Може ли без застраховка да се кара на писта?

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Re: Може ли без застраховка да се кара на писта?

Мнениеот DrivinGGoD » Вто Дек 15, 2009 00:40

sonny написа:
I.Voykov написа:
RaPiD написа:Кое е истина не знам, но знам, че НЕ застраховката ти кара колата и шампион се става с КАРАНЕ!

Даммм не с блъскане а с каране прави си

Мдааа прав си войков, с каране се печели и състезание и уважение,а не с удари
http://www.facebook.com/profile.php?id= ... 634&ref=mf


Сонка, нека не започваме да анализираме тази ситуация... Сигурен съм че всеки има какво да каже... Но не е за това темата... Видяхме как изглеждаше колата на г-н Дунев на Сапарева Баня... Нека оставим това за тези които са били в такива ситуации по пистите и са се борили помежду си... Има си начин и правила по които тази борба да бъде разтълкувана и да се определи кой е виновен и кой - не...
А и нека, след като се видя нааканата работа, да не започваме сега "ама тя застраховката кола не кара", "тя няма да върне умрелите", "тя не е толкова важна" и т.н. Обяснявай го това на пострадалите при такива мероприятия... Щом я има в правилника и е задължително условие за всички това означава за всички, а не някой да са "по-равни" от другите... И да, шампионската титла е мнооого комплексно нещо, изградено от каране, спазване на правилата от бокса до финала, от правилника до шампанското, от първото състезание до последното, от уважението до спортсменството... А тези неща нещо започнаха много да ни липсват напоследък... Загуби се човечността и истинския смисъл на спорта... Явно там където играят парите не може да има нормална конкуренция... Като не можем да ги минаваме ще ги блъскаме, ще ги лъжем и на всяка цена ще им вземем титлата, щото догодина спонсорите ще дойдат при нас и ще можем да си повишим стандарта на живот, майната им на другите, майната им на феновете, майната му на спорта...
------------------------------------------------------
Happiness is not around the corner. Happiness is the corner.
------------------------------------------------------
Изображение
Аватар
DrivinGGoD
 
Мнения: 21
Регистриран на: Вто Яну 15, 2008 09:24
Име: Александър Цветков

Предишна

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 36 госта

cron