Писта София 25-26 Септември 2010, Нац. ш-т V кръг

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Re: Писта София 25-26 Септември 2010, Нац. ш-т V кръг

Мнениеот krasteff » Пет Сеп 24, 2010 12:05

За писта София мисля да пусна една заявка с моторна шейна! :mrgreen:
Изображение
Аватар
krasteff
 
Мнения: 141
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 18:13
Местоположение: София
Име: Ивайло Кръстев

Re: Писта София 25-26 Септември 2010, Нац. ш-т V кръг

Мнениеот pacosnik » Пет Сеп 24, 2010 12:58

krasteff написа:За писта София мисля да пусна една заявка с моторна шейна! :mrgreen:


1+ :lol:
Аватар
pacosnik
 
Мнения: 21
Регистриран на: Пет Дек 19, 2008 10:17
Местоположение: София
Име: Пламен Ангелов

Re: Писта София 25-26 Септември 2010, Нац. ш-т V кръг

Мнениеот dr.hous » Пет Сеп 24, 2010 20:14

Ако ще и с вериги ще изляза,стига да я има
dr.hous
 
Мнения: 311
Регистриран на: Чет Юни 26, 2008 18:30
Име: Косю Йорданов

Re: Писта София 25-26 Септември 2010, Нац. ш-т V кръг

Мнениеот GTI-8V » Съб Сеп 25, 2010 14:18

sonny написа:
GTI-8V написа:
sonny написа:не се отлага, просто няма да го има


от къде снаеш? Къде видя нещо официално? От разговори с неколко пилоти поне аз разбрах че най вероатно ще е на 30-31 октомбри. Не че за това има гаранция, но има вероаност да стане, дано.

Факта, че е в резерв и до момента няма инормация, ме кара да пиша това и да ти кажа, не вярвам, че ще се проведе, а това е жалко :?


Сначи ако е само твои лично мнение требва да пишаш че нещо като "Според мен Писта София няма да се провешда" а Не "че просто го няма\" същото това свучи все едно е официално инфо и не редно да се говори така без да има такова становище. Надявам се че ме разбра какво имам в предвид. А според мен ще я има :-)
Аватар
GTI-8V
 
Мнения: 959
Регистриран на: Нед Окт 21, 2007 23:57
Местоположение: Smolian
Име: Alexander Boch

Re: Писта София 25-26 Септември 2010, Нац. ш-т V кръг

Мнениеот krasteff » Съб Сеп 25, 2010 15:41

Всички искаме да я има, но дали ще я има само съдбата ще покаже!
Изображение
Аватар
krasteff
 
Мнения: 141
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 18:13
Местоположение: София
Име: Ивайло Кръстев

Re: Писта София 25-26 Септември 2010, Нац. ш-т V кръг

Мнениеот Bobby_ » Съб Сеп 25, 2010 23:37

Мое ЛИЧНО мнение е че г-жа Фандъкова не е разрешила това мероприятие ..........

Г-жо Фандъкова,
Как така разрешихте да направят София на швейцарско сирене с разни разкопки тук и там ..... ? Как така камионите имат разрешителни за движение в широкия център? Как така никой не може да ми разреши да паркирам в синята зона на която ЖИВЕЯ ? Как така на най различни места в софия се пръкнаха разни гербове от цветя които със сигурност искат поддръжка която струва ежемесчено пари на общината? Как така..... въпросите ми са мнооооооого и съм сигурен че ще останат без отговор където и да ги задам ....... Искрено се надявам някой от АДАС или БФАС или приближен до вас да ви осведоми за недоволството и разочарованието което породихте у нас любителите на автомобилния спорт. Повярвайте ми това не говори добре за вашия стил на управление. Лично аз се надявам някой ден да се замислите поне 1 час за нашите нужди и желания. Замислете се също и за подрастващите и начинаещи шофьори които също искат да погледат ..... и да им се създаде стимул в живота който да гонят, не да ходят по дискотеки и да бъдат пияни до козирката (в следствие на което да се сбият щото няма с какво да си вдигнат адреналина), не да се занимават с каквито и да е незаконни дейности и ....... Мисля че това е спорт който за вас е непонятен и точно затова не можете да си представите за какво става въпрос.

С уважение: Б.Петров

Ей за тази писта "живеят" половината Софиянци, д****а и ...... мечтите на една част от подрастващите състезатели е да са там и да карат срещу ВАС батките :) мнооого ме е ЯД може би повече отколкото самите състезатели и техните екипи.....
Аватар
Bobby_
 
Мнения: 40
Регистриран на: Съб Юли 26, 2008 02:39
Местоположение: София
Име: Борислав Петров

Re: Писта София 25-26 Септември 2010, Нац. ш-т V кръг

Мнениеот Forceline » Нед Сеп 26, 2010 09:33

Bobby_ написа:Мое ЛИЧНО мнение е че г-жа Фандъкова не е разрешила това мероприятие ..........

Г-жо Фандъкова,
Как така разрешихте да направят София на швейцарско сирене с разни разкопки тук и там ..... ? Как така камионите имат разрешителни за движение в широкия център? Как така никой не може да ми разреши да паркирам в синята зона на която ЖИВЕЯ ? Как така на най различни места в софия се пръкнаха разни гербове от цветя които със сигурност искат поддръжка която струва ежемесчено пари на общината? Как така..... въпросите ми са мнооооооого и съм сигурен че ще останат без отговор където и да ги задам ....... Искрено се надявам някой от АДАС или БФАС или приближен до вас да ви осведоми за недоволството и разочарованието което породихте у нас любителите на автомобилния спорт. Повярвайте ми това не говори добре за вашия стил на управление. Лично аз се надявам някой ден да се замислите поне 1 час за нашите нужди и желания. Замислете се също и за подрастващите и начинаещи шофьори които също искат да погледат ..... и да им се създаде стимул в живота който да гонят, не да ходят по дискотеки и да бъдат пияни до козирката (в следствие на което да се сбият щото няма с какво да си вдигнат адреналина), не да се занимават с каквито и да е незаконни дейности и ....... Мисля че това е спорт който за вас е непонятен и точно затова не можете да си представите за какво става въпрос.

С уважение: Б.Петров

Ей за тази писта "живеят" половината Софиянци, д****а и ...... мечтите на една част от подрастващите състезатели е да са там и да карат срещу ВАС батките :) мнооого ме е ЯД може би повече отколкото самите състезатели и техните екипи.....

глас в пустиня,и стига вече с тая бояна верно е че там си е класика за писта софия но има всевъзможни трасета за провеждане на писта софия друг е въпроса че бфас или димитър агура ели там който организира писта софия не си е помръднал пръста да намери друго трасе :!:
Forceline
 
Мнения: 77
Регистриран на: Съб Май 15, 2010 23:08
Име: димитър петров

Re: Писта София 25-26 Септември 2010, Нац. ш-т V кръг

Мнениеот sonny » Нед Сеп 26, 2010 18:22

GTI-8V написа:Сначи ако е само твои лично мнение требва да пишаш че нещо като "Според мен Писта София няма да се провешда" а Не "че просто го няма\" същото това свучи все едно е официално инфо и не редно да се говори така без да има такова становище. Надявам се че ме разбра какво имам в предвид. А според мен ще я има :-)

И си прав и не си, но щеприема забележката ти :wink:
Аватар
sonny
 
Мнения: 210
Регистриран на: Чет Мар 01, 2007 19:42
Местоположение: София
Име: Станислав Георгиев

Re: Писта София 25-26 Септември 2010, Нац. ш-т V кръг

Мнениеот kicity » Нед Сеп 26, 2010 20:56

Някой може ли да ми намери снимки от дъртракова писта софия 89г. :?:
Аватар
kicity
 
Мнения: 45
Регистриран на: Съб Окт 25, 2008 00:55
Местоположение: Сливен
Име: Кристиан Димитров

Re: Писта София 25-26 Септември 2010, Нац. ш-т V кръг

Мнениеот aut0 » Пон Сеп 27, 2010 17:28

Дано Alexander Boch се окаже прав и ние феновете също да останем доволни!Ако кметицата забранила състезанието просто незнам....Как така става че всяка божия година се провежда едно наистина уникално мероприятие след което тя идва от 1 година и забранява? :?:
aut0
 
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Сеп 27, 2010 16:51
Име: Иван Иванов

Re: Писта София 25-26 Септември 2010, Нац. ш-т V кръг

Мнениеот sonny » Вто Сеп 28, 2010 00:09

kicity написа:Някой може ли да ми намери снимки от дъртракова писта софия 89г. :?:

е това вече е от митологията, имам спомен от такива състезания, когато бях на 5-7г. Татко ме водеше на мотопистата.
Аватар
sonny
 
Мнения: 210
Регистриран на: Чет Мар 01, 2007 19:42
Местоположение: София
Име: Станислав Георгиев

Re: Писта София 25-26 Септември 2010, Нац. ш-т V кръг

Мнениеот GT 51 » Вто Сеп 28, 2010 00:36

По моя информация....ако въобще има писта СОФИЯ тя ще е на 20.11-21.11.2010 г. :wink: Това е .....ако не стане за тези дати май няма да я има.Проблема е с организацията и ремонтите по републиканската мрежа,основно пътя по Е79 и това че по трасето има градски транспорт....на околомръстното се получава тапа и много граждани се възмущават от някакво си състезание, за което има и писмо до общината.... :wink:
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Писта София 25-26 Септември 2010, Нац. ш-т V кръг

Мнениеот sonny » Сря Сеп 29, 2010 23:19

ми да се намери ново трасе, мисля никой няма да се разсърди, а съм убеден, че и на 20км от София да е, пак не би било проблем, тамън малко раздвижване да има в трасетата, ама нъцки
Аватар
sonny
 
Мнения: 210
Регистриран на: Чет Мар 01, 2007 19:42
Местоположение: София
Име: Станислав Георгиев

Re: Писта София 25-26 Септември 2010, Нац. ш-т V кръг

Мнениеот ivanpostalkov » Чет Сеп 30, 2010 19:11

по непотвърдена информация писта София ще има старт около 20 октомври 2010 но не изключвам и 20.11.2010
ivanpostalkov
 
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Сеп 30, 2010 19:00
Име: IvanPostalkov

Re: Писта София 25-26 Септември 2010, Нац. ш-т V кръг

Мнениеот trouble » Чет Сеп 30, 2010 19:19

ivanpostalkov написа:по непотвърдена информация писта София ще има старт около 20 октомври 2010 но не изключвам и 20.11.2010


Гледам, че писта Бургас е на 16-17ти, после има рали Хеброс на 23-24ти октомври. Виждам и едно планинско Шипка към края на месеца. Според мен никакъв начин тази непотвърдена информация да стане потвърдена.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта

cron