Купа "Фабия" в България!!!

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Мнениеот chefo » Сря Ное 16, 2005 11:45

Между другото стига с т`ва ``АКО``
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Мнениеот littleredaudi » Сря Ное 16, 2005 11:56

За това говорим! Нема АКО има можещи и неможещи и това е!
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Мнениеот alex_matrix » Чет Ное 17, 2005 00:46

говорех за лада като автомобил конкурентен и с добра цена

а нали 99% пилотите в БГ са се видялли в $$$$$$ и карат все "расови С1600" - та хммм... с някакви мизерни ладички да се занимават

отколешна българска черта е да се бием по косматите гърди, а пък те пълни с въшки...

просто нали напоследък много се обичаме с Русия та затова нещата са толкова зле откъм прилични състезателни автомобили на добри цени

аз не мога 2 вала да вкарам от 3 месеца пък какво остава за кола
Изображение
alex_matrix
 
Мнения: 65
Регистриран на: Вто Сеп 27, 2005 00:32
Име: Александър Язов

Мнениеот littleredaudi » Чет Ное 17, 2005 08:35

Я на уше има надежда!!! Квота и да си говорим Лада-та направена като хората ще бие фабийте навсекъде! Май точно се опитват некой хора да си пробутат колите за сметка на други!
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Мнениеот chefo » Чет Ное 17, 2005 18:11

alex_matrix написа:говорех за лада като автомобил конкурентен и с добра цена

а нали 99% пилотите в БГ са се видялли в $$$$$$ и карат все "расови С1600" - та хммм... с някакви мизерни ладички да се занимават

отколешна българска черта е да се бием по косматите гърди, а пък те пълни с въшки...

просто нали напоследък много се обичаме с Русия та затова нещата са толкова зле откъм прилични състезателни автомобили на добри цени

аз не мога 2 вала да вкарам от 3 месеца пък какво остава за кола


То като обърнахме гръб на братушкиге много иэгубихме-горивата скочиха-в Бг са по-скъпи от Кипър примерно макар че те са в ЕС.Американеца нищо не ни е дал и няма да ни даде както Големия брат,който ни освободи от турците между другото...Эа тая тема мога да пиша много ама энам че не е тук мястото просто эасегнахме леко руснаците та.....
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Мнениеот littleredaudi » Чет Ное 17, 2005 18:32

Прав си за това говорим! Можех без проблем да строша 5 ладови мотора а сега....... И 110 хич не е лоша нека ми дадат такава па нищо че само руснаците я карали!
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Мнениеот chefo » Чет Ное 17, 2005 18:43

littleredaudi написа:Прав си за това говорим! Можех без проблем да строша 5 ладови мотора а сега....... И 110 хич не е лоша нека ми дадат такава па нищо че само руснаците я карали!


А эа 110-ката мисля че е добра основа эа начало(в сравнение с фОбиите 8) )
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Мнениеот derby33 » Чет Мар 02, 2006 19:38

Видяхте ли банера за "купа Фабия"? Има снимки с вече готова кола. Явно хората от "Еуратек" здраво работят по въпроса и през новия сезон ще станем свидетели на тази така обсъждана идея за откриване на нови състезатели.
Ако представители от фирмата посещават форума, ще ми е интересно да публикуват по-големи снимки от готовата кола.
Поздрави!
derby33
 
Мнения: 99
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 23:02
Име: Антоний Тодоров

Мнениеот EVOsport » Сря Мар 08, 2006 18:43

chefo написа:
alex_matrix написа:говорех за лада като автомобил конкурентен и с добра цена

а нали 99% пилотите в БГ са се видялли в $$$$$$ и карат все "расови С1600" - та хммм... с някакви мизерни ладички да се занимават

отколешна българска черта е да се бием по косматите гърди, а пък те пълни с въшки...

просто нали напоследък много се обичаме с Русия та затова нещата са толкова зле откъм прилични състезателни автомобили на добри цени

аз не мога 2 вала да вкарам от 3 месеца пък какво остава за кола


То като обърнахме гръб на братушкиге много иэгубихме-горивата скочиха-в Бг са по-скъпи от Кипър примерно макар че те са в ЕС.Американеца нищо не ни е дал и няма да ни даде както Големия брат,който ни освободи от турците между другото...Эа тая тема мога да пиша много ама энам че не е тук мястото просто эасегнахме леко руснаците та.....

Не знам защо но повечето хора като чуят Лада и все едно говорим за москвич, да ти кажа честно матрикс явно нищо
не разбираш от автомобилен спорт(за България става въпрос)мога да ти кажа, че една умряла от гъдел 7-а ще бие Фабията
където, както и с когото си иска. А тва,че само руснаците карали лади изобщо не е вярно, продължават да си ги карат както в Русия
така и в Унгария, Полша, Чехия, Турция, и даже и в Англия!
Така че другия път да знаеш :arrow:
Изображение
Изображение
EVOsport
 
Мнения: 837
Регистриран на: Чет Яну 26, 2006 10:56
Местоположение: Казанлък
Име: Любен Емануилов

Предишна

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта

cron