Писта Велико Търново 27-28 Март 2010, Нац. ш-т I кръг

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Re: Писта Велико Търново 27-28 Март 2010, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот plm » Сря Мар 31, 2010 22:50

Ами, нормално е. Журналистите пишат за Петре, за Дунев, за Царски, за...Пишат за известни имена. А тези имена са постигнати с много труд.
Не пишат за авто спорта.
Идеята на Любо беше много добра. Но, ... не получи подкрепа.Тук.
Ако, две Лади се ударят на писта и има отразяване то ще е за две Лади. Ако,едната я кара Стойчков ще пишат за него.
Момчетата каращи Лади нека привлечат вниманието, да се докажат....да се борят...да се докажат...
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Писта Велико Търново 27-28 Март 2010, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот VROMOS-RACING » Сря Мар 31, 2010 23:03

Почти всеки стар състезател е тръгнал от лада и какво против ладите имаш "доказани имена" има достатъчно пилоти с лади който ддоста са си доказали имената ( Панчугов, Мичкин, Недевски и др.) просо класовете като Х1 и Х2 не са толкова разпространени в новинарското пространство.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
VROMOS-RACING
 
Мнения: 91
Регистриран на: Сря Яну 24, 2007 16:33
Име: Георги Божилов

Re: Писта Велико Търново 27-28 Март 2010, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот RaPiD » Сря Мар 31, 2010 23:14

Това е и идеята ни, да се отразява ПЪЛНО и качестевно спорта и да не се въртят само 2-3 имена.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Re: Писта Велико Търново 27-28 Март 2010, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот Гетов » Сря Мар 31, 2010 23:26

VROMOS-RACING написа:Почти всеки стар състезател е тръгнал от лада и какво против ладите имаш "доказани имена" има достатъчно пилоти с лади който ддоста са си доказали имената ( Панчугов, Мичкин, Недевски и др.) просо класовете като Х1 и Х2 не са толкова разпространени в новинарското пространство.

А я някой да поразгледа стартовия списък, и да ми каже в кои група и клас има повече от 15 автомобила - може би в А7, А5, Х-макс или....да не ги изброявам. Х2 е най масовия клас, и най малко се отразява.........а без този клас колко ще са сериите на едно състезание???......въпросителни много........
Последна промяна Гетов на Пон Апр 05, 2010 22:12, променена общо 1 път
Аватар
Гетов
 
Мнения: 707
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 15:44
Местоположение: Ботевград
Име: Георги Гетов

Re: Писта Велико Търново 27-28 Март 2010, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот banderkata » Сря Мар 31, 2010 23:29

plm написа:Ами, нормално е. Журналистите пишат за Петре, за Дунев, за Царски, за...Пишат за известни имена. А тези имена са постигнати с много труд.
Не пишат за авто спорта.
Идеята на Любо беше много добра. Но, ... не получи подкрепа.Тук.
Ако, две Лади се ударят на писта и има отразяване то ще е за две Лади. Ако,едната я кара Стойчков ще пишат за него.
Момчетата каращи Лади нека привлечат вниманието, да се докажат....да се борят...да се докажат...



Абе пич ти добре ли си бе.Ладите са се доказвали толкоз години и все още се доказват.Знаеш ли коя е колата с най дълга хомологация в историята на спорта ? Много са малко полотите в България,който не са трагнали от лада,дори се броят на пръстите на едната ръка.Миналата година на писта Русе,когато хондата бракува двете лади,не се ли писа или беше по лек инцидент ?На писта София когато Кики направи 6,7 тавана със лада по безопастно ли беше.? Та кат е Царски,голямата работа,др не сме хора и сме безсмъртни ли ?
Аватар
banderkata
 
Мнения: 50
Регистриран на: Вто Авг 21, 2007 00:02
Местоположение: София
Име: Антон Христов Пепелджийски

Re: Писта Велико Търново 27-28 Март 2010, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот plm » Сря Мар 31, 2010 23:35

VROMOS-RACING написа:Почти всеки стар състезател е тръгнал от лада и какво против ладите имаш "доказани имена" има достатъчно пилоти с лади който ддоста са си доказали имената ( Панчугов, Мичкин, Недевски и др.) просо класовете като Х1 и Х2 не са толкова разпространени в новинарското пространство.

Аз нямам нищо против Ладите. Даже напротив.
Но, ти с мнението си потвърждаваш моето.
Очевидно не се разбираме. Карай си по своето.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Писта Велико Търново 27-28 Март 2010, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот plm » Чет Апр 01, 2010 00:09

banderkata написа:
Абе ПИЧ ти добре ли си бе.Ладите са се доказвали толкоз години и все още се доказват.Знаеш ли коя е колата с най дълга хомологация в историята на спорта ? Много са малко полотите в България,който не са трагнали от лада,дори се броят на пръстите на едната ръка....


:D :D :D :D
Последна промяна plm на Чет Апр 01, 2010 08:49, променена общо 1 път
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Писта Велико Търново 27-28 Март 2010, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот kiko » Чет Апр 01, 2010 07:50

Добро утро на всички опримисти :lol: .Почнаха се споровете,мина времето в което беше топла новината и можеха да се дръпнат дивиденти за всички в този спорт от имената на Царки и Борисов.Както и да е,не е неочаквано.Поне аз така си мисля (някоя и друга страница напред в темата) :



kiko написа:
RaPiD написа:
trouble написа:И всички които плюха по Боби Борисов в тая тема, да вземат сега да съберат пари да оправят колата на Илия, защо не... Същото се отнася и за другите които плюха срещу Илия сега да се съберат за колата на Боби...Ама нали плюнките са безплатни.


Ако това беше станало в Чехия примерно, нямаше да се очудя ако феновете наистина се организират да съберат пари да помогонат на пилотите.


Наистина е така.И аз съм за.Нищо,че направо мразя Царски.Проблема е,че по типичен български начин ще последват отговори от типа на:знаете ли кой е Боби Борисов?Кой е Илия Царски?Колко пари имат (имали) ?
Все тъпотии,интриги и завист,които още сто години ще дърпат спорта у нас надолу.
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Писта Велико Търново 27-28 Март 2010, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот swrt » Чет Апр 01, 2010 09:06

До кога?Колко идеи трябва да се разбият,колко нерви трябва да изхабите за да видите едната истина.Всички искат спорта да е популярен.Някой си мислят,че федерацията е виновна.Може би,но не толкова.Други си мислят,че манталитета и културата са виновни.Може би,ама не толкова.Поне не след поредния скандал с отрязани крака на куче и ясно изразените граждански позиции след поредица от издевателства и скандали и нас.
Истината е,че автомобилния спорт в България в последните 20 години стана едно хоби.Скъпо платено хоби на участници и зрители.От тук идва проблема - няма любов към спорта като спорт.Има в хоби.Хоби да покарат някои.Хоби да се разходят и погледат други.Нищо повече.
Защо някои гледат да карат навън?Да гледат навън?Тези дето гледат и карат навън оценяват нещата трезвенно...........просто не ми се пише.
Не може да се промени действителноста.Не и от нас,не и в този живот.


За самата писта - не успях да хвана малките Хиксове.Казаха,че било интересно.При големите аз видях една застаряваща звезда (според нашите стандарти),която беше дошла да покара.Един българин вложил много пари в кола,която реално няма конкуренция у нас и един футболист,който си правеше кефа.Да наистина имаше и момче с Астра,което прояви голям ентусиазъм,но нещата при него бяха повече хаотични,колкото една ясна концепсия за провеждане на състезание.При А и Н бях свидетел на инцидента.Нелеп инцидент.Радвам се,че всичко завърши само със смачкани тенекии.Бих отбелязал карането на Ики,който не даде шанс на Дунев,както и добрата борба м/у Ганчев и Пейчев в няколко обиколки.
Нищо особенно,просто поредния старт,белязан от кризата.Финансова,спортна и морална.Прегръдката м/у Боби и Илия все пак остави някаква надежда у мен.Не за оправяне и просперитет.А за някакво съществуване на така наречения автомобилен спорт.
ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - ИСТИНСКИТЕ ШАМПИОНИ ЗА 2010 ГОДИНА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Аватар
swrt
 
Мнения: 232
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 15:08
Име: Л.Драганов

Re: Писта Велико Търново 27-28 Март 2010, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот Lubo » Чет Апр 01, 2010 09:44

plm написа:........
Идеята на Любо беше много добра. Но, ... не получи подкрепа....


И аз си мисля,че беше добра.Един инцидент предизвика почти два пъти по-голям интерес в самия форум.Меко казано като гледах брояча за хората четящи в неделя вечерта бях потресен как чисто клюкарското любопитство у всеки един от нас беше почти два пъти по-голямо от инцидента на България мината година.Направих си сметката,че този интерес е почти във всеки един сайт и форум и се замислих какво можем да спечелим НИЕ като "автомобилен спорт" от този интерес.
Лошото е,че всяко чудо е за три дни и пропущихме срока.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Re: Писта Велико Търново 27-28 Март 2010, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот d1976 » Чет Апр 01, 2010 18:57

Честито на победителите! :D
..за останалите...пожелавам им повече късмет :wink:
Изображение
d1976
 
Мнения: 128
Регистриран на: Вто Юни 30, 2009 17:18
Име: Hristoskova

Re: Писта Велико Търново 27-28 Март 2010, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот marianka4ikov » Чет Апр 01, 2010 22:58

добре че им няма нищо
marianka4ikov
 
Мнения: 35
Регистриран на: Чет Апр 01, 2010 22:43
Име: marian kachikov

Re: Писта Велико Търново 27-28 Март 2010, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот sonny » Чет Апр 01, 2010 23:20

Lubo написа:
plm написа:........
Идеята на Любо беше много добра. Но, ... не получи подкрепа....


И аз си мисля,че беше добра.Един инцидент предизвика почти два пъти по-голям интерес в самия форум.Меко казано като гледах брояча за хората четящи в неделя вечерта бях потресен как чисто клюкарското любопитство у всеки един от нас беше почти два пъти по-голямо от инцидента на България мината година.Направих си сметката,че този интерес е почти във всеки един сайт и форум и се замислих какво можем да спечелим НИЕ като "автомобилен спорт" от този интерес.
Лошото е,че всяко чудо е за три дни и пропущихме срока.

Ае то брояча всеки път след състезание си е такъв споредмен, не толкова заради инцидента, а заради интереса да се прочетат резултати, събития, как е протекло състезанието и прочие, все пак тук е първото място което дава информация за състезанието. Поне аз затова влизам.
Аватар
sonny
 
Мнения: 210
Регистриран на: Чет Мар 01, 2007 19:42
Местоположение: София
Име: Станислав Георгиев

Re: Писта Велико Търново 27-28 Март 2010, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот siky » Чет Апр 01, 2010 23:49

sonny написа:
Lubo написа:
plm написа:........
Идеята на Любо беше много добра. Но, ... не получи подкрепа....


И аз си мисля,че беше добра.Един инцидент предизвика почти два пъти по-голям интерес в самия форум.Меко казано като гледах брояча за хората четящи в неделя вечерта бях потресен как чисто клюкарското любопитство у всеки един от нас беше почти два пъти по-голямо от инцидента на България мината година.Направих си сметката,че този интерес е почти във всеки един сайт и форум и се замислих какво можем да спечелим НИЕ като "автомобилен спорт" от този интерес.
Лошото е,че всяко чудо е за три дни и пропущихме срока.

Ае то брояча всеки път след състезание си е такъв споредмен, не толкова заради инцидента, а заради интереса да се прочетат резултати, събития, как е протекло състезанието и прочие, все пак тук е първото място което дава информация за състезанието. Поне аз затова влизам.

То за форума е ясно, но прочитат хората катастрофа, Царски, болница. Почва се едно питане и оттам темата заминава...Достатъчно хора иамше на състезанието, които можеха веднага да информират точно и ясно за станалато ама...Лошото е,че никой не каза какво е станало веднага след инцидента дори и бгнрц с официален пратеник :mrgreen:
Dreams For WRC
Аватар
siky
 
Мнения: 241
Регистриран на: Вто Юли 26, 2005 15:08
Местоположение: София
Име: Светлин Славчев

Re: Писта Велико Търново 27-28 Март 2010, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот golf_1 » Пет Апр 02, 2010 18:34

Състезателен инцидент сигурно...... 8)
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Majestic-12 [Bot] и 32 госта