice Cooper - Poison, Bomfunk MC's - Freestyler, много готини парчета беше подбрал. Браво, е нищо, е иде Траянови Врата след 4 месеца и малко.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот Ferjancz » Сря Ное 09, 2005 10:01

K_Power написа:Браво Иване!!! Само да пуснат ъплоуд на датата ще кача едни клипчета на Ана(финландка) много добри клипчета има и доста класически кадри. Сега ще видим как е било от Корсата.


поправка , въпросната АНА за която говориш е мъж!
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Мнениеот K_Power » Сря Ное 09, 2005 10:05

А стига бре, те нали са Ана е Антти и Мика? Те са мъжки, така ли? А стига бре?
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот Ferjancz » Сря Ное 09, 2005 10:11

K_Power написа:А стига бре, те нали са Ана е Антти и Мика? Те са мъжки, така ли? А стига бре?


даже ако прочетеш последните постинги от темата там " video tread " самият Анти казва към кой пол пренадлежи! ама нищо де не си първият който прави тази гершка! :lol: пък и мика кво му е като има - мика хакинен:) ;)
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Мнениеот K_Power » Сря Ное 09, 2005 10:15

Е нищо не му е, но от постовете останах с впчеталението, че е жена:) Едно време ми беше много смешен израз: Мика Хакинен и Томи Макинен
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот Иван Шопов » Сря Ное 09, 2005 10:29

K_Power написа:Забравил си кабелите:0 хахаххаха. Абре добре си е корсата, само една забележка, музиката например, много се преливаха звуците и понякога не можеш да ги разделиш, ако беш оставил звука от колата и примерно на последните две минути беше зложил музика щеше да е добре. Въпреки това, Bon Jovi - It's my life, Alice Cooper - Poison, Bomfunk MC's - Freestyler, много готини парчета беше подбрал. Браво, е нищо, е иде Траянови Врата след 4 месеца и малко.

Благодаря.Музиката умишлено я има от началото до края,защото иначе Корсата много надува главата.:-)))
Но си мисля,че с едни хубави колони се чуват и Корсата и музиката като фон.Умишлено я намалих на 70% за да се чува и двигателя.
Все пак взимам забележката предвид и следващия клип ще бъде по-малко музикален.:-))

P.S. Парчетата бяха умишлено подбрани,просто защото ми харесват на мен самия.А и можеш да вържеш текста от време на време към видеото.:-)
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Мнениеот K_Power » Сря Ное 09, 2005 10:38

Точно, това е готиното. Но да ти кажа, за човек запален по спорта, най-хубавата музика е двигателя. Аз например по някой път си пускам Колин Макрей Рали 2 с ръчни скорости, надувам си колоните на макс и си форсирам, прекрасно е просто. Можеш да ползваш и Iron Maiden - Ghost of the Navigator:) много яка песничка. Браво, и накрая ефектите са добри.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот Иван Шопов » Сря Ное 09, 2005 11:21

Подходяща музика има много стига да намериш време да я потърсиш-)
Честно казано не се заигравах много и със сигурност клипа може да стане много по-добър.Но за час-два -толкова-)
Зимата ще се заиграя повече-)
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Мнениеот K_Power » Сря Ное 09, 2005 11:31

Дай края на следващия сезон да направиме един клип, само корсата и твои минавания, надявам се чичо ми да го взимаме с нас и да снима и накрая на сезон режеме от всичките ти минавания и правим еедин клип с яка музика и ше стане шукар батка:)
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот littleredaudi » Сря Ное 09, 2005 12:31

Иване жив да си!!! Покрай тебе и аз се качих в бегачка да видя какво е!!! И като знам че камерата лъже! Повечко такива работи да прайте с колегите!!!
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Мнениеот Иван Шопов » Сря Ное 09, 2005 12:40

K_Power написа:Дай края на следващия сезон да направиме един клип, само корсата и твои минавания, надявам се чичо ми да го взимаме с нас и да снима и накрая на сезон режеме от всичките ти минавания и правим еедин клип с яка музика и ше стане шукар батка:)

Нямаш ядове.Мисля и тази година да направя нещо такова,макар материала да е твърде оскъден.Ще наблегна на снимките явно-)
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Мнениеот Иван Шопов » Сря Ное 09, 2005 12:43

littleredaudi написа:Иване жив да си!!! Покрай тебе и аз се качих в бегачка да видя какво е!!! И като знам че камерата лъже! Повечко такива работи да прайте с колегите!!!

Дано.Мен лично ме влече идеята,да видим докъде ще я докараме-)
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Следваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта

cron