Купа "Фабия" в България!!!

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Мнениеот FX7 » Съб Окт 22, 2005 00:08

Палар стига Вее , ако не знаеш ще ти кажа че "камиончетата" в началото ... та и до края даже бяха много интересни за гледане по пистите !.

А "дерби 33" незнам как си преценил "трезво" ситуацията ?
Само за пример ще ти дам , че продаваха едно Дахо(даже А група беше) миналата година , което не се чупи много-много и няма конкуренция в класа си , на писта и планинско с подобна кола имаш огромен шанс за победа , докато при "еднонарковият" шампионат е по-вероятно да си тръгнеш разплакан :) .... и така .

Иначе колкото повече колички по трасетата , толкова по-добре за всички . Ако се реализира идеята ще е супер .
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Мнениеот K_Power » Съб Окт 22, 2005 00:18

Е то тея колички бате, дай да фанеме 10 кенефа от улицата и да им сложиме ролбари и вече е страшно шоу, незнам, на теб сигурно ти харесват. Но преди Шкодите не ми бяха много-много интересни, а пък и тези Фабии са още по-слаби.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот BradurS » Съб Окт 22, 2005 16:45

Хммм... Като прочетох всички тия страници където сте изписали за тия Шкоди и аз сам на мнението че идеята е много добра и е голям шанс на млади надежди да се изявят. И нали точно това е идеята - да не са много силни - се пак няма да са оправлявани от опитни съзтезатели...
Абееее идеята си е супер, стига да се реализира :lol:
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Мнениеот chefo » Съб Окт 22, 2005 17:43

А дано де :roll:
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Мнениеот BradurS » Нед Окт 30, 2005 12:43

Само много не ми стана ясно на какво трасе ще се кара??
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Мнениеот txl » Пон Окт 31, 2005 07:56

bai_bradur_ivo написа:Само много не ми стана ясно на какво трасе ще се кара??


Значи не си прочел темата... опитай пак.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот Ferjancz » Пон Окт 31, 2005 09:38

K_Power написа:Е то тея колички бате, дай да фанеме 10 кенефа от улицата и да им сложиме ролбари и вече е страшно шоу, незнам, на теб сигурно ти харесват. Но преди Шкодите не ми бяха много-много интересни, а пък и тези Фабии са още по-слаби.


седни първо в бегачка, покарай малко и тогава може пак да си говорим, Дори и самара с обикновен мотор да е , качи витоша зимата три пъти последователно ( колкото може по - бързо и без да изпуснеш завой ) и полсе пак ми говори кое е слабо и кое не, кое е скъпо и кое не и за импреца къп и други подобни "евтини" нещица!
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Мнениеот K_Power » Пон Окт 31, 2005 10:28

Само, че приятел, има една разлика. Първо, това не са бегачки, второ няма да карат към витоша, трето возил съм се в бегачка, добре нап-равена с доста скромни средства, а коли, карал съм, не съм перфектен шофьор, но знам и мога да преценя кое е силно и кое не, ако обичаш не се заяждай и остави хората да си изказват мнението. Нищо лично, но просто вече ми писна, някой си каже мнението, че примерно някой пилот е тъпак или пък е голям пич и вие веднага, "когато се качиш и ти покараш и постигнеш неговите резултати!" Бла-бла-бла-бла, всеки, който иска да коментира някой, трябва да е пилот, да е постигнал някакви резултати и тогава вече има право?! Ние сме публика, без нас този спорт ще умре, както и ние без него, но всеки има право да дава своята оценка и да си преценява нещата както на него му изглеждат добре. Значи за да имаш право да казваш коя кола е слаба, коя мощна, трябва да качиш зиматата три пъти Витоша със Самара?! Иначе мога да преценя дали някоя кола е мощна или не, това е скъпо, пък на теб като ти е евтино и са ти достатъчно мощни, отивай и си взимай ... Дайте тогава ние нищо да не коментираме, да почнат да си пиша 5-6 пилота тук и те да си обсъждат.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот Ferjancz » Пон Окт 31, 2005 10:57

K_Power написа:Само, че приятел, има една разлика. Първо, това не са бегачки, второ няма да карат към витоша, трето возил съм се в бегачка, добре нап-равена с доста скромни средства, а коли, карал съм, не съм перфектен шофьор, но знам и мога да преценя кое е силно и кое не, ако обичаш не се заяждай и остави хората да си изказват мнението. Нищо лично, но просто вече ми писна, някой си каже мнението, че примерно някой пилот е тъпак или пък е голям пич и вие веднага, "когато се качиш и ти покараш и постигнеш неговите резултати!" Бла-бла-бла-бла, всеки, който иска да коментира някой, трябва да е пилот, да е постигнал някакви резултати и тогава вече има право?! Ние сме публика, без нас този спорт ще умре, както и ние без него, но всеки има право да дава своята оценка и да си преценява нещата както на него му изглеждат добре. Значи за да имаш право да казваш коя кола е слаба, коя мощна, трябва да качиш зиматата три пъти Витоша със Самара?! Иначе мога да преценя дали някоя кола е мощна или не, това е скъпо, пък на теб като ти е евтино и са ти достатъчно мощни, отивай и си взимай ... Дайте тогава ние нищо да не коментираме, да почнат да си пиша 5-6 пилота тук и те да си обсъждат.


Значи първо много си буквален! ( примера с витоша който ти дадох ) След това не се заяждам , а си казвам мнението , също както и ти ! Пък и ми е интересно да чуя определение за бегачка ( от един от най-компетентните хора в този форум или поне оставящ такова впечатление ) , след като това не са ! защото съм почти сигурен, че според това което ще ми кажеш, една голяма част от колите в шампионата няма да се вписват като такива:)

и такива ти ми работи !
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Мнениеот K_Power » Пон Окт 31, 2005 11:09

Виж батка, нямам енергия за излишни спорове и караници, само предлагам да продължим с добър тон. Та, ето го моето определение/за атмосферен мотор/:
Правозъба скоростна кутия /повечето наистина нямат, но за състезателна кола мисля, че трябва да има/, шпер диференциали /торсови или дискови, няма значение/, валове, олекотени компоненти по мотора /бутала, биели, маховик/, други изпускателни колектори, всмукателни или рестриктори, електроника, тампони, спирачки ... може би най-добрият пример за такава кола е на Гегата Пежото. Сега ще почнете, това знаеш ли колко пари струва и т.н. знам колко струва, скъпо, но за мен това значи добра бегачка. А Фабийте имат един чип с едни амортисьори, за мен това не може да се нарече бегачка.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот Ferjancz » Пон Окт 31, 2005 11:44

Браво! :!:
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Мнениеот RaPiD » Пон Окт 31, 2005 18:30

прав е
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот K_Power » Пон Окт 31, 2005 18:59

Кой?
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот littleredaudi » Пон Окт 31, 2005 19:35

Ми като чета ти! :wink:
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Мнениеот RaPiD » Пон Окт 31, 2005 21:06

K_Power написа:Кой?


ТИ кой?
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта

cron