Писта Хасково 15-16 Май 2010, Нац. ш-т II кръг

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Re: Писта Хасково 15-16 Май 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот fan73 » Вто Май 25, 2010 22:56

За да няма спорове колко коня е форда ето колко е заводския http://www.wrc-cosworth.org/specs/enginespecs.html :mrgreen:
fan73
 

Re: Писта Хасково 15-16 Май 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот Симеон Кандаров » Пет Май 28, 2010 03:39

rossen79 написа:
Симеон Кандаров написа:
qvkata написа:Коцето Щерев каза, че му се е откачил минуса на акулуматора и колата е почнала да губи мощност. И червения косуърт бил около 215 коня и е вървял с субаруто му на правите..

215 коня е на баба ти кару4ката ламер я хои си караш колето пред блока и да играе6 на ластик сас саседката ти и не говори като не разбираш папагал

Виж какво приятел,нямаш право така да се нахвърляш на момчето при положение че незнаеш нещата как стоят.Трябва да ти кажа че колата на Коцето нямаше и 200 коня и дори се оплакваше че на правите и ладите го бият,така че другия път преди да нападнеш някой първо се ужери че си прав

професоре хаиде да спрем с тапите постове да субарото нямаше 200 коня хахахахах аи спри ште ти се смеят попитаи парво колко коня излиза заводски тази кола сас една много детска турбина не сас ГТ 30 хихихи сештаи се
Симеон Кандаров
 
Мнения: 24
Регистриран на: Вто Окт 20, 2009 01:11
Име: Simeon Kandarov

Re: Писта Хасково 15-16 Май 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот Симеон Кандаров » Пет Май 28, 2010 03:57

И да допьлня КОЦЕТО ми е като брат и го уважавам адски много когато сам можел винаги сам му помагал както и тои запознат сам с автомобила му но не мисля 4е му мястото да обсаждаме пред цяла БГ коя кола каква е всеки един в този спорт е вложил прекалено много и като се появи някои които стои отстрани и на приказки е наи великия така му убивате с един замах вси4ко което е постигнал замислете се 6те седни един които е застанал зад някои пилот и му дава някои си друг лев на фона на тази криза и про4ете 4е си дава парите за не6то което някои които не разбира написал куп не6та се полу4ава доста неловко :) по просто казано варви после и обесняваи :) да не повтарям Л.МЕ4КОВ но този спорт не вси4ко е коне :) благодаря ви а на колегите успешен и безавариен уикенд :) и победата в едно састезание е финала каквто и да е тои :) на вси4ки които ште карат успех на калояново
Симеон Кандаров
 
Мнения: 24
Регистриран на: Вто Окт 20, 2009 01:11
Име: Simeon Kandarov

Re: Писта Хасково 15-16 Май 2010, Нац. ш-т II кръг

Мнениеот zevsa » Пет Май 28, 2010 17:26

Колега, уважам това, което си написал и съм съгласен с него. Но ми беше адски трудно да го прочета и разбера - пунктуация, правила в българския правопис ... :?
Аватар
zevsa
 
Мнения: 66
Регистриран на: Пон Май 11, 2009 23:30
Име: З. Димитров

Предишна

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Majestic-12 [Bot] и 38 госта