Писта Дракон I 29-30 Май 2010, Нац. ш-т III кръг

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Re: Писта Дракон I 29-30 Май 2010, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот kiko » Чет Юни 10, 2010 08:03

Tuti написа:Благодаря , но в този случай АДАС няма участие- Боби подаде оставка преди два месеца.....но и сам войнът е войн
До
Председателя на АДАС
ТУК

ОСТАВКА
От Борис Любомиров Борисов
член на УС на АДАС

Господин Председател,
Моля, да бъда освободен като член на УС и като член на АДАС, считано от депозирането на моята оставка,със следните мотиви :
1.Разминаване на моите лични принципи за развитието на автомобилният спорт и дейността на асоциацията.
2.Нeсъгласие с изпълнението на предварително поставените цели и незащитаването интересите на действащите автомобилни състезатели.
3.Неправомерно използване на името и авторитета на АДАС с опит за влияние върху решения на БФАС, водещи до защита на лични интереси.
4.Несъгласие с опитите за авторитарно вземане на решения за предстоящи промени с цел лична облага.

Надявам се молбата ми да бъде удовлетворена. 11.04.2010г. С уважение,
Борис Борисов



Браво!За разлика от Митко си го каза в прав текст : .Разминаване на моите лични принципи за развитието на автомобилният спорт и дейността на асоциацията..Мъжка постъпка !
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Писта Дракон I 29-30 Май 2010, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот P.Solberg » Чет Юни 10, 2010 11:54

Много хубаво е направил Боби, подкрепям го определено. За едно се създаде тази организация, но явно идеята е била съвсем друга.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Писта Дракон I 29-30 Май 2010, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот Л. Мечков » Чет Юни 10, 2010 21:27

kiko написа:При положение,че явно пилотите не споделят мнението ми....явно ще си затрая.Само се надявам всичките нови правила и тяхното прилагане от пенсиите във фед. да не се обърнат срещу тях.Тогава ще е тъпо.
Не, няма защо да си траеш, това е форум и всеки има право на мнение, просто през различна призма нещата се разминават, а леките почуквания станаха вандалски катастрофи.


За Боби Борисов ми беше ясно, че ще направи този ход много отдавна, още на едно спонтанно събиране през зимата, нещата се стекоха в тази посока.
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Писта Дракон I 29-30 Май 2010, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот maldini75 » Нед Юни 13, 2010 09:24

от всичките спорове, хули и опавдания ми се върти из главата едно нещо, че както всичко в родната ни татковина..."трябва" да има по две ........... федерация на доволните и недоволните...аз бях в една задружна структура на билярдните среди и при нас станаха едни такива търкания и понеже българина не решава поблеми и не прави компромиси е най - лесно да си мери оная работа и да натрие носа на съперниците си и се цепи на две....но въпроса е до кога така, не е ли по-лесно да седнем да помислим преди да действаме като приложим опита от други страни по напред от нас в този спорт.
OPEL VECTRA B 2.2 ELEGANCE
Аватар
maldini75
 
Мнения: 68
Регистриран на: Нед Юни 24, 2007 18:40
Местоположение: Габрово
Име: Георги Ботев

Предишна

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта

cron