ПИСТА "ДРАКОН" (ПИСТА ПЛОВДИВ)

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Мнениеот Dragonfly » Вто Ное 08, 2005 17:35

Така и не схванах от какво е продиктувано негодуванието на КОКО. Но то определено измести темата. :(

Шопов не гледа към камерата (мацката), защото в този момент разговаря с моя милост.

Официални резултати вероятно няма да видите тук, защото човекът, който ги пускаше, вече не се занимава с това. Една от причините е именно, защото публикуваше резултати. Направо издаваше държавни тайни :roll: :lol:
Аватар
Dragonfly
 
Мнения: 70
Регистриран на: Нед Май 15, 2005 20:32
Местоположение: София
Име: Ivan Ivanov

Мнениеот plm » Вто Ное 08, 2005 21:11

Иван Шопов написа:
КОКО написа:Имам едно предложение:Там дето е ника и автара да пише и годините.
Не може един зрял мъж да се впряга на писаното от един пикл.....!
Така мисля аз.
25 години префисионален спортист.
След като му видя годините като на К_Power ,тогава ще реша дали да пиша по тази тема?
Затуи няма активно спортуващи във форума,а само пикл..вци.С изключение на един двама.

Много държа да ми обясниш какво значение именно имат годините?
Защото не годините правят мъжа мъж,а действията,начина на мислене и реакциите му в различни ситуации.
Един човек може да бъде мъжкар (в добрия смисъл) и на 15 и на 80 години.
Не мисля,че сме се събрали тук за да си мерим годините,пишките или конете,а ни свързва една обща идея,удоволствие и начин на живот.
Не ми казвай,че ще съдиш за качествата и недостатъците ми на пилот по моите (31) години или семейното ми положение (женен,с 2 деца).
Но ако искаш-твоя воля-съди по това....Само ти ще загубиш.:-)

Съгласен съм с Иван Шопов.
Коко,на теб какво не ти харесва-годините на пишещите или написаното?
Я прочети мненията на MARVI и прецени какво пише и на колко години е.
И аз знам, че доста състезатели четат тук, но по обясними за мен причини не са активни.И причината в никакъв случай не са писанията на K_POWER.Напротив, с удоволствие гледат неговите филми и четат коментарите.
И не забравяй, че това е говорилня и всеки казва каквото намери за добре.Можеш и ти да бъдеш по-активен.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот K_Power » Вто Ное 08, 2005 21:52

Абе КОКО, на теб какъв ти е проблема бе пич!? Не мога да те разбера твоят проблем какъв ти е!? Ти да не си обратен та се издразни от коментарите ... ааа значи само тея на по 15-16 години заглеждатр мадами, а другите въобще не гледат!? Доста хора/такива които са в спорта и са активни участници са ми казвали, че мненията ми им харесват и не ме мислят за пикльо както ти, а ме уважават както и хора пишещи в клуба, баща ми, който от както се помня прави коли също одобрява мненията ми/, например, Пламен, Асен, Владо, Любо, Иво Агов(механик), Мартин Сурилов(шампион на България в Н3), Крум Георгиев(шампион при раликрос-а), Петър Гьошев(знаете кой е) .... та ако обичаш не се заяждай с мен. Дай отстрани да има годините, височината ни, ЕГН, кръвна група, номер на лична карта, адрес, и като бутон да изкараме сканиран медицинския картон и акта за раждане ...

П.П. Благодаря на Пламен, на Иван и на Dragonfly, благодаря момчета!!!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот PAS_RALLY » Вто Ное 08, 2005 23:36

АБЕ KOKO ти къф си че кой на колко е години кой колко години се занимавал с спорта само да те питам ти отколко години се занимаваш с този спорт че и откога ще държиш сметка на някой кой колко замеа от форума ве глупак за разлика от теб има хора които пишат във форума за да има какво другите да четат :wink: има и хора които пишат за да се заяждат като тебе :evil: :evil: защо нещо както каза Иван Шопов не написа по темата а веднага нападаш хората :roll: :roll:
http://maserati.20.forumer.com/
ASK"Stari Stolici"
Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя.
Аватар
PAS_RALLY
 
Мнения: 1148
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 23:01
Местоположение: liverpool
Име: Nikola Lyubenov

Мнениеот RaPiD » Вто Ное 08, 2005 23:41

И аз не виждам защо трябва да се гледа кой на колко години е(какво значение има, не може всички да сме на една и съща възраст) и какъв е проблема че Иван Шопов говори с K_Power. Всеки има право да пише, независимо от възрастта му, а специално пък Крисо е доста навътре в нещата. КОКО кво не ти хареса не разбрах.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот tdrome » Вто Ное 08, 2005 23:42

E появи се някав итригант, и се почна са ще се преебе темата заради тоя... :evil:
Mitsubishi Lancer Evolution IX MR
Аватар
tdrome
 
Мнения: 165
Регистриран на: Пон Юни 20, 2005 20:52
Местоположение: Bulgaria, Sofia
Име: Ivan Tolev

Мнениеот K_Power » Вто Ное 08, 2005 23:44

Колко повече внимание му се обръща на него толкова повече му става кеф, ако не бяхме му отговорили нищо, а си бяхме замълчали и просто все едно не сме го забелязали щеше да се спука от яд. Да си продължиме темата и да не му обръщам внимание.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот beta_racing » Сря Ное 09, 2005 00:02

Съжалявам, че закъснях със снимките, но нета ми беше доста зле и изчаках вечерта за да ги кача :D
Ще гледам да кача видеото възможно най-скоро, но предварително казвам, че качеството му е лошо, защото е снимано с апарат, а не с камера :?
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Мнениеот FX7 » Сря Ное 09, 2005 00:02

Явно всеки си вижда нещата по свой си начин ... лично мен много ме радват хора като "Палара"(десетина човека без които форума ще рухне ) , които по цял ден се ровят и превеждат за невежите като мен например ... :D
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Мнениеот K_Power » Сря Ное 09, 2005 00:04

Някой даде клипче на Щерев, много ми харесва там как мина. много е хубаво, че направиха самостоятелна писта, просто е прекрасно. Необвързана с пътни възли и глупости. Поздравления, догодина имам ли възможност съм там, тази просто нямах възможност.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот beta_racing » Сря Ное 09, 2005 00:05

K_Power написа:Някой даде клипче на Щерев, много ми харесва там как мина.


Ще кача клипче на Щерев как върти Субаруто след като финишираха в неделя...Жалко, че не можах да хвана всичкото въртене, но... :oops: :oops: :D
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Мнениеот Georgi Kirov » Сря Ное 09, 2005 10:01

От името на АСК Дракон благодаря за добрите думи за съдийството и организацията! Ще се постараем винаги да бъдем на ниво.
The future of motorsports is no longer moving forward. It's going sideways...
Аватар
Georgi Kirov
 
Мнения: 7
Регистриран на: Сря Ное 09, 2005 09:56
Местоположение: Пловдив
Име: Георги Киров

Мнениеот K_Power » Сря Ное 09, 2005 10:04

г-н Киров, евалата още един път. ФХ7, мерси и на теб батка. Някой беше снимал един МОВ, но много малка резолюция беше, ти ъде ще го качваш Дамяне?
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

...

Мнениеот namei » Сря Ное 09, 2005 10:30

здравеите ,много се отклонявате от темата,тук мисля,че се пише за коли а не да се карате.колкото до састезанието то беше страхотно,поне аз така мисля дано догодина бъде по страхотно.браво на организаторите които си бяха сваршили работата перфектно.к_power не се пали толкова,ти пишеш страхотни неща затова не се вързваи.приятно ми е да се запозная с всички макар и виртуално.аз съм жена.
namei
 
Мнения: 12
Регистриран на: Пон Сеп 26, 2005 12:54
Местоположение: karlovo

Мнениеот K_Power » Сря Ное 09, 2005 10:39

Еми и на мен, между другото аз съм Кристиян, за по-кратко Крисо:)
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта