ханс за затворен маршрут

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Re: ханс за затворен маршрут

Мнениеот Vank0 » Чет Фев 18, 2010 23:22

+ още 1 :wink: :wink: :wink:
Аватар
Vank0
 
Мнения: 4
Регистриран на: Сря Фев 10, 2010 18:26
Местоположение: Варна
Име: i.angelov

Re: ханс за затворен маршрут

Мнениеот mfedorov » Чет Мар 04, 2010 21:23

За Ханса четох някъде,че въвеждането му е обмисляно от преди години,но кой знае защо се въвежда сега,може би излизаме от кризата :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: По мое мнение това са меко казано глупости,не знам какво ще се промени с тези системи и всички нововъведения в шампионатите,едва ли ще дойдат по-нови коли или състезатели,знам ли за мен всичко е объркано.
Изображение
mfedorov
 
Мнения: 103
Регистриран на: Нед Юли 26, 2009 22:00
Местоположение: Sofiq
Име: Maxim Fedorov

Re: ханс за затворен маршрут

Мнениеот bezumnika » Съб Мар 06, 2010 08:58

колега ще се промени това че много новоизгряважти и амбицирани бъдешти пилоти ще се откжат и този спорт както всички други спортове в бг ще замре бавно и сигурно заради тапата политика която имаме :cry: :? да се надяваме че тази бг простотия ще се промени
bezumnika
 
Мнения: 12
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 23:59
Местоположение: ruse
Име: teodor petkov

Re: ханс за затворен маршрут

Мнениеот mfedorov » Съб Мар 06, 2010 13:23

bezumnika написа:колега ще се промени това че много новоизгряважти и амбицирани бъдешти пилоти ще се откжат и този спорт както всички други спортове в бг ще замре бавно и сигурно заради тапата политика която имаме :cry: :? да се надяваме че тази бг простотия ще се промени


Със сигурност така ще стане,затова не виждам смисъла в това да се задължават всички нека се сетим че има пилоти които много трудно подържат автомобилите си през сезона,откъде да извадят още 1000лв.
Изображение
mfedorov
 
Мнения: 103
Регистриран на: Нед Юли 26, 2009 22:00
Местоположение: Sofiq
Име: Maxim Fedorov

Re: ханс за затворен маршрут

Мнениеот Vank0 » Пон Мар 08, 2010 17:13

мн сте прави таэи година ще ми бьде първата като састезател направих мн кадьрна Лада но маи пак ще пляскам отстрани,всичко в Б-я эагива.Беэ мен тоэи сеэон! :) :wink:
Аватар
Vank0
 
Мнения: 4
Регистриран на: Сря Фев 10, 2010 18:26
Местоположение: Варна
Име: i.angelov

Re: ханс за затворен маршрут

Мнениеот GTI-8V » Пет Мар 12, 2010 01:23

bezumnika написа:колега ще се промени това че много новоизгряважти и амбицирани бъдешти пилоти ще се откжат и този спорт както всички други спортове в бг ще замре бавно и сигурно заради тапата политика която имаме :cry: :? да се надяваме че тази бг простотия ще се промени



този спорт не умира заради ХАНС, той е почна да умира от години а причините за всем други. Например липсва на отразяване по медите като телевися и подобни, там е проблема, следователно липса на интерес на спонсори и отново следователно липса от финанси при отбори и пилоти. На дали некои би ревал ако всеки пилот си има по 5 спонсори и рекламодатели?!?!

без да се заяшдам, но все ми е интересно как хора реват/оплакват за \"дребни\" неща а при вашни неща/проблеми всеки си седи и мълчи. Страна работа .....

Иначе е лесно, които не може да зъбере достатъчно пари да участва няма да кара. На всеки требва да е ясно че това не е масов спорт които всеки втори може да се позволи. Не забираш достатъчно финанси/пари няма да караш. И аз тази година немога да си го позвола, не фатално, живота продължава ;-)

Иначе и на мен ми е яд за млади таланти, но отново, проблема най малко е в ХАНС-ове ....

Мешдо друго, който иска да кара все пак но няма достатъчно финанси нека да обмисли да не участва в time-attack. Това е според мен най добра алтернатива а тази година изглешда че регламента е доста интересен и не ти требва ханс ;-)
Аватар
GTI-8V
 
Мнения: 959
Регистриран на: Нед Окт 21, 2007 23:57
Местоположение: Smolian
Име: Alexander Boch

Re: ханс за затворен маршрут

Мнениеот kiko » Пет Мар 12, 2010 08:51

За тайм атака не съм сигурен,че е алтернатива - много е недомислен.Чак се радвам,че Ф. има такава структора.Това е друга тема.
Този спорт не е футбол.Няма как да си купиш гащета и маратонки и да си в джаза.Спорт не за всеки(както е и по света) .... спорт изискващ много пари.Така,че като нямате хансове - няма да карате.В крайна сметка за година и нещо (от както се знае за този ханс),ако не сте събрали 1000 лева.......
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: ханс за затворен маршрут

Мнениеот burner » Пет Мар 12, 2010 09:05

И аз съм съгласен че ХАНС-а е несериозно оправдание ... по-скоро е проблем заради "Ае има време пък и дано да не влезе в сила".
За хансовете се знае от 2 години, а активно участващите в шампионата са изгорили бензин за повече пари през това време, ама несъм видял никой да кара на пробан-бутан щото му е скъп бензина!
На фона на всичкото даване на пари ... хансовете са капка в морето!
Ако е аматьорски шампионата и всички карат с универсални гуми , А95 , анцузи и маратонки, миньорски каски и ръкавици и фабричните колани тогава съм съгласен ханса да е проблем ...
Live On The EDGE!
Аватар
burner
 
Мнения: 38
Регистриран на: Чет Юни 15, 2006 12:13
Местоположение: Varna
Име: Стоян Добрев

Предишна

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта