Купа "Фабия" в България!!!

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Мнениеот Popoff » Чет Ное 03, 2005 19:06

Здравейте, имате ли представа, коя фирма ще монтира регулируемото окачване KONI и на каква цена? Поздрави
Popoff
 
Мнения: 16
Регистриран на: Сря Май 04, 2005 00:07
Местоположение: София

Мнениеот derby33 » Пет Ное 04, 2005 10:01

по непотвърдена информация, колите ще се подготвят изцяло от Ники Златков.
Единственото сигурно нещо около тези Шкоди е, че няма да има никакво развитие по въпроса преди Нова година. Всъщност е малко вероятно да има и след това. Федерацията твърди, че просто няма желаещи а те били пратили инфо до всички автомобилни клубове. На мен ми е интересно в колко от тези клубове в България има хора до 22 годишна възраст, които биха се заинтригували от такова предложение. Не е ли по логично да се направи някаква по лесно достъпна реклама, дори и само в сайта на БФАС, но разбира се това са неща които некасаят развитието на спорта а най-вероятно БФАС има доста по-важни работи за вършене...
П.С. разбрах че е имало изложена такава Шкода на някоя от пистите, ако някой й е направил снимка може да я качи....то май това ще ни остане... :?
derby33
 
Мнения: 99
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 23:02
Име: Антоний Тодоров

Мнениеот chefo » Сря Ное 09, 2005 17:31

Бих искал да напиша нещо,но ако съм сигурен че Янакиев или някой от БФАС ще го прочете та тва е.............

Не ми се пише по тая тема вече........
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Мнениеот K_Power » Сря Ное 09, 2005 20:10

И как се е решило така, че колите да се подготвят от Ники Златков при положение, че има доста други хора, които също разбират. Не казвам, че Ники не разбира, много го уважавам като човек и конструктор, но как се е решило той да е, а не някой друг, гласувано ли е, някакъв конкурс ли се е провел, защото за подобна дейност трябва да се проведе конкурс според мен.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот derby33 » Сря Ное 09, 2005 21:21

Това са го решили или хората от Еуратек или от федерацията. Предполагам, че са избрали Ники Златков заради това, че притежава динометър.... или кой знае защо... Мисля, че това не е от такова значение при положение, че вероятността да се състави този клас е почти нулева за жалост
derby33
 
Мнения: 99
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 23:02
Име: Антоний Тодоров

Мнениеот K_Power » Сря Ное 09, 2005 23:28

Предполагам, че няма да се състави, защото цената отново казвам е голяма, а рекламата на Шкода ще е голяма. Но да, интересно ми е, хайде сега ако има някой тук от федерацията да кажат, защо са избрали Ники Златков/още един път казвам, че нямам нищо против него и го уважавам много/, но попринцип не трябва ли да има конкурс?
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот Lubo » Чет Ное 10, 2005 11:48

Хъ конкурс :lol: :!: Те са си вносители те определят :wink:

Иначе като гледам какви са условията за тея коли-нищо няма да стане.Ако има някой млад пилот с толкова пари едвали ще си купи тези талиги.Ще ревне на тати за още малко и аре нещо като Н/3 :wink:
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот alex_matrix » Вто Ное 15, 2005 20:09

Незнам имам чувството, че целта е отново някой да се облагодетелства от федерацията, вносителя на Шкода и тн

- 20000 са много пари
- 22 години ?!?- няма да имат възможност младите пилоти да си позволят на такива години такива пари - е остават мама и тати, но бройката пилоти е под въпрос при такъв случай
- вече веднъж съществуваше такава купа и всички помним как пилотите бяха поставени на колене от Федерацията и Еуратек
- тая кола е пълна смехория в тази си версия, ще предизвиква повече усмивка отколкото интерес към купата
- не виждам да се помага и насърчава по някакъв СЪЩЕСТВЕН начин пилота да си купи и участва с такава кола - като че ли идеята е дайте да ги купим пък ще му мислим

идеалистично погледнато само откъм идеята е супер - но нещо реализацията и заложените цели и параметри намирисват...

примерно много по изгодно е в момента да се купуват лади 110 които са наполовината пари и за още малко могат да се направят доста по конкурентни автомобили за писта от шкода

все пак не сме богата държава та да скачаме на Митсубиши къп и тн ...ладите са били и ще си останат конкуретно способни автомобили...най вече на пилотите ще им е по рентабилно от гледна точка на средствата вложени в един сезон и развитието на даден автомобил
Изображение
alex_matrix
 
Мнения: 65
Регистриран на: Вто Сеп 27, 2005 00:32
Име: Александър Язов

Мнениеот K_Power » Вто Ное 15, 2005 20:41

Ладите батка са били конкурентно способни автомобили, но вече /поне според мен, мое мнение/ не са. Коли прозивеждани 2004-2005 изглеждат все едно са на по над 6-7 годишни. Не го казвам, защото е Лада, а защото е така. Една Лада С1600, защо никъде няма Лади С1600, а само руснаците си ги карат. Една Лада с1600 ще може ли да се опъне на Клио, Пунто, 206, Ц2, Игнис ... според мен не! Нали имаше една С2000 карана на някакво руско рали, по бледи спомени/незнам дали беше точно така/ имаше коли Н4 пред нея. А защо на едно рали в Африка Тойото Корола С2000 и Поло С2000 биха Н4. Ладата ще си е конкурентна само както каза ти в Лада къп. За рали поне според мен и дума не може да става. Със С2000 ще им е много-много ама наистина много трудно. 2007 Пежо правят С2000, Ситроен също правят както и Форд и ти си на мнение, че Лада С2000 ще може да се бори срещу ФВ, Тойота, Пежо, Ситроен, Форд и ...
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот FX7 » Вто Ное 15, 2005 23:54

Ладите батка са били конкурентно способни автомобили

Taka e no виж к'во стана в "А6" тази година в ралитата :D , а и "Саксото" ако случайно се беше преебало кой ли щеше сега да е номер едно ?

Не помня точно... , ама освен Кодрев/Исаев и Попов/Попов май нямаше други екипажи да са финиширали на всичките релета на които са стартирали ?
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Мнениеот K_Power » Сря Ное 16, 2005 00:05

Батка, това, че в А6 нямаме силен екипаж е истина. Янакиев, но и той тази година нещо се изложи малко в рали шампионата. Царски пък е гола вода, това е доста голяма рядкост. Представяте ли си някои чужденци ако разберат, че в България шампион в А6 е пилот с Лада, при наличието на три супера. А и Дунев не кара цял сезон. просто така се стекоха обстоятелствата.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот littleredaudi » Сря Ное 16, 2005 09:43

Братле не е така!!! Какво като ЛАДА е шампион и имаме супери??? Май требва стабилна задкормилна гарнитура!Не мислиш ли??? :wink:
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Мнениеот K_Power » Сря Ное 16, 2005 09:57

Затова говорим, но ако Царски се беше научил да го подкара малко това Пунто сега щеше да е шампион в А6, а ако можеше да го кара можеше и шампион на България да стане, но ...
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот littleredaudi » Сря Ное 16, 2005 10:25

Ий ма ти по гръб не падаш :D :D :D :D Ако Царски се беше научил.....ако Левски беше с ботуши а Ботев с каска..... :D :D :D Крисо той досега не се е научил та тепърва ли! Посто Исаев и Кордев опазиха колата карат на предела и логично са шампиони! Нека другите като са толкова големи ги бият.Ама не могат значи не всичко е кола а и можене! :wink:
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Мнениеот K_Power » Сря Ное 16, 2005 10:44

Да, прав си, но в България А6 нещо замря напоследък, има три супера,и лади ...
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 40 госта

cron