Затворен Маршрут 5 кръг - "Бургас 2005" - Официале

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Затворен Маршрут 5 кръг - "Бургас 2005" - Официале

Мнениеот redzone » Пон Окт 17, 2005 15:43

За всичко относно последния (пети) кръг от Националния Шампионат - Затворен Маршрут "Бургас 2005" моля посетете официалната интернет страница на състезанието

http://www.vromosracing.com/burgas
redzone
 
Мнения: 26
Регистриран на: Нед Авг 21, 2005 21:03

Мнениеот gogo_beta_racing » Пон Окт 17, 2005 15:52

Браво :D :D :D
Аватар
gogo_beta_racing
 
Мнения: 10
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 01:32

Мнениеот BradurS » Пет Окт 21, 2005 17:05

Страхотно сайтче! Много ме радва :o :o
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Мнениеот K_Power » Нед Окт 23, 2005 11:48

Царски отпада от надпреварата утре. В Хобикар, поърви е Станчев, втори Пейчев на около секунда и половина, трети е Дунев - малко над 40 секунди. Царски получава повредата в шестата обиколка. В групите А и Н, кйласирането е:

1. Георги Янакиев - Ситроен Саксо С1600
2. Цветан Илиев - Хонда Сивик 1.6 16V
3. Николай Паунов - Митсубиши Лансър Eво6
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот Иван Шопов » Пон Окт 24, 2005 10:04

Прекрасно състезание с много борба и изненади.:-)
На "Вромос"-браво и благодаря за хубавото състезание.
На шампионите-честито още веднъж.:-)


P.S. Damon - очаквам снимки и впечатления.:-)
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Мнениеот roko » Пон Окт 24, 2005 11:08

Чудесно състезание :D
Поздрави за всички състезатели,според мен всички направиха достойна борба.
Адмирации и за организаторите,в събота имаше някакво закаснение от 1ч20м,но времеизмерваделите от Д***В М***Р С***Т са за :evil:
Като цяло се радвам,че имах такъв уикенд :D
,,,и в завоя с газ,,,
http://bmwpower-bg.net
Изображение
Аватар
roko
 
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Юни 10, 2005 10:30
Местоположение: okoло трасетата
Име: Росен Врачански

Мнениеот damon » Пон Окт 24, 2005 12:03

Много хубаво състезание! За пръв път на писта ми беше така интересно (по принцип не съм пистов фен). Направи ми впечатление, че трасето е доста различно като конфигурация - не прилича на другите т.нар. писти у нас. Има два много остри завоя, които са като на рали (хеърпинове почти) и се изискваше доста усилия за вземането им... Не знам от пилотска гледна точка как са. :wink: Не знам какво друго да кажа тъй като не следя пистите подробно - имаше доста интересна борба между Царски и Станчев, докато Илия отпадне. Много зрелищно. Царски също имаше проблеми с изпреварването на Георги Пейчев.
Огранизацията беше на ниво, а най-интересното беше тотално новото медийно отразяване на такова състезание - компютри в боксовете, пресцентър с компютри и интернет връзка, издаването на пресбюлетини, пресконференции. Радостното е че втора поредна седмица виждам много нови и положителни неща за автомобилния спорт - първо рълито в Твърдица, сега и тази писта. Дано продължат да организират това състезание и в бъдеще. Останах с впечатление, че организаторите му имат много правилна и целенасочена визия за развитието му, което е повече от добре и дано не се откажат.

Снимки ще кача след малко!
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот Иван Шопов » Пон Окт 24, 2005 14:11

Иска ми се и аз да споделя някои подробности.
Трасето:
Много технично и бързо трасе...Възможностите за изпреварване са сведени до минимум,което предполага сериозна борба от старта до финала.Максималната скорост е доста сериозна и не е само на старт-финалната права,както е на повечето писти,а и по време на дълга лява дъга,която е и доста неравна.Това е най-интересната (поне за мен) писта от целият шампионат,защото включва абсолютно всички! елементи,които една писта би могла да съдържа-и бързите прави,обратните и много остри завои,завой "за гащи" и т.н.Особено впечатление прави и първият (обикновено най-важен при старта) завой,който е изключително тесен.
Както всички видяхме всяка една грешка се оказва и последна,поради което за съжаление отпаднаха няколко човека.
Организацията:
Както и през последните 2 години така и тази АСК "Вромос" доказа,че с каквато задача се заеме постига максимални и оптимални резултати.Както Damon отбеляза-това е единственото пистово състезание,което доближава като организация и удобства ралитата.
Още миналата година "Радко и ко" се бяха погрижили в сервизният парк да има плазмен телевизор,на който течаха live резултати по обиколки!!!Абсолютен прецедент и заслужено уважение към екипите механици на отделните състезатели!
Настаняването на екипажите също беше предвидено и не мисля,че някой от колегите е имал обичайните проблеми.
Очевадно е,че дори дребните детйли бяха изпипани на максимум.Друго състезание от пистовия и/или планинския шампионат,на което да раздават не хвърчащи листчета,а сериозни и ламинирани пропуски няма!
Охраната явно беше добре инструктирана и нямаше "бисери" и глупави недоразумения.
Всички видяхме прекрасния сайт,който колегите от "Вромос" се бяха постарали да направят,както и необичайните за пистов шампионат инфо-SMS-и за абонатите на М-тел.
Местата в сервизния парк бяха номерирани,а информацията след всеки един старт се носеше "на крака" в отделните боксове.
При награждаването имаше купи и за участниците,които нямаха сформиран клас!
За скептично настроените колеги ще спомена,че единствените издънки дойдоха отчасти заради проблеми с времеизмерването и суматохата около контестациите (които в последствие се оказа,че не са съществували).
Както всички знаем-отговорността и решенията по тези въпроси не се взимат от организаторите.
Затова към АСК"Вромос" единствено...Благодаря,колеги за чудесното състезание!
Състезанието:
В "A & N" всичко като че ли изглеждаше предрешено,но определено колегите показаха едно сериозно темпо,доставящо удоволствие за публиката.
В "Хобикар" както винаги борбата беше по-продължителна,защото няма толкова осезаеми разлики между автомобилите.Отделно допринесе факта,че бяхме 22 автомобила (толкова е и капацитетът на пистата) и стана малко пренаселено.:-)
За съжаление не липсваха и удари...По време на втората тренировка сериозно се удари Хачик Терзиян (снимка ТУК,а на самото състезание-Красимир Кандиларов (ТУК).Имаше и по-дребни произшествия,но мисля,че вече сте прочели за тях.:-)
Публиката:
Определно имаше доста хора,които мисля,че останаха доволни от видяното.
На мен лично ми направи впечатление,че публиката беше доста по-многобройна,отколкото миналага година,което означава че нашият спорт се радва на завиден интерес и в този град.:-)
И след това доста обширно резюме ще кажа,че за мен лично беше удоволствие да участвам в това състезание.Независимо дали ще бъде част от шампионата догодина със сигурност бих отишъл отново!:-)
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Мнениеот 100YAN » Съб Окт 29, 2005 23:33

Otli4na pista s otli4na organizacia....
100YAN
 
Мнения: 5
Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 22:58


Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 37 госта

cron